Svadba 20.09.2008

Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
1
2
41
ahoj ked ti môžem poradiť na šaty je skoro...
Odpovedať
saty si chcem u nas vybrat a odskusat a potom cez Ebay kupit.. je to ovela lacnejsie ;-)
Odpovedať
cez ebay ? to je zahraničie ?
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute,aj mi tu patríme.Máme už sálu, hudbu,predbežný zoznam hostí, na kameramanovi sa pracuje a také maličkosti, no na šaty mám ešte čas, aspoň dúfam.
Odpovedať
ahojte :) aj my sem patrime :-D mame predbezne zajednanu salu a starejsieho, mame zajednaneho fotografa a kameramana a pomaly rozmyslame koho budeme pozyvat ale to zatial len tak predbezne :) ostatne nechavame na buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj i já se připojuji, máme už zamluvený penzion kde bude obřad i hostina protože svatby tam dělají jen od dubna do května a pak září a říjen a měli jsme obavy, aby nám to někdo nevyfoukl :-) ostatní necháváme na příští rok, ale pak to bude asi fofr...co se týče šatů tak bych si ráda pořídila vlastní, ale na to je ještě čas..
Odpovedať
Ahojte, som rada ze ste sa sem pridali... tak zatial ako vidim, nie som jedina kto sa s pripravami ponahla, podla mna je lepsie mat zajednane skor a dopredu, ako na poslednu chvilu nieco zhanat... Lilus a ktoru mate salu zajednanu, akeho starejsieho, fotografa a kameramana..? aj vy ostatne?? pochvalte sa, kocky... ;-) Ja starejsi - Jozo Balazka, fotograf - Igor Kralik, a hudbu - ako som spominala menovat nebudem, kedze to este nie je iste a nechcem to zarieknut... A u jednej baby tu na fore som si vcera objednala SPZ-tky "MLADOMANZELIA", tak sa tesim, dam to drahemu ako darcek k narodeninam... Videli sme to spolu na jednej svadbe a veeelmi sa mu to pacilo ;-)
Odpovedať
ahoj:) starejsieho budeme mat Vysvadera aj hudbu nam bude robit, salu budeme mat Kalinku, kameru a foto nam budu robit manzelia Zitnanski a to je vlastne vsetko co zatial mame :) tie znacky su super, aj teraz v septembri sme boli fotit na svadbe a manzelia mali take znacky :-D
Odpovedať
noo, to ste si dobre vybrali, Kalinku sme chceli aj my mat, ale co uz, predbehli ste nas... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.aj my budeme mat svadbu 20.septembra :-) Ja som uz vybavila:Video,hudbu,starejsieho,vizázistku,kadernicku,salu ideme zajtra vybavit.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj,a saty mi zacnu sit v marci :-)
Odpovedať
ahojte :-) kotenko neboj,ved je vela sal v okoli ;-) ja stale rozmyslam nas satami,ze ci si ich aj ja nedam usit,ale nepoznam ziadnu sikovnu krajcirku :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute babenky :-) skoda ze tu nikoho niet :-( ake velke svadby planujete? kolko hosti asi budete mat? prajem pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lilu :-) Tak ja Ti nenapísem asi nic noveho uz vsetko vies :-)
Odpovedať
Ahoj angyalok, veru nie, ty si stara znama ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra si idem zarezervovat salu,dufam,ze to dopadne dobre a uz nebude na ten termin obsadene :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč včera mi kamaratka priniesla VHS-svadbu,ja mam 23 rokov ale taku svadbu som este nevidela.Bolo to otrasne,ten fotograf on urcite nebol 100%-ný,ludia sa nezabavali a o nevesta nepoviem radsej nic,hroza :-S
Odpovedať
To bola nejaka starsia svadba? :-) drzim palce aby sala nebola obsadena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bola otrasnaaaaaa :-N Dufam ze nebude.Zajtra Ti dam vediet.Ahojik.Dobru noc.
Odpovedať
Doobre, aj ja prajem dobru nooocku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute mi plánujeme pozvať okolo 70 ľudí,tak uvidíme pri akom čísle nakoniec skončíme :-D :-D
Odpovedať
Ahojte, my planujeme okolo 40-50 ludi, ale asi dost budeme mat hosti vecer... Budeme mat iba rodinu a 2 naj kamaratky a 2 naj kamaratov, vecer pridu ostatni nasi znamy, tych bude teda riadne dost :-| Kolko podla vas vyjde svadba??? Co je pre vas dolezite a co nie je??? ja to vysvetlim... Som ochotna dat "miliony" na hudbu, fotografa, kameramana a jedlo... Co je pre mna absolutne zbytocna strata penazi: menovky (aj ked nad nimi sme zacali rozmyslat :-| ), potom darceky pre hosti, lupienky ruzi a co ja viem co vsetko... Uz rozmyslate aj nad pozvánkami??? My este len nemame ani predstavu o tom, ake chceme.. ale urcite nejake jednoduche... ;-)
Odpovedať
ahojte :) my budeme mat okolo 55/60ludi, este sa za ten rok uvidi :-D a potom nam vecer este pride par ludi vinsovat. Netusim kolko nas bude stat svadba,ale u nas je to dohodnute tak,ze aj nasi rodicia nieco platia a nieco si sami platime ;-) kotenko tie menovky ta urcite nebudu stat vela...to si aj sami doma spravite,my ich budeme mat,je to dobre ked si trosku dopredu naplanujeme kto ako bude sediet, pozname si rodinu a kamaratov,ze kto si s kym bude rozmuiet ;-) O oznamku zatial nemam predstavu,len viem,ze tam bude aj nasa fotka :) vyzdoba sa mi paci taka jednoducha bud do kremova alebo do zlatej farby :-) darceky pre hosti budu asi nejake medovniicky, strasne sa mi to paci,ale do svadby mozno vymyslime nieco ine :)
Odpovedať
Profilova fotka
No mi menovky budeme mať určite, začíname nad nimi špekulovať.Výzdobu by sme chceli bielo bordovú, nič prehnané, len niečo jednoduché. x-) A pozvánky si budeme robiť sami, už sme aj začali s niejakými nápadmi,ale uvidíme kde to nakoniec skončíme. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko: myslím, že pozvánky a jmenovky na stůl můžeš vyrobit sama a vejdeš se podle mě tak do 500 kč a to mi připadá v pohodě, s dárky pro hosty s tebou souhlasím, tady u nás se to nedělá a já to taky dělat nechci :-)
Odpovedať
No my vyzdobu... premyslam nad kremovou farbou alebo ruzovou, popripade bledooranzovou, aby sa to hodilo ku kytici, ale rozhodnuta este nie som.. Ake popolnocne saty by ste chceli? korzet, alebo nejake spolocenske plesove saty, alebo nejake "princeznovske popolnocne", alebo nieco jednoduche, kratke...? alebo nejaky kostym??? ja jednoznacne nejake jednoduche spolocenskle kratke saty, korzetovych siat som si dost uzila na svadbach, tak teraz chcem zmenu a skusim nejake kratrucke spolocenske... Ved mam postavu dobru (aj ked som mesiac po porode), takze preco by som nemohla ukazat pekne nozky, vsak? :-N Nech ma aj drahy radost x-)
Odpovedať
Ako som pisala, nad tymi menovkami rozmyslame, drahy totizto taketo veci robi, tak by to bolo za menej ako 500 sk, ale u nas sa to na svadbach moc nepouziva, tak neviem :-| a pride mi to take blb,e aby som niekomu "nadiktovala", tak "tu" budes sediet celu dobu.. Mozno by si ten clovek vybral uplne iny stol... tak ja neviem, nie se este rozhodnuti.. A ked si predstavim ten chaos pri hladani "svojho" mena :-| ...........
Odpovedať
chaos moze nastat pri hladani miesta aj tam ked nemaju ludia menovky :-) uz som to zazila, ludia nevdeli kam, kto, kde ,ako sadnut :-D nato je starejsi,alebo niekto nato urceny - mal by mat trosku prehlad,kto kde sedi a tak svadobcanom pomoct kam si maju sadnut :) ja chcem mat rodinu pomiesanu,nechcem mat moju rodinu za jednym stolom a draheho rodinu za druhym stolom...rozdelime to podla veku a sympatii ;-) ved sa davaju dve rodiny dokopy tak nech nesedia rozdelene... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ja budem mať na redovy kroj a potom niejaké spoločenské šaty, ale ešte neviem či budú korzetové alebo iné, no rozhodne budú krátke,nech sa mužíček pokochá a trošku ho podráždim, hahahahahaha :-N :-N
Odpovedať
Topa, tak ja som taka ista, predstavu o popolnocnych satach uz mam, nieco podobne co mam v albume by som chcela... Kratke, jednoduche a najma, nech to ukaze a zvyrazni co ma... :-N
Odpovedať
1
2
41
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?