Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
zoro - juuj tak to ti gratulujem, ze si si tak rychlo nasla... a kupujes si tie saticky ci poziciavas? no hej.. u nas su satocky drahe, ale mas pravdu, sak vydavame sa len raz - v to pevne dufam :-N
Odpovedať
caute baby, aku temu preberate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nejak sa tu zacala preberat tema ohladom kupy svadobnych siat... riesime ze kde sa daju kupit pekne a lacne satocky ;-)
Odpovedať
ahojte kocky ja som si tiez vybrala datum svadby 2.maja2009 a dufam ze vsetko vyjde ,zatial sa mi celkom uspesne dari vybavovat veci okolo svadby
Odpovedať
ja som bola na saty v galante, tesedikove , trnave a v nitre a vyhrala to galanta
Odpovedať
jeeej denula1 kde si bola pozerat saty v GA? v Galaxii? uz si si aj zarezervovala saty alebo si bola len pozerat? :-)
Odpovedať
ahoj silvii bola som aj pozerat aj som si jedny vybrala su super aj cenovo :-)
Odpovedať
lebo aj my mame 02 maja svadbu a priznam sa ze tiez este saty nemam vybrane, boli sme len raz pozret a aj tak na rychlo :-(
Odpovedať
denula a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
no tak to mas co robit lebo ja som si vybrala asi 8 a z toho boli volne asi 4 ale ta babenka hovorila ze v januari bude v BA vystava a vo februari ich budu mat v GA tak ked sa mi zapaci nova kolekcia tak si ich mozem vymenit dobre nie, :-)
Odpovedať
aha, tak o tej vystave som citala a chceli by sme tam ist pozret. akosi to odkladame, aj svadbu sme chceli mat 09.05.09 ale nenasli sme uz volnu salu, mali len na druheho tak sme to posunuli :-( a to som nevedela kedy dostavaju do salonov tie nove kolekcie :-N takze az vo februari?
Odpovedať
skus tak koncom februara ale nejake uz si teraz nechaj v zalohe aspon budes mat istotu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
veru mali by sme bud. tyzden niekedy pozret. co uz mate vybavene?
Odpovedať
salu, kameramana,fotografku,kapelu,aranzerku na salu a kvety, a v sobotu sme si objednali obrucky, a dneska zakusky. a vy ako ste na tom,? :-)
Odpovedať
a svadbu mame v Nitre :-)
Odpovedať
my sme zacali najprv salu, potom farara, kameramana, fotografa, aj obrucky mame a tiez zakusky ale ze presny pocet staci nahlasit tak vo februari, len tie saty mi chybaju / ked nepocitam ostatne malickosti/
Odpovedať
ty si to vsetko vybavovala v takom presnom poradi ako ja tak mi poradili ale tiez som menila termin z 9 na 2maja :-)
Odpovedať
baby, to treba cukrárku tak skoro objednávať? Ja ešte len teraz zháňam kontakt na nejakú dobrú cukrárku v mojom okolí. Ak by mal niekto tip, poteší ma.
Odpovedať
ahojte, my máme sálu zajednanú, aj pani na výzdobu dohodnutú, fotografa, ja mám už šaty, kaderníčku aj vizážistku, torta je objednaná, chceli sme aj kostol už vybaviť ale nám povedali že až koncom decembra, že je ešte skoro... čiže v podstate chýbajú len obrúčky, zákusky a víno do výslužiek... Svadbu máme 1. mája v BA... Inak to všetko okrem svadobných šiat, ktoré mám už od septembra vybraté, som vybavila za posledné 2 týždne ;-)
Odpovedať
denula aj vy ste museli menit datum svadby kvoli sale? ci nie?
Odpovedať
andzi radsej ano, mavaju vela roboty cukrarky. aj na kyticu som sa bola pytat ze to je skoro na maj objednavat, ze ta staci take 2-3 tyzdne predtym...je to tazke :-( na nieco je neskoro objednavat, lebo to uz je pozajednavane,a na druhej strane ti povedia ze je skoro
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky este raz sa skusim opytat ci nevie niekto poradit nejakeho DJ na maj 2009 v okrese zvolen Bystrica to je moj najvacsi problem neviem kde mam hladat vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
A este nejake typy na starejsieho alebo myslite ze to zvalda aj dobry DJ
Odpovedať
halooooooooooooo to tu nikoho o takomto case nieje???? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale hej je
Odpovedať
Profilova fotka
tak co aj ty svadbujes v maji
Odpovedať
no si tu tusim len ty... :-) ano,my mame 02.05. 09 nas den
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to sme na tom rovnako ja mam tiez ten isty datum a kde to idete mat
Odpovedať
Profilova fotka
uz mas vybavene dake veci? lebo ja vobec neviem kde zacat uplne ze parada :-)
Odpovedať
my budeme mat svadbu u nas v Galante, a mame vybavene: farara, salu, fotografa+kameramana, obrucky a zakusky, ale este nam chyba plno malickosti / a tie budu najtazsie podla mna/ :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?