Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
..ja ešte stále zháňam topánky... :-( Nechcem moc vysoké, ani moc nízke...ešt ma žiadne "neoslovili"...
Odpovedať
evulka a vlasky chces mat ako?mas v albume tiez nieco take ako ja chcem, take polorozpustena az rozpustene
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj danusha. Presne tak, vlasy chcem mať také nejaké polorozpustené.. ;-) Na skúške účesu som ešte nebola, ale dúfam, že sa to bude dať spraviť pekne... Akú budes mať ty výzdobu???
Odpovedať
peknu ;-) vcera som objednala plno vela organzy najlacnejsej aku som nasla...este snad nejake nieco doobjednam, bude to v zeleno bielej s trosinkou ruzovej....a taaak.... ani ja som nebola este na skusku ucesu a to preto, lebo este nemam nikoho kto ma bude cesat!...uz sa snazim dovolat jednej kadernicke asi 3 dni ale nedviha mi a ine tipy nemam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som presvedčená, že budeš mať nádhernú výzdobu.. ;-) Mne sa páčie všetky výzdoby. Ja mam už kaderníčku zajednanú, spravila som tak ešte pred mesiacom a dobre, že som to urobila, lebo že po mne tam boli už dalšie dve, ktoré chceli 2. maja svadobný účes. Tak aj ty rýýýýchlo za kaderníčkou, aby nemala obsadený termín.
Odpovedať
nemyslim, ze bude mat lebo ona je mimo mesta...ale davam si predsavzatie na dnesny den, dohodnut kadernicku... a co skuska ucesu? nie su to vyhodene prachy ked chcem len nejaky jednoduchy natoceny?
Odpovedať
Profilova fotka
Takže na dnes už máš program... ;-) Neviem, aj ja som už uvažovala, či treba skúšku, ked to nebude nejaký náročný účes.. ..neviem..ešte porozmýšlam..
Odpovedať
hej hej...no dufam, ze sa jej dovolam...ja vaham s tou skuskou...aj ju chcem aj nie
Odpovedať
no a nikam nevolam...zabudla som si moj svadobny zapisnik doma a tam mam cislo...sakra som to ja ale trubka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
..takže sa úloha odkladá... ;-) ..aj ja vaham..skúška alebo bez skúšky... A make-up...pojdes na skúšku??
Odpovedať
jezis no to tiez neviem...a na to vlastne vobec nikoho nemam...sestra tusim spominala nejaku spoluziacku co by prisla k nem ma nalicit...ale ta viem ja ci treba skusku? podla mna to moze byt aj strata casu...ale zasa ked je niekto nechopak tak sa to vcas zisti
Odpovedať
Profilova fotka
...ja tiež neviem..a ani neviem, aké líčenie by som chcela... Ale aspon že budem mať na jednom mieste kaderníčku aj vizážistku.. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to som aj ja tak chcela ale potom sa to ukazalo ako nerealne...ja chcem aj jeden trs umelych mihalniciek do rozka oka...a nieco take...no ...specialne ;-)
Odpovedať
nooo...ku kadere som sa nemohla objednat ani ku malovacke...ale...objednala som sa na vyberanie znamienok...jeziiis...uz teraz sa bojim
Odpovedať
Profilova fotka
..fuuu..takže ešte aj to podstúpiš pred svadbou???
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha, a stihne sa Ti to zahojit. Ja som to chcela absolvovat na jesen, ale vsak to furt odkladam. Ma sa to robit na jesen alebo v zime, kym je malo slnka. Mna cese kamaratka kadernicka a maluje kamoska vizazistka, takze to je super:-)
Odpovedať
tak teda dufam, ze ano ...lebo poviem Vam ked som si zlozila vsetky retaze z krku a dala som si ten nadherny strasovy nahrdelnik tak s tymi znamienkami to nebolo bohvieake pekne...mam take dve vacsie na krku a tie mi robia sarapatu...ale do maja urcite sa to stihne zahojit...na slnko nepojdem lebo nemam kedy... zavidim kadernicku aj vizazistku...aj ja chcem take kamaratky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra zbehnem do Nitry, takže dúfam, že Vám budem mocť napísať, že som si už kúpila topánočky..
Odpovedať
ano napis nam... a daj nam aj foto do albumiku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..keď kupim, určite dám aj foto... :-D ..len, nech kúpim.. :-S
Odpovedať
andzi budem v 5 mesiaci tak asi bude vidiet ja som bola vcera u kamosky a skusali sme pricesok ona ma bude totiz cesat na svadbu a bolo to super, ja mam vlasy po usi a mala som ich v cope skoro po pas
Odpovedať
jeeej...aj moja kamky mali na svadbach pricesky...to jake je supeeer
Odpovedať
Profilova fotka
ewwe na mojej drahej to zacalo byt decentne vidiet v 7 mesiaci, takze uvidis ;-)
Odpovedať
hej uvidim, zacinam 4 mesiac a este nemam ziadne brusko, iba trocha sadielka, ale to mam uz davno x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Takže topánky som si nekúpila ani teraz... :-( ..ale nevadí, ved niečo bude... ;-) Ale zato sme si kúpili nádherné poháre x-) ..len ich ešte nemám v albume..ale určite pridám... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! No ja musim mat take topanocky uplne na zemi, kedze moj drahy je o hlavu mensi odo mna:-D Ale videla som pekne balerinky v Deichmannovi v Piestanoch, tak sa tesim:-) Je to skoda, lebo ja mam strasne rada opatky:-( Co uz?
Odpovedať
lukaria pekne satky budes mat, som pozerala tvoj albumik...pekne ti sedia
Odpovedať
dievčence. ako ste na tom so svadobnými oznámeniami. máte dajakú predstavu? Ako dlho pred svadbou a kedy ich pojdete rozosielať- osobne , či aj poštou?
Odpovedať
janka: my sme už boli pozývať a oznámenia už máme dávno. Takým, čo na svadbu nepôjdu ich budeme posielať až cca 2-3 týždne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja už tiež trošičku stresujem, lebo ešte nemáme oznamká.. :-. ..ale už sa tlačia..tak dúfam, že cez víkend môžeme isť aj oficiálne pozývať hostí...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?