Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
babule. podte k nam do temy 2009. bude nas tam aspon viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.my to mame 23.5.2009. takze sa pridavam k vam majovkam. o com je ten svadobny bedeker? my mame zatial len rezervovanu restauraciu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzanka, no ten svadobný bedeker je taký pomocníček pre nás. jedna teta tam pekne popísala všetky podrobnosti ohľadom svadby. je to super a veľmi dobre sa to číta. niektoré veci som doteraz ani nevedela. Ja mám ešte knihu Naša svadba, tá je tiež niečo také, len tam si môžeš lepiť aj fotky, svoje oznamko a tak. zdá sa mi trošičku lepšia. papa ja mám svadbu 9.5.2009 (pôvodne bola 23.05.2009, len kvôli štátniciam sme to presunuli) a nemám ešte dopoky nič. ale poď do témy 2009. tam je super!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Baby, je tu niekto s májovým termínom na pokec?
Odpovedať
Baby, nakukla som do témy 2009 a vidím, že tam je debata v plnom prúde a je tam strašne veľa príspevkov, ktoré sa nedajú všetky prelúskať. Ale kecá sa tam o všetkom, nielen o prípravách na svadbu. Bola by som rada, keby zostala aj táto téme a zapojili sa špeciálne májovky 2009, prípadne aprílovky a júnovky 2009. Už je to len 3/4 roka do termínu tak snáď s podobným termínom bude stále viac a viac.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my chystame svadbu na buduci rok, pravdepodobne to bude 30.5. Moj partner je z vychodu a ja zo zapadu a obaja zijeme na zapade. Takze riesime kde svadba bude :) Svadbu chcem malinku, okolo 15 ludi :-)
Odpovedať
ahoj majovky...tak sa k Vam pridavam...my budeme mat svadbu tiez v maji - len este nemame termin - najprv si totiz chceme pobehat saly a podla toho vyberiem aj termin.....takze este nemaaaaaaaam nic......a vsetci mi hovoria, ze mam kooopec casu.....teda jednu vec mam - od mojej milej sestricky mam bedeker :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kde planujete svadbu? Pre kolko ludi?
Odpovedať
ahoj si_si - svadbu planujeme v stupave alebo blizkom okoli...a dufam, ze ludi zmestime do 100...ale taku velku salu, co by sa mi aj pacila, sme este nenasli...:( A Vy kde palnujete?Zapad je siroky pojem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tinulikk :) My planujeme bud Pezinok a okolie alebo Kosice a okolie. V Kosiciach by sme miesto mali aj vybrane, idem popozerat este okolie Pezinka.
Odpovedať
halooo majovky....to tak malo sa nas ide vydavat v maji??verite nebodaj na nestastne majove svadby? :) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, pridávam sa k vám májovkám :-D mňa to čaká 9.9.2009 x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute babule....aj ja sa k vam pridavam....nas den D je 2.5. :-)
Odpovedať
tak to sa tesim - sa to tu trosku rozbehne :) my este zvazujeme dva datumy - 2.5. alebo 9.5 :) predpokladam, ze aj lentilkabj mala na mysli 9.5. 2009 :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeeeeee...lentilka mala na mysli presne ten termin :-D ....my sme mali povodny termin 25.april,ale nakoniec sme skoncili v maji :-D
Odpovedať
baby a co vsetko uz mate?ja uz zacinam byt z toho nervozna - lebo este nemame ani salu - a od toho to cele zavisi...takze nemozem nic ine zatial riesit...:(
Odpovedať
ahojte- ako vidím, je nás tu postupne viac a viac. tinulikk: nemaj strach, záleží v akej lokalite chceš mať svadbe a akých dodávateľov chceš, myslím, že 3/4 roka v pohode stačí, i keď my sme skoro všetko vybavili skôr, ale teraz stojíme a okolo svadby nerobíme nič, lebo máme iné starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj tinulikk, jasné že som myslela 9.5.2009 :-D nechápem ako som ten dátum poplietla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my zvazujeme 30. maj, ale este nemame 100 % stanoveny.
Odpovedať
ahojte, som tu dlho nebola,lebo sme boli este na dovolenke za poslednym slnkom :) andzi - dufam, ze tie starosti nie su nejake vazne a neprekazia to co ste si uz naplanovali na co sa tesite - cize svadbu :)))
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte babulky, my máme svatbu 2.5.09, ako ste na tom?Zatiaľ máme predbežne rezervovanú sálu, ale zálohu sme ešte nedali, máme fotografku, hudbu, svad. výzdobu, ale nemám kameramana a taktiež som ešte nebola v žiadnom salóne....a vy?
Odpovedať
lucka_o ahojky,ja budu mit taky svatbu 9.5.2009 :-) kde se budes vdavat?
Odpovedať
ahojte nevestičky. tak, pridala som sa k vám aj ja...moja svadba bude tiež v máji-30 :-) myslím, že je to krásny mesiac na svadbu, pretože príroda je prekrásna a fotky medzi rozkvitnutými kvetkmi to je niečo super.... osobne neverím v také niečo ako nešťastné májové svadby, vždy som chcela mať svadbu v máji a predsa, keď sa maju dvaja ľudia radi nejaký "máj" v tom nezohráva žiadnu úlohu.ozaj je tu nejaká babenka zo žilinského kraja? my už máme zajednanú salu v Ziline, chceli sme niečo väčšie, lebo môj drahý ma početnú rodinku, takže by nás malo byť cca 140 ľudí. Bloodymary a svadobnú výzdobu ti ide robiť kvetinárka alebo sa budeš realizovať ty?
Odpovedať
Janka2106: No povodne som to chcela všetko zmáknuť sama, ale keď som si tak predstavila ten hektický svadobný a predsvadobný deň, tak som zistila, že to určite nepojde. Zverila som to teda jednej perfektnej kvetinárke. Maximálne jej donesiem ukázať fotku, ako by som si to predstavovala...a potom je tu už len na nej. Ako si na tom so šatami? ....priznám sa, ja mám z toho docela traumu.Akosi sa neviem donútiť, vybrať sa do salónu....(nechce sa mi to veľmi skúšať) :-S
Odpovedať
ahoj holky,budete se nekdo brat na zamku Topolcianky? :-)
Odpovedať
ahojte baby...vidim ze ste sa rozbehli....my sme sa nejak zasekli...a este stale vyberame len salu...apreto nemame 100%tny termin- lebo ked sa nam nejaka zapaci, tak sa prispôsobime, kedy bude volna..takze zatial nevybavujem nic..:(
Odpovedať
nevesty,bude se nejaka z vas vdavat na zamku Topolcianky??? :-)
Odpovedať
ahojte, akosi je nás tu májových neviest málo. Čím to bude?
Odpovedať
Čau Andzi tu som
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?