Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
ahojte dievčence. už som tu dlhšie nepísala a je to moja premiéra v tomto roku:-)) my sme si už zahlásili sobáš v kostole a už len splniť si štyri náuky. poslednú náuku máme v piatok pred sobášom takú organizačnú. moc som s tým spokojná nebola, lebo budú najväčšie frmole, ale uvidíme, možno sa to bude všetko krásne stíhať.teraz budeme mať lietačky so zálohami pre skupinu, kameramana, sálu a tak..budeme platiť v eurách tak bude sranda. rozmýšľam, aký si dám podnos na vyberanie "na tanier" , aby mince nevypadli :-p
Odpovedať
cauko janka2106 vsetko dobre do noveho roku
Odpovedať
aj vám prajem všetko dobré a hlavne, aby sme sa dobre vydali :-D x-)
Odpovedať
ahoj janka2106 ako sa mas?
Odpovedať
Ahojte májovky, Mňa všetci teraz strašia s poverou, že májové svadby sú nešťastné. Normálne som tomu podľahla a bojím sa.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, zober si to statisticky, máj bol vzdy mesiac lásky a navyse prvy teplejsi mesiac po velkom poste a velkej noci a teda najviac svatieb bolo kedy? v máji, no a kedze 50% manzelstiev konci rozvodom, tak najviac rozvedenych je akych? no majovych ;-) ALE NAS SA TO NETYKA, ma patrime do tych 50% co sa NEROZVEDU!!! som sa rozhodla ;-)
Odpovedať
ajkaag: no super si to napísala!!! Ja nie som poverčivá, ale aj tak sa človek obáva. Ani ja sa nerozvediem.
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to som myslela na nas obe ;-) neboj, ja to tiez pocuvam zo vsetkych stran a obcas ma z toho sla triafa :-D aaaaale ved ked nemaju ine starosti xixi
Odpovedať
ja nechápem, ved máj je lásky čas, vraj v čechách je veľmi silná povera o nešťastných májových svadbách
Odpovedať
zdravím všetky májovky. som rada,že sa môžem aj ja psychicky posilniť vašimi príspevkami x-) ,pretože ta hlupa majová povera aj mne trochu pokazila ilúzie a začala som špekulovať o zmene termínu.
Odpovedať
katy213: máme rovnaký termín!!!!
Odpovedať
ahoj andzi.Teším sa,že si sa ozvala.Možno máme naozaj niečo spoločné,pretože môj nastávajúci pochádza z okresu Topolčany :-) . Ako si ďaleko s prípravami?
Odpovedať
Článok sa načítava...
katy: my máme fotografa, kameramana, DJ, starejšieho, sálu, výzdobu, ja mám kúpené svadobné šaty a topánky. Teraz zháňam kaderníčku a kozmetičku, cukrárku, robím zoznam hostí a v januári chcem dať urobiť svadobné oznámenia. A ty?
Odpovedať
vuáááááu :-N Tak to si fakt dobrá.Ja mám akurát-tak rezervované šaty,reštauráciu, tetu cukrárku. Sused je výborný fotograf a kameraman zároveň,takže s ním počítam.Mám to trochu sťažené tým,že bývam v Blave a do Považskej,kde plánujeme svadbu sa dostanem kôli práci tak raz za mesiac.Blbéééé.Ale chcela by som sa ísť pozrieť a nechať sa inšpirovať svadobným veľtrhom,ktorý bude 31.01.a 01.02.2009 v Ba.
Odpovedať
no tak na ten veľtrh by som išla aj ja, kde to bude? odkiaľ je tvoj drahý? môžeš aj do IP
Odpovedať
Teda neviem ako ty,ale my plánujeme mať tak cca 20 ľudí a robiť to v štýle rodinného posedenia-teda takú maličkú svadbu.
Odpovedať
aha, no tak my budeme mať cca 75 ľudí
Odpovedať
Pri takom počte ľudí sa ani nečudujem,že už odteraz funguješ na plné obrátky ;- Ja si momentálne lámem hlavu nad svadobným menu,ale v tomto si asi nebude môcť poradiť,keďže to budeme mať inak časovo ohraničené.Predpokladám,že vy sa budete baviť do rána,kým my budeme končiť okolo pol noci....
Odpovedať
katy: ja si skôr myslím, že ani nie, mladí ľudia sa možno budú baviť dlhšie, ale po polnoci zvykne zábava už mrznúť a všetci sa pomaly zberajú domov, moja osobná skúsenosť z iných svadieb.
Odpovedať
cauko baby neverte poveram.my sme mali svadbu v maji a sme stastny :-) :-)
Odpovedať
ahoj holky,presne jak rika prakovce,neverte poveram!!!Ja mam taky svatbu v maji a vubec me nezajima kdo co rika a jake jsou povery.Kdyz se dva maji radi a ma jim to vydrzet,tak se muzou brat kdykoliv a zadne povery jim v tom nezabrani,to same naopak.To je muj nazor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my ked sme vyberali termin, vobec som o takej povere nepocula. Vybrali sme maj preto, lebo je vtedy dost velka pravdepodobnost je uz bude pekne pocasie a zaroven este nie velmi horuco :) Ale zda sa mi to celkom divne , kedze sa hovori o maji, ze je mesiac lasky a pritom majove manzelstva maju byt nestatne... :-| V kazdom pripade, povery funguju len vtedy ked im clovek veri a vsugeruje si ich, takze neverte poveram, ale verte vasmu vztahu! ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky..ja som tiez majova, my sme si termin vylosovali, zenich 09.05 a ja 16.05, vybrali sme si ten skorsi, takze jednoducho nam to tak vyslo ( z tolkych sobot obaja maj!!) termin sme za nic nechceli zmenit aj ked sme mali vyhliadnutu salu a paradoxne bola volna uz len 23.05 a potom az v auguste..nasli sme si inu salu a termin sme si nechali aj ked sme vedeli ze sa rozprava o majovych svadbach ze su nestastne...viac sa bojim pocasia aby vyslo, hlavne u nas v Poprade..a aby nebola kosa brrrr
Odpovedať
Teším sa, že je nás stále viac a viac
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek zlatka, ja som den pred Tebou - a ani nie tak daleko od Teba - v Novej Lesnej ;-) ako si daleko s vyberom subdodavatelov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my sa berieme v maji ... 9.5.2009 obrad budeme mať v Levoči :-)
Odpovedať
ahoj zlatka,vitej mezi nami :-) ,ja ma stejny datum jako ty :-) .Moc se mi ten datum libi a nic bych nemelila :-) .A jak jsi na tom s priipravami?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, kraaasne satocky a kosielku ste ulovili, kde sa zadarilo?
Odpovedať
Ahojte. Som tu nová. Práve čítam že v Levoči a v Poprade bude 9.mája svadba tak sa pridám aj ja, máme svadbu 9.mája 2009 ale v Prešove. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kosticka vitaj medzi májovkami ;-) ako si s prípravami??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?