Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
teeeda tak to je super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa tesim na fotose ;-)
Odpovedať
už sa normálne na svadbu teším. Tá kúpa šiat sa fakt oplatila, lebo v salóne by som dala asi 70% toho, čo som zaplatila ja, a to len za požičovné starých šiat po iných nevestách. Juj, teším sa.
Odpovedať
:-) Moja staršia dcéra sa bude vydávať 23. mája 2009. Ako "svadobná mati" sa už veľmi teším, spolu s celou rodinou, keďže to bude svadba po dlhom čase. Chcela by som sa vyjadriť k tzv. "májovým poverám". Dievčence, nedajte si otráviť Váš najkrajší deň povedačkami. Či sa Vám manželstvo vydarí, nezávisí od dátumu svadby. Veď máj je nielen mesiacom lásky, ale aj matiek, tak vari môže byť aj svadobným mesiacom. Moji rodičia sa tiež brali v máji a žili spokojne 30 rokov. Želám všetkým nevestám, májovým i nemájovým veľa šťastia, porozumenia a vzájomnej tolerancie. Aby ste v deň každého výročia svojej svadby mohli znovu povedať - áno.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja mám svadbu v máji a už sa na nu aj patrične teším a andzi máme ten istý termin :-)
Odpovedať
nemas z toho stres??...ja sa tiez tesim ale obcas mam taku stresovu chvilku a mam chvilocku paniku ci to dobre dopadne....a potom sa zasa tesim :-p
Odpovedať
ahoj januska: teším sa, že máme rovnaký dátum. Čo už všetko máte?
Odpovedať
andi pamatas ako si mi pisala, ze u nas je vsetko predrazene???...no tak si hladam nejake boty a narazila som na biele samozdrzky a tak som na nich pozerala a ked som zabadala cenu....v obchode ich kupim 2,5x lacnejsie....ved to je tragedia ako si niektore obchody nevysuju ceny....
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha: no ani nemám stres nemám naň pomaly ani čas a nechcem na to ani myslieť teraz sa len poriadne vytešujem a potom...no viem že príde aj stres ale to budem riešiť potom ale ešte neviem ako.. Andzi: no máte naozaj dobrý vkus na termín i ked ja osm si ho vyberala len podľa školy ;-) Aby už nebol semester a ani ešte skuškové ale napokon to aj tak nevyšlo lebo posunuli koniec semestra a tak to už bude skuškové. A máme zatiaľ len sálu, caterring, šaty,kameramana,a boli sme už na matrike vyplňovať nejaká papiere a už sme boli aj za kňazom a máme už aj tu snubenecku školu za sebou ale máme toho pred sebou ešte dosť, no vidiš a zabudla som máme aj obručky, lebo chceme cirkevné zásnuby a tak budeme nosiť normálne obrúčky už po nich takže nám ich trebalo skor... A ako ste na tom vy?
Odpovedať
cauko baby pozdravujem vas ak by niekto z vas hladal zavoj,rukavicky a stolu okolo pliec tak mam na predaj sa symbolicku cenu
Odpovedať
januska: tebe sa páči ten termín? My sme pôvodne chceli 9. mája lebo v piatok 8. mája je voľno. No ale už sa nedalo, lebo sála aj náš fotograf bol obsadený. Tak sme o týždeň neskôr. My budeme mať tiež cirkevný sobáš, zajtra máme prvú predmanželskú náuku. Obrúčky máme objednané, ale ešte ich nemáme. Ale ešte nám aj veľa vecí chýba.
Odpovedať
baby my sme mali len cirkevny sobas
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to aj nám a my sme mali trochu iné náuky ako bežne su a ešte budeme mať tie 3 s knazom ale ešte sme si nevybrali knaza
Odpovedať
my sme mali predmanzelsku nauku 4 krat s nasou pani fararkou ktora nas aj potom sobasila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baburky andzi prave som sa vratila zo salonu po skuske sotteriek, vies ako mi je luto ze si ich uz nestiham objednat? faaakt si spravila dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ajkaag a ake šaty si to vlastne chcela ak sa možem opýtať?
Odpovedať
ajkaag vsak mas svadbu az v maji do vtedy sa daju objednat.u nas v ke v salone ty ich objednaju za 6 tyzdnov
Odpovedať
Profilova fotka
skusala som maggie sottero a andzi si objednavala nove, tak preto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha a ty si tiež chceš objednať?
Odpovedať
ajkaag vsak sa daju objednat aj nove :-) inak u nas v salone kosice maggie sottero maju vypredaj na svadobne saty tak si pozri ak chces
Odpovedať
Profilova fotka
nieeee, ja som si bola popozerat v pozicovni, no a trosku na nich vidiet, ze nie su nove, aspon na niektorych teda ;-) ja uz mam jedny satocky doma a stale vymyslam :-N
Odpovedať
ajkaag aha tak si zvedava bud rada ze mas saty :-) nie ako ja som mala problem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty uz máš kupene a zháňaš ďalšie? ja už som si šaty kupila a teraz obchádzam salony obrovskou oklukou aby som sa nezlakomila na iné lebo potom by som bola iba nešťastná
Odpovedať
Profilova fotka
no vies, ja som taka vecne nespokojna dusicka, furt dumam, ci je to to prave ;-) jedine v com som si absolutne ista je moj drahy chvalabohu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznam preto sa už nepozeram ani na fotky šiat lebo by to bolo fakt zle. A ake šaty máš?
Odpovedať
Profilova fotka
usite podla vzoru maggie sottero Zoe a Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa budem vydavat v maji. Avsak este temer nic nemam. Bola som vyskusat par siat, ale nic sa mi nepacilo ;-( Aspon co som videla v BA. Avsak uz som si aspon objednala vyzdobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je podľa mna v pohode nemusíš mať stres ak už máš aspon mietsnosť, kde to bude lebo to zvykne byť najväčší problém, ja som sa tiež až teraz rozhýbala a myslela si že už je to neskoro, ale zatial mi všetko vychádza aj ked som sa už pár vecí musela vzdať...
Odpovedať
ani ja este nemam saty...a dokonca az buduci tyzden ich idem riesit...sak pohodka
Odpovedať
Profilova fotka
no ja akurát šaty mám ale aj tak mi toho ešte veeeela chýba
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?