Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne dvojmesacne.....blahozelame si :-) a my konecne dnes balime kufre a v nedelu sa odchadza na libanky....uz pocitam kazdu hodinu.... mimam, nic v zlom ale normalne si ma trocha potesila ze som nebola v takej situacii sama,ja som v ten den myslela ze ma roztrhne od jedu,ale po prezreti dvd som bola tiez uplne dojata, a hlavne ze jak som videla tortu a vsetky tie kolaciky tak by som si taaaak dala a na svadbe som ledva kusok prezula a teraz by som ju celu spraskala ;-)
Odpovedať
Ahojte, fiha dnes su to uz 2 mesiace? A my to s manzelikom ani oslavit nepojdeme, lebo dnes bude dlho v praci :-| Ja som na PNke, tyzden po operacii nosa, ale vsetko dopadlo dobre. :-N Cez vikend ideme KONECNE pre fotky zo svadby, tak uz sa nevieeeem dockat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anro, to som rada ze to uz mas za sebou a vsetko dobre dopadlo, dufam ze das nejaku fotecku aj sem nech sa pozrieme :-)
Odpovedať
jasne dam sem cely album, chystam sa totiz predat svadobne satky ;-) , tak snad to moj manzelik prezije :-D
Odpovedať
ahojte babule tak blahozelam k dvom mesiacom :) ja dnes so svojim nebudem ale zajtra uz pride tak sa tesim na neho :) ide vikend tak pojdeme na jednu akciu - taky koncertik co organizuju kamosi. tak sa tesim :) a este k tomu dvd - ja som ich nemala polamane.. polamane boli obaly, ktore poskrkali dvd (o stranu spat si to mozete pozriet).. som s nadsenim otvarala obalku a ked som ju otocila ze idem vybrat obsah tak sa vysypali male kusocky z obalov.. takze spolahlivost nasej posty ktora si stale zvysuje ceny je na bode mrazu.. lebo aj ked to bolo riadne zabalene tak na to museli dat nieco tazke co zlomilo obal a tie kusocky potom poskriabali dvd.. a to nehovorim aky problem som mala pri doruceni.. mi tvrdili ze oni to tam nemaju a podobne, no nakoniec ked som nastojcila ze to tam musia mat, tak sa naciahla za seba a dala mi to.. a na druhy den ked som to mala uz doma tak som si zasa nasla v schranke list ze to mam na poste.. by cumeli keby som s tym listkom tam prisla a trvala na tom aby mi to dali ze som si to nevyzdvihla.. aspon by si uvedomili... ]-( 8-) takze to je ten lepsi pripad ako mala humba. humba, snad ti tie dvd dorobia a budes mat vsetko tak ako ma byt ;) :) v tomto ja zasa na zitnanskych nemozem povedat jedine krive slovo.. tymto im dakujem :-)
Odpovedať
anro tesime sa na fotecky :)
Odpovedať
...aj ja sa tesiiim na fotecky :-) vsetky sme boli dokonale nevesticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nevesticky ja pomaly vypinam pc v praci a idem balit a svadobna cesta zacina, konecne uz som sa nevedela dockat. Kuba nas caka a ja dufam, ze si to uzijeme. tak sa s Vami na dva tyzdne lucim a ked sa vratim tak sa ozvem :-p
Odpovedať
anro a čo ti operovali nos? ja som tie nedávno absolvovala operaciu nosa teda 5.11.09 ale do prace som nastupila až túto stredu čo bola.
Odpovedať
uz mam za sebou krasne 2 mesiace, ako to len leti :)
Odpovedať
Chelonka, robili mi septoplastiku - nosovu prepazku 10.11. A tebe co operovali? Ja som s tym bola 2 tyzdne PN a zajtra zase do roboty :-| Fotograf mi dnes rano volal, ze sa cez tyzden chysta do BA, tak nam fotky dovezie osobne, tak si este chvilu na ne pockam... Humba krasnu svadobnu cestu Vam zelam! Potom daj vediet ako ste sa mali :-p
Odpovedať
humba ooooooooooo, ako ti zavidim :)) tusim je este lepsie ist takto neskor ako hned po svadbe :))) ale zelam krasne pocasie, prijemnych ludi, pohodicku a hlavne veeeeela lasky :) anro tak tebe zasa vobec nezavidim. sama viem aka som bola nedockava pri cakani na foto video :)) ale zasa to mas bez starosti ked vam je ochotny to este takto pekne doniest :) a snad to bude stat aj za to ked dva mesiace po svadbe este nemate fotecky.. ale som toho nazoru, ze na dobre sa caka dlhsie :)) zelam potom krasny zazitok :)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
anro tiež mi robili septoplastiku :D mne ju robili 5.11. a do práce som nastupila 18.11 AKo si zvládla vyberanie plastov z nosa. Ja celkom dobre len ma to total nenormálne bolelo.(mám malé nosne dierky a ten plst bol dobre široký) auuu
Odpovedať
ani mi ešte nemáme fotky zo svadbyy :-|
Odpovedať
Chelonka, no tak vidis kolko toho mame spolocneho :-) A kde ti to robili? Lebo v nemocnici kde operovali mna nedavaju tie plasty do nosa... Mne dali len taku tamponadu na 36 hodin, ale to stalo zato teda! Bolelo to jak fras a tlacilo vsade a ked mi to vyberali, tak to bol uplne konec, najhorsi zazitok zo vsetkeho. Ale uz to mam za sebou a hoji sa to docela fajn a uz aj dycham paradne :-N
Odpovedať
caute baby, jeej anro, ja uz som rozmyslala ze kde si tak dlho, ze o tebe nic nepocut.. som rada, ze operacia dopadla dobre a mas to za sebou, uz len zhlboka dychat :) chelonka kedy budete mat teda fotky? dva mesiace po svadbe.. uz by sa patrilo nie? drzim palce, nech to stoji zato :)
Odpovedať
jou baby a dakujem za gratulacie pridane k mojmu albumu ;-)
Odpovedať
anro ja som ti to nakoniec nechala robiť v Leviciach na súkromnej klinike Mediklinik. Zákrok som mala vrámci jednodnovej chirurgie. A ty si bola kde. Rozmýšlala som že pojdem do BA na operaciu,ale v LV je ten doktor je dobrý sused manželových rodičov :-D Fuj tamponada mne ju veberali na druhy den. Ale kým som prisla k lekarovi, mala som už len jeden. Ja som silný alergik a akýkolvek cudzí predmet vnose je tam nevídaný, tak som kýchla jak chorá vrana. A počas noci kýchania som tolko kýchala že jeden tanpon z nosa isiel von :-D . Doktor nechápal ked som k nemu dosla. No mne dali plasty do nosa, bolo to hnusne ked ich vyberali ]-( , ale u mna to bolo asi potrebne, ja som mala total tu prepasku na dva sposoby krivu. JA som ju mala velmi vybočenú doboku ako býva klasicky a ešte som ju mala vytočenú do hora. Aj mne sa už dýcha super, ked mi vybral tie plasty som už mala total volný nos a stale som dýchala ústami moj starý zvyk. A doktorm mi niekolko krat zopakoval, že zatvoríme ústa a dýchame nosom asi pol dna mi trvalo si na to zvyknuť.:D
Odpovedať
zuzka38 ako fotky upravené sme už videli, bo nám ich zavesil na jeho web, ale ešte stále ich nemáme v tlačenej forme a na DVD. hej už by sa tie fotky teda patrili, bo jeho dodacia doba bola 6 -8 týždnov a už je po ]-(
Odpovedať
chelonka: mas IP :-) Tak nam uz fotecky tiez konecne dorazili, tak si mozte pozriet nas album. Zuzik, dakujeme krasne za prvu gratulaciu ;-)
Odpovedať
anro to bola taka nahoda, ze som bola akurat na stranke, ked si postla nove fotky :-) som sa strasne potesila, ste fakt krasni, radost pozerat ;-) baby konecne je piatok, sice to leti kazdy tyzden, ale tento tyzden bol brutus.. ktovie ako sa ma humba na svadobnej ceste :-)
Odpovedať
zuzka38 strašne rýchlo to beží ale total. Za chvilu su to vianoce je to síce ešte mesiac, ale mne to pri tomto tempe pride že budú už za týžden.
Odpovedať
ahojte babulky dosla som sa na vas pozriet po dlhsom case lebo mam nieco s notebookom tak som teraz uplne mimo vsetkeho diania.. potrebujem pracovat a zachvilu su vianoce a ked mi to podrzia este mesiac v predajni na reklamacii tak som uplne nahrata.. nemozem pracovat :( ach jo.. dobre ze som ho kupovala 5 mesiacov dozadu.. uz je tam problem.. :( anro gratulujem k foteckam :) rada by som si pozrela ale teraz zajedno sa mi neda - nejak to nefunguje a ani toho casu nie je vela.. letim do piestan.. tak sa tu zatial majte pekne a baby ktorych sa to tyka - nech sa to cim skor zahoji :)
Odpovedať
chelonka prosim si foto vasej "dcery" :-)
Odpovedať
http://www.lk13.com/Weddings/1992009/... heslo: martina kukni link, sú tam fotky zo svadby a je tam s nami aj naša dcérka :D
Odpovedať
noooooooooooo fesanda :))
Odpovedať
a jak ste ju pekne upravili :) ja som mala pripaveneho motylika pre nasho areska, ale v tom strese a zhone som mu ho zabudla dat :-( hlavne ze som ho mala rok v skrini pripraveny a tak som sa tesila.. no co uz pekne fotky, a teda hoooooodne fotiek ;-)
Odpovedať
zuzka38 nooo je to fešanda strašne ju lúbime :-D ty trdlo, rok si mu strazila pripraveného motýlika a nakoniec ho nemal na krčiku :-D ale nevadí aj tak bol zlatučký :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak sme v zdravi prezili nasu svadobnu cestu a vratili sa z Kuby. no co Vam budem hovorit, bolo to super. dnes este trpim casovym posunom ale hadam to bude coskoro Ok. precestovali sme polovicu ostrova a posledne dni sme valali sunky na Varadere. Kuba je fakt skvela, mali sme to stastie vidiet naozaj pravy zivot kubancov lebo to co bolo na varadere veru malo od pravej Kuby velmi daleko.Ale ze more bolo super. okusili sme aj karibik aj ocean. spotreba rumu bola vysoka, salsa ficala skoro stale a som rada ze som ten ostrov konecne videla a zazila este fidelovu kubu. :-)
Odpovedať
humba vitaj naspat ;-) ale to uslo co? znie to dobre, svadobna cesta dopadla krasne, tak budete mat urcite dlho na co spominat..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?