Svadba 20.06.2009. Ešte niekto mal tento termín?

Profilova fotka
V tomto termine 20.6.2009 sa budem vydavat v modrom kostoliku :-) chysta sa tam tiez niekto v tom termine?:)
Odpovedať
Zlatko uz sa neviem dockat nasho velkeho dna, len ako vidim, zatial sme v tomto termine jediny. :) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ako máme tomu rozumieť, keď catrin má 20.jún a dejvik 5.júl? hm? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Cathrin.Aj my sme si určili den svadby 20.6.09.Moj snubenec ma 21.6.09 narodeniny tak aj koli tomu a pred 2 rokmi sme mali v ten den zásnuby.Chcem sa opytať už niečo mate rezervované?My to mame v Novom meste nad Váhom.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) aj my mame svadbicku 20.06.09 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! My sa berieme tiez 20., ale v Piestanoch:-) Co uz mate vybavene? My zatial skoro nic:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my sa berieme v KE tiež 20.06.09,už mame takmer všetko vybavené...
Odpovedať
my tiež x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lukaria ani my ešte nemáme nič no ale najvyšší čas to vybavovať lebo potom nič nezoženieme tak ako by sme chceli nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...my sme si dost v predstihu zajednali hostinu, obrad a fotografa...no a moje saty v podstate tiez... teraz uz len pomalicky poladujeme drobnosti :)
Odpovedať
ahojte, ja ešte nemám ani šatky ;-) ale zajtra idem na ďalšiš skúšanie do nového salóna v Senci, tak snaď sa zadarí. tisha kde máš šaty zajednané? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lienka, ja som si vybrala saty v salone diamond v nitre:)
Odpovedať
tisha, to je pre mna ďaleko, nejak som pohodlná. Senec je blízko, takže ani s doručením a vyzdvihnutím šiat nebudem mať problém. Tvoje sú krásne...ja však hľadám troška iné, jaj len aby mi sadli... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som si ich akosi vyhliadla na nete, tak mi nedalo a sla som sa pozriet :) do NR to mam cca hodinku, tak sa to da...no a ako som tam bola, uz som ani nenakukla do ineho salonu :))) hladas asi nieco ako mas v albumiku, ze?
Odpovedať
ano, niečo také, zajtra by som ich chcela vyskúšať... :-) celkom sa teším..u teba to asi bola láska na prvý pohľad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo, mala som vyhliadnute ine, ale z toho salonu...tieto co som si vybrala, tak to bola laska na druhy pohlad :)))) prisli v novsej kolekcii...super, ze ides cez pracovny den, mne sa stalo, ze som sla v sobotu do NR a tie saty, co som chcela skusat boli akurat na svadbe:)) ale moja chyba, ani mi nenapadlo sa opytat, ci budu v salone v ten den :D
Odpovedať
ahojte, aj ja sa vydavam v tento den. dufam, ze nebude prsat :-) a svadba bude v bardejove. uz sa tesim :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ako vam idu pripravicky na 20. jun?:)
Odpovedať
Profilova fotka
No mne myslim celkom fajn, mame uz:kameramana, Dj-a,salu, kostol, knaza, objednane kolace,objednane prstienky,na vyzdobu mam svietnicky,uz mam bizuteriu k svadobnym aj popolnocnym satam, balerinky na prezutie, samodrzky, podväzok :-) .Este riesime fotografa a pomaly zhanam svadobne saty,popolnocne saty a ostane vecicky na oblecenioe aj pre milacika....
Odpovedať
Profilova fotka
jej, ahoj carmen...este raz vdaka za radu ohladom svietnickov :) my sme na to tiez celkom dobre, v podstate uz len par drobnosti, ako samodrzky, bizu k popolnocnym, kosielka pre draheho...no a este stale si vyberam kyticku, neviem sa akosi rozhodnut:))
Odpovedať
Profilova fotka
tisha nemas zaco, ;-) no ja by som bola zabudla riesime este svadobnu kyticku a nemame este pierka ani svadobne pohare, ale mam zapisnicek a mam tam na jednej strane Co uz mame a na druhom papieri Este nemame, tak by som na nic nemala zabudnut...
Odpovedať
Profilova fotka
veru, aj ja mam taky zoznamcek:) ozaj, kde v KE budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
svadba bude v mestskej casti Kosice-Krasna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pridávam, tiež mám termín 20.6.... a už sa veľmi teším.... svadba bude na kremnickom zámku.
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, kosice zboznujem :) vyse 20 rokov som tam byvala ahoj ladytt, vitaj :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte!!!! aj my ideme mat svadbu 20.6.2009 obrad bude v turcianskej galerii v martine a hostina v kulturaku v mojej rodnej dedine Bela-Dulice, takze martin berie :))) inac vybavene uz skoro vsetko, chybaju malickosti ako material na vyzdobu a kupa obleku a topanok a kosele a kravaty, ale milacik povedal ze najskor mesiac pred svadbou.. ale on si neuvedomuje, ze mesiac pred nasou svadbou ideme na 2 svadby a ja budem mat v praci perno, takze som zvedava... ale zatial sa netrapim :)))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj neposedna:) aj my sme na to podobne s koselou a kravatkou po polnoci...ze "naco tak skoro?" :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Caute dievcata, v januari sa tu este nikto neozyval tak sa tesim, ze teraz vidim monoho svadieb 20/06/2009. My budeme v ten den sobaseni v Trencine. Pripravujeme po vikendoch, chodime z BA do TN a do PE takze teraz neajblizsi vikend ideme obzerat obrucky do TN. Saty mame obaja z PE - skvele ceny, tretina oproti inym salonom. Prajem vam radostne pripravy!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky! pozeram, ze debata a osadenstvo sa rozrasta, som rada... tisha: cita, ze moj a tvoj drahy maju podobne nazory... :) v maxe v ziline maju genialnu koselu, ale na cenu som sa radsej nepytala :) a ani kravaty tam nie su zle... ale my sa chceme vybrat do polskej zeme, nenormalne rada tam nakupujem, ceny skvele, pristup genialny... odporucaju nam ist priamo do krakowa do obchodov, vraj fantazia co sa tyka cien a kvality, tak neviem... a drahy spominal celej rodine, ze by mohli ist do polska, ak by chceli, tak neviem, ci ideme brat mikrobus, alebo co??? :) tak sa zatial majte krasne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, aj ja mám svadbu 20.6.2009 no čas sa už kráti a ja som čosaz nervoznejšia :-) ale to asi k tomu patrí, s priateľom som chodila 7 rokov žijeme spolu 6 rokov ale netušila som že zhodnúť sa s ním bude také tažké. No a zatiaľ máme vybavené iba sálu a oznámenia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata od dnes nam ostava do svadby presne 100 DNÍ :-o , ja uz striham meter a uz sa velmi tesim....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?