Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo bolo skvele aj ked to bola taka dobrodruzna cesta a nie ta vyslovena romantika ale oddychli sme si skvele ;-)
Odpovedať
pridas par fotiek? :-) nech mozem "zavidiet" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripdam ale este nejako nebol cas ich stiahnut ale urcite dam daco....
Odpovedať
Profilova fotka
taksom daco vlozila do albumu len uz ma kapacita nepusti..ked bude cas pohram sa ale zatial len mala ukazka staci :-)
Odpovedať
aaaaaaaaaa krasa, pohodicka, az citit ten vzduch a vaaanok, no super :-)
Odpovedať
Humba, krasne foto! Muselo tam byt fakt skvele ;-) Dufam, ze ste sa vratili z tej svadobnej cesty traja :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mladomazelky vsak my budeme mat prve manzelske vianoce!!! teda aspon my budeme prvy krat spolu a sami bez rodicov v nasom vlastnom....fuuuu uz by som sa mala zacat tesit ale dako mi nedochadza ze idu vianoce ked este pred par dnami som lezela pri mori :-) ako ste vy na tom? bude to aj pre vas poprve.....
Odpovedať
joo u nas je to tiež jak u teba, prvé spoločné v našom vlastnom bytíku juuuch my sa už mooc tešíííme
Odpovedať
tak my oslavujeme spolocne vianoce uz stvrykrat spolu, a druhykrat v nasom domceku :-) akurat neviem preco, zatial sa nejako tento rok netesim, asi je to tym, ze som PN a nemam sa zrovna najlepsie, tesim sa na to, ze tento rok skonci a zacne sa nieco nove.. no ale vam vsetkym, ktore to mate s manzelmi po prve prajem kraaaaaaasne vianoce ;-)
Odpovedať
ahojte zeny :))) humba.. ooo.. tisko zavidim ;-) krasne :) baby, zajtra to budu 3 mesiace.. prvy stvrtrok.. ale nam to ubehlo co? ako ten cas leti.. a my mame spolocne vianoce uz 7 rok ale este sme sami neboli.. a ani ked mam pravdu povedat nechcem.. u nas su tak krasne vianoce ze aj moj si to oblubil a bude mi velmi smutno ked zrazu ostaneme (asi buduci rok) uz sami :( ked tam su deti, tam je nas vela a je nadherne pozorovat ten sum ked sa rozbaluju darceky.. ked pride sestra s detmi a nasi. krasa.. ale az budeme mat vlastny bytik tak mozno aj ja sa budem tesit na "nase" vianoce.. my byvame zatial v prenajatom tak preto ma to mozno nelaka byt tu aj cez vianoce ;-) vsetkym zelam krasny vikend a dufam ze ten prvy stvrtrok poriadne oslavite ;)
Odpovedať
Stastny Novy rok 2010 vsetkym spolu-nevestickam zelam! :-D Ako sa mate baby? Co mate noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetkym prajem tiez vsetko dobre v Novom roku. u nas nic nove az na to ze sme sa rozhodli schudnut a to riadne :-) uvidime ci nam to vydrzi...ake boli prve manzelske vianoce? my sme boli sami, zo zaciatku to bolo troska smutne ale potom uz bolo super,vdaka za skype a internet 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, po sto rokoch som sem zavitala a vsimam, ze vy si tu v pohodke klabosite :-D pripajam sa a zelam vsetko dobre do noveho roka, nech sa vam dari a nech sa vam takto o rok doma idu vlasy zjezit z maleho potomka :-D planujete teraz vobec niekto babo? alebo sa uz aktivne aj snazite? My sme zacali pred dvoma tyzdnami, ale netusim s akym odstupom si mozem robit tehotensky test :-D ako sa inak mate?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko ked pred 2tyzdnami ste zacali tak si ho uz spravit mozes, ale ked tak skoro tak len rano....drzim palusky
Odpovedať
miri, ja sa bojiiim :-D teda, bojim sa si ho spravit :-D ze to bude negativ, to by ma asi trosku odradilo...i ked v nasej rodine nie su ludia dvakrat extra plodni, ale aj tak. A este sa mi zvysila davka thiroxinu, tak neviem :-D vy sa nepokusate?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi davka sa ti ma zvysit za 2tyzdne preto hovorim, ze uz si ho spravit mozes :-D my sme sa uz pokusili :-N
Odpovedať
ahojte zienky :-) aj ja vam zelam vsetko najlepsie do noveho roku, hlavne vela zdravia, lasky a deticiek ;-) tento rok aspon jedno :-D zuzu, mirka, som rada, ze ste sa ozvali, dlho ste sa neukazali :-) zuzi, drzim palceky, nech si coskoro tehu :-) my zatial na babatku nepracujeme, uzivam lieky, pri ktorych nemozem byt tehotna, takze si musime so snazilkovanim pockat na letnu dovolenku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi no co ako si dopadla?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dako som sa sem nevedela dlho dostat,nesla mi ta stranka otvorit. no Zuzi ako cakame na odpoved.... ja som tiez v podobnej situacii, pokusali sme sa o mimco tento mesiac a vcera som sa dozvedela ze treba ist do prevadzky,kam jedoducho tehotne zeny nemozu, jasne ze to este nemozem vediet lebo mam este pred periodou a teraz hladam take desne vyhovorky,ze si zachvilu budu mysliet ze sa ulievam a nechce sa mi robit :-) ale ta neistota je desna. a moj manzel mi stale hovori ze tehotna som,ze on to tak citi....takze cakame...a asi som buduci tyzden pre istotu na marodke ;-)
Odpovedať
baby nic :-S uplne ze ma to zosmutnilo :-( ale nakoniec, manza bol strasne zlaty :-D ze aspon mozeme viac trenovat :-D len je to trosku depresivne..pytala som sa mojho lekara ze co a ako, predpisal mi duphaston ze to moze pomoct a ze ked do 10 mesiacov nic, budeme to riesit inou hormonalnou liecbou :-( neviem, mam take zmiesane pocity..ale vcera som jedla kysle uhorky len tak a drahy ze ci necakam babo :-D nebudem robit testy, 25. idem znovana gynekologiu, tak uvidime :-D Miri a vy co? ako ste na tom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nesmut, vyjde nabuduce...drzime palce...mozete trenovat a trenovat a naco je ten duphaston?
Odpovedať
humbi, no to zavisi od toho kedy ho beries. Mne ma pomahat k lepsiemu vytvoreniu zlteho telieska a kedze mam problemy so stitnou zlazou (kde je celkovo riziko sterility) dodava mi viac zenskeho hormonu :-D Akoze, enstazujem sa, vyroba deti je haluzna :-D a celkovo sa k sebe mame nejak casto :-D co je supiiiis :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dik za odpoved uz som zase mudrejsia...no tak ak budete pokracovat v tom nasadeni tak to hadam vyjde :-) ste chytili asi druhe medove tyzdne alebo zeby pokracovali este tie zo septembra... xixixi
Odpovedať
no, asi odznievaju (alebo zneju?) tie od septembra :-D ň inak byt este stale nemame hotovo :-D dve izby su obyvatelne, tretia je este totalne bordel izba :-D ide ma z toho porazit :-D ako sa dari vam vsetkym? :-D :-D :-D
Odpovedať
zuzi, humba, nebojte, babo pride... aj my by sme uz chceli, ale nemozeme. najskor mozeme snazilkovat az od jula, ked pojde na neurologii vsetko bez problemov a vysledky budu dobre. ale ja v to dufam, ze to bude dobre :-) inak my mame byt uz takmer hotovy - este nam chybaju tapety a skrine do predsiene a nove dvere. a uz to bude. a bordel izbu mame takisto :-D len tam mame uz detsku stolicku, ktoru mi dala svagrina, lebo sa zbavuje veci po malej. tak si tam mam ist vybrat, co chcem... a postupne upraceme nas organizovany bordel a budeme zariadovat detsku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby aj my sme sa konecne rozhybali s druhym poschodim na dome, vcera sme polozili polovicu podlahy,dnes sa to dorobi a jedna izba za nami uff a dalsie 3 pred nami :-) no a chystame sa hlavne na kupelnu... a dala som si spravit foto zo savdby na platno tak sa tesim kazdym dnoc kedy pridu :-)
Odpovedať
ahojte babulky.. tak vidim ze tu sa to mnozi a mnozi :)) drzim vsetkym palceky nech vam to vyjde, aj bytik nech doriesite a mozete sa tesit uz len na spolocne nazivanie.. my babo zatial neplanujeme.. planujeme rozbehnut pracicku novu tak uvidime.. ale mam uz niekedy stav ze by som chcela mimco :) len este nie je u nas prave to najvhodnejsie obdobie.. tak som vas aspon pozdravila.. papa nech sa dari :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,dnes rano hovorili o svadobnom veltrhu co bude v Ba myslim. Skoda,ze to uz neni pre nas aktualne ja by som si to hned vsetko zopakovala,vyberala obrucky,oznamka a skusala uces a saty :-) su to len 4 mesiace ale ja mam pocit ze uz ubehlo hrozne vela casu odvtedy....normalne zavidim vsetkym kockam co to maju pred sebou :-o
Odpovedať
humba tak o tom mi nieco hovor.. chcela som ist aj ja, aj som bola rozhodnuta ze pojdem ale by mi to bolo tak luto ze uz vsetky tie pripravy a vlastne uplne vsetko mam za sebou.. a veru.. su to 4 mesiace ale mne sa zda ze je to uz davno a ako keby sa to ani nestalo.. tak rychlo to ubehlo.. |-| ale zasa si nemozem stazovat.. zivot po svadbe je u nas este ovela krajsi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimiam, zaujala ma tvoja posledna veta, nie ze by u nas tomu bolo inak :-) ale vela krat dostavam otazku typu a zmenilo sa daco u vas po svadbe? samozrejme vacsinou je od takych co svadbu neplanuju...bohuzial nevedia o co prichadzaju. :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?