Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby a kupili ste manzelikom aj daky darcek? :-)
Odpovedať
ja robim fotoknihu "pre nas" :-D ale este nieco musim vymysliet ked je to ten prvy.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotokniha je super, nam prisla asi pred 2 tyzdnami, domcek sme si tiez sutulnili nasimi naj fotkami na platne :-) No ale najvacsia bomba pre nas je: ze z nasho vyrocia bude prd, ziadna chata pretoze vcera vecer nam oznamil clovek co nam bude obkladat kupelnu ze pride na vikend a chce to urobit. takze sa chata zrusila, kedze uz cakame dlho a sme radi ze to koncene bude urobene. Na nase vyrocie dostaneme obaja oblozenu kupelnu :-) aspon sa nam podari ist vecer do kostola dufam a otvorime dake dobre vinko a vytiahnem nase svadobne pohare, to je asi maximum ktore sa nam podari urobit :-) mimam ako to vyzera s tym pocasim? dufam tebe ten piknik vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ako sa mate ako ste zvladli ockovanie? babenky v nedelu mame rok po svadbe ako to leti.... ;-)
Odpovedať
humba.. tak to je vazne dobry darcek.. ved chata pocka.. ale ked bude hotova kupelna.. mozete ju hned pokrstit.. vyrocie na to ako stvorene ;-) :-p :-D taky kupel nikdy nezaskodi :-) a to pocko nam teda veru nejak nepraje.. budeme doma sediet a ako vy popijat vinecko zo svadobnych poharov :D nevadi. ked bude pekne tak sa tam vyberieme a aj pofotime.. na spomienku.. :-) mirka mame veru mame :-) co mate naplanovane vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak som pridala do svojho albumu oscanovany nas clanok co bol v novinach, uz som to tu pisala :-) mozete si precitat ak ste nevideli v casaku... Ja som dnes dostala krasne kvety od muzika...vraj do nedele by ich nemal kde schovat ;-) tak Vam zelam pekne vyrocie a potom napiste ako ste oslavili.
Odpovedať
Profilova fotka
hups nejako mi to nejde vlozit :-)
Odpovedať
ahojte babulky :-) humba, nic si z toho nerob, my pracujeme uz cely tyzden od pondelka, dokoncujeme nase hniezdocko, takze vikend ziadna tazka romantika, ale uzivame si to aj tak ;-) Je to sranda robit spolu cisto muzske prace :-D Ale aspon zajtra to spolu oslavime, najprv doobeda podakujeme v na sv. omsi za prvy nadherny spolocny rok, potom si dame spolu v meste obed a pojdeme na prechadzku do parku. Tak Vam babulky zelam krasne prve svadobne vyrocie a uzivajte si to x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne vyrocie baby :-) Uzite si dnesny den a zelam vsetko dobre do dalsich xxxx manzelskych rokov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojko prave som sa sem po dlhom case dostala mirka ockovali nas nakoniec vcera bo to ockovanie po tbc co sme mali tak sa jej to zapalilo a jej to hnisalo...tak doktor chcel pockat este nejaky cas nech sa jej to da do poriadku takze nakoniec sme tu torturu absolovali vcera... plakala a v noci trosken mrcava este teraz nic moc asi ju to boli ale akoze myslela som ze to bude este horsie a tvoja mala ako??
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, uz ste dlho ziadna nenapisala...co mate nove? nam napadalo kopec snehu a ide ma slak trafit ze oktober a uz sneh a zima...a kupelnu uz mame hotovuuuuu, strasne sa tesiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halóóó kde ste všetky??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu,obcas sem mrknem :-) u nas vsetko po starom tesime sa na 2 spolocne vianoce a zivot plynie a plynie :-) vy si ako nazivate?
Odpovedať
ahoj bambulky, u nas vsetko ok, pripravujeme si 2. spolocne vianoce a pritom sa szivame s cincilou, ktoru sme si adoptovali od kamarattky, ktora si ho uz dlhsie nemohla nechat, ale je to super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte baby, tak vsetko dobre v Novom roku Vam prajem....my sme vykrocili lavou nohou a to doslova,muzik lezi so zlomenou nohou a v utorok mu to operuju....tak drzte palce =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@humba awoj ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka1103 ahoooj, ja sem chodim na tuto stranku a az teraz som si vsimla ze ja nie som prihlasena :-) dik mame sa v celku ok, Muzik ma sice zlomenu nohu, ale uz to speje k lepsiemu. gratulujem inak ku skuskam, sikula si :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@humba ja sem chodim sem tam najviac som na MK ale to len tak ze nakuknem a idem... a co vyvadzal muzik ze ma zlomenu nohu?
Odpovedať
ahojte zenicky.. ako sa mate? ja som sem zavitala po dlhsom case.. mala som pc na reklamacii tak ze ked uz som si pozerala vsetky stranky vsade tak ze sa pozriem aj sem ze co nove.. ja mam novu robotku tak sa moc vytesujem a snad uz to bude fajn v tomto momente aj u nas.. budem sa tesit vstavat do robotky.. to je super vec.. co sa vela ludom nestava :D na valentina sme pozreli zasa nasu svadbicku tak sme si aj zaspominali a veru chcela by som sa vratit vcase aby som si to mohla zazit znova.. ach jo.. :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@mimam ahoj aj ja som sa sem dostala po dlhsom case....my sa mame fajne..malá nam rastie ako z vody..a pripadami to ako by sme mali svadbu pred sto rokmi a vy babo neplanujete?
Odpovedať
ahoj zuzi no my babo zatial nie.. mam novu pracicku - teraz ja pracujem s kvetmi a vyzdobami a dekoraciami tak sa velmi tesim.. a nemame stale poriesene byvanie tak sa ani nechceme pustat do takychto povinnosti.. ale berieme to tak ze co ma prist, pride takze tak :o) ale uz mam take pocity ze aj by som hned zajtra chcela mat :D no sestra ma dve tak ja sa vzdy tak s nimi pohram, potulkam a idem spokojna domov :D a veru uz si pomaly ani nespominam ze som bola nevesta niekedy.. :D tak ten cas leti ze mi to tiez pripada ako by to bolo uz strasne davno a rok a pol zasa nie je tak dlha doba.. a keby sa dalo tak by som si to veru zopakovala znova.. my sme si s muzickom pozerali dvd zo svadby na valentina tak sme si to zasa trosku pripomenuli :o)
Odpovedať
a inak baby, dnes je presne rok a pol od nasej svadbicky.. prave som to zistila :DDD tak pekne "vyrocie" :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte baby chodim sem obcas dakto, blizi sa nam 2 vyrocie svadbicky :-) Co planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak vsetko najlepsie k vyrociu dnes su to uz 2 roky, ani sa to nezda ale prajem prijemne oslavovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@humba aj tebe vsetko najlepsie......mne to pripada ako 10 rokov a nie dva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka1103 dik :-) no vraj tato sa oznacuje ako papierova :-) ze by sme si mali darovat daco s papiera, no neviem nic ma nenapada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka1103 no ockovanie na prd ..... inak babenky to uz 2 roky sak to tak rychlo bezi....
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka12011 ja idem v utorok s malou..tak uvidime co bude.... @humba :D :-D :-D babulky este ma tak napada..sak vlastne sme uz po zaruke..alebo skor nasi manzelickovia :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte baby, blizi sa nase 4 vyrocie a tak som vyhrabala kdesi tuto temu, ako sa mate? @zuzka1103 @mirka12011 @mimam @bodovka85 @zuzka38
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?