Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
..aj ja som mala predstavu a nakoniec som vybrala trosku ine.. ;-) ..som nechcela korzetove, ale pekne sadli a su naozaj dobre... ..takze su korzetove... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: ja by som ten termin brala vsetkými desiatimi, bohuzial je to az o tyzden 22.5. ale nestazujem sa, maj je lasky cas a aj keby prsalo tak mi to nevadi, lebo cely ten den uz bude aj tak skvely. idem pridat este nejake fotky
Odpovedať
micinecka: ahoj. dik za nazor a radu. ja som dost konzervativna, tak do niecoho extra odvazneho by som nerada sla. Aktualne premyslam nad tymi na konci albumu :) v sobotu sa chystam este nieco pozriet, tak uvidime.
Odpovedať
ahoj holky....kde steeee....halooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...ahoj danusha... ..tak ako, šatočky sú vybrané??...
Odpovedať
jasneee...joooj...ako sa tesim... teta taka zlata bola a ja som len skuuusala a skuusala...nakoniec sme vybrali jedne, ona mi ich presije presne tak asi som chcela...strasova biza zdarma ka satam....proste cele dobre....som nadmieru spokojna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baburky danuscha prave som sa isla spytat ako si so satkami a vidim ze velmi dobre, mas aj nejaku fotocku? ja som tiez tesiva, vcera som bola u tety krajcirky a spravi mi na satkach vsetky upravy, co som si povymyslala, tak dufam ze potom uz budu superne a spravi mi k nim aj bolerko paraaaaaaaaaada
Odpovedať
Profilova fotka
..danusha... ..tak to je super.... :-) ...o jednu vec menej... ;-)
Odpovedať
jasne...vcera som ich skusala a necitila som sa nejak specialne...normalka...ako ked rifle kupujes...ale dnes som ich opisovala kamoske, pozerala som stranky kde maju spodnu bielizen, zhanala korzet pod ne a az to ma tak nabudilo, ze som sa zacala z nich veeelmi tesit...si to len velmi pomalicky uvedomujem...uz len 100 dni :-D
Odpovedať
danuscha: máš fotku tých šiat? Bude ti ich robiť podľa nejakej predlohy?
Odpovedať
joj...nemam ja trubka som nechala doma fotak...podla obrazku ich bude robit
Odpovedať
danuscha: a ten obrázok máš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
májovky, žijete?
Odpovedať
Profilova fotka
žijeme, :-)
Odpovedať
ako ste pokročili v prípravách? My sme si dali urobiť svadobné oznámenia. Včera som bola v salóne hľadať nejaké popolnočné šaty, ale nič moc, žiadne neboli podľa môjho vkusu. Ja by som chcela niečo na spôsob Linea Raffaeli a o tom môžem len snívať. Asi si ich dám ušiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mi sme vcera boli na svadobnom veltrhu v ba a objednali sme si pohare, take jednoduche, ale pekne, milacik si kupil topánky, velmi velmi pekne, boli sme pozerat aj oblek, ale nic moc, ak bol pekný strih a material, tak gombiky nie a tak. kupila som si samodrzky, cez tyzden pojdeme objednat oznamenia, uz konecne vieme co tam napisat, oznamko bolo hned jasne, ale text, to je asi najtazsie. Inak sme si uz rezervovali miesto hostinky, bude v slovenskom grobe, je tam zaroven aj penzion a aj restauracia, takze je to super. Boli sme pozerat aj na nejaku tu kyticu, jedna sa pacila mne a jedna mojmu milacikovi, ale necham to na nom, ved je to na nom co mi vyberie,aj tak budem stastna. Boli sme aj v cukrarni, kam chodime na kolaciky, ale torty sa nam tam vobec nepacili, hroza, musime nieco ine najst a popripade si vyberiem nejaku z internetu a uvidim kde mi ju budu ochotný spravit. A uces a make up si pojdem rezervovat cez vikend, som sa troska porozhliadla po Pezinku a tak mam aj nejakých favoritov. A to je tak asi vsetko, co sme stihli, myslim, ze uz mame to hlavne, a ostatne ako sa bude dat. ;-) :-D papik
Odpovedať
Profilova fotka
...ahojte babulky... ..už sa nám to blíži, však.... :-D ..my chceme tento týždeň zajednať fotografa, kameramana, zákusky a tortu... ..to všetko ešte nemáme.. :-| ..ja viem, už je najvyšší čas... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, nemá niekdo svadbu 23.5 v bratislave modrý kostol
Odpovedať
Ahoj nevesty,muze mi prosim nekdo poradit nejakou firmu v Levicich,ktera vyrabi svatebni oznameni?Dekuju :-)
Odpovedať
Damy len som sa tak chcela poinformovat, ze ci moc nezaostavam, ze co ktora mate uz povybavovane a rezervovane...hlavne ma zaujimaju svadobne oznamenia, ja som ich este neposielala tak snad nieje neskoro:-)????
Odpovedať
Profilova fotka
mi posleme oznamka az po svadbe, kedze tam budeme mat iba svedkov :-) , ale asi aj nieje neskoro, ale vlastne ja neviem :-p chcela som sa spytat, neviete mi poradit nejaku dobru cukraren v PK, uz sme nieco pozerali ale skarede torty mali, kolace by usli, ale torticka by mala byt nieco nadherne
Odpovedať
kika: žiadny stres, nám sa oznamká ešte len vyrábajú a posielať ich budeme až v marci.
Odpovedať
moje oznamka sa este ani nevyrabaju...to vadi? ved casu je dost...ci ani velmi nie?...ako dlho trva pokial sa vyrobia, kto mi vie povedat?
Odpovedať
danuscha: tie naše 14 dní, ale ak to potrebuješ urgentne a si ochotná zaplatiť prirážku máš ich aj za 2 dni.
Odpovedať
jaaaj...no tak to mam more casu...musim ich najprv vymysliet inak dala som si urobit karikaturu a ujo so mnou pekne vybabral...chcela som ju digitalne kolorovanu ale pred tym ako mi ju posle na dobierku som cakala, ze ju uvidim...a ked mi dosla tak som sa zhrozila...ceruzkou mi nakreslil skicu a to bolo krasne ...no to co mi poslal ...akoze ..no...sklamanie je slabe slovo
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby..my sme boli oznamka akurat dnes riesit lebo uz asi je na case..ma niektora z vas svadbu 16.5??
Odpovedať
fixattam: áno, ja mám svadbu 16.5.2009 danuscha: no ja by som to ihneď reklamovala, ale asi sa nedá nič robiť, keďže ti to poslal na dobierku. Inak s tými oznámeniami až tak veľa času nemáš, lebo najneskôr 1,5 mesiaca vopred by sa mali posielať.
Odpovedať
ja viem andzi...mas pravdu...prevzala som tu dobierku a asi som nemala...on mi poslal aj skicu...a cez tu skicu je take logo...jeho logo...a je to tam asi preto aby sa ta skica nedala nikde pouzit...ale kamos mi vravel, ze to v pohode odtial vie dat prec...ale to by som asi nemala...ale asi ani on mi nemal posielat hotovu kresbu ked som ho prosila aby ju prerobil...
Odpovedať
ahojte majovky, pripajam sa aj ja... plna dojmov, dnes som bola na svadobnom veltrhu vo Zvolene... a predtym som este isla poskusat saty do Nicole...teda len som si myslela ze poskusam. Odisla som totalne znechutena, tete som povedala ze nieco vo velkosti 42... ona po chvili ze 40? a ja nie, 42... a ukazala mi jedny... ze tieto mozete skusit 38, ale v Nitre a Bratislave mame aj 40... no parada. Spytala som sa ci maju nieco zo starsej kolekcie, kedze z novej nebolo nic podla mojich predstav... tak ze nie. No brutal...takze saty stale nemam. Ale na veltrhu nas asi teta ukecala na vyzdobu, chcela som si robit sama, ale asi je to lepsie dat im a bez stresu.
Odpovedať
zuzanka: keď si otvoríš tému salón Nicole, zistíš, že šaty vo veľkostiach 42 sú v Nicole niečím nereálnym. Jedna nevesta písala, že bežnú veľkosť nosí 36/38 a že keď prišla do Nicole, pani jej povedala, že oni na také "tučné" nemajú. Takže baby, ideme na diétu, ak chceme šaty z Nicole.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?