Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
ahoj silvi my sme menili datum kvoli muzike lebo sme chceli ich a na 9 mali obsadene
Odpovedať
presne ako my restiku, na 9 mali obsadene ze jedine druheho...tak sme si povedali, ze nevadi, aspon budeme spolu o tyzden skorej 8-)
Odpovedať
to sme si povedali aj my ze budeme svoji o tyzden skor.a silvi ako ste dlho spolu? :-)
Odpovedať
my ešte stále nemáme zajednaného kňaza, myslíte že už je čas? Svadbu budeme mať na dedine a u nás veľa svadieb nebýva.
Odpovedať
ahojte babulky. nejako to tu zaostáva...tak čo nového v prípravách? my si pojdeme zajednávať omšu asi o dva týždne. dufam že by to malo stačiť. šaty ešte neskúšam, lebo akosi nemám čas. rozhodla som sa robiť si autoškolu a tak ma čakajú skúšky + ešte skúšky v škole..možno sa pojdem tesne pred Vianocami mrknúť do nejakého salónu. Už sa zháňate za darčekmi? čo idete kupovať svojim polovičkám na "posledné Vianoce v slobode" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte naozaj sme nejako polavl, neviem ci aj v prpravach alebo len v psani prispevkov ja pridavam zaplatene saty, upresneny a potvrdeny termn na matrke a zajtra v polsku mozno natrafim na nejake topanky, mozno aj koselu pre zenicha, no to ale skor pochybujem no a zatal naozaj nc vac neriesme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. obe pisete o vybavovani sobasu a matriky. nam povedali,ked sme si chceli vybavit kostol,ze to uplne staci v januari. len neviem ci mam ist skor na matriku,alebo do kostola. inac aj ja som si vsimla,ze majovky nejako prestali pisat
Odpovedať
je nás asi málo...škoda
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je mi luto ze tp tu tak uviazlo. asi nas je naozaj malo, budu v tom urcite tie nepodarene povery, ja som dnes zace kadeco pocuvala zuzka, to vybavovanie je jedno, my sme boli najprv kostol potom matrika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ved este nedavno tato tema bezala aj cely den,tak nechapam co sa deje... micinecka dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky 8-) ja si citam stale nejake fora o svadbe, ale malo kedy aj nieco napisem... ale kedze mame v plane svadbu 09.05.09, tak sa k Vam pridavam, aby som vedela, ze co musim este vybavit. Ja zijem v zahranici, cize sa mi vybavuju veci "na dialku" dost tazko, ale bola som v novembri na SK, tak sme boli zatial len u farara a restika, inac nemame nic ... Tak dufam, ze to stiham do maja :-D .
Odpovedať
ahoj holky,neporadil by mi prosim nekdo nejakou dobrou pujcovn aut?Okoli Nitry?Dekuju moc za radu :-) ivanett- ahoj,kde presne v cizinejsi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoooj nudlik, ja som v Irsku. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovky, aj sa pridavam. Tak ako ivanett aj ja zijem v Irsku. Cize sme si to riadne skomplikovali. Ivanett, kde budete mat svadbu? Ale uz mame salu, kameramana a od vcera fotografa (uz druheho, kedze prvy si to zabudol poznacit a medzicasom slubil nas termin dalsiemu paru...takze stresy zacinaju pomerne skoro). A ja uz mam aj zajednane moje vysnivane saty. Teraz hladame DJ. Viete poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
... ;-) ... my mame svadbu 09.05.2009, ale my mame mensi svadbu cca 20 ludi, po obrade mame len veceru...
Odpovedať
Profilova fotka
svadba je v LM, prepac, zabudla som ti napisat. Kebyze je to na nas dvoch, tak by bola svadba pri 2 svedkoch :-) , my mame zatial restiku, farara, a teraz v januari letim domov, tak dufam, ze nejake tie saty, obrucky, oznamka ... A vy ste kde v Irsku (ak sa smiem spytat)? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zijeme priamo v Dubline ( a vy?). Nooo nasa svadba vyzerala tak max do 50 ludi a uz sa to vysplhalo na 80. Nastastie priestory nepustia a tak keby este chcel niekto vymyslat s dalsimi hostami, tak uz nemoze, lebo to je maximum. Co sa ja dost tesim, lebo na mna je uz 80 az az. Ja som sa vratila zo Slovenska v nedelu. Tiez som bola na matrike, vyberat saty,... Tak Ti prajem, aby si postihala, co najviac.
Odpovedať
baby nestresujte ešte je more času
Odpovedať
ivanett- aha,jajse v Anglii :-) ,jak se ti tam libi?Ty jo,ty mas datum svatby ktere jsem chtela taky,ale bohuzel tam kde se chceme brat je uz obsezene :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu uz skoro 3 roky (no celkom sa mi tu paci), az na to "SLNECNE" ]-( pocasie. A momentalne je to aj pracovne - slabsie. Datum svadby sa na, pacil, a ked som volala na jednu miestnost, tak tam uz mali obsadene az do novmebra 2009 :-D .
Odpovedať
ivanett- ja jsem tu rok a tri ctvrte a taky se mi tu libi,tady si muzes koupit skoro vsechno,proste parada.To pocasi me taky stve,no co nadelame.Ty jo,to je desny,to aby si clovek planoval svatbu jeste kdyz o tom ani nevi :-D ze se bude vdavat
Odpovedať
Profilova fotka
To sme na tom podobne, ja som tu uz 3,5 roka a tiez je len jedina vec, co mi strasne vadi a to je pocasie. Ani po takom dlhom case som si este nezvykla.
Odpovedať
Profilova fotka
ako viem, ze do maja je kopec casu - ANDZI - ale to, ze som v Irsku je o to zlozitejsie, tak dufam, ze v januari to vybavime. A jked fotografa by som chcela,(este nie je zajednany) :-| ale len par foto pred sobasom, a v kostoliku..., na hostine uz by som nechcela. Ja sa aj tesim, aj mam trochu obavy, ze aby to vsetko dobre dopadlo ... :-D Ozaj zienky, a obrucky ste si kupovali, alebo si niektora dala aj "vyrobit" ???
Odpovedať
ivabett- to mi povidej,vsechno zarizovat jen pres mail a telefon,to je desny ]-( me nedavno poradila jedna holka tady z fora fotografa,koukali jsme s pritelem na jeho fotky a moc se nam libily(pritel taky foti ale na sve svatbe by bylo blby aby fotil)tak doufam,ze nam taky udela pekne fotky :-) No ja s prstynkama zatim nevim,jeste je cas
Odpovedať
Profilova fotka
ivanett - my sme si obrúčky dávali vyrobiť :-) . Niežeby sa nám nepáčili tie v obchodoch, ale zdali sa nám strašne drahé na to, že mali tak málo gramov zlata. Tak sme sa rozhodli pre výrobu. Našli sme perfektného výrobcu v Nitre, ktorý nám podľa katalógu vyrobil obrúčky, ktoré sú fakt krásne a cenovo primerané ku gramáži :-D
Odpovedať
zvizinka- ted se mozna zeptam hloupe,ale to je v tom takovy cenovy rozdil,kdyz si das vyrobit prstynky podle sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik, predstav si, že je :). Za obrúčky o gramáži cca 9 gramov zaplatíš v obchode cca 16 tisíc a to je fakt veľa za nič v podstate :-| . Naše vážia 19 gramov a stáli cca 19 tisíc a to je rozdiel a dosť veľký, aspoň pre mňa
Odpovedať
zvizinka - tak to je rozdil,to mas pravdu,takze staci kdyz jim donesu nejakou fotku prstenu,oni mi to vyrobi a levneji?
Odpovedať
cauko baby
Odpovedať
Profilova fotka
No určite to bude lacnejšie ako v obchode, kde za gram zlata platíš zbytočne veľa, len aby obchodník zarobil. Ale cena sa určite to odvíja aj od toho, aká je náročnosť výroby prstienka a pod. Treba skočiť ku výrobcovi a on Ti spraví cenovú ponuku x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?