Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
ajkaa: na objednanie tých šiat je podľa mňa už neskoro. Ja som si ich objednávala v októbri a prišli mi 14. januára. No ale to preto, lebo to boli šaty na špeciálnu obejdnávku. Sú tam aj také šaty, ktoré majú na sklade. Ak si ochotná za tieto šaty zaplatiť, tak odporúčam, budú ťa stáť možno o 300 € viac ako požičovné na Slovensku a sú tvoje, úplne nové, čisté a len tvoje.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem andzi, preto som pisala, ze mi je normalne luto, ze som sa nezbadala skor, no ale vymyslala som a chcela som usetrit ;-) ale uz mam presne vymyslene, co treba s tymi mojimi spachat aby boli take ako si predstavujem 8-)
Odpovedať
ajka: tak potom je to super. Ale že je to super pocit keď už máš svoje svadobné šaty doma, a nemusíš čakať na to, kým si ich 2 pred svadbou vyzdvihneš z požičovne?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi je, hlavne ked som videla, co s niektorymi satkami urobi poziciavanie :-(
Odpovedať
veru, aj ja som sa bola pozrieť v salóne, kde majú len značkové šaty, akože čisté, voňavé, ale na niektorých bolo veľmi vidno, že sú požičané nie jedenkrát
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce uz coskoro nevesty. dlho som tu nebola a dnes mame do tych nasich svatieb uz len okolo 100 dni, tesite sa, a a ko vase pripravy, citam, ze sa to pomaly rozbehlo aj j auz mam kadeco, sala, Dj, saty, kosela a kravata, topanky i ked su brutalne vysoke, rozžmyslam ze predam, ale su nadherne za par korun, uz som bola aj u kadernicky,kozmeticky aj umele nechty uz mam takze parada a snad sme dali do kopy i osoby a obsadenie takze chyba len par malickosti
Odpovedať
mici: o koľkej máte obrad? My sme si dali 15.30. Farárko nám povedal, že je to úplne ideálny čas.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame tiez na 15tu aby bolo kopu casu na zabavu :) uz sa tesim ako si zdupnem konecene aj v nejakej robe, nikdy som take nezazila
Odpovedať
micinecka: my sme si to dali na 15.30, pretože čo nám robil starejší organizáciu, tak skôr to nestíhame, lebo môj drahý býva cca 40km odo mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Májovky! Tak sa k Vám pridávam. Svadbu sme si naplánovali na 22.5.2009 v Pezinku. Myslím, že sa nám toho za tento mesiac podarilo veľa vybaviť. Svadobné šaty mám už rezervované, topánky kúpené, obrúčky objednané, fotograf zajednaný, oznámenia sme si už vybrali, ale stále nemáme text, tak vymýšľame, termín zajednaný. Ženícha vyfešákujeme teraz niekedy, ubytovanie tiež, a miesto hostiny, tak isto, bude nás malinko, iba do desat, takže nič tažké, a ostatné za pochodu. Ak sa tu nájde nejaká budúca nevestička z okolia Pezinka rada si s nou poklabosim, a možno si pomôžeme. Ivka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky aj my máme 2.mája 2009, šaty už mám rezerv.,aj kúpené topánočky.Vyhliadnutá je aj miestnosť, ostatné má čas...dúfam :-N
Odpovedať
timejka...aj my sme povodne chceli mat 02.05 a dlho sme si aj mysleli ze to tak bude az jedneho dna sme prisli na to, ze tento datum je obsadeny...co sme dovtedy netusili...takze pppaaaaaaaaaaaaaarty sa odklada na 09.05... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no fajn, my sme boli len minulý týždeň pre termín a našťastie ešte nikto ho nemal, my sme bali prvý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
....ahojte májové nevestičky.... ...aj ja sa k Vám pridávam... :-) ...02.05.2009...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, viete niektora poradit, kedy asi treba v Bratislave zajednavat take veci ako kolace, torta, kadernictvo? Lebo ja vobec neviem...A neviete niekto typ na dobre, ale nie predrazene kadernictvo v Ba?
Odpovedať
Ahoj vsetkym! Tak sa k vam pripajam s terminom 23.5.2009 a zlahka zacinajucim stresom :)
Odpovedať
Profilova fotka
neneh vitaj v klube majoviek pozerala som si tvoj album, nechcela by si nieco odvaznejsie? tie satky co si si tam skusala mi pridu take velmi fadne, nechcem sa ale starat je to len nazor
Odpovedať
Profilova fotka
ach nevestičky čo sa vydávate 16.5.2009 závidím Vám, keby tento termín nebol tak veľmi blízko termínu svadby priatelovej sestry tak určite využijem tento dátum. mala by som aj narodeniny a aj svadbu, môže byť niečo krajšie?
Odpovedať
Profilova fotka
nenájde sa tu náhodou nejaká Pezinčanka? alebo okolie???? :-p
Odpovedať
ivana.natasha: juj, tak to si prvá, ktorá si tento dátum chváli. Ja som zase zo všetkých strán počula, že vraj v tento deň má pršať, že je nešťastný a pod. Chvalabohu, už si také veci nepripúšťam.
Odpovedať
ahojteeeee.... dnes idem vyberat satkyyyy...jupiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danuscha-držím palce x-)
Odpovedať
dikes...uz sa tesim...konecne...taka dolezita vec...len nech nas s tetou krajcirkou napadne nieco duchaplne
Odpovedať
danuscha: ideš si ich dať šiť?
Odpovedať
hej...tak pozicat nestihacka..kupit niekde vonku, v zahranici...tiez neviem i stiham...a toto je posledna moznost ... ale svagrinka si tiez tam davala usit a bola velmi spokojna...oni ich vlastne na teba usiju ale si ich nenechavas, len pozicias...takze s nimi nebudem mat problem ze by mi potom doma stali a taak...
Odpovedať
danuscha: tak to je super, lebo ich budeš mať úplne nové a budeš sa v nich vydávať prvá. Ja som tiež požičané šaty nechcela práve z toho dôvodu.
Odpovedať
hej...presne tak...sak to niektore v pozicovniach uz ani nie su biele ale zlte a pokial sa k tebe este dotanu tak su sive.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
...danusha ..držim palce... ..ja som si vyberla v sobotu..a aj vybrala.. :-) ..kúpila...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evulka-kde si si kúpila? ty si priamo z Galanty?
Odpovedať
no dufam teda evulka ze budem mat aj ja stastie...ale mam presnu predstavu takze nemal by byt problem to zrealizovat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?