Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkym nevestičkám z celého srdiečka prajem na zajtrajšok splnenie všetkých prianí a snov... nech je Váš veľký deň začiatkom tej najkrajšej rozprávky... rozprávky ktorú píše sám život .... ,,najlepší spisovateľ na svete"...
Odpovedať
Profilova fotka
babule, aj ja vám všetkým držíme palce a teším sa na zážitky po svadbe!
Odpovedať
baby uzite si dnesny den, ja som sa vcera poriadne vystresovala a dnes je teda NAS den.. drzte nam palce :-)
Odpovedať
Zuzka, tebe dnes zelam vsetko naj. , poriadne si to uzite, a poriadne to oslavte! Budem na teba mysliet. ;-) A nam babenky co mame zajtra svoj den D zelam nech nam to vyjde tak ako sme si to naplanovali a nech nam ho nic nepokazi! Drzte sa :-D
Odpovedať
ahojte, prajem Vam vsetkym len ten naj naj naj den. Uzite si ho bez stesov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, tak všeeetko aby sa nám vydarilo ako sme si priali a všetko bolo ako z rozprávky...ja to teraz už unavená ako nikdy v živote ale teším sa ako na prvý den do školy :-D ....tak ešte raz všetkým naj najlepší den v živote...
Odpovedať
zajtrajší den prajem všetkým nevetickám krásny a pohodový a nech je taký aký ste si ho vysnívali.
Odpovedať
Ahojte babuľky, o pár minút sa začne náš vysnívaný deň, tak Vám prajem len to NAJSAMLEPŠIE, užite si to... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vam prajem krasny den aby nam to vyslo bez problemov...tesim sa
Odpovedať
drzim vsetkym nevestickam palceky :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym vam dnes zelam krasny nezabudnutelny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetkym nevestickam prajem nádherný svadobný den :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vsetkym nevestam prajem krasny den a nech si to uziju Prajem dobru zábavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky,ja uz mam po ucese a make-upe,tesim sa mam to super,dufam aj vy ste vsetky krasne...dnes je nas den,prajem aby bol nezabudnutelny...majte sa zajtra piste ako to dopadlo
Odpovedať
Profilova fotka
kocky prajem nadherny den :-D
Odpovedať
ahojte manzelky, tak ako??? :-) u nas dopadlo vsetko SUPEEEEEEEER, na 1 s ************************* x-) paradne sme si to uzili, aj ked som bola strasne unavena a mala som za sebou 25 hodin na nohach, ale stalo to za to :-) vsetci sa dobre bavili, takze sme si to uzili... pocasie bolo nadherne, tak sa uz tesim, ked sem dam fotecky ;-) teda, ak bude manzel suhlasit x-)
Odpovedať
... tak mam vytvoreny svadobny album, zatial len s prvymi fotkami, ktore sme dostali od fotografa... sme spokojni, tak posudte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee....jaaaaj babulky, už je to za nami...náš den bol jednoducho super....slova na to veľmi nie sú ale bolo to úžasné...jediné, čo velmi nevyšlo bolo, že ked sme prišli na sobáš, tak sme ešte 20 minút museli čakať lebo prví par meškal a už sa to potom ťahalo...a fotky pridám hned ako bude trošku času na to...lebo teraz sme ešte stále rozlietaní ako vtáčiky :-D :-D :-D
Odpovedať
babyyyyyyyyy, manzelkyyyyyyyyyyyyy, kde ste vsetky?? =-) dospavate? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ja už nieeeeeeeeeeeeee....aj ked ešte by som spala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sama seebe píšem..už som fakt unavená.. :-D
Odpovedať
babulky, tak sa mi konecne podarilo dostat sa sem. Musim vam povedat, ze nasa svadba dopadla uplne perfektne, nad moje ocakavania, len skoda, ze to tak rychlo ubehlo... :-( ale bolo to neuveritelne a krasne... :-D
Odpovedať
ahojte babulky.. tak ja som sa sem tiez prisla po par dnoch pozriet ako ste na tom... nam svadba moc nevysla podla predstav.. mali sme vela stresov a vybavovaciek este v den svadby, take veci co sa nepodotahovali poriadne pred tym a boli sme v tom asi ze to staci tak nestacilo.. :( neva. aj tak som sa citila ako princeznicka, vsetkym sa pacili satky, aj papo bolo super, len teda ze som nestihala v ten den.. a ubehlo to tak rychlo :( dufam ze vas den bol podla predstav.. idem buvat tak zatim pa.. este som sa nestihla dospat..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manzelky :-D u nas vsetko dopadlo na 100%, krasna svadba super jedlo i zabava... sme uplne spokojni a... unaveni... Zelam vam vsetko naj do spolocneho zivota!!!
Odpovedať
Ahojte, tak musim povedat, ze aj ked som nechcela takuto svadbu aku sme mali, tak bolo super! Nakoniec sme sa velmi tesili so vsetkeho... ziadne stresy, ludia vynikajuco spolupracovali :-) a v nedelu ideme nakoniec na svadobnu cestu do Egypta :-D
Odpovedať
ahooojteeee nasa svadba bola total genialna rosannar my sme ten čas využili na fotenie, bo tam bol starejšie o 15:15 nás stale nikde tak volal že kde sme , e sa nemusíme ponáhlať bo aj tak sa so sobásom sa meskalao tých 20 min tak sme to ešte využili na fotenie ešte v aute. a tú ryžu čo na nas zádzali pred uradom som mala totalne všade, ked som si po pol noci vyzliekali tak som mala ryzu zarytu do brucha
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no to ste dobre využili, my sme šli tam dozadu, do toho dvora...aby sme nemuseli čakať vonku pred úradom...to by bolo blbe....
Odpovedať
rosannar hej hej, ešte že obrad nebol dlhý a aj Vás sobášil Kalocsay
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ano aj nas...on je brat mojej bývalej riaditeľky na obchodnej akadémii...
Odpovedať
rosannar a mna učil na strojárine a ešte som sním bola aj na lyžiarkom :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?