Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
1
2
37
Profilova fotka
ahoj Andrea ja mam 9.5 je to celkom blizko, nie? ak chces pod k nam do temy 2009 :-D
Odpovedať
Ja mám tiež 9. mája 2009 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale rubinka a to ste sa teraz dohodli? mali ste iny, nie?
Odpovedať
Nie nemali, šak si pozri tému 2009, tam som to hned napísala a som sa ešte smiala, ze ty máš ten istý, že aká náhoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeeeeeeeej tak prepac....som zmätena nejak ;-)
Odpovedať
Nevadí, nič sa nestalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co nove v pripravach????????????? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Máááááájovky stratili sme sa ? alebo nás unáša jarná únava? :-)
Odpovedať
Ahojky,ako tak citam tak v Presove sa to na maj planuje na plno.Ja by som do toho chcela tresknut 2.5.2009 v Presove.
Odpovedať
Kde v Presove to bude? :-)
Odpovedať
Ahojte baby majovky :-) Ja to planujem tiez na maj, ale az 30.5.2009. A uz mam par veci. Postavicky na tortu som zohnala, ale uplnou nahodou. A mam aj svadobny bedeker. Moja matka si mysli, ze mi uz sibe :-D Ze co tak zavcasu. Vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
zaburiatko, tak ty si rychla......ja este nemam nic len predstavy........Sice, bedeker mam a priatel ma kontroluje ci ho citam :-D Moja mama si mysli tiez ze je to este skoro....no co narobíme!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj lucka_o Ked ti mam pravdu povedat, tak predstavu o celej svadbe uz mam. Saty, kvety, hostia a tak. To asi kazda baba od detstva sniva o svadbe. Vies, my uz s priatelom zijeme 7 rokov, takze o svadbe sa davno hovori, len vzdy sa to kvoli niecomu posunulo. Mala byt tento rok, ale isiel pracovat do Ameriky, tak sme sa dohodli na buduci rok. Presne na narodeniny mojej maminy.
Odpovedať
Profilova fotka
Super, my sme teraz spolu uz 7my rok, ale nezijeme spolu.......... ;-) a plany jasnacka.....len mam trosku strach...ze ci uz sa chcem isto vydaT :-D
Odpovedať
Lucka_o Tak, ja uz mam v tom jasno. Jasne, vydat sa :-D Tie roky mi strasne utekaju, hodiny tikaju....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja budem mať tiež svadbu niekedy v máji 2009, ale dátum ešte presne nevieme. Zatiaľ sme sa dohodli len na mesiaci. Ale jeden krok som už urobila. Minulý týždeň som si kúpila svadobný bedekér, dobré nie :-D
Odpovedať
Julinkaz Ahoj. Vitaj medzi nami :-) Ja mam tiez bedeker uz. Studujem to poctivo :-D A mam este postavicky na tortu.
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie zaburiatko, urco sa vydam,...no ja mam este asi kopec casu na vybavovanie svadby....salu ideme o mesiac rezervovat a bedeker mam na nocnom stoliku...... :-D
Odpovedať
lucka_o Juuuj, moja matka by asi zosedivela este viacej ako je, keby sme to chceli zarezervovat uz teraz :-D :-D :-D Ona ma pocit, ze to staci dakedy buduci rok v januari.
Odpovedať
Profilova fotka
No ved aj moja si mysli ze to staci potom, ale teraz t je uplne o inom.................. :-D
Odpovedať
Baby, nejako tu drichmeme... nic noveho. Kto ma co nove? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mám nové tak akurát chrípku! čo sa týka svadby nič......neviete niektorá o dobrej stránke na svadobné šaty?
Odpovedať
Ahojte zeny/devy, tak sa aj ja pridavam k majovkam, mame to 30.maja 2009. Ako ste uz pisali , tak predstav by bolo, aj rozdavat mozem ;-) Zatial mame rezervovanu len salu. Tiez som si myslela, ze to bude skoro , az nas pani prevadzkarka vyviedla z omylu. Teraz v maji ideme domov,tak by sme chceli obhliadnut fotografa a kameru. Myslim si, ze ostatne asi aj pocka. :-p
Odpovedať
Ahoj Beruska. Takze mame rovnaky datum vybraty :-D Lenze ja na rozdiel od teba dokopy nemam nic... respektive mam bedeker a mam aj postavicku na tortu. :-)
Odpovedať
Zaburiatko: no bedeker mam aj ja, ale zase mi chybaju tie postavicky ;-) no to vybavujeme tak v predstihu lebo sme malo doma. Na vychode (presnejsie na Sirave) si treba tu salu vybrat dost dopredu ak mas cca120ludi , tak ako my, lebo vsetci chcu velky parket na tancovanie. Si myslim, ze u vas v Nitre by to nemuselo byt take tazke. 8-)
Odpovedať
Ahoj Beruska. No, my by sme mali mat cca 60-70 ludi, viac nie. No, tu v Nitre je viacero priestorov, to je pravda. Ale nebola som sa zatial rozhliadat, ze kde by sme to uskutocnili. Mam take tri zariadenia premyslene, takze uvidime. Pripadne tu sa da aj kusok od Nitry, je tu vselico. Takze uvidime. Ale aj tak mam z toho vsetkeho trochu des. Ze sa to nestihne vsetko tak, ako ja chcem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my to máme 23.5. Zatiaľ máme len zajednanú sálu, ale už sa pomaličky rozhliadame po fotografovi a kamere. Zdá sa to síce skoro, ale keď si chce človek z niečoho vyberať musí začať skôr. Lebo tí najlepší sú zajednaní aj rok dopredu :-) A ešte mám kúpené aj biele balóniky - bola akcia v Tescu, no nekúp to :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babuľky. Tak pridávam sa k Vám... Plánujeme svadbu 9.5.2009 :-D . Ako tak čítam, som riadne pozadu... Kde zoženiem ten svadobný bedeker, nech som v obraze, čo ma čaká? ;-) Lebo ešte si to nejak neuvedomujem...
Odpovedať
Ahojte, my chystame svadbu na 29.5.2009. Musim povedat, ze si moje okolie mysli, ze mi sibe ked uz teraz chodim na net a pozeram moznosti, ale ako tak citam, tak to nie je nic vynimocne. Musim povedat, ze mi zatial zajednane nemame skoro nic. Jedine co mam su svadobne saty, ale tie sa este budu musiet zuzit, ale na to je este cas.
Odpovedať
cafte baby! tak to vyzera, ze sa pridavam k Vam, dalsia presovcanka;) mali sme mat svadbu v septembri, ale tak nejak posuvame.. =-) poviem Vam, rok vobec nie je dlha doba, ked si chcete urobit vsetko podla svojich snov a predstav, neskor uz maloco je volne... ]-( dufam, ze si tou za ten rok dobre pokecame ;-) lebo to septemborve forum 2008 je mi teraz uz nanic:( pekny den!
Odpovedať
1
2
37
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?