Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Ahojte, Ja mam svadbu 23.5.2009. Zatial uz mam - topanky, kameramana, restauraciu a obrucky-kupili sme ich cez internet, pozrite foto v albume. Restauraciu sme si zajednali na konci jula a najblizsi volny termin mali az v maji, takze som urobila dobre, ze som si pohla, lebo inak by som sa vydavala asi az v oktobri. xixi Momentalne som v osiale zhanania starejsieho.Dostala som typ na jedneho strasne dobreho, ale ten je uz bohuzial plny az do roku 2010, takze musim zhanat dalej. Fotografa asi mat nebudeme, zatial sme nenasli takeho co by nam vyhovoval. A inak sa vobec zatial nestresujem. Je dobre ked si clovek veci premysli, ako by mal potom narychlo urobit aj rozhodnutia co sa mu nepacia.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka poslal som ti aj taku beznejsiu foto, trochu zle vidiet ale takato som v skutocnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda dala som ju do mojho albumu
Odpovedať
Profilova fotka
Micinecka:Cauko :-) Dnes som sa strasne nabehala,riesila som veci okolo sali a podobne predchvilou som prisla domov. :-)Tie saty su naozaj krasne,aspon mne sa pacia :-p Mas milu tvaricku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj a vybavila si nieco? ja uvazujem o tych satach ale moc sa mi tto nezda
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka: :-) Ahoj....Preco?1_Vblizkozti tu mam jenden ranch s peknou miestnostou,restauraciou,konmi a peknim prostredim... :-)2_dalej mam dalsiu peknu miestnost,s kuchinou a zohnat personal neni problem :-),toto by ma vyslo o polovicu lacnejsie ako ten ranch...ale s tim budem mat aj viac roboty.Neviem sa rozhodnut. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ribike 1. saty na objednavku cez nejaky bazar, neviem neviem, kvalita a praca nemusia byt dobre, bojim sa aby som na sebe nakoniec nemala nejaku farebnu zaclonu, vcera som ale predavajucu kontaktovala, ak ich bude mat na zivo, pojdem si ich pozriet do BA 2 tvoja dilema, aj ja som najprv chcela restiku kde bude komplet servis, nakoniec, na prianie mojho draheho budemem mat hostinu v sala kilturneho domu, u nich na dedine, ktora mimochodom vyzera dost hrozne, tak som oslovila agenturu kvoli vyzdobe aby sme to ako tak dali dokopy. bez agentury by to bolo skutocne za par korun, prenajom je asi 1500 sk za salu a jedlo nas vyjde na hosta s alkom nealkom a kolacmi ratam tak 650, uz vsetko, potrebujeme vsak personal, to zvladnu baby z dediny. len neviem co bude stat vyzdoba, bude to komplet, stolicky stoly, stlpy, inventar, strop atd no bolo to jeho zelanie tak ako moje kostol, tak musime mat kompromis ale dievcata tu vacsinou dedinske alebo obycajne saly velmi chvalia a kazda koruna co usetrime sa nam zide
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka: :-) Asi mas pravdu,dam prednost tej miestnosti,ktora je tiez na dedine kusok odtialto :-) kamaratka mi navrhla ze sa o vyzdobu postara takze ja to budem mat fakt lacno...ta agentura ta nebude stat vela???Kolko vas vlastne bude???A tie saty ked su cez ten bazar a nedaju sa ani vyskusat tak ani neviem ja by som to asi tiez neriskovala,neviem ci pojdem do salonu v BB mam to 188km cesta by mi trvala cca 3hodiny...
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm to mas dost daleko ja ak tie saty budu k videniu na zivo, urobim si cestu do BA inak nie nas bude cca 70, a ta agentura netusim co bude stat, ak to bude vela, budem si musiet nieco od nich pozicat a potom to nejako oszdobit vlastnymi silami a mas nejake vybrane saty uz v albume?? ja tam mam len tie, az na jedny, o ktorych realne uvazujem
Odpovedať
micinecka: plánuješ si šaty kúpiť alebo požičať? Ja som si kúpila, resp. objednala, ale prídu mi až vo februári.
Odpovedať
andzi_ a to si odkial objednala ked pridu az tak neskoro?ja sa bojim si teraz kupovat, ze sa mi potom nebudu pacit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
andzi neviem, mam poriadnu dilemu, dvoje uz mam vybrate, medzi nimi sa rozhodnem pri skusani, pozicko bude 17 tis no a tie co som vcera nasla na bazare za 7000 na kupu sa mi velmi pacia, ale som dost nedoverciva a neviem akej budu kvality ci kupa alebo pozicko, je mi to jedno ide o krasu a aj o peniazky odkial si si objednala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinulik, micinecka: objednala som si ich z USA, ale nebudem hovoriť aké šaty ani presne odkiaľ, lebo sú tu baby, ktoré na mňa útočili, že sa vychvaľujem svojimi šatami.
Odpovedať
andzi - jasne v pohode...ja by som sa bala objednavat bez skušaniam, este som tak nic neobjednavala...ale tiez si budem asi kupovat...este uvidim, saty moc neriesim este...skor kameramana a hudbu....
Odpovedať
tinulik: ja som nešla do rizika, pretože ja budem mať značkové šaty, ktoré sa šijú podľa tabuliek a presne tieto som si skúšala v jednom nemenovanom salóne takže viem aj veľkosť aj to ako mi budú sadieť. Len som odmietla dať také nehorázne peniaze za požičanie obnosených šiat v salóne, na ktorých navyše aj to obnosenie bolo vidieť. Tak som si kúpila presne tie isté, len nové a budú len moje.
Odpovedať
jaaj..no tak to je potom ina vec :) to je jasne...ja som si tak chcela objednat saty na promociu - tiez som si ich skusala v jednom salone a potom sme ich podla znacky nasli na original stranke a cena bola samozrejme nizsia ako za pozicanie ]-( no nevedela som cislo - a netrufla som si aj ked tam boli miery - ale rozdiely boli ze 1-2 cm a este tam boli rozdelene aj podla toho ci je to utla zena, mlada slecna a este nieco tretie...tak som si ich dala radsej usit :-)
Odpovedať
ja sa nebojím, tie šaty majú šnurovačku a tá sa dá na postavu upraviť
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, dievcata tu dost kritizovali bazare a sitie siat, presne preto, ze videli originaly a potom porovnavali, samozrejme to nemusi vzdy byt presne rovnako usite a uz vobec nie pri tych sumach za ktore ich siju neviem co a ako je v usa, ja uvazujem nad satami, ktore mozes pozriet, ked si najdes link na tejto teme cca stranu do zadu, zaobera sa s tzm nejaka pani z LM. mam len strach, ze aka bude kvalita, nakolko som ich nikde a nikdy nevidela, netusim ci je to model niekoho alebo jednoducho len nejaky vyvymsleny. mne nejde o ziadny model ani znacku, chcem len pekne saty a ktore budu mozno trochu ine ako zvycajne a tieto myslim su len preto som sa pytala, kde si si objednala mam ja len strach, ze sa nemusia podarit a niekomu poslem 7 tisic a saty mi mozno nikdy nepridu, preto sa tu vypytujem a zistuje kto co a ako inak nemam nic prosti nim a ak sa mozem spytat, kolko ta budu stat tie saty? viem ze moje co som si zatial vybarala by za pozicanie boli 17000 a to cisto iba saty a to je skutocne nehoraznost
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja mam uz definitivne vybrate saty :-), skusala som aj nejake s kolekcie 2009, ale nakoniec to vyzera tak, ze vyhrali San Partick 2008, model Bisel (v salone Amarel v Trencine) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hany pozriem sa na ne aj ja mam zalusk na jedny zo st patrick :-) este som ale neskusala
Odpovedať
Profilova fotka
pekne ja mam zamierene na pinedu kolko pytaju za bisel v tom salone ak to nie je tajomstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze to neni tajomstvo, je to 12 tis, za kolekciu 2009 pytaju 13 tis. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, 5000 menej ako v tom mojom nechcem menovat aby nahodou len nemusia mat vsetkymodely, teda myslim, lebo pinedu som nenasla
Odpovedať
Profilova fotka
no v amareli maju to co je aj na ich stranke, ale ta cena na novu kolekciu je myslim prijatelna, oproti inym salonom
Odpovedať
Profilova fotka
Caute dnes som bola omrknut svadobne saty :-) Kolekciu 2OO9budu mat az po2Otom novembri.Velmi sa mi pacia saty znaciek Cosmobela,Demetrios.V albume sa mi paci moj tip1 ale uvazujem nad tym ze si dam usit moj tip4 nieje to nic zlozite.Dnes som bola u kadernika omrkla par ucesov a zarezervovala si termin+dala som si zafarbit vlasy na fialovo no poviem vam ze vysledok je fakt super... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ribike ty si to vzala z hurta. ale dobre, pacia sa mi tieto pripravy je to zabava aspon ze tu takto pokecame, lebo u nas doma sa to nejak neriesi a moj drahy, tomu je to jedno, ten chce hlavne babo a svadba to uz len tak na doplnenie
Odpovedať
Ahojte dievčence. ako sa máte a čo nového? Mne sa dnes celkom darilo. ozvala sa mi skupina z Bratislavy, ktorú budeme mať na svadbe, tak som rada (lebo som nevedela ako na tom s nimi sme...)okrem toho kúpila som dnes aj poháre a šup s nimi budúci týždeň gravírovať. Micinečka: z toho si nič nerob, môj drahý je taký istý. ja mám "milión " nápadov a on len prikyvuje :-S Veľmi túži po bábu(teda obaja) a svadba je už len taká " pro forma".
Odpovedať
mici: tvoj drahý je presne ako môj, aj ten stále hovorí že času dosť a že dôležitejšie je dieťa, že svadba je lan pár hodín srandy, on to tak vôbec neberie ako ja
Odpovedať
janka - a aku budete mat skupinu?ja tiez nejaku zhanam...a mame termin tyzden pred Vami...
Odpovedať
ahoj tinulikk. my máme skupinu z BA -Gin tonic. Už som informovala u viacerých, čo ju mali a vravia, že sú super. boli sme za nimi aj osobne na Svadobnom veľtrhu a musím povedať, že sú milí a dobre hrajú. My sme zo Žiliny, tak som trochu váhala nad nimi, keď sme si ich zajednávali, ale po osobnej skúsenosti ma to prešlo...:-)) tinulikk, bolo by dobré čím skôr niečo zohnať, lebo potom bude problém, už teraz je veľa skupín na máj plných
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?