Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
ahojte babulky tak ja som na prve vyrocie naplanovala ze objednam taku istu torticku aku sme mali na svadbe - svadobnu (to som uz spominala) a chcela by som ak bude pekne pocasie ze pojdeme na to miesto kde sme sa fotili v tom sade ze si spravime spolocny piknik.. oslavime tak rok odvtedy co budeme manzelia na tom istom mieste ako pred rokom na nasej svadbe :-D uz sa tesim len dufam ze nebude prsat.. lebo budem musiet vymysliet nahradny program :-( ale tym padom pojdeme asi do toho hotela kde sme sa fotili a tam sa pojdeme najest :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Mimam..pekny plan, my ideme o tyzden domov, prvy krat od nasej svadby sa dostaneme na miesto kde sme sa brali a fotili atd...tak sa tesim....piknik je super napad, tiez to mam na plane, len urobim tortu s nasou svadobnou foteckou :-p a svadobne pohare, dake vinko nam ostalo od svadby :-) a miesto musim vybrat dake pekne,kedze na to kde sme sa fotili sa nam ist nepodari :-( inak ako ste dopadli v tej sutazi na FB?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka1103 presne ako pises plienky,papanie......no to teplo je hrozne pre deticky ale aj pre nas....
Odpovedať
Profilova fotka
babule ja uz letim domov, uz len dva dni v praci...tak sa tesim, ze sa konecne vratim na miesta kde sme mali svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka to teplo no hroza...a dnes sme davali nausnicky..som zvedava co to bude teraz..ty uz si dala malej?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka timke prepichovali uska ako mesacnej :-D cize my mame zahojene uska uz mesiac a par dni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no my by sme dali aj skorej ale kvoli krstinam sme dali az teraz ;-) a uska jej vobec neopuchli?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka neopuchli len zapalit sa trosku zapalilo jedno ale trosku mali sme framikoin ale ten to zhorsoval tak len cistit peroxidom vodika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peroxidom vodika? to vazne? a nestipalo to?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka to v porodnici sme cistili aj pupcek tym aj ked jej prepichli kazali mi z peroxidom cistit no nekupis 90% hihi ja som mala asi 4% ci 6%
Odpovedať
Profilova fotka
v nemocke sme necistili nicim pupik aspon mne nekazali a doktor mi aj na pupik aj na uska povedal ze nemam nic..akurat ked jej uska prepichol povedal ze jej ich mam umyt prevarenou vodou a to bolo vsetko.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka kazda porodka inak....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vsimam a aj lekari...ale tak hadam sa jej to zacne zlepsovat...uz som jej vymenila tretie nausky..snad zaberu...mne tiez tieto pomohli ked mi prepichovali usi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no zuzka dokonca len 3% peroxid ihihi mam a mne dali framikoin ale na jedno usko zabralo na 100% na druhe bol framikoin horsi teda jej zhorsil prestala som jej davat na to jedno usko a zahojilo sa krasne...bez framikoinu.... kedy Vas ockuju?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som teraz tiez zacala framikoin a praveze jej pomaha na obe uska..tak hadam to prejde..ockovat chce doktor zacat nabuduci mesiac...cca okolo 15 idem na poradnu..tak to pojdeme domov s krikom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a ty uz mas asi nejake ockovanie za sebou nie?
Odpovedať
Profilova fotka
nie my mame 9.9 ockovanie hih
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme 14.9 tak som zvedava na tu muziku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ach jaj no to bude placu len aby neboli teplotky a nejako prezijeme a mozno poplaceme s nimi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze teploty nebudu to tbc zvladla v poho tak hadam aj tieto...jako ja by som s nou plakala aj sa na nej smiala bo potom ked prestane plakat tak vzdycha az to je na smiech..strasne je podarena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja len tolko ze ak by niektora z Vas citala tento tyzden Novy cas pre zeny c.35 tak by sa tam mala objavit moja svadobna fotecka. osobne som to nevidela cakam az mi to niekto posle postou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj videla som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja nie, divne ze to neni nikde na nete :-| tak som teda slavna? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj si slavna... a este ti ten casopis neprisiel? mam ti to oskenovat a poslat ??
Odpovedať
Profilova fotka
neprisiel, neviem kedy mi ho nasi poslu....ale ak mas moznost hodit to na scan to by bolo super poslem ti mail do IP
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa nam to vyrocie blizi :-) ubehlo to ako voda ani sa mi nechce verit, a podakotre z Vas uz su aj maminy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne poslem, len musim pohladat ten novy cas ;-) ... dufam ze ho doma nikto nezahodil...
Odpovedať
humba ano? ja som ani nevedela.. a uz sa asi ani nebudem mat ako pozriet kedze je to tyzden dozadu :-| skoda a baby odo dnes uz len 10 dni a oslavujeme prvy rocik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ak sa mi to dotane do ruk na scane tak ti to mozem poslat :-) no takto pred rokom sme si hovorili, ze o 10 dni bude svadbicka ;-) si pamatam ze sme uz cestovali domov a vpadli naplno do priprav. My sme sa nakoniec dohodli ze ideme na chatu do hor na cely vikend. Budeme chytat ryby a vecer sediet pri krbe a pit vinko. Taky oddychovy vikend od vsetkych ludi hlboko v horach. No najskor tam budeme musiet vyslapat :-)
Odpovedať
humba ok ok. budem rada :-) to bude krasny vikend.. sami.. ;-) ja som planovala ten piknik ale ak bude taketo pocko 8-( tak veru sa mi nechce moc vysedavat vonku na zemi :-N ale ved sa uvidi.. a veru.. rada by som si zopakovala tie pripravy a tesila sa ze o 10 dni mam svadbu x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?