Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
my musime mit vzdycky neco "extra" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj andrea1158,ja mam svadbu 2.5.2009 :-)
Odpovedať
danteska - mas hezke saty :-) dobre jsi dala ty fotky,to aby jsme si protahly krcni svaly co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik: juj ja sa v tom nejak nevyznam,su to fotky z mobilu..teraz som datum zmenila :-) bol tam povodny...ale 2.5.2009 plati uz isto.satky idem este ine vybrat.mame miesto,knaza,hubdu,starejsieho,zakusky zajednane..buduci tyzden chceme ist obrucky vyberat-idem asi za drahym do Hodonina,potrebuje aj papiere z matriky aby sme sa tu mohli vziat ;-)
Odpovedať
danteska - ja si delam srandu,me to nevadi,ja si natocim hlavu :-D teda,vy toho mate nejak hodne uz zarizeneho,to jsem teda hodne pozadu :-( .Prstynky chceme taky ted nejake vybrat,ale nevim,jestli nejake vybereme,no snad jo
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik-a este vyyyyzdobu som zajednala a satky po polnoci..som zabudla.vyzdoba v zelenkavom..
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik-u nas su prstene drahe,preto chceme z CR..drzim palce,urcite vyberiete pekne..
Odpovedať
danteska - teeeda,tak to my fakt proti vam nic nemame :-( .Saty vecerni jsem si zrovna jedny zkousela,ale nevim,jestli si je mam koupit,protoze u me je normalni,ze se mi za tech 5 mesicu libit nebudou. Ja jsem koukala u vas na prsteny a neprijde mi,ze by u vas byly nejak drahy,no vidime az ted pojedeme domu,jak to bude cenove rozdilne :-) No cozo to,ja bych vybrala pekne,ale ty stoji kolem 60tisic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik-ano,take stoja vela :-( .. u nas toji 1g okolo 1500-2000 korun,priatel mi vravel ze v Hodonine okolo 1000..velky rozdiel nie je ale predsa..uvidime ;-)
Odpovedať
danteska - no my pocitame na prstynky tak kolem 30tis,tak snad nejake krasne k nasi spokojenosti sezeneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik-tak si mozes pozriet album,cely som ho prerobila dnes...som sa to konecne naucila robit :-)
Odpovedať
ahojte baby.chcem poprosiť o radu. planujem malu svadbu/20/ľudí -16.maja 2009. Byvam už dlhsí cas v Bratislave, ale chcela by som ju mať v Pov.Bystrici,resp. v okrese, kde žijú moji rodicia. Vie niekto o nejakom milom zariaderní,kde taketo male svadby organizujú?
Odpovedať
Článok sa načítava...
danteska - kraaasneee,jsi sikovna ;-) .Musim bezet,protoze musim jeste prat a balit abych to vsechno stihla protoze zitra vecer jedeme na Vanoce domu :-D .Tak si uzij krasne Vanoce a stastny Novy rok a po Novem roce se tu zas sejdeme :-) tak ahoooooj
Odpovedať
nejako naša téma padla na druhú stranu tak ju musím oživiť. Baby, priadajte sa, hlavne tie čo máte svadbu 16.mája
Odpovedať
prečo je tu taká nuda? baby, májovky, čo spíme?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, som tu novacik.Ja mam svadbu 9.5.2009 v Ba.
Odpovedať
Aj ja mam 9.5.2009...kde mas ty?
Odpovedať
Ahoj holky,tak jsem nakonec zmenila datum i misto svatby,tam kde jsem chtela,me to hodne zklamalo ]-( ach jo
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj nudlik ..., smiem sa spytat, ze preco si zmenila datum ?
Odpovedať
ivanett - protoze jsem si vybrala datum 10.5 a to je nedele a to se priteli moc nelibilo,navic tam kde jsem se tesila,ze budu mit svatbu,tak me to straaasne zklamlo,takze nakonec budeme mit svatbu v kostele a tam meli volny tohle datum,tak jsme to presunuli a jsme vsichni spokojeny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik, prepac, som sklerotik, kde si to chcela mat? a cim Ta sklamali? lebo my sme s mojim drahym tiez 3x menili hotel, vzdy sa nam to na nete pacilo, tak som poriesila vsetko okolo (kameru, foto, zakusky) a ked sme prisli na miesto osobne, zistili sme, ze tak toto asi nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby myslite ze bude dost teplo v maji aby bola svadba vonku? my to mame 23/5
Odpovedať
ajkaag - mas IP , a vy mate kde stvabu? tanicka09 - no ja doufam,ze bude teplo :-) minuly rok pry bylo,tak budu doufat,ze bude i v roce 2009
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik - dik - odpoved tak isto ;-) mame to nakoniec v Novej Lesnej vo Vysokych tatrach, ale isli sme cez betliar, bansku stiavnicu a martin :-D a momentalne som nestastna zo satociek, lebo mam pocit, ze tie prave este nevymysleli (aj ked mam uz jedny doma - stale musim vymyslat =-)
Odpovedať
ajkaag - tak to jste tho objeli dost :-) .Ja jsem moc dlouho nehledala,zkusila jsem si jich asi dvacet a s toho se mi libily asi ctvery,nakonec jsem si vybrala,pak jsem zas mela problem(protoze ty saty jsme si zkousela u me v Praze) najit ty saty tady v SK,nastesti jsme je nasli,tak jse si je hned rezervovala a ted preyslim,jestli si je mam i koupit.Pak jsme meli zas problem s oblekem,chteli jsme ciste bily,jenze ten ne a ne najit,nakonec jsme vybrali uplne jiny nez jsme chteli,ale vypada to hezky,tak jsme spokojeny :-) .Pak jsem jeste mela problem s popolnocnymi saty,meli same divne,vypadala jsem v nich jako stara mlada,nakonec jsme jedny paradni nasli,tak jsem rada :-) :-) :-) Neboj,treba ty prave pro tebe uz vymysli a brzy je najdes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teeeda, normalne Ti zavidim, nedas nejake fotky na chvilku do albumu? ja som si myslela, ze som objavila tie prave, tak som si ich dala rovno v sanghaji usit a ked prisli, ... no minimalne budu potrebovat nejake upravy... no a popolnocne mam zhruba vymyslene, len cakam na krajcirku, len som sa tak zrazu zbadala, ze uz vlastne len 4 mesiace, tak ma trosku chyta panika xixi
Odpovedať
jasne,ze je tam dam,jen to asi chvilku potrva,tak vydrz :-) Ja jsem si je chtela taky objednat na netu,jenze tam stoji 1200 euro a tam kde je mam rezervovane tak se daji odkoupit a stoji 14000sk,takze to je docela rozdil,no a co jsem si je jako prvni zkousela v Praze,tak tam pujcovne bylo 15000kc,coz je docela rozdil. Jo jo,utika to rychle,ale jeste porad mame cas :-) Navic ty mas vyhodu ze jsi v SK a muzes denne neco zarizovat,ja jsem ted v SK jen ted o Vanocich a pak jeste budeme muset prijet na 4 dny a pak uz jen na svatbu,takze pak zas budeme muste vsechno zarizovat na dalku.
Odpovedať
tak uz tam jsou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
xixi, no teoreticky to tak vyzera, ze mozem zariadovat, ale v podstate som asi 300 km od miesta kde bude svadba, takze tiez cakam na koniec januara, ked tam na vikend vybehneme, zatial riesim len po internete... byvate s drahym v prahe?
Odpovedať
no,tak to mas taky blby. Ne ne,my jsme v Anglii :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?