Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
pch8 - pytala som sa len preto, ze som si nebola ista som velmi rada, ze to zaujima aj muzske osadenstvo chlap vie mat velmi dobre rady - napr co sa tyka siat, atd
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! ..som tu troška dlhšie nebola a vidím, že ste kadečo prebrali... :-D Janka:...úplne s Tebou súhlasím... A čo tak sa baviť o "krajších" prípravách??.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
repakoval jasne ze zaujima ;-) Som vam, damy, k dispozicii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mame dva typy fararov, mladi, ktori na rovinu povedia, ved vieme ze nie ste z dreva a starsich, kategoria ktora vsetko odmieta a liberalny pristup je nemozny. no a od tychto vieme, ze sex nemame prerusovat, nemame brat ziadne tabletky ani pouzivat ochranu, ze ak nas boh obdari 10 detmi, mame to prijat ako jeho lasku!!! no neviem ked sme tolki bez prace!!!! mladi povedalim, ze spoved je nato aby sme sli dom anzelstva cisty a preto treba priznat kolko!!!! a akych hriechov sme spachali, toto beriem az na ten pocet, to sa mo zda divne ak podvediem raz je to tak ako by som 15x, no nie???
Odpovedať
micinecka: ja si myslím, že to nie je o veku kňaza, to je o človeku ako takom.
Odpovedať
inak zvláštne, že tu s nami babami diskutuje chlap ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, stara skola bude mat nieco do seba ale inak aj suhlasim len ti starsi boli aj inak vychovavani a preto to aj konzervativnejsie beru mladi su vychovavani s dobou a tak vidia ktorvie kolki z nich maju sexualnu skusenost no nechjme ich ja som rada ze som aka som a nebudem si urcite vycitat ze s nastavajucim zijem naplno aj pred svadbou :)
Odpovedať
Poznám kňaza, ktorý mal frejerku počas celého štúdia...dal sa vysvätiť a po roku a pol sa vzdal kňazského rúcha. Nie každý je "povolaný" kto sa tak tvári.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi hej? a preco? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Este by som rada nadhodila otazku Co si myslite o tom ze mat svadbu v maji nie je najlepsi napad. Ked moj nastavajuci oznamil ze svadba bude v maji tak jeho mamka zalomila rukami ze preco v maji. Je s tym nadhernym mesiacom spojena nejaka povera?
Odpovedať
Profilova fotka
janka vraj maj, lasky cas.. lasky, nie manzelstva :-D Ale presne tak zlyhavaju manzelstva aj v aprili a juni, takze myslim, ze je to aj tak o tych dvoch..
Odpovedať
jankaroy: prečítaj si diskusiu o pár strán vpred, nechce aby sa tu o tých nešťastných májových manželstvách písalo. pch8: áno, stalo sa to - vzdal sa kňazstva kvôli tomu dievčaťu a potom sa vzali. Keď ju miluješ, nie je čo riešiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Andzi! Ako pokračujete s prípravami??? ..papa...
Odpovedať
Profilova fotka
jankaroy -moja segra, ktoru poznas sa vydavala v maji a je stastna uz 5 rokov. Su to len povery. ked si dvaja nesadnu tak je jedno kedy sa brali. chi
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, uz mate rozposlane oznamenia..?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky a pch8 ;) ja idem mat tiez svadbu v maji (30.5) a tiez som pocula o poverach a podobne, ale je to hlavne o tom ako si to spravime teraz aj pocas manzelstva ;) A co sa tyka svadobnych oznameni, tak tie este ani len nemame vytlacene , nieot este rozposlane ;) Ale uz sa na tom intenzivne pracuje.
Odpovedať
Profilova fotka
nase oznamka su prave vo vyrobe a v sobotu ich budem roznasat.
Odpovedať
evulka: dnes sme boli pozerať drahému oblek a zajtra ho asi pôjdeme kúpiť. Inak prípravy sú OK, zdá sa že všetko stíhame, stres príde až neskôr. A ty si na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! ..no, nase oznamka sa este tiez netlačia..aleuž máme vybrate-navrhnute.. Si myslim, že stačí asi mesiac pred svadbou roznosit, nie??......
Odpovedať
evulka: podľa mňa ako komu, ak niekoho voláš na svadbu a nevie, že svadba bude, patrilo by sa skôr. Napr. o našej svadbe sme moc nehovorili, ale myslím, že sa to asi roznieslo, ale aj tak sme to dosť dlho tajili, takže asi pôjdeme pozývať skôr, tak mesiac a pol pred svadbou minimálne.
Odpovedať
Profilova fotka
U nas sje to zlozitejsie o to, ze sa berieme v piatok.. tak mi prislo rozumne poslat ich aspon 2 mesiace vopred, nech si ludia stihnu zariadit pripadne volno.. ;-) Inak sa nam tiez tlacia, prave dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my nebudeme mať velku svadbu a v podstate to už pozvaní vedia...takže potom dostanú "oficiálne pozvanie"... Ale mas pravdu, tak mesiac a pol je asi ideálne.
Odpovedať
evulka: vy budete kde s drahým bývať po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Sme si kúpili domček, ktorý si ešte renovujeme. Dúfam, že do svadby to bude všetko hotové a môžeme sa nasťahovať... ;-) ...už sa veeeelmi teškáme na to.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pripajam ku vsetkym... aj my uz mame konecne termin - 30.maj 2009 :-) a na tie povery neverin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj cerler... ;-) ..takže sa nám to už kráti... A kde to budete mať??
Odpovedať
Profilova fotka
svadba - obrad - v TT - kostol sv. Helenky a potom posedenie - na to sa ideme cez vikend len pozriet... tak uvidim, ci bude po vs. strankach vyhovovat
Odpovedať
baby, mňa už chytá nervozita my ideme dnes kúpiť oblek pre snúbenca
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi:....nestresuj... ;-) Stačí stresovať dva dni pred svadbou... :-D , ved máme ešte skoro dva mesiace (vy aj viac ;-) ) Kupte pekný oblek..nech aj ženícha obdivujú..nie len nevestu.. ;-)
Odpovedať
evulka: ja nestresujem, len už ma chytá taká nervozita, taký zvláštny pocit cez víkend chcem vyrábať menovky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?