Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka to je super...on bol strašne milý...aj sa usmial ked som nanho kukla...
Odpovedať
rosannar on je riadny expert :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ale tak mi stisol ruku pri gratulovaní, že som myslela že mi zlomí prsteň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,tak sa hlasim medzi vas ako dalsia vydata pani T. nasa svadba bola skvela, my dvaja sme si to uzili naplno, boli tam aj nedokonalosti ale na tie sa uz zabudlo. Pan farar mal neskutocnu kazen, obrad mam stale pred ocami, citila som sa cely den uvolnene a skvele,ziadny stres vsetko islo ako malo, na obrad sme prisli trocha skorej ale cas sme vyuzili na fotenie pred kostolom. Na hostine to uz nebolo take dokonale nasa agentura to nezvladla ale ked sa uz ludia dostali k alkoholu islo to samo.mali sme dost rozdielnych hosti takze sa nie kazdemu nedalo vyhoviet aj s hudbou. Moji rodicia nesklamali a snazili sa zase manipulovat ale moj manzel bol skvely odtrhol ma od nich,ze som teraz jeho a hotovo. Takze sa celkom zmenili a dufam ze im to vsetko doslo. Takze ak si odmyslim nespokojnych rodicov a mensie organizacne chyby bol to ten najuzasnejsi den v zivote. a ak mi zacne niekto tvrdit,ze svadba je len o kusku papiera velmi sa myli. Pretoze to co sme zazili my dvaja v takyto den a po nom nezazije nikto keby bol spolu 10 rokov. Bolo to vynimocne a my sme hrozne stastni :-) Vsetkym Vam baby z celeho sdca gratulujem a prajem len to naj,naj,naj uzasnejsie manzelstvo.
Odpovedať
humba tak toto sa mi paáci ako si napísala a mas úplnu pravdu. "ak mi zacne niekto tvrdit,ze svadba je len o kusku papiera velmi sa myli."
Odpovedať
baby, dnes mi katka dala prve tri fotecky.. juchuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa hlásim medzi vydaté pani :) manželstvo bol náš sen, kktorý sa nám v krásny slnečný deň splnil. všetko nám vyšlo, veľa vecí sme nestihli,ale boli sme štastní a ľudia sa perfektne bavili.fotograf s kameramanom boli úžasní, rovnako ako celá naša svadba. Frčali sme od piatka až do pondelka :-D aj ja želám všetkým veľa lásky a porozumenia v manželstve
Odpovedať
Ahojte baby, ja sa tiez pripjam s uzasnymi dojmami z nasej svadby, vsetko nam vyslo nad nase ocakavania, bol to fakt najkrajsi den v nasom zivote a vsetci sa bavili do 6 rana. :) Vcera sme sa vratili zo svadobnej cesty, ktoru sme si super uzili. Pozdravujem Vas manzelky a obcas sa tu prihlaste, ako sa mate ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no konecne sa to tu uz pomaly rozbieha. my sa na svadobnu cestu este len chystame ale zatial si to uzivame a manzel je na mna ovela lepsi ako predtym. vcera sme si zavesili nad postel krizik z kostola, fotky mame uzasne a cakame na dvd, ktore by malo kazdu chvilu dorazit :-) ja som na niektorych fotkach jak modelka,vobec som sa nespoznala, uuuzasny pocit :-N
Odpovedať
ahojte, to som moc rada, ze sa nas den vydaril :-) Anro: aj my sme sa vcera vratili zo svadobnej cesty :-)
Odpovedať
buba ahoj :) No teeda, a kde ste boli? Ako bolo? Ja som si dnes bola pre Sobasny list, tak mozem zacat vybavovat nove doklady :-D
Odpovedať
my sme boli v Hurghade a vy? ja som dostala sobasny list hned v den sobasa a dnes som bola na policii v Senci si vybavit doklady vsetky, lebo uz mali vcera problemi na fotke v pase colnici a nechceli ma pustit spat. Osem rokov je asi vela :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ked uz hovorite o tych dokladoch ja som isla hned v pondelok po svadbe este nie celkom vyspata a teraz mam krasnu foto na kazdom doklade :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha no co humba ako dobre? vsjo dopadlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj heppy,vsetko ok az na rodicov ale tych si bohuzial nevyberieme.bizu bola krasna len naramok mi bol maly ale dala som ho druzicke cize pohoda
Odpovedať
ahojte :-) tak ja si doklady este neplanujem zmenit.. az ked sa nasi prestahuju lebo dorabaju domec a mozno o mesiac sa budu stahovat tak si nechcem menit doklady teraz a znovu o mesiac... lebo ja som aj zivnostnicka a musela by som toho pobehat sakra dost :)) a snad s tym nebudu problemy lebo neviem podla zakkona kolko mozem mat stary obciansky.. a inak sem napisem co vsetko treba podla mna tak dajte vediet ci este niekam treba ci nie.. diky moc :) obciansky, karticka poistenca, vodicak, lekar, zubar, banky, ak su nejake aktivvne zmluvy tak asi aj to nie? a ako zivnostnik este - danove, socialne, zdravotne, zivnostenske.. a snad to staci lebo sa mi uz teraz z toho kruti hlava ked si spomeniem co treba vybavit.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ale zakonom mas dane ze do isteho dna musim nahlasit a zmenit doklady...mas to aj na MS dam ti link
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/article/zmen...
Odpovedať
fiha.. tak snad to nebude taky velky problem ked ich este nemam zmenene.. uf :) no asi zajtra nabehnem :)
Odpovedať
Profilova fotka
povedz ze si bola na svadobke cim skor tym lepsie radsej chod aby si sa nedostala do problemov a platit pokuty urcite nechces...
Odpovedať
ahojte manzelky, som rada, ze ste tu a nasa debata pokracuje aj po nasom vysnivanom dni... x-) nas svadobny den bol na 100 % svadobny, vsetci sa super bavili, aj ked boli v pondelok po svadbe nejake dozvuky ohladne nasej nespokojnosti s penzionom, kde sme mali svadbu, inak boli vsetci hostia (slovenski aj ceski) naozaj velmi spokojni a v podstate sme boli na par drobnych detailov spokojni aj my... aj ked som bola pred polnocou strasne unavena, ale ked sme sa isli prezliect, tak som sa osprchovala a uz to bolo lepsie. Mala som dost tazke saty, tie po polnoci boli krasne lahucke, tak sme tancovali ako o zivot :-) my este fotky nemame, len prvych 12, ale tento piatok by sme si mali ist pre album aj dvd s fotkami a takisto by malo byt aj dvd z kamery, tak sa na neho velmi tesim, lebo si napr. z kostola takmer nic nepamatam, v takom tranze som bola :-D prve fotky mam uz v albume a potom doplnim aj dalsie... my sme boli len na skratenej svadobnej ceste (kvoli praci) hned prvy vikend po svadbe na 4 dni na wellness pobyte a bolo to uplne uzasne... perfektny hotel, uzasne procedury, krasne pocasie a len my dvaja ;-) ja som si bola vymenit doklady v stredu po svadbe, myslim, ze existuje nejaka zakonna lehota, dokedy sa musia doklady vymenit. ja to mam zlozite, lebo som sa prestahovala este k tomu do CR, ale zatial to celkom ide... aj ked nemam este novy obciansky, vsetci su velmi ustretovi... mam uz karticku poistenca a dhodnutych vsetkych lekarov... do prace chodime uz takisto... poviem vam, ze je to celkom narocne prestahovat sa do ineho mesta a este aj inej krajiny, ale zatial sa to da a hlavne je, ze sme s milacikom po 3 rokoch "chodenia na dialku" konecne stale spolu. manzel je skvely, uz mame aj dozariadovany byt (od piatku sme kazdy den nieco skladali a montovali :-D ), ale dnes uz mame klud a oddychujeme... babulky, akosi som sa rozpisala, ani neviem, ci to bude vlastne niekto citat :-D zelam vam krasne dni plne lasky a porozumenia a tesim sa, ze sa tu budeme stretavat aj nadalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bodi jasne ze to niekto cita,minimalne ja :-) baby tu zmenu dokladov Vam treba nahasit do 15 dni ale ja som si naprikad zaplatila prednostne 2 dni a uz v stredu po svadbe som vsetko mala. poznam inak kocky co to nahlasili ovela neskor a bolo to v pohode. Staci zajst len na poiciu a nahlasit to,ze ste sa vydali,oni Vam stare doklady ponechaju a tie nove Vas tam pockaju po dobu ich platnosti. cca 10 rokov :-) my dnes riesime konecne svadobnu cestu,vyhrala to kuba a dufam ze o mesiac odietame, jaj splni sa mi sen x-)
Odpovedať
tak kocky, ja som dnes volala na policiu a povedali mi ze ziadna zakonna lehota nie je.. ze cimm skor tym lepsie ale nie je stanovene dokedy.. takze pohodka... nestresujem :) a jasne ze to citame.. aj piseme :))) sak je to predsa len nas den :) a som rada ze ste mali krasny den.. aspon vy.. :) ja si uzijem zabavu koncom oktobra.. obaja nasi maju oslavu 50-tin tak tam sa s mojim vytancujeme aj zabavime a nebude sa riesit :) vynahradime si nasu svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ja si nemyslim ze tobo u vas az take zle, ved fotecky mate krasne a to ze nevyslo vsetko podla planu zahod za hlavu.uz to aj tak nevratis a neurobis nic lepsie...
Odpovedať
no sak prave.. ze uz nic na tom dni nezmenime.. tak som zvedavva co bude aspon na videu a foteckach.. potom pridam od katky.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby v pondelok mame prve vyrocie 1 mesiac :-) tak ako?
Odpovedať
humba, no my docela fajn ;-) Som si bola akurat vybavit nove doklady :-D A chystame sa na vikend do Rajeckych teplic. A vy ako?
Odpovedať
baby caute :-D vidim, ze sa vam dari dobre a ste spokojne, u nas tiez vsetko OK.. ja kedze som menila jednym vrzom aj trvale bydlisko este na doklady cakaaam, no radost stahovat sa z mesta na dedinu, tolko byrokracie, krasa fakt.. mesiac cakam na doklady :-) anro vy zase idete spolu prec? to ti len tisko zavidim tie rajecke teplice ;-) ja dufam, ze v polovici novembra sa vyberieme aspon na predlzeny vikend niekam.. xcela by som ist do madarska oblast tusim ze sarvar, je tam novz 5*hotel, vraj najlepsi hotel co sa wellness tyka v europe... prajem krasny den
Odpovedať
Profilova fotka
jaj kupele, ja dodnes lutujem,ze sme hned po svadbe nevypadli ale vcera sme zaplatili svadobnu cestu na kubu letime koncom novembra, bojim sa toho dlheho letu ale inak sa tesim... inak ja som mala doklady velmi rychlo porobene,ziaden problem... no na to madarsko sa mrknem aj ja ked vravis ze naj hotel.
Odpovedať
No my sme dostali jeden zo svadobnych darov aj vikendovy pobyt v Rajeckych, tak si to tam ideme uzit. Uz sa tesim hlavne na saunu a masaz ;-) Humba, fiiha - kolko sa leti na Kubu? My sme leteli na svadobnu cestu do San Francisca 19 hodin a to fakt ze "stalo zato" :-( uplne nekonecna cesta! Zuzka38 - ja tiez budem menit trvale bydlisko, ale asi az o 2 mesiace, tak to budem musiet znovu vybavovat novy obciansky :-S to mi hovor o byrokracii nieco :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?