Svadba 20.07.2007. Kto má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak prave sme si vymysleli termin.. kto to bude mat s nami? :-D
Odpovedať
ahojte babenky! Konecne sa mozem pridat do tejto konverzacie, od vcera mame konecne miesto a datum svadby. Strasne sme to chceli mat 27.7.2007, lebo je to nase desiate vyrocie, tak sme mysleli ze by to bolo pekne mat to v ten den, ale mali sme s tym hrozne problemi, nevedeli sme najst matrikara co by nas zosobasil v ten den. Aj by sa nasiel (nasla), ale chceli sme to mat vonku a preto to bol problem. Obrad budeme mat vonku na devine (dufam ze bude pekne pocasie :-) ) a hostina v hoteli Limbach.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, ani som nedúfal že sa nám tá debata tak rozprúdi :-N zuzizuz keď zakotvíme loďkou v Devíne zakývame ti :-D anairda kde to budete mať? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa posledný týždeň tak vytešujem... Až dnes ráno ma zamrazila snúbencova sestra, že kedy to mienime povedať ich mame :-. Povedala som jej to ja na jej narodky vo februári! - pamätám si to, lebo som sa na snúbenca hnevala, že jej to mal povedať on... No a moja budúca svokra je v tom, že ju obchádzame :-S :-S :-S Takže tie nervy ako jej to povedať čo sme zažili vo februári si práve odživam nanovo s oveľa väčšou intenzitou... Proste úúúplna paráda... Ja neviem či nás prepočula, alebo zabudla či čo :-S :-S :-S
Odpovedať
Juli, tak to je fakt dobre :-S taketo nieco prepocut? A to Vam vtedy na to nic nepovedala? Uplnenaj, ja to budem mat tiez na devine - ale len hostino-zurku (v hoteli hradna brana pod devinom), obrad bude v kostole na panenskej. A ty kde? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nic na to nepovedala... Povedali sme to tak v rámci osláv jej narodiek... Mali sme tesne po zásnubách a niekto sa tam spýtal či neplánujeme svadbu, tak som na rovno povedala, že ako si to predstavujeme (a na 100% tam bola jeho mama, lebo som sa obávala reakcie a nič...). Kedže to bolo bez rekcie,tak som si vydýchla, že to brali tak ako u nás, že to čakali... Žiadne veľké emócie... Proste pohoda... (Priateľ u nás býva už skoro rok a pol, takže ozaj sa dalo čakať...)
Odpovedať
No tak takuto spravu nechat bez reakcie? Tak asi to fakt nepocula :-|
Odpovedať
Profilova fotka
anairda tak aj Vam mozeme zakyvat :-) alebo Vas prideme pozriet :-D My to budeme mat v u sv. michala v karlovke a zurku budeme mat na lodi zilina. tak trochu plavba po dunaji so zakotvenim v devine 8-) o kolkej vam zacina zurka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na tej oslave nás nebolo milión, normálne len u nich v obývačke... Musela to počuť... Moja mama tiež nijako ani neblahoželala ani nič, proste sa to očakávalo, takže tak... Nikto v rodine to nebral ako senzáciu (ale fantasticky sa so mnou tešia)... Moja teta mala skôr ako ja všetko na oblečenie na našu svadbu kúpené :-D Proste jeho rodina je čudná... Však ak by nepočula, tak zareaguje, keď sme to vraveli potom v Poľsku ich širšej rodine (zas pred ňou v domniení, že o tom vie)... A ona nič... A po dvoch mesiacoch od vtedy sa dozviem, že ona sa v Poľsku náhodou dozvedela... :-. :-. :-. Karol si všimol, že keď sme išli z Poľska, tak bola urazená a nevedel prečo - tak možno toto je dôvod (možno mala ďalších 1000 dôvodov, o ktorých sa dozvieme o 50 rokov zase od niekoho z famílie)... Aj keď ja to urážanie nepochopím... Lebo pre mňa to nie je dôvod... Ona sa proste nečuduje, nezareaguje, len sa urazí a aj to človek nevie kedy, len potom si všimne, že sa tak tvári...
Odpovedať
uplnenaj:: hostina/večera s rodinou začina tak okolo 18tej. Zaciatok zurky ked pridu aj kamosi sme chceli dat na 20:07 :-D a dat to aj na oznamka :-D ale asi by to bolo moc skoro a nemali by sme dost casu sa povenovat rodine. Takze este uvidime, ked sa dohodneme s fotografom, ze kolko casu potrebuje na fotenie.
Odpovedať
najjulinka:: to mi je luto, ze mas so svokrusou taketo problemy. Ani ja taketo spravanie nechapem...
Odpovedať
Profilova fotka
anairda tak to asi nestihneme :-| my by sme mali asi okolo siestej vyrazat z pristavu, hodinu a pol je to do devina potom sa chceme ist fotit na hrad a spat do pristavu ;-) ja len ze pojdeme okolo :-D btw uz mate vsetko? kto vam robi kameru?
Odpovedať
Profilova fotka
No dnes sme to zvládli u svokry dobre... Doslova bolo fajn... Napapali sme sa :-p :-D , trošku pokecali... Skočili sme jej kúpiť chlieb do Carrefoure a hneď som si kúpila aj dačo do "výbavy"... Takú súpravu do kuchyne - také náradie - naberačky (na polievku, na šalát, na špagety, ...) , škrabka na zemiaky a všelijaké volovinky a sú k tomu aj na stenu háčiky... 12 kusov toho náradia... Prišla som domkov a pochválila som sa mamke ;-) :-N A v tom zazvonil telefón a volala moja naj teta, tak som sa pochválila aj jej a ona ma veeeeľmi prekvapila... Rezervovala si zo svadobného zoznamu darov koberec (najdrahšiu vec, ktorú som tam v sobotu mala, keď som jej to ukazovala) - ten koberec sa mi veeeeeľmi páči, tak sa teším, že ho budeme mať... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
najjulinka nejako mi v tvojom prispevku unikaju suvislosti ale asi je dolezitejsie ze sa tesis 8-) ako vyzera ten koberec? :-)
Odpovedať
Juli, no vidis, nakoniec veci ktorych sa najviac obavame su v poho ;-) na tom zozname darov musim aj ja popracovat, uz sa ma nan ludia pytaju. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
anairda a nie je to lepsie riesit peniazkami a ze kupite si co potrebujete? 8-) my uz sme informovali obidve rodiny aj zopar kamaratov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej súvislosti nie sú... Len sa proste vytešujem, že sme dnešok prežili bez ujmy a ešte som si aj niečo kúpiala a ešte som sa zaľúbila do šporáku jedného :-D :-D :-D , no a ešte aj teta ma tým kobercom prijemne šokla :-D :-D :-D Koberec je z IKEA: http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores...
Odpovedať
Profilova fotka
Jáj a ešte k svadobnému zoznamu darov: Ja v ňom mám napísané, že aj peniaze potešia :-D :-D :-D Niektorí ľudia chcú vidieť na čo to ide... Napr. moja stará mama mi dá peniaze ale na konkrétnu vec, alebo resp. mi preplatí konkrétnu vec a ešte možno kúpi nejakú maličkosť, tak aj tú maličkosť môže vybrať z tamať (a nepripudne mi nič čo nepotrebujem) ;-) Proste chce vidieť čo platí... A mne je to jedno... Lebo pllllno vecí potrebujeme, tak prečo im nedovoliť mi to kúpiť :-D :-D :-D (dokonca plno vecí z IKEA mi je lepšie keď mi ich niekto do Košíc dotiahne :-D :-D :-D - napr. ten koberec :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka ten koberec vyzera dobre ked mas zariadenie interieru do ktoreho sa hodi ;-) inak pozor, mali sme koberec z IKEA a bol dooost velky problem vysavat ho takze si ho nedavaj do spalne alebo k zrkadlu :-D
Odpovedať
Uplnenaj:: nie, korunky nechceme pytat. Chceme radsej dary z niekolkych dovodov: 1. kym kazda ta vec bude "sluzit" Ti bude pripominat toho kto ti to podaroval 2. planujeme urobit uplne presnu specifikaciu toho co chceme - nie len ze osviezovat vzduchu, ale pojdeme do obchodu, pokukame net a vyberieme ktory by sme si kupili (nekupujeme vzdy to najlacnejsie, skor sa snazime dosiahnut najlepsi pomer "cena/vykon"), tak aby sme sa vyhli tomu, ze niekto kupi ten najlacnejsi osviezovac, ktory bude na prd a nebude mat tie funkcie ktore chceme. do zoznamu darov potom dame presne ktory model chceme, kde ho kupit, orientacnu cenu... Samozrejme nie pri vsetkych daroch je toto potrebne robit. 3. nie kazdy z rodiny ma vela koruniek a dat ako dar 500 korun je mozno malo. Ale v tom zozname budu aj taketo lacnejsie veci - proste kazdy by si tam mal najst... a budu tam aj drahsie, napriklad viem, ze kolegovci alebo niektora cast rodiny, kde je v rodine tak 4-5 ludi sa poskladaju... Ale urcite aj korunky dostaneme, priatelovi kamosi sa na hostine vzdy zbieraju, aj my sme sa skladali ked sme boli na svadbe jeho kamosov. Tiez nechame ludom otvorenu moznost, ak vedia o niecom co by nas potesilo, nech idu do toho! :-) Ale zase tam aj napiseme co urcite nechceme :-D
Odpovedať
juli, pekny koberec, farebnyyyy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Koberec chcem do obývačky... No my sme mali v obývačke celoplošný koberec s dlhými chlpmi a nejak aj pri toľkých deťoch celkom prežil - len sa úplne zchodil tam kde sa chodilo (pri oboch dverách) a ja som ho vždy poctivo vysávala po štvornožky, aby pekne tie chlpy stáli :-D :-D :-D (takú námahu si ani mamka pri vysávaní nedala :-D ). Najhoršie v tom koberci bolo ihličie z Vianočného stromčeka - to kľudne v ňom vydržalo aj do Ďalších Vianoc :-S. Ale tento nebude celoplošný, takže sa bude dať aj pekne vyprášiť... No a navyše nič nie je na furt, takže treba rátať s tým, že ho prežijeme (dúfam)... Inak ja som chcela tkané koberce, ktoré viem strčiť do práčky a vyprať, ale snúbenec je zásadne proti :-D :-D :-D Ja mám v zozname tiež plno drobných darov... Babka z mamkinej strany mi dá asi peniaze...
Odpovedať
Profilova fotka
Tento termin je super, ja mam prave vtedy narodeniny. ;-) Drzim vam palceky a budem na vas mysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
kamkopeta dakujeme a vsetko naj k narodeninam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No v tento deň má kolega z práce 40ku a kolegynin syn má tiež narodky (myslím 8 rokov)... :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi o týždeň ideme na ambasádu ;-) Takže zas budeme o nejaký peniaz ľahší a nikto to neuvidí... Nemám rada také výdavky... Keď si človek kúpi šaty, tak to vidia všetci, ale keď zaplatí tu poplatok, tam poplatok tak to nikto nevidí a najviac ma štve, že ani my :-| :-D :-D :-D Bolí ma pol tváre - asi zuby múdrosti :-| Ale ešte to predýchavam bez tabletiek (aby keď to už bude riadna sila, tak tabletky zabrali ;-) ) Pozerala som si foto z mamkinej svadby... Prvú mala takú moju vysnívanú malilinkú s kamošmi len ;-) Myslím, že mala dokonca nohavice svadobné a nie šaty a na jednej foto z úradu vyplazený jazyk až po bradu smerom na foťák :-D :-D :-D Jáááááj... Je to moja mamka proste :-D Ona tam ale svokru nemala a ani nič podobné... O čo ľahšie by to bolo... Tých starších sa ja obávam - asi dosť poohovárajú, keď nebudem v bielom a tak... No ale snúbenec chcel mať na svadbe rodinu, tak ju máme... Najväčšie stresy z toho mám... Čím viac ľudí, tým viac očí na Vás čumí a tým viac jazykov o Vás klebetí... Ešte ja by som to zvládla, ale snúbenec je vo veľkej spoločnosti nesvoj, tak mám strach :-| Nechápem načo jemu treba ten veľký ansambel okolo, keď je taký... No ale čo človek nespraví, keď ho ľúbi... Ide hokej, tak sa trochu nudím... Sorry... Vyliala som si trošku dušu tu :-D :-D :-D napriek tomu sa teším... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jááááj a ešte som zabudla... Mamka miesto oznámení posielala pohľadnicu (s princeznou a ritierom - také bábky) - na tú dobu fakt asi super výber... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: Prezradíč mi tajomstvo? Ako sa mení farba písmeniek vo fotoalbume??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
anairda: Aj mne možeš jedno :-) ktorú obrúčku si si nakoniec vybrala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uplnenaj ja si myslim ze to trochu oklamala a urobila si uz dopredu svadobny album 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
najjulinka to bolo pre teba :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?