Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
My sa o peniaze tiez nehadame, lebo ich nemame:-D Ale niekedy sme z toho trosku nervozny, lebo zatial nemame byvanie a s pracou to tiez vyzera neisto. To nas trosku stresuje. Ale to sa spravi:-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka:..my máme spálňu jelšu a obývačku sme kúpili čerešňu... :-D
Odpovedať
evulka: vy už spolu bývate?
Odpovedať
Profilova fotka
..ešte nie.. Sme si kúpili dom, ktorý ešte prerábame, ale už finišujeme.. ;-) A pomaly si ho aj zariadujeme..
Odpovedať
evulka, tak to máte super, že čoskoro po svadbe sa sťahujete. U nás je problém, že dom sme ešte ani len nezačali stavať takže ak som optimistka, budeme ho stavať asi 2 roky a dovtedy budeme bývať u mojich rodičov. Ja mám síce mojich rodičov rada, ale cítim, že mama sa niekedy stará do vecí, do ktorých ju nič.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi:...hmmm..to vieš, to je tak... ..asi najdôležitejšie budú kompromisy... A budete sa veeeľmi teškať, až dostaváte a nasťahujete sa...
Odpovedať
ahojte...pravdepodobne to bude asi tak, že obývačku si zariadi drahý do čerešne a (že mu nemám do toho hovoriť...to je odvaha :-o) ja budem bývať u budúceho manžela, ale budeme sa snažiť čím skôr odísť. predsa len nie je to dobré, byť stále "pohromádke"aj keď budúca svokra je v pohode, chceme byť sami. dúfam, že sa čím skôr budeme stavať...tiež prežívame dávku nervozity. okrem svadby je tu škola, robota, úprava a maľovanie izieb....je toho dosť
Odpovedať
janka: to ti teda želám pevné nervy, ja by som u mojej svokry nebývala ani keby ma išli mučiť. :-D :-D :-D evulka: ja viem, ale bude to náročné, ale inú možnosť momentálne nemáme.
Odpovedať
ahoj, tak po par dnoch citam co mate nove a nevychadzem z udivu. Neskutocne ste pokrocili. My snad dame dokopy aspon par oznameni do vikendu, lebo cez vikend zasa nic neurobime v tomto smere. Pridu k nam na navstevu kamarati z PHY, ktori nam pojdu aj na svadbu a radi by sme im dali oznamenie do ruk cez vikend. Inak sme este nepozyvali oficialne nikoho, kedze oznamenia este nie su hotove :( ale aspon obrucky uz mame doma a su peknucke :) K teme kadernicka a kozmeticka som sa este vobec nedostala. Z Trencina sa kadernicka na Morave zhana dost tazko a cez vikend toho zasa vela vybavit nestiham :( Ale ved ono to vsetko nejak dopadne :)
Odpovedať
My ideme tento víkend pozývať zvyšok rodinu, ja si idem kúpiť nejaké pekné prádlo pod šaty a možno aj topánky ku popolnočným ak zoženiem. Cez pracovný týždeň sa nič nestíha vybaviť a ostáva nám už len pár víkendov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! No cez vikend by sme už mohli mať aj my oznamka... ;-) A ak nie cez vikend, tak najneskôr v utorok ich máme v ruke. Takže koncom budúceho týždňa už budú všetci hostia pozvaní, ...dúfam... ;-)
Odpovedať
cauko nam prave dnes vytlacili oznamka a uz ich aj mam doma, za vybornu cenu kedze to robil znamy tak nas vysli 25 kusov povanie plus 25 kusov tych pozvanok k sv. stolu v prepocte za 250 sk :-D tak ich uz iba porozdavat moj zenich je uz kompletne oblecený, okrem spodneho pradla ma uz vsetko, ja este potrebujem saty a nejake nohavicky a som uz tiez kompletna :-) a na oslavu iba treba kupit alkohol a nejake tycinky a ovocie, ale to ma cas a vy ako?? uz stresujete?,
Odpovedať
Článok sa načítava...
Caute babule... Kto maaa svadbu 2.5.2009?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata j aqneviem ci sa chcem za toho chlapa vydat??? zacinam si kadeco vsimat a mam z toho hrozu aj teraz sme dovadeni
Odpovedať
Profilova fotka
baby pridavam sa na 30. maja. no je to uz zachvilu az mam z toho hrozu ze sa na to tesime a pride ten den a vsetko zbehne ako voda. micinecka: ak si nie si ista tak to sa radsej nevydavaj, aby nemusel byt dalsi rozvod. ale mozno je to len chvilkova kriza.
Odpovedať
mici: ja som tiež prešla takým obdobím, že som chcela cúvnuť, ale potom som si uvedomila, že môjho drahého ľúbim a rozpory medzi nami robili jeho rodičia, ktorí ma nemajú radi. Aspoň ja to tak cítim. Takže hlavu hore, určite budete spolu šťastní.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Blanchetka:....vítam ťa medzi nami ..02.05.2009.. ;-) Micinecka:...dúfam, že sú to len chvilkove stavy..to pred svadbou zvykava byt...ale potom je všetko v najlepšom poriadku.. ;-)
Odpovedať
baby, kedy budete posielať oznámenia takým, čo ich nepozývate na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
My asi dva - tri týždne pred svadbou. neviem..patrí sa skôr??
Odpovedať
evulka: skôr si myslím, že je to tak akurát
Odpovedať
DAkujem evulka.v!! My sme uz aj poposielali...
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 9.mája a roznášame a rozposielame oznámenia tak priebežne, pretože ujom a tetám, ktorí bývajú neďaleko ich dávame keď prídu na návštevu, alebo idú okolo, ale takú 3/4 máme rozposlanú.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! ..teškám sa, lebo už máme doma oznamká... x-) Takže cez víkend ideme "oficialne" pozvať rodinku na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, ak by ste potrebovali perfektneho floristu na Vase kytice, alebo vyzdobu, dam kontakt na toho nasho - IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Vidím, že ste moc moc vyťažené, kedže nepísete... ...asi s prípravami na svadbu... ;-)
Odpovedať
cauko tak nam dnes urobili obrucky tak asi zajtra ideme po ne, dufam ze budu podla nasich predstav, hlavne podla mojich :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ewwe, ukaz ;-)
Odpovedať
baby nemozem to odfotit mobilom, lebo sa odraza od nich svetlo a nic nieje vidiet, teraz sme u nasich nemam tu fotak mozno sa mi podari odfotit potom
Odpovedať
Profilova fotka
ewwe.....aj ja mam s tým problem....takze obrucky dam do albumu asi až po svadbe... ;-)
Odpovedať
baby a kedy sa objednava svadobna kytica????? mesiac dopredu staci?? ci ako ja nemam ani sajnu kedy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?