Svadba 20.07.2007. Kto má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak prave sme si vymysleli termin.. kto to bude mat s nami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka kaslite na ludi a na to ci ohovaraju. dolezite je aby si sa TY citila dobre a nie stale rozmyslala kto ta za co ohovori a co komu chyba a tak. jo? chapes? ide v prvom rade o vas dvoch. reci boli vzdy aj budu. a ludia na ktorych ti zalezi ta neohovoria a na ludoch ktori ta ohovoria ti nemusi zalezat :-p
Odpovedať
to najjulinka:: Chces si dat oranzove pismenka, co? :-D poslem Ti IP ;-) to uplnenaj:: dnes by sme mali konecne ist k sperkarovi -(ak to priatel uz 25-krat nezrusi]-( ), vsetky tie obrucky su inspiracia, pokecame s nim a uvidime co nam navrhne (zevraj je jeden z top umeleckych sperkarov na SVK). Vymysla aj take haluzne obrucky, kamarati ich maju, ze ked ich prilozia k sebe tak vytvaraju "lezatu 8" - akoze "nekonecka laska" :-D Ja by som chcela kamienky okolo celej obrucky, ale potom sa vraj neda rozsirit/zuzit... Preto ako dobre riesenie sa mi pacia obrucky, ktore ma *Zuzizuz* - take nieco by bolo fajn, ale chceme platinu, ak s nou ten sperkar nepracuje, tak biele zlato. Mne by sa pacilo aj zlte, ale priatel je zasadne proti :-| Ked budeme mat navrh, tak urcite hodim do albumu ;-) Inak tie Vase su super! Mam ich vytlacene, aj tie mu ukazeme ako inspiraciu... KEby sa tie kamienky v mriezke este dali usporiadat do nejakeho kodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda do nejakeho kodu? prave ze ta chaoticka disproporcnost skvele vyvazuje harmoniu obrucok a simboliku lasky... to co som vypotil =-) :-D :-D :-D inak diamanty tak do 0,2ct nie si take drahe ako by sa zdalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No presne chcem oranžové písmenka :-N :-D :-D :-D Ja som hľadala hneď na začiatku či sa nedá meniť farba písma (aj do fóra som chcela písať inou farbou), lebo na iných fórach je to jednoduché a ja mám proste inú farbu, nech sa hneď vidím :-D :-D :-D No z mojej strany sa ohovárania nebojím, ale som na nervy zo snúbencovej strany... Už teraz som na nervy z toho... Keď mi budúca švagriná zahlásila medzi rečou, že "Možno tvojej rodine bude stačiť taká oslava" :-. :-. :-. Jak keby sme boli o 10 úrovní pod nimi... No coment... No a ako medzi sebou oni rozprávajú a nič nepovedia a kde kdo sa urazí a človek nevie prečo... Miesto toho, žeby sa rovno opýtal toho koho sa to týka... Proste to tam čudne funguje a ešte som neprišla na systém :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka a stoji ti to za to? a sup ruku na srdce.. stoji? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale vieš, ja to všetko prekúšem... Ale chudák snúbenec keď zrazu z ničoho nič je jeho mama urazená... No a keď nie je v pohode on, tak nemôžem ani ja byť... :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka no tak v tom pripade je to jeho problem :-p a to nechcem byt nejaky zly ;-) proste keby bola urazena moja mama tak idem za nou a spytam sa. a budem otravovat kym mi to nepovie. a pokial by mala nieco proti mojmu pokladiku (co nehrozi lebo ju ma radsej ako mna ]-( ) tak by sme si to vysvetlili. ;-) povedz priatelovi co ta trapi a popros ho o pomoc ;-)
Odpovedať
to najjulinka:: je to Vas den a preto aj svagrinej treba povedat, ze "Vam" to bude stacit :-D aj ked vzdy sa da najst komprosis. teda skoro vzdy ;-)
Odpovedať
to uplnenaj:: no, ved ja by som chcela briliantiky :-D ten kod by mohol napriklad byt taky, ze v druhej obrucke by bol presne tak aby sa kamienky nikdy neprekryvali. Chapes, akoze sa k sebe skvele hodite a doplnate sa :-) Ale mne by sa lubil aj nejaky "zasifrovany" kod, nejaky textik alebo message ktory budete poznat len vy... to by asi ale chcelo strasne vela spekulovania najprv ho vymysliet :-|
Odpovedať
Profilova fotka
On to vie... On je zlatý... Že nech si to nevšímam a pod... Ale to je na dlhšie... Proste uvidíme... Dakedy (väčšinou) som schopná sa nad to všetko povzniesť a zvysoka na to... :-D No ale dakedy ma to srdí ]-( :-D :-D :-D Snáď budem mať v deň sobáša dobrý deň... Ale spolieham sa na to, že jeho mama sa vie pred spoločnosťou dokonale pretvarovať a usmievať sa od ucha k uchu... A potom tam radšej týždeň k nej nepôjdeme, aby sme náhodou nečumeli na "urazenú"... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda a ktovie ci by niekto vymyslel kod na 11 briliantov ;-) a do panskej sa brilianty nehodia.. ani ta sachovnica :-(
Odpovedať
Určite budete mat dobrý deň!!! o tom ani na chvilku nepochybuj!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
najjulinka nemoze byt zlaty ak ti povie aby si si nevymyslala ]-( ako ritier na bielom koni ma pricvalat a vybojovat za teba bitku, tak je :-D mam taky pocit ze tvoja svokra ti nechce dat syna a prehrava o neho boj.. tak sa pieci :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak uplnenaj mne sa páčia tie obrúčky Vaše vymyslené... Len nejak ja som za to aby v obrúčkach kamienky neboli - proste klasika :-D Na to aká som "iná" tak v tomto som konzervatívna :-D :-D :-D A navyše nie som zvyknutá nosiť prstienky, takže ja som sa pýtala či majú ešte tenšie, keď sme kupovali tie naše (tenšie - myslím tak aby od prsta menej trčali)... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juli no je pravda ze tie nase su kvoli tym sutrom fakt dost tucne ale draha je na prstene zvyknuta a ja mam tiez ruky jak lopaty tak to nejako zanikne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Joj svokra je taká... To nejde (len) o mňa... Ona sa urážala odjakživa... Karol si to ako decko pamätá, že bol rád keď mali návštevu, lebo vtedy sa vedela "baviť" a sa nedurdila :-S Ja som mu zakázala už sa s ňou naťahovať, lebo to nikam nevedie... :-S :-S :-S Takže tak... U nich to nefunguje normálne, že sa veci vydiskutujú a hotovo... :-| No tučné-netučné, ale máte ich pekné... Také pekné rovné línie... Také "kockaté" (skončila som matický gympel - pre vysvetlenie :-D :-D :-D ) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dík anairda za IP... Asi sa teraz na to vykašlem... Možno dakedy priateľa k tomu posadím :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka sme radi ze sa pacia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka tak ako? uz mas farebny album? :-D
Odpovedať
tak sa nam dnes podarilo konecne navstivit sperkara. Teraz mam taaaaaaku hlavu z toho ze ake obrucky si vybrat... =-) :-D určite to ale bude niečo moderné. Do jednych som sa uplne "buchla" ale boli by zrejme dost drahe. Aj ked ak by som po nich moc pišťala, tak možno by aj boli:-D no, musim porozmyšľať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda mas foto? posli, som doost zvedavy :-D inak dnes sme aj my boli u zlatnika... skoro ma slahlo, nechapem tych ludi. furt ze to nejde, to sa neda, to sa musi inak, a do vtedy sa to nestihne, a pieskovanie sa osucha, a fuuurt nieco.. jak keby to robili zadarmo :-p tak kuk do albumu ako maju vyzerat a potom ked budu tak ich fotnem a dam do albumu.. dufam ze sa nebudeme smiat :-N :-D
Odpovedať
kuk mojj album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie co by si chcela by boli akoze drahe kvoli briliantom? on tie prstene vyraba? z ktorej casti BA je ten zlatnik? ;-)
Odpovedať
nie je zlatnik, ale jeden z top šperkarov na SVK... Ta, ktora ma male briliantiky okolo celeho obvodus a mi brutalne paci. Jeden ten briliantik nestoji tak vela lebo je malicky, ale muselo by ich tam byt tak 40, mozno aj viac... plus robota... brilianty budeme mat top kvalitku, za cenu ktoru ich on kupuje, takze v podstate mu budeme platit len pracu. Nechame si to tak tyzden dva prejst hlavou a ak sa mi este stale bude ta obrucka pacit a nebude to len dnesny "ulet" tak ju budem chciet.
Odpovedať
Profilova fotka
anairda pekne ;-) a co hovoris na nase? :-) inak draha sa pyta ci uz mas kozmeticku. tu co mala jej vybuchla a teraz hlada :-N
Odpovedať
Vaše sa mi velmi páčia ;-) Sú super a originalne. Mna dneska uplne dostal na obruckach ten detail ze jeden pasik vyvyseny a kombinacia leskleho a matneho... Myslis vizazistku? Hej, mam ivana bednarika... ale nechce robit skusku, co mi trochu vadi... ale co uz. Mam kontakt na jednu kadernicku, co aj lici, moja manikerka vravela, ze je super, jej nazoru mozem verit. A potom tu z fora mam kontakt na jednu dalsiu vizazistku, dala mi ju *monciky*... Pavianca má myslím že u jednej z tychto dvoch dohodnutú skúšku, tak potom na stretku nám snáď povie ako bola spokojná. Potom mam este cisielko na jedneho "vychyteneho" vizazistu, ale nebudem tu menovat... Ak chces, poslem Ti v IP čisla na tychto... Kto bude tvojej drahej robit vlasky?
Odpovedať
Profilova fotka
ze keby si mohla poslat tie cisielka bolo by fajn :-) aj tak si ale myslime ze najlepsie to bude doriesit na stretavke 8-) vlasky jej bude robit jej kadernicka. poznaju sa uz dlho tak jej veri ;-) tesim sa na tie nase prstene. dnes som ho mal na ruke, ze super 8-) inak na ktorej ruke maju byt prstene? kazdy vravi inak :-N
Odpovedať
hej, a to ich uz mate hotove? super! Podla mna na lavej... a snubny sa ma potom prehodit na pravu...
Odpovedať
Profilova fotka
myslel som si :-) ale dali sme si taku velkost ze ja budem mat na lavej a pusa na pravej, viac sa jej tam hodi 8-) a aj som si to zdovodnil. ak pri oltari stojite vedla seba tak muzovi sa lahsie navlieka na lavu a zene na pravu :-) som spekulant ze? :-D to stretko dufam plati. budem cavo medzi nevestickami :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je, zabudol som odpovedat :-N este nie su hotove, len v surovom stave ;-) ale boli sme si ich vyskusat a draha sa musela rozhodnut ako chce briliantiky 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?