Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
lukaria: a kde to budete mať? Ja čo viem, reštaurácie robia len základnú výzdobu, nič extra.
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra sa ideme dohodnut na ten salas Kostrin, je tam krasne, vsetko take drevene, rozne zakutia vonku, krasne prostredie. Znama tam mala svadbu a vyslo ju to velmi lacno a aj stoly im pekne ozdobili.Tak uvidime, ci sa dohodneme. Vy kde mate svadbu?
Odpovedať
my budeme mať svadbu na Otexovom učilišti, ale výzdobu si dávame zvlášť, lebo chcem aj návleky
Odpovedať
Profilova fotka
To hej, ked clovek chce, aby to trosku vyzeralo, tak ano:-)
Odpovedať
Profilova fotka
...aj nám by vyzdobili stoly, ale radšej na to dohliadnem... ;-) ..pôjdem im s kamarátkami trošku "pomôcť".. ;-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ja sa teda tiez k vam rada pridam, aj ja mam teda mame svadbu v maji, presne je to 30.5., mali sme to planovane na 6. juna, ale skoro vsetko co sme potrebovali bolo uz booknute. No su musim povedat, ze su to starosti, ale straaaaaaaaasne kraaaaaaaaaaaasne starosti....
Odpovedať
ajusik pridavam sa k tomuto nazoru...nedavno bola u mna kamoska co to ma za sebou...a vravela ako mi velmi zavidi, ze ona by si to zopakovala ze ten den je taky krasny a zbehne ako voda , ze si ho treba veeelmi vychutnavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...babulky..súhlasím s vami... ..a budeme sa snažiť, aby sme si všeeetko dobre vychutnali... ;-) ..ved si o tom napiseme..po máji... :-)
Odpovedať
baby, ja sa priznám, pred takými 3-4 mesiacmi som sa svadby už nemohla dočkať a to bola ešte veľmi ďaleko...no a teraz, keď sa už blíži, sa už ani vôbec neteším. Nejako mi došlo, že sa asi vydať nechcem.
Odpovedať
andzi...neblazni...ja som nedavno mala to iste...taky divny pocit, dnes som to popisovala kamoske...a potom mi dosli postou vrecuska na darceky pre hosti a zasa som sa zacala tesit...a vcera som dostala krasny snubak...tak to bola radost... ;-)
Odpovedať
danuscha: hej, hej, to máš pravdu. Aký si dostala snubák? Ja keď si môj snubák ráno zabudnem, normálne sa cítim taká nesvoja. Je to taký pekný pocit, keď sa pozrieš na prsteň na ruke a vieš, že ťa spája s človekom, ktorého ľúbiš.
Odpovedať
hej...ale ja som mala plne ruky striebra...vies aky je to sok ist do prace so snubakom na jednej ruke a inym prstienkom na druhej??? sa citim prazdna. :-D ...a k tym pocitom...no ja neviem sakra ale u mna sa to tak nejak meni...raz sa velmi tesim, potom nemam chut na to mysliet...inokedy mam chut skakat po plafon co sa tak tesim...o chvilku na to by som to najradsej zrusila...som vadna?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie si vadná, lebo presne tie isté pocity mám aj ja a niekedy sa menia aj v priebehu dňa niekoľkokrát. Úprimne si myslím, že to zažíva väčšina neviest.
Odpovedať
jaaaj...a snubak povodne malo byt biele zlato ale je zlte, s jednym velkym ockom a niekolkymi malymi...krasny...velmi potesil
Odpovedať
danuscha: nie si vadna, to je normalny pocit, aj ja som ho raz mala, ale hned ma to preslo, lebo mam a budem mat vedla seba skveleho a milujuceho chlapa. Inak tiez ked tak rozmyslam, nedavno sme zacali planovat kedy bude svadba, ked sme sa konecne dohodli na termine, nemohla som sa dockat ked bude ten den "D" a uz len tri mesiace a ja zacinam pomalicky stresovat :-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
a chcela som dat fotku prstienka do albumu ale asi na nej budem musiet trosku popracovat lebo sa mi nedari ho pekne odfotit...asi je zacarovany...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja mam svadbu 9. maja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akože vidím, že píšem od veci :-D
Odpovedať
akoze majca ...vobec nepises od veci :-D ...sak ale akoze pis nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...ahojte nevestičky... ...pocity: - taketo zmiešané pocity má asi každý..ale je to len chviľkové... ja sa tiež veeelmi teškam, že budeme spolu, budeme spolu bývať... ..a prstienok???..mám ten istý pocit ako andzi.., ked si ho náhodou ráno zabudnem, tak mam cely den pocit, že mi nieco chýba :-D ..neraz sa pozriem na prst... :-( ..a on tam nie je... ;-)
Odpovedať
ja som si ho este nestihla zabudnut ale som dosla k strasnemu zisteniu...ze mohol byt asi trosinku mensi...ale ked som skusala mensi tak mi nechcel prejst cez kosticku na prste...ale tento sa bojim ze stratim... evulka...mas moj datum...my sme chceli 02. maj...ale nevyslo... tak mame 09.05 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
.02.alebo 09....urcite budu oba datumy super.. ;-) ..nevadi, ked ti je prsten trosku velky..teraz je zima, ale v lete su prsty trosku "napuchnuté"..takže ti bude urcite dobrý... ;-)
Odpovedať
no dufam.... a dnes viete co??? majme tesiaci den...ja sa tak tesim!!!!....jupiii jupiiiii (dufam ze si niekto nepomysli, ze beriem drogy :-D ).... .....tesim sa ako si budem robit vyzdobu...a aj ako pojdem skusat saty.... evulka mas uz satky?...kupene, pozicane?
Odpovedať
Profilova fotka
.. danusha..aj ja sa denes teskámmmm..veelmi... :-D ..ja som si šaty kúpila, takže ich mám už doma..ale ešte závoj nemám..ten si chcem požičať... ..dnes ideme asi objednať oznamká (asi prete, lebo sme chceli ísť už včera, len to nevyšlo.. :-D , tak hádam dnes..) ..no a zajtra sme si chceli zobrať dovolenku a ísť trošku nakúpiť - prstienky- obrúčky, oblek, popolnočné šaty... ..ale v tomto počasí??...no neviem, či pôjdeme... :-( ..ty už máš všetko???
Odpovedať
ahojky baby, ja dúfam, že aj náš dátum bude super a bude pekné počasie. Dúfam, že sneh zmizne a bude slniečko. Minulý rok bol sneh ešte aj v marci.
Odpovedať
andzi...ked ty budes mat sneh tak je pravdepodobne, ze my tiez :-D evulka...na mojich satkach sa pracuje, oblek pre draheho je momentalne moja nocna mora lebo ho neviem vytiahnut do mesta...obrucky detto, oznamka dam vyrobit aj sama ale uz aj ja mam tolko roboty, ze prichadzam rano o pol siedmej do roboty a odchadzam o pol osmej vecer...tak tiez neviem kedy sa k tomu dostanem...a to ti teda uprimne zavidim, ze ho vies vytiahnut do mesta a este si k tomu vezmete dovolenku...super....zavidim ale prajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..ahoj Andzi... ..neboj..asi každá by chcela slniečko, ale ja si tak hovorim, že aj ked bude pršať bude to nádherný deň... ..ked neplánujete sobáš pod holým nebom, tak je to v podstate jedno... ..ved vystupis z auta, vbehnes do budovy na obrad, naspat do auta a vystupis pred restauráciou... ;-) ..takže každé počasie bude fajn... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danusha, no už som si to všetko prečítala, tak vidím... ;-) takže svadba vtedy kedy ja, pch? :-D :-D :-D
Odpovedať
moja kamaratka ked sa vydavala, tak hrozne liako, bola burka s bleskami, hromami, a takym dazdom, ze ked si nedas pozor tak ta prud vody odplavi... a dnes maju dve krasne deticky a uz aj zabudli na skarede pocko.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?