Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
humba, hlavne klud a ziadny stres ;-) my este babatko mat nemozeme a tiez by som uz mozno chcela, ale musim sa dat este trosku zdravotne do poriadku. takze my sme s manzelom este ani nezacali so snazenim :-) ja mam tiez okolo seba same tehulky a novonarodene babatka, sem tam mi je to luto, ale hned si poviem, ze u nas ten pravy cas este len pride x-)
Odpovedať
baby. pridavam sa do klubu "netehotnych" :-D ani u nas nie je zatial situacia vhodna pre babo, tak sa tiez este nesnazime.. ale verim ze ten cas pride a o to viac sa budeme na to tesit :) no a ako bolo na eurovizii? podarilo sa predat listok?
Odpovedať
baby ja vam budem drzat palce. Ked to bude mat prist, pride to. U nas nie je situacia o nic lepsia, po financnej stranke sme na tom teraz dobre, ale ked budem na materskej, bude to dost o chlp aj s nasou hypotekou, takze aj napriek tomu ze sme babo planovali, trosku sa desime rozpoctu. Ale nejako to zvladneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak som bola tyzden mimo pracovne ale uz som nazad. Eurovizia bola v pohode, trocha tam bolo dost teplo a 17 000 ludi a dost na husto.ale celkom sme si to uzili.listok sa nam nepodarilo predat, este na nas skoro volali policiu,ze robime cierny trh :-) stretli sme tam jedneho slovaka,zrejme je nejaky znamy z TV ale ja som ho teda nespoznala a on a furt nejako pripominal :-) a s babatkom uz nestresujem, ako ste pisali raz ten spravny cas pride :-) takze uzivame slniecko a pohodicka x-)
Odpovedať
Ahojte babuľky, tak ja som Vám dlhšie nepísala, ale pravidelne čítala, ktorá čo prežíva :D u nás je všetko v najlepšom poriadku, mimčo zatiaľ nečakáme, lebo ideme stavať domček, takže som veľmi šťastná... splníme si druhý sen 8-) A ozaj aby som nezabudla... jedno mimčo sa už narodilo.. malá Timejka pribudla :D
Odpovedať
Profilova fotka
super a ktoze je mamina? to gratulujeme a tesime sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mamina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no skvele, tak to velmi moc gratulujeme :-) a malej Timejke zelame nech sa jej dari na tomto svete a aby stretavala v zivote len samych dobrych ludi a bola obklopovana laskou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka tiez gratulujem a vsetko dobre :-) mas aj niekdy foto malej??
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, nasla som jedno super vysvetlenie preco nosime obrucku na 4 prste, strasne sa mi to paci tak posielm dalej :-) http://www.coolplaneta.com/2010/02/ob...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka na MK ;-)
Odpovedať
ahojte baby,dlhsie som tu nebola a pozeram, ze kopec veci sa vam niektorym pomenilo, blahozelam vsetkym tehulkam.. u nas nic take tento rok nehrozi, zial :-( ale nedavame az tak pozor, takze ak sa zadari budeme radi.. no plan je az na dalsi rok najskor.. tak vas vsetkych pozdravujem ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte zenusky.. dlho som sa neukazala.. zacala som robit este jednu robotu a pomaham aj kamoske pri priprave svadbicky lebo v auguste sa idme svadbit.. tak sa tesim.. co mate nove? som rada ze to tu nezaniklo a pomalicky sa kazda ozve :D simonka tak tomu sa hovori zivot podla predstav :D splneny sen vo forme svadby, teraz domceka a potom maleho drobca.. pekna postupnost :D mirka gratulujeme k malej Timejke zuzka u nas taky tak :D nech sa vam vsetkym dari :D a mimochodom.. ked ste niektora na facebooku, mohli by ste za nas zahlasovat.. sutazime o romanticky pobyt s manzelom.. takze sa stanete fanusikom stranky nevesta.sk a potom mozete pod nasu fotku dat paci sa.. tym nam pridate hlas.. ak aj vasi manzelia alebo znami.. velmi pekne dakujeme :D tu sa treba stat fanusikom - hore treba dat paci sa http://www.facebook.com/photo.php?pid... a tu je nasa fotka http://www.facebook.com/photo.php?pid... este raz dakujeme :D
Odpovedať
zahlasovaneee :)) drzim palce
Odpovedať
zuzik diky moc :D jake pekne, potesila si ma velmi.. teda nas oboch :D este raz dakujeme velmi pekne :) sutaz trva do stredy tak to bude teda tesnotka podla mna v posledny den.. tam sa budeme bit :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko...hlasim sa po dlhesej dobe....od 18.6 12:00hod som mamina malej Natalky (2800kg a 46cm) :-)
Odpovedať
blahozelam zuzka, vela zdravia a radosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzka balhozelam a prajem vsetko naj naj, vela zdravicka aby ti dcerka rastla do krasy :-) uzasne...
Odpovedať
Profilova fotka
dakuvala babulky foto vid album or modry konik :-D
Odpovedať
zuzi blahozelam.. vela zdravicka celej rodinke a hlavne Natalke.. nech ste stastna rodinka :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babule, tak co dovolenkujete? Ako ide materska dovolenka zuzka? mate dake novinky?
Odpovedať
Profilova fotka
minam dakujem humba v poho pomaly rastieme a pribera .. vid foto na koniku (nick mam ten isty) a ty ako? co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
hej videla som fotocku, nadherna babika :-) my mame nove snad to ze sme si uz kupili letenky do Dubrovnika...este som v Chorvatsku nebola tak sa tesim... no a oslovil ma jeden zensky casopis,ze chce nase fotky zo svadby a napise o nas clanok....bola som v soku najskor som to zvazovala,tak teraz na tom pracujem,ale ked to vyjde dam vediet aby ste si kupili vytlacok :-) inak makame na dome a jedine co ma tesi ze tu mame prijemnych 20 stupnov, nezavidim Vam tie horucavy...
Odpovedať
Profilova fotka
Humba :-D ahooj, 20 stupnov, posli ich sem alebo ja ti par poslem tam, kokos tu je hnus a des ]-( posles mi potom nazov casopisu a kedy vyjde atd ;-) tiez by som videla rada, ja sem nechodim na diskusie, ale ak vidim zname meno tak sa ozvem sem tam ;-) peknu dofcu 8-) ozvi sa oki :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka1103 ako sa mate? vsetko OK?
Odpovedať
Profilova fotka
humba no to znie zaujimavo ten casopis :-) mirka vsetko v poho...sak asi to poznam, plienky, papanie, grckanie a tak...ale ako da sa...mala sa mi cca kazde tri hodky budi na papanie tak ok...akurat teraz v tom teple je taka umrcana ale inak sa da a ty ako??
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka...no ja som to uz olutovala a potom zase nie a tak nech uz je jak je :-) som rada ze sa Vam dari a ze ste zdrave... inak manzelky uz pripravujete daco na vyrocie? uz sa to blizi ani sa mi nechce veri ze to uz bude rok...neuveritelne...
Odpovedať
Profilova fotka
vidim to tak u nas ze si odskocime sami dvaja na veceru a to bude asi vsetko...mozno nejaka cokolada pre mm ak stihnem (a nezabudnem :-N ) ist do obchodu a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme povodne chceli na dovlenku, ale tu sme presunuli koli pracovnym zalezitostiam, takze to vidim tiez tak podobne, ze si odskocime niekam na vecer a mozno stihneme daky vikend niekde :-) a aspon si pustime video zo svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby pozrite si tento album , uplne ze originalne oslavenia prveho vyrocia svadby ht :-) tp:/ :-) /www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=495702&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D20
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?