Svadba 2. mája 2009. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
BAbenky ktora ma chut trocha podebatit a poradit o svadbe na bud.rok
Odpovedať
ano evulka, piatok - sviatok a este k tomu statny 8-)
Odpovedať
ale inak mame dve matriky, kde by boli ochotni, len je to mimo a dalej od naseho bydliska. a to znamena, ze pre vsetkych musime ratat s ubytovanim. no a to znamena, ze tam, kde to momentalne vybavujeme by ubytovanie vyslo pomaly tolko ako cela hostina :-(
Odpovedať
mam aj pozitivne spravy :-) dnes mi volala sperkarka - mame obrucky. je tam sice mensia komplikacia, takze ich dostaneme az 1.4., ale velmi sa tesiiiiiim. a este som si dnes dohodla aj termin u kadernicky. ma uz sice dve nevesticky, ale mna by zobrala skoro rano, takze super!
Odpovedať
corolla: ja som sa objednávala u kaderníčky v sobotu a vravela mi, že tento rok má skoro samé piatkové nevesty a vraj na 1. mája sa u nej chceli objednať už tri. To by som inak neverila, že s matrikou bude taký problém.
Odpovedať
ten maj je asi magicky. vcera so pozerala v zozname, ze kolko nas je na 1. a kolko na 2. (moj povodny termin). a nehovorim uz o 8. a 9. :-) dalej som uz ani nepocitala, ze kolko nevesticiak tam je. aj maj je lasky cas, tak preco nezacat hend 1. 8-) matrika - no ja som tiez prekvapena. vraj sviatok, predlzeny vikend. ved ja ich chapem, ale v mensich obciach nebyvaju svadby kazdy vikend, takze to nemaju az take narocne. no, ale co uz. a to by mohli aj zarobit, ved sa za to aj priplaca.
Odpovedať
corolla: registrovaných májoviek je tam možno veľa, ale koľko je z toho skutočných neviest je otázne. Práveže mám pocit, že je tu viac aprílových a júnových neviest, až teraz nedávno sa rozbehli aj májové témy.
Odpovedať
mas pravdu. mozno su len registrovane, ale mozno tu len cerpaju inspiracie. aj ja som si vsimla, ze tema "maj" a "9.5." je viac diskutovana ako "2.5." o junovych a dalsich ani nehovorim :)
Odpovedať
Caute babulkyy!! Co vsetko uz mate nachystane? MNe uz chybaju iba drobnosti.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! ..aj nám chýbyjú už len drobnosti.. ..ale ved nevadi....hlavne nech sme zdraví../viem o čom hovorím :-( /
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! ..sa teškám, lebo už máme doma oznamká a etikety na fľaše... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Tak presne o mesiac bude náš deň "D". Ja sa už tááák velmi teškám.... ;-)
Odpovedať
evulka, a nemáš strach? Ja hej...normálne už na svadbu myslím celý deň
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Andzi:...asi aj trošku hej... A hlavne teraz, ked môj drahy ochorel...tak sa snažím vybavovať všetko sama... :-( Stále rozmyšľam, čo ešte treba...
Odpovedať
my ešte stále nemáme pierka, rozmýšľam, či ich musíme chlapom - hosťom dať, či je to tradícia, lebo už sa mi moc nechce investovať do takých vecí, ktoré po svadbe vyhodíme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som to vyriešila tak, že som si kúpila krémovu a zlatú stuhu a vyrobím pierka sama... Do stredu dám krémovú gorálku a je to. Ešte som to nevyrábala, ale stuhy mám už doma... ;-)
Odpovedať
ahojte, radi by sme sa k vam pridali. my uz mame tiey vela veci vybavenych, ale napr. oznamenia sme este naposielali :-| asi je najvyssi cas. najskor ich vsak budeme musiet vyrobit. ale ti, co su pozvani o tom vedia, tak snad si nenaplanuju iny program.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Teškám sa, lebo pozvánky sú už roznosené a hostia pozvaní... Ostatným budeme roznášať oznamká asi dva týždne pred svadbou.... :-)
Odpovedať
ahojte, tak dnes ofiacialne vybavili ziadost na matrikach! dvoch, lebo sa budeme brat mimo nasho bydliska. material na oznamenia je nachystany a cez sviatky rozbehnem velkovyrobnu :-) a hned v utorok rano utekam na postu :-N aktualne sa zhanam po zavoji, ale hlavne po topankach. tie co sa mi pacia su svetlo kremove a moje satocky biele ... tak neviem, ci to neskombinujem :-D objednat este musime vinko, zohnat vesticku a kravatu ... a potom uz len rozmyslat, ako to v ten nas velky den bude pebiehat 8-) a co vy?
Odpovedať
halo! nikto tu nie je? sviatkujete? my mame konecne oznamenia a pozvanky! vcera sme sa doma do toho pustili a zajtra uz bude vsetko hotove. potom ich uz len poroznasat. tak pekne sviatky a malo vody ;-)
Odpovedať
halo, kde ste? to si budem v tejto teme pisat sama ????? uspesne som dnes vytvorila album. a dala som tam aj oznamka. tak ak chcete, spravte kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj! idem kuknut album.....
Odpovedať
Profilova fotka
Tamitimo:..krásne oznamka.. Uz aj my ich máme doma..pofotim a dám do albumu.. Inak uz mate vsetko pripravene, nakupene??
Odpovedať
dakujem. za tri poobedia boli na svete. dnes rano isla cast na postu a nejake roznesieme dnes vecer. nachystane mame dost ale este co to potrebujeme. objednali sme tortu a zakusky, vysluzky, v piatok pojdeme dat zalohu za salu. cez vikend sme degustovali a objedname vinko k vysluzkam a ja by som bola za, ak by bolo aj na svadbe. objednanu mam aj vizazistku, aj kadernicku. ja zhanam biele topanocky (co sa mi pacia su prevazne smotanove) a chcela by som aj spanielsky zavojcek ... este nam zostava kupit koselu a pozicat vestu s kravatou pre zenicha. pierka mame, vyzdobu spravi hotel, este skusim zohnat navleky (hotel ich ma odost drahsie) a do obradnej siene by som chcela nejaky koberec. bojim sa, ze na bielom nevynikne vlecka, ale zasa cerveny sa mi zda prilis. povodny koberec je totiz taka vyblednuta zelena. a zostava uz len dohodnut scenar fotenia a kamery :-) a co vy? vsetko pripravene?
Odpovedať
ahojte, tak sa nam to pekne blizi, mam uz tiez toho viac povybavovaneho ale stale si myslim ze som na nieco zabudla tak ratam ze naozaj na nieco zabudnem :-D prave dorabam posledne menovky,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Tak my uz takmer vsetko máme...uz mam aj topánočky a aj popolnočné šaty x-) Ešte kúpiť krabice na zákusky, alkohol, vyrobit pierka a všetko doladiť... ;-) Veeelmi sa teškám ale trošičku je tu už aj stres...ved máme už len dva týždne...
Odpovedať
evulka, tak to da tesim! ja topanky este len zhanam. dnes ideme vyplatit zalohu za hotel a pozriet sa, ako krasne vyzdobuju, lebo zajtra sa tam niekto svadbuje :-) nam kolaciky nabalia priamo do krabiciek, takze aspon toto nemusi riesit. ale alkohol budeme aj my kupovat, ale to hadam este nejaky ten den pocka. zacala som vyrabat menovky a potom este spravim menu. dnes idem aj satky skontrolovat, ci sa nahodou nescvrkli :-D a chcela by som si k nim hned aj nejake tie cacky macky poziet. no len ti etopanky neviem zohnam podla mojich predstav. nasla som sice na webe, len stale neviem, ake cislo mam objednavat. tak sa obavam, ze uz mi ani nestihnu prist. ani sa mi nechce verit, ze to uz bude! tie pripravy ma velmi bavia. neviem, ci chcem, aby to skoncilo :-N luckara: daj nam potom do albumiku tie menovky, som zvedava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj...tamitimo..este ze pises..ved este menovky treba spravit.. ;-) ..skoro som na to pozabudla.. :-D ..aj mna bavia pripravy..ale uz sa teskam na klud po svadbe a na uuuplny oddych na svadobnej ceste.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nnoooo veru kočky už sa nám to poriadne kráti. Mne chýbajú menovky na stôl, ešte prierka spraviť ale to bude malina lebo nás je dosť, ktorý to budeme robiť. Ináč máme všetko vybavené. Už sa nevieme dočkať toho veľkého dňa. Dúfame, že všetko bude prebiehať v poriadku : ) ;-) :-)
Odpovedať
ahojte, tak satocky sa nescvrkli, ale aj tak ich dam v bokoch radsej trocha spustit. aby sa mi nerobehli, ked si sadnem :-D aj topanocky som hned pozerala, len tie, co sa mi pacia su kremove a moje saty biele a dnes som si to porovnala a musim usudit, ze naozaj sa to neda skombinovat. no, co uz, aspon som dufala :-( jedny nakoniec by mohli byt a ak nenajdem nic ine, tak ich asi vezmem, aj ked su to spicaky. ale co je super, ze su potiahnute cipkou, na ktorej je vzor, skoro rovnaky ako na satach. takze asi nebude o com :-) co som vsak smutna ... nasli sme doma maminkyn zavoj - nadherny, rucne sity ... ale je to taka ina biela a skor by sa hodil ku kremovym satkam .... tak som z toho smutna, lebo som chcela maminku potesit. nedala to najavo, ale ja viem, ze by sa potesila - ach,jo. ale asi som vybrala bizu ... tiez skoro rovnaky vzor ako na satach. zatial nekupena, ale citim v kostiach, ze v pondelok bezim do salonu kupovat. mali posledny kus! teda oni ich aj tak mali len dva :-D a este: zaloha za hotel vyplatena. mali aj pekne vyzdobene, dam foto do albumu. tak pekny vikend - predposledny slobodny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tamitimo....aj ja, ked som zhánala topanky-biele, tak vsade len krémove... Ale nastastie som zohnala aj krásne biele... Ved počkaj, po maji budu v obuve biele..ale to uz nebudeme vtedy potrebovat... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?