Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Čaute baby, my to plánujeme na 23.5.2009 (tak ako vy sobica ), musím sa priznať že my už máme sálu, kameramana, fotografa, šaty aj oblek, pracujeme aj na oznámeniach- tie chcem obehať teraz v januári aj cukrárku a jeeeeee toho ešte strašne veľa ale čo to máme. Baby chcela by som vedieť asi koľko ľudí budete mať na svadbe? pretože my okolo 70 max. a som z toho dosť nešťastná........ :-( pa
Odpovedať
Profilova fotka
borabora ahoj my budeme mať okolo 70-75 ľudí odkiaľ budeš mať fotografa a kameramana? my z Trnavy ATstudio
Odpovedať
ahoj lentilkabj. dakujem :-) no prípravy tak pomaly ale sála už je vybavená a šaty tiež už mám doma. tak pomaly roozmýšľam a dopĺňam čo by trebalo. a ty už máš niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
my máme sálu,fotografa,kameramana,kostol,šaty a obrúčky x-)
Odpovedať
no tak toho máš viac :-N a oznámenia kedy dáš spraviť? pretože ja vůbec netušim kedy ich treba naplánovať aby to nebolo skoro a zároveň ani neskoro :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kostička, oznamká chcem posielať asi 6 týždňov pred svadbou,tak ešte sa s nimi až tak neponáhľam,teraz v januári chcem zabezpečiť cukrárku
Odpovedať
a tie šaty v albume budeš mať na svadbe lebo su krásne. vlečka sa pripína alebo je taka dlhšia bez pripnutia? pretože ja mám dosť dlhu vlečku a neviem či s ňou mám niečo spraviť alebo to nechať tak ona sa totiž nepripína.
Odpovedať
Profilova fotka
áno,tie šaty mám už rezervované :-) tá vlečka sa dá vypnúť kostička,na každých šatoch sa musí dať vypnúť vlečka,veď ako by si v nich tancovala?? =-) ani na tých mojich sa to nedalo,ale oni to dávajú spraviť krajčírke
Odpovedať
hej :-| len sa neviem rozhodnúť či ju dám skrátiť alebo upraviť tak aby sa dala pripnúť
Odpovedať
Profilova fotka
jááj,ty si si šaty kúpila?? nedaj si ju skracovať,keď je pekná,bude jej škoda daj si ju vypnúť-šikovné krajčírky s tým nemajú žiadny problém
Odpovedať
Profilova fotka
kosticka, skus sa spytat v niektorom svadobnom salone - najlepsie vedia kam prisit gombicku a slupku aby vlecka pekne drzala...
Odpovedať
hej kupila som si ich :-D je krásna ale trochu pridlhá preto som chcela počuť váš názor. no urcite pojdem za nejakou krajčírkou a nechám si poradiť uvidím čo z toho bude 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak,tak :-D
Odpovedať
ahojte kočky kosticka: ja budem mať taký istý problém so šatami ako ty, rozmýšľam ako vypnúť vlečku, aj ja budem mať svoje šaty
Odpovedať
ahoj andzi. a nebola si už za nejakou krajčírkou? podľa mňa s mojimi šatami bude mať aj ona problem vlečka je dvojita :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cicky, už ste kupovali košeľu pre Vaše budúce polovičky? Mám dilemu, či s krátkym alebo dlhým rukávom - myslím košeľu popolnočnú :-|
Odpovedať
zvizinka: to ešte nie moja polovička má na take veci čas 8-) ale ja si myslim že s krátkym
Odpovedať
Profilova fotka
asi máš pravdu, aj tak sú momentálne v predaji asi len košele s dlhými rukávmi
Odpovedať
My půjdeme kúpiť oblek a košeľu nikedy v marci alebo apríli :-) a určite s krátkym keď tam bude zábava v plnom prúde tak bude aj dusno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ajkaag, svadbu mame v Starej Lesnej, vybavene - kamera, foto, kolace, kvety,sala. este nemam saty, oznamenia vo februari dame robit,kozmeticku kde chodim musim este oslovit, kadernicku vobec neviem..ani obleky sme este nepozerali ani popolnocne saty..obrucky vybrate dame robit az v marci, inak vyber saly a kamery som presvihla svojich favoritov...neskoro som sa ozvala, zhanam navleky na stolicky, kde mas svadbu? a sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
zlata2 - my mame v novej lesnej v amalii. kameru foto tiez uz mame (kristl - hajkovsky) kolace a kvety pojdeme asi riesit koncom januara, ked pojdeme do tatier - byvame totiz c seredi, tak to mame trosku od ruky, ale chceli by sme z bystreho kolaciky a kvietky este nevieme, poradis? kozmeticku tiez este neviem celkom, ani vlasky, musim sa uz do toho poriadne pustit, no a obrucky uz mame domka a vytesujeme sa, koho si chcela na kameru a foto? a koho mas nakoniec?
Odpovedať
Profilova fotka
foto som chcela hajkovsky, kamera neviem ako sa vola ale ma web.natacanie svadieb.sk a je fakt dobry, kristl bol tiez obsadeny, mame stolca on ma aj fotografa ..dufam ze sa nesklameme lebo co ukazoval tak to nebolo az take vymakane co sa tyka kolazi a efektov, kolace mame sp.bystre, v amalii je urcite krasny interier ale myslim ze aj draho asi bude hm? my v hoteli academia v st. lesnej, take skromne..ale velmi usluzni a mili personal, preto zhaname navleky na stolicky a vyzdobu si musime zabezpecit tiez
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som tvoj album, kvety mas presne taku predstavu ako ja, ale ja chcem len v bielom..budes mat aj zavoj?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, je to tam drahsie, ale naaaadherne a nas bude malinko, urcite do 35 a sme si povedali, ze radsej menej ludi, ale nech je to superne ;-) urcite bude dobre aj tvoje videjko a fotky uvidis ;-) vy ste spod tatier obaja?
Odpovedať
Profilova fotka
sme z PP, ale byvame momentalne v starej lesnej, ani neviem preco sme si to tam dali, samo to nejako prislo o PP sme ani nerozmyslali, len teraz nas napadlo ze svadobcania y PPi si nebudu moct dat ani do nosa lebo autami im treba ist tam i nazad..
Odpovedať
Profilova fotka
to Ti vyriesi jedno auto so soferom - nejaky bratranec alebo kamarat, co bude zvazat ludi zo svadby postupne
Odpovedať
Profilova fotka
brat mal svadbu v sp.belej a kazdy prisiel autom - sli domov sami, aj my s priatelom vlastne.. tak dufam ze to aj u mna pochopia..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute májovky, kdeže ste?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čau ajka, čo nové? ako prípravy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?