Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
potrebujem prelozit do anglictiny spravné pravidlá
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo
Odpovedať
Cauko
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :-p Ma niekto nieco nove???
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:JA som s tym podobne robim v restauracii casnicku no poviem ti strasna makacka,akcie az do rana...moj najkratsi pracovny cas je 13hodin v kuse,niekedy som ako mrtvola :-) ale kedze tiez cakam na babo tak to uz nejak vydrzim :-).Dnes idem za fararom a uz si vybavujem starejsieho,Fotografov budeme mat dvoch este zohnat kameramana...saty koncom novembra...uz okukavam aj niejake tie doplnky :-)A zo salov nebudem mat ziadnu makacku lebo predsa len budem mat svadbu v restike :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale sa nam tu objavili nejake nove nevesticky ribike aj dnes sedim v praci a presne viem ako na tom su casnici, aj ti nasi to maju tazke ja som ostala s tou salou, ale snad agenturne tety nebudu az take drahe, teda verim ja som vcera bola v nicole, skusala som saty domingo, pacili sa mi ale myslim, ze nie su to prave orechove aj my ideme na faru, uz len podpisat, ostatne je zabezpecene a vcera somsa ropravala s jedny m Djom, aj by sme ho asi brali, taktňze veci sa pohli dalej dievcata, myslim si ze nie je skoro ale ani neskoro, ja som zatial nemala problem s nicm, viacmenej su dodavatelia zatial este volni ale myslim, ze je cas to zacat riesit
Odpovedať
Profilova fotka
lenusik co to potrebujes, nie som uplne v obraze??
Odpovedať
Profilova fotka
lenusik co tak administrative regulations resp administrative rules?? teda ak si chcela prelozit" správne pravidlá" zo Sj do Aj
Odpovedať
ahojte...takze ja som napisala vcera Gin-tonicu....tak snad odpisu a potom sa stretneme...a uvidiiiime....ale inak sa u nas nehybe nic....:(
Odpovedať
cafte baby, som nova a pridavam sa ku majovkam. konkretne 1. maja oslavime sviatok prace nasou svadbou :-) ma este nejaka svadbu vtedy? hodme pokec
Odpovedať
ahoj tinulikk. Tak som zvedavá aj za teba ako to dopadne. Klikla si si ich stránku- ako sa ti páčili?dúfam ,že to podarí... A ako sa máte ostatné....je tu niekto????
Odpovedať
ahoj janka...no napisali mi, maju volno, aleeste som im neodpisala, lebo som z tej ceny dost prekvapena :-( cakala som aj podla toho co mi jedna babenka tu pisala - ze tak do 20 000 max... ale oni mi dali ponuku na 850 eur...a to je veeelmi vela..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj tinulikk. tak to je celkom dosť. u mna je to nejakých 17. tis. + cesta. tak asi zvýšili cenu...no, dúfam, že za to budú stáť... =-) neviem, rozhodni sa. je to celkom dosť( cca 25000 tis. na skk?) a neuvažovala si nad Dj-om?
Odpovedať
no ved tomu nerozumiem....ze niekomu daju taku cenu a niekomu uplne inu...a pritom mame svadbu ten isty mesiac...asi ich odmietnem...a normalne rozmyslam, ze im to aj priamo napisem, ze podla coho urcuju cenu... DJ nechcem - ale skor asi zavolam kamarata, co som tu aj pisala - ludovky pusti ako DJ a ostatne bude hrat..takze v podstate to bude kombinacia DJ a zivej hudby :)
Odpovedať
tinulikk, neviem prečo si to cenovo menia. My sme s nimi v kontakte asi rok a vtedy dokonca stali 12.tis, ale pridal sa k nim ešte jeden a tým aj zvýšili cenu( na tú, čo máme my). ver, že keby mi písali, že to rušia a pôjdu nám za viac, tak už to istí Dj. Chcem živú hudbu, ale ak by sa niečo s nimi stalo, tak od toho upúšťam. a ak máš toho kamaráta, tak to je fajn. Ide hlavne o to ako vedia zabaviť ľudí... Ja sa trošku poisťujem a "zavádzam" aj dajaké hry na oživenie...
Odpovedať
tie hry by mali zariadit oni myslim...aspon tak ich vsetci prezentuju....ale inak tiez chcem amt rozne hry - to uplne tu svadbu ozivi...:)
Odpovedať
hry by mali oni, ale oni tak maximálne metlový tanec( ako to poznám u ostatných skupín) vieš akú som myslela , že dám -hľadanie nevesty podľa rúk a hladanie ženích ( ale to ešte uvidím) podľa nosa. partnerovi sa zaviažu oči a bude hľadať danú časť medzi viacerými ľudmi. všetci budú sedieť. radšej si ju pripravím a oni nech to odmoderujú
Odpovedať
viem..ja to poznam inak - minuly tyzden som bola bratrancovej svadbe - a on hladal nevestu podla noh :) a akosi si vybral mna :-D tak sme sa smiali - on si bol uplne isty, ze som nevesta - lebo mu este aj povedali, ze mozno si vyhrnula svadobne saty - a nevesta stala za mnou a vyhrnula moje saty :)ale aj neveste dali zenicha hladat podla noh - a to bolo o nicom - lebo kazda nevesta vie, ake ma topanky a ponozky jej nastavajuci - vacsinou mu ich totiz pomaha vyberat :)
Odpovedať
ale dobra hra je aj to, ked sa mladomanzelov pytaju rôzne otazky - a oni su k sebe chrbtom a dvihaju topanky..ale to musi pripravit niekto iny tie otazky...aby ste nevedeli ake a nemohli sa dohodnut na odpovedi :)
Odpovedať
no to je super. o nej som už počula, ale to by musel ozaj niekto iný pripraviť.niekedy tak rozmýšľam, že čo by som dalaa ko by som ešte celý ten deň skrášlila, ale priznám sa, že ma už bolí hlava z toho všetkého. poviem si, že mám ešte čas a mala by som sa sústrediť na školu. Už ani do tej školy sa mi nechce a keď si predstavím, že budúci semester nám toho "nasekali" naporiadok :-S
Odpovedať
a na aku skolu chodis? tu hru daj nastarosti druzicke...:) a povedz nech vymysli nieco vtipne :)
Odpovedať
no ja ešte len rozmýšľam akú budem mať družičku :-) . Neviem, či to má byť niekto konkrétne z rodiny alebo aj kamarátka.. ja chodím na KU v Ružomberku, Soc. práca. a viem, že si aj ty spomínala, že chodíš do školy?
Odpovedať
ja som skoncila tento rok...tu v BA na UK pravo...a teraz som nezamestnana :) lebo vsade chcu x-rocnu prax...:( ale zatial mi to az tak nevadi..aspon mam cas na svadbu :) a potom uz ked zacnem robit, uz sa z toho nedostanem - az ked pojdem na matersku :) co sa tyka druzicky - ja si dam hlavnu druzicku asi mladsiu sestru a potom druhu zase priatelovu sestru...a bude to vyrovnane..:)
Odpovedať
no vidíš a mám aj ja družičky- ďakujem za nápad... :-D tak ti gratulujem ku úspešne zvládnutým štátniciam. my sa tiež tak trochu točíme okolo práva. Každý semester máme iné právo a niekedy je to dosť. ak máš čas na svadbu je to fajn a potom pôjdeš na materskú... veď ja to tiež nevidím ružovo, ale ak Pán boh dá "hopnem" sa na materskú x-) budeš mať aj starešinu?
Odpovedať
my by sme nechceli hned babo - najprv si chceme uzit jeden druheho - lebo az po svadbe budeme spolu byvat....takze sa budeme snazit tu matersku posunut tak o rok dva po svadbe... starejšieho by som chcela mat - ale nie cudzieho - to mi pride take divne - ze mat na svadbe uplne cudzieho cloveka, ktori nepozna robec nikoho a ma nas zabavat...skor chceme poprosiť niekoho z rodiny - bud mojho stryka alebo priatelovho bratranca...nie su sice stari..ale zabaviť budu vedieť..a hlavne budu nas poznať...Ty budes mať nejakeho zaplateneho?
Odpovedať
nie kdeže. myslím si, že to nie je potrebné - teda platiť si ešte starejšieho. Uvažovala som nad tým, ale keď som videla tú cenu, tak som si radšej "sadla". väčšinou si to v rodinke sami robíme. chopia sa toho tí akčnejší, to je jedno, či muži, či ženy. priateľovho bratranca žena chodila do nejakého súboru, tak ona by nás napríklad čepčila. je to pekný zvyk. Je sranda pozerať ako musíš stúpiť na petržlen a hovoriť : "Na petržlene stojím, chlapa sa nebojím".. Či je to všeobecne zaužívaný pokec pri čepčení neviem, ale ona to používa..
Odpovedať
to vobec nepoznam...mne sa paci slub svokier...ale u nas je trochu zlozitejsia situacia..takze to asi nebudem moct použiť....ale ten petrzlen mi napis :) ak budes mat cas niekedy....vetky nove napady sa zidu :) budes mat aj male druzicky?
Odpovedať
asi dve, ale o to viac malých družbov(asi 6). tak by som ti to poslala na IP, nie je to dlhé, ale je to milé :-N . Sľub svokier som zažila nedávno na svadbe. moderovala to moja mama s ocom a išlo im to. svatky mali varešky v rukách a museli prisahať, že budú mladým pomáhať... keby som náhodou zabudla to poslať, tak mi pripomeň. Už musím končiť, lebo sú už ďalší čakateľia na net. maj sa zatiaľ pekne . 8-)
Odpovedať
aj Ty....som rada ze sme "pokecali"...papa
Odpovedať
čaute babulky, o čom ste kecali, nestíham vás čítať. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?