Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Taaak, mame uz aj zajdnanu Kalinku, konecne sme sa tam dnes dovolali a dohodli sme sa s nimi! A takisto mame aj Bojnice na 100% zajednane... jaaaj, tesim sa tomu...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je dobre ja sa zajtra stretnem s našim DJ a predbežne sa dohodneme na piesňach.Je to môj kamarát tak preto. :-D :-D
Odpovedať
No tak to mate dobre, my pojdemebud z vysielacieho PC (mame internetove radio), ktory mame doma a playlist si spravime samy v OTSku a kamos to iba odmoderuje, alebo to vsetko cele nechame na nasho bozskeho starejsieho, to este nevieme... Natom sme sa ani nedohodli, pockame a uvidime, co s toho bude lepsie... Ja chcem ist tento mesiac este saty skusit a pobehat kadernicku aj s kozmetickou, lebo aj tak potrebujem si dat teraz vlasy robit a rovno si ju uz zajednam...
Odpovedať
Profilova fotka
No kaderníčku si tiež zarezervujem tento mesiac,ale až koncom a šaty tieš.Už sa veľmi teším na výber šiat,ale bude too veeeľľľľľľmmmmmmiiii ťažké. :-N
Odpovedať
No to bude veru, neviem kam skor mam ist. Chcem ist do Nitry, do Topolcian, k nam do Partizánskeho, potom do Novak a do Prievidze... Ale ako sa poznam, vyberiem si v prvom salone do ktoreho pojdem. Predbezne mam uz saty vybrate, maju ich v TO, ale neviem ci uz ich nebudu mat zarezervovane... Aky uces chces? ja mam vlasy pod plecia a chcem si ich nechat este narast az po lopatky... drahy chce, aby som si ich dala natocit a povypinat, aby mi akoze volne padali. no zaroven chce na mne zavoj a aj korunku, tak netusim ako to zladim :-D kadernicka bude mat riadny zaberak :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoooj :) Tak ako vidím, my dvaja sme s prípravami veeeľmi pozadu :( tiež plánujeme termín svadby na 20.09.2008, ale ešte aj dátum máme len taký predbežný. Normálne som dostatla strach z toho, že tu sa už riešia konkrétne otázky DJa, kaderníčky...ufff....Až ma oblial studený pot. Moja sestra sa vydávala pred tromi rokmi a svadba bola pripravená za 3 mesiace, ale je pravda, že veľa vecí nebolo domyslených. Tak som si vždy hovorila, že ja si svadbu začnem plánovať oveľa skôr...ale nevyšlo :(. No tak idem čítať fóra, s čím a kde začať :(...Trochu sa toho bojím, ale oveľa viac sa na to teším. Budem tu pozorne čítať vaše nové príspevky, aby som vedela, kde pokračovať :) Katka a Miško x-)
Odpovedať
Ahoj, v prvom rade si obehnite obradne siene/kostoly a slay kde bude hostina, spravte si predbezny pocet hosti a nezabudni priratat aj DJa, fotografa, starejsieho, kameramanov a podobne...
Odpovedať
Tak kostol by nemal byt problem, tento vikend alebo na buduci by sme chceli ist za fararom oznamit to a poradit sa....a hostinu musime riesit v kulturnom dome, pretoze ludi bude 180 aj s personalom, takze ina moznost nie je...A na vyber mame vlastne dva kulturáky, jeden u nás v dedinke a jeden väčší vo vedľajšej. Takže veľmi vyberať nie je z čoho....a vy ste ako na tom kotenko? čítala som si dnes celé tvoje fórum a máš to teda riadne ťažké... :-(
Odpovedať
Aku temu si si citala??? No mame starejsieho vybaveneho, obradnu sien v bojniciach, salu kde bude hostina, sofera s autom, co nas odvezie na sobas, fotograf nam rezignuje, tak akurat niekoho zhanam a stale sa trapime s kameramanom... sme totiz na kameru a fotky narocni, takze tak...
Odpovedať
uff, ze 180 hosti, no to mate dost teda. my budeme mat 40 +-5 hosti a vecer kto pride gratulovat - to netusim este
Odpovedať
no myslela som tuto temu, v ktorej piseme....len som si ju citala odzacitaku, od oktobra, kedy bola zalozena... Ano, je to vela tych 180 hosti, ja som chcela mat len nejaku mensiu svadbicku. Lenze zoznam sa robil s rodicmi, takze tam hosti pribudalo a pribudalo a skoncilo sa predbezne pri cisle 180 =-)
Odpovedať
No pekne vam to teda pribudalo a pribudalo a pribudalo... My sme si zoznam spravili samy, lebo si aj samy svadbu platime (zatial), tak nepotrebujem mat na svadbe ludi, ktorych vidim raz za 5 rokov... :-N Im posleme oznamenie a kto chce, tak pride zagratulovat... No keby som chcela mat 180 ludi, tak ani ich nemam kde dat, aku salu zohnat, u nas v blizkosti nie je nic take velke, teda aspon co to tu poznam. Nasa sala je do 90-120 ludi, takze keby nahodou nam daco pribudlo, tak ich mame kam dat. ja som zas chcela vasciu svadbu - okolo 80 ludi, ale nemame tolko penazi, tak sa uskromnime...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kotenko: snad pomozem...co dodomusic ich si neskusala? su aj tu v zozname firiem... Ja ich mam uz rezervovanych, a dokonca su neni daleko od teba....skus ich= a zabijes dve muchy jednov ranov ;-) myslim ze sa ti zapacia
Odpovedať
Diky za radu, ale DODOmusic, ich robota sa mi nepaci, nic v zlom. robia na mna prilis sladke dvd a umele fotky... My chceme skor klasicke fotky a DVD skor dynamicke... A ide nam iba o nakamerovanie, zostrihame si to samy...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Kazdemu sa paci nieco ine... proti kustu ziaden disputat.. sto ludi, sto chuti x-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
no caute babenky, tak ja som si uz bola skusat saty, a fakt som sa dost deprimovala, na mna saty mi pridu, ze maju len v kazdom salone asi 3 a to smotanove, lenze ja chcem biele. a mam uz aj dost jasnu predstavu a vyzera, ze take ani na mna nemaju. cize som s placom odisla. sice som presla len 3salony, ale nemyslim, ze ked ich prejdem 20 bude to ine. takze ja nie kilecko dole, ale aspon 100, vsetky saty mali vo velkostiach 36-38 takze som z toho smutna, lebo som si predstavovala, ze to bude nieco krasne a zatial nemam ten pocit. no nic, mam este vela casu, tak hadam najdem tie prave, co mate este nove?
Odpovedať
Septembro, tak to s tebou uplne suhlasim. Sice budeme mat romanticku svadbu v Bojnickom zamku, ale co sa tyka DVD, chceme ho skor dynamicke, vesele. Nepacia sa mi tie otrepane piesne ako Tri oriesky pre popolusku, bryan adams a podobne... jania, tak to mi je luto, a chcem sa spytat ak mozem - aku mas velkost? neboj, na skusku siat treba najma dobru naladu a uvidis, ked budes mas dobru naladu hned sa ti bude aj lepsie skusat, lebo keby si mrzuta, tak sa ti zdaju byt vsetky saty, aj tie najkrajsie - najhorsimi... neboj, casu este dost, ja sa vydavam teda o tyzden skor, ale o skuske este ani nepremyslam, ale urcite tento mesiac. Inak, aj si sa objednavala v salonoch? Ci si prisla "na drzovku"? My nemame nic nove
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahoj kotenko. no mam 42 co som si myslela, ze nie je az take strasne :-( , ale asi pre svadobne saty je. ]-( ja som mala dobru naladu ked som tam isla, ale zo zlou som odchadzala. sklamana a deprimovana :-( neobjednavala som sa, ale je to asi jedno, lebo nas vela po sebe skusalo, aj som cakala, aj baba po mne cakala, lebo sa nas akosi nakopilo, cize je to asi jedno, lebo si neviem predstavit, ze keby este s niekym skusala a prisiel by niekto objednany, ci by tu skusajucu vyhodili, to asi nie. hej, je dost casu, ale vidis aspon viem, co trh ponuka a ako sa mam zariadit. a fakt mam pocit, ze tie saty boli dost onicom. aspon nie pre mna, moj vkus to nebol vobec
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence :-) tak som sa aj ja k Vám pridala :o) Ahoj Jania.... vidím že si z TN... to je super.... kde máš svadbu a sobáš? Popíš čosi aj ja Ti potom dám nejaké info o sebe.... :-D
Odpovedať
haloo? nikto nikde?
Odpovedať
skoda ze do tohto terminu uz nepatrim ;-(
Odpovedať
tak pod na september...:-)))
Odpovedať
jj, isla som ;-) ale ked vies, chyta ma depka, ja som tuto temu zakladala a nakoniec ju opustam... co som to za zakladatelku tejto temy..? ;-( :-D :-D :-D
Odpovedať
paragan • Dnes v 10:24 Ahojky, nejsou tu náhodou nějaké nevěsty na tenhle den? evivka • Dnes ve 20:44 Ahojky, tady jedna je :-) Jak jste daleko s přípravama??? paragan • Dnes ve 21:40 Ahoj, to jsem ráda, že se ukázala nějaká zářijová nevěsta :-) Teprve obíhám šaty, termín mám zamluvený a přemýšlím o organozaci, ubytování hostů a přesunech... Jak jsi na tom Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
paragan: termín taky máme - bude to na zámku v Děčíně, máme i místo na hostinu a přespání. Byla jsem se podívat v několika salonech v Praze, už mám šatičky favoritky, ale příští týden (snad) půjdeme i s maminkou už asi vybrat definitivně :-) Vybrané máme i prstýnky, já si teď lámu hlavu s kytičkou (tu ale přizpůsobím šatům, takže se uvidí... :-)) a hlavně s účesem, protože mám kratší vlasy, sice ještě dorostou ale nic moc... Mám štěstí, protože můj tazínek je dokonalý organizátor, bratrům připravil dokonalou svatbu :-) Takže už má hotový i zasedací pořádek ke stolu :-D Jinak se moc těším, ale pořád mi to přijde takové snové, že je to hoooooooodně daloko... :-S Ale ono to uteče.. ;-)
Odpovedať
Holčiny, ještě půl roku, :-) , vydržme to ;-) , hlavně ať nám počasíčko výjde, jinak nevím jak budu tahat tu vlečku pozemi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jój ten pol rok nám tak rýchlo zbehne,že sa ani nenazdáme a až budeme vidaté.Veľmi sa teším. :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?