Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
No Kdeste vsetky??? :-) Micinecka:Ako sa mas,dost dlho som tu :-) nebola...mas nieco nove???Lebo v albume nic... :-p
Odpovedať
ribike: nestresuj, je ešte veľa času
Odpovedať
Profilova fotka
boze uz som mala napisanu celu odpoved ked mi prerusilo spojenie takze iba toto som chcela, ribike ahoj a j ja som v praci, inventury na strediskach takze tzabava ja nemam moc noveho, DJ dojednany, 18 platim zalohu za saty strasna suma le co narobim, drahy si s kamoskou dohodol ze mu pojde svedcit tak super, v piatok sa idem pozriet ako vyzdobila strasnu dedinsku salu agentura ktoru by som chcela poprosit. difam ze suma bude prijatelna a ostatne asi rozbehnem az po novom roku nasla som si aj topanocky a dala som kamoske zistit cenu lebo su ńa nemeckej web stranke a ta mi napisala ci som si nevsimla ze je to prada, to som si teda veru nevsimla a neviem kde to nasla a asi si ich budem musiet odpustit ]-( a nedari sa mi chudnut co je zle a hneva ma to
Odpovedať
ahojte baby....nejak to tu utíhlo :) ja sa idem pochváliť - už máme kapelu, tak som hrozne rada, lebo to bola moja veeeľká dilema. A vy ako?niečo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no my nic nove nemame, kedze mame uz take najhlavnejsie veci vybavene, ostatne budeme riesit asi az od januara ;-) tinulikk: mas uz aj saty? pozerala som v tvojom albume, vyzera ze chces mat zeleno-bielu svadbu, aj my taku budeme mat :-) a mame to aj v rovnaky den :-)
Odpovedať
ahojte babky... tinulikk: akú si si nakoniec zohnala skupinu?... myslím, že už teraz väčšina bude riešiť veci od januára. ja mám teraz toho dosť, ale normálne začínam uvažovať, či si šaty nezačnem skúšať už teraz. bojím sa, že potom bude neskoro...my už máme kameramana, fotografa, mamina začína pomaly kupovať alkohol, máme zajednanú cukrárku, výzdobu si idem robiť sama( sály, kostola, bytu, áut) a potrebné veci by som tiež mala mať. baby o koľkej idete mať sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
janka, my budeme mat poobede asi okolo 15tej alebo tak nejak
Odpovedať
janka- mam nakoniec skupinu En avant - jeden clen je ten kamarat, co som Ti uz spominala...sice sme sa trosku neskor ozvali, ale mali este nastastie volny termin a dali mi fajn cenu....takze sa veeelmi tesim..:) bude to vlastne mix zivej hudby a DJ..lebo oni ludovky nehraju - tak tie mu postia a tak...proste v jednom budem mat zaplatene dvoje :)) inak tiez mame fotografa, cukrarku, kameraman sa stale vybavuje - este som nenasla toho praveho ale mam teraz dva typy, takze snad jeden z nich :) a sobas by som chcela mat ja okolo pol stvrtej stvrtej...aby sme mali dost casu na pripravy a nebol zhon..
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k majovym, nech zije sviatok prace - 1. maj ;-) Je tu niekto kto ma svadbu tiez 1.5.2009 v Bratislave? Ak ano, kde ?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute májovky, kde ste všetky?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesticky... jak tu ja pozeram tak tu skoro vsetky uz mate vsetko vybavene kameramana, hudbu... a ja to vsetko odkladam az po sviatkoch ze zacnem... tak dufam, ze stihnem vsetko vybavit a ze si nebudem musiet na svadbe spievat sama :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, viacere ste pisali ze uz mate cukrarku, to tiez treba tak skoro? ja som myslela ze taketo veci staci tak dva tri mesiace pred svadbou, neviete mi poradit, kedy treba zacat toto vybavovat? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj marfa, ja na tvojom mieste by som som sa už začala obzerať po týchto veciach,lebo sa ti môže stať,že si vyberieš nejakého kameramana alebo fotografa a budú už zajednaní mne to povedali traja a to som im volala v septembri
Odpovedať
Profilova fotka
juuj no vidis a priatel ma tu presviedca ze na vybavovanie kameramana je este cas... ja som mu to tiez vravela ale... chlapi no... asi budem musiet zacat obvolavat.... tak dufam, ze to dobre dopadne... takze ty uz mas objednane uplne vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
hanycka my sme teraz v rodine mali za posledne mesiace viac svadieb a cukrarka sa vzdy objednavala ako posledna, bratranec ked sa mi zenil tak si zohnal cukrarku mesiac pred svadbou a nebol problem s hladanim lebo cukrarov je teraz vela ktory vedia pekne torticky upiect... a niektore tetusky pecu aj doma takze nemaju cukrarstvo a ovela lepsie a krajsie upecu tortu ako ti cukrari co normalne pecu na svadby a tak... takze staci sa opytat nejakych znamych ktori uz mali svadbu niekde v tvojom okoli a ja si myslim ze s cukrarom nebudes mat problemy... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marfa: myslim si ze najdolezitejsie je aby si v najblizsom case mala miestnost na hostinu, fotografa, kameramana a hudbu- to je asi take najvytazenjsie. A povedz priatelovi, ze vsetko sa da vybavit aj na poslednu chvilu, ale cim neskor to vybavujete, tym viac sa vam znizuje vyber a moznoze aj zvysuje cena...
Odpovedať
Profilova fotka
no miestnost uz je zaklepana dnes som si to este potvrdila tak sa tesim no a tam mi povedali ze mi oni zozenu aj fotografa aj kameramana, tak som zvedava, dufam, ze to tak aj bude. Momentalne som v Holandsku tak to je tazko tak na dialku vsetko vybavovat a domov pridem az teraz na Vianoce tak to budem mat riadne fofry aby som vsetko vybavila lebo po sviatkoch znovu Holandsko :-|
Odpovedať
caute baby my sme museli menit datum svadby len kvoli tomu ze na ten povodny datum uz nemali volnu salu :-( tak bude svadba o tyzden skorej
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak tyzden skor tak to nie je az taky velky casovy rozdiel... ono horsie by bolo keby ti povedali ze sala je obsadena uplne a musela by si hladat novu tak az to by bola katastrofa... juuuj a to si uz mala vybavenu aj hudbu a kameramana? to by som nechcela potom vsetko zhanat odznova... :-.
Odpovedať
mali sme mat 09.05. 09 a nakoniec to bude druheho, farara sme mali na deviateho uz, zakusky tak sme to museli prehlasovat, asi od augusta som sa tesila a vybrali sme teda toho deviateho a v utorok ked sme tam prisli nam povedali,ze bohuzial na ten datum uz maju zarezervovave a uz dali aj zalohu ]-( ...ze ked chceme mat hostinu tam tak jedine o ten tyzden skorej
Odpovedať
catalina30: aj my mame svadbu v BA a tiez 1.5.08. svadbit sa budeme v modrom kostoliku a hostinu budeme mat mimo BA. a vy to kde mate?
Odpovedať
Profilova fotka
uuu no vidis ja som tiez volala teraz ohladom saly lebo je potrebne dat zalohu ale tak ja som teraz v zahranici a zalohu mozem vplatit az tak o dva tri tyzdne ked pridem domov tak sala je volna teraz na toho 23 maja ako som chcela ale ked pridem tak sa tiez moze stat ze bude uz obsadena lebo niekto zaplati zalohu tak sa len modlim aby mi ten datum nikto nevyfukol, vzdy som chcela mat svadbu 23-ho, to je moje stastne cislo. No to je dobre ze ste nemali uz rezervovanu hudbu a kameramana. Kamoska tiez tak musela zmenit datum svadby o 2 tyzdne neskor a to mala zarezervovane komplet vsetko a nakoniec kameraman sa na nu tak vyziapal ze kvoli nej o dobru zakazku prisiel a biedatko potom tak plakala... dalsie stresy mala pred svadbou vsetko zhanat a rezervovat odznova...
Odpovedať
hmm, esteze mali volno lebo v vylucovacou metodou sme si zvolili maj, ze vtedy by to bolo naj. a teraz som sa dozvedela ze uz mame vybaveneho aj kameramana a este v januari mu mame zavolat ale uz sme zapisany ;-) ked som tu tak pozerala videla som ze co maju svadbu na jun, mali vela vybavenych veci a my na rozdiel pomalicky nic ale uz sa to postupne vybavuje a dobiehame vsetko zameskane
Odpovedať
marfa23 a co sa tyka saly podla mna by bolo najlepsie keby ti niekto doma aspon zapisal na ten datum aby ti ho nikto nevyfukol ako nam. lebo nam povedali ze ked je niekto zapisany tak je uprednostneny keby niekto prisiel po vas
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej aj tak menej ludi si vybera svadbu v maji, moja babka do mna hucala ze maj to nie je dobry mesiac na svadbu ze to prinasa nestastie a ine blbosti na mna zacala vytahovat, ale tak maj je pre mna lasky cas a take ze dobre a zle mesiace na svadbu tak v take ja neverim. A aj sa lahsie v maji naozaj vybavuje lebo vacsinou cez tie letne mesiace je vsetko obsadene lebo vtedy je strasne vela svadieb, ja som zas v lete nechcela lebo pri horucavach to by tiekol zo mna make-up a cela prepotena tak to nie... a tak v maji dufam, ze tak prijemne bude ani nie zima ani nie horuco... uvidime ake pocasie vyjde.
Odpovedať
presne aj ja si to myslim, nechceli sme svadbu ani ked je zima, teda vypadol zaciatok a koniec roka a ani ked je teplo, teda ju, jul august a vysiel nam jedine maj, vela ludi ma vtedy svadbu a neverim na take povery ze nestastny mesiac 8-( a dufam ze bude aj take normalne pocasie, ani teplo tak akurat
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak aj my sme to tak vylucovali ze tie horuce mesiace a tie take zimne tie hned vypadli a ten maj sa nam zdal taky najlepsi neviem ale sa mi zda ze posledne roky celkom pekne pocasie vzdy bolo v maji ze svietilo slniecko ale taky prijemny chladnejsi vzduch bol no tak uvidime ako to vyjde teraz. Juuj tak aj tebe prajem nech ti pekne pocasicko vyjde 8-) a saty uz mas vyhliadnute ci nebodaj uz aj kupene?
Odpovedať
dakujem, dufam ze nam pocasie bude priat obom ;-) ohladom siat mam predstavu len neviem ci take nikde najdem lebo vacsinu maju len take korzetove typy, a ja chcem take s krajkovymi rukavmi nieco take ako mam v albume len aby to bolo spolu a nie oddelene ze bolerko samotne k satam. a aku mas predstavu o kytice?
Odpovedať
Profilova fotka
juj idem mrknut tvoj albumcek... ja zas chcem korzetove nieco take ako mam v albume, v tom style nieco. Juuuj no kytica... ja uz sama neviem tolko kytic som uz tu na internete videla a tolko nadhernych ze je tazko si vybrat ono su krasne aj take farebne len zase neviem ci neladit kyticku aj k vyzdobe... nad tym stale rozmyslam ale tak v albume mam asi 3 kytice jednu bielu, jednu kremovu a taku do ruzova... ale videla som aj krajsie... ale tie co mam v albume tak taky styl kvetov sa mi paci z akych by mohla byt kytica ale tak urobena moze byt aj inak...a ty aku kyticku chces?
Odpovedať
no nieco podobne aku mam v albume, urcite bordovu z ruzi a bolo by to vsetko ladene do bordova, tak by som sa mala ist opytat do kvetinarstva kolko popredu sa ma objednat a ci maju nejaky album na vyber lebo si neviem predstavit ako im ju popisem ako ma vyzerat aby bola podla mojich predstav
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?