Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka mne sa snívalo, že som si už konečne kupila balerínky...ale bohužial to bol len sen... :-( ...ja tie balerínky asi nikdy nezoženiem...
Odpovedať
rosannar a jeeeej to je smolaaa
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak to je a veľká...ale ešte nádej existuje...ešte mám týžden... :-D
Odpovedať
este necelych 10 dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba13 joooj to je viac než super....a pozerala som na nete počasie a vyzerá to tak že ani pršať nebude :-D
Odpovedať
ahojteeee no tak som sa tu neukazala dlhsie lebo akosi mam toho uz velmi vela naraz.. v pondelok sme boli v madarsku pozriet ten oblek pre draheho.. svadba je za tyzden a on stale nema co na seba.. sakra to bude teda este zabava ako tak pozeram.. vcera som zajednala kyticku svadobnu, par kolacikov a dalsiu torticku. pridala som do albumu fotku z druhej skusky ucesu.. je to take mohutne moc.. este uvazujem ze sa za nou zastavim a nejak to poriesime.. a schudli mi prsty a ked si navlecem obrucku a dam si dole ruku tak mi obrucka spadne.. nedrzi mi tam.. takze super.. a teraz uz to nebudem urcite davat nikde robit lebo sa bojim ze by to neurobili uz dovtedy.. bola som vcera zasa u lekarky a dali mi antibiotika.. vychadza mi to na 18 dni.. ach jo.. a aspon ze som dnes volala do salonu ze vzhladom na to ze byva kazda sobota skareda ze chcem aj bolerko tak ze nie je problem.. uz som sa bala ze vsetky budu uz zajednane.. a volala som aj tej kadernicke pred tym ze tam nepojdem.. tak som sa blbo citila ze to rusim tyzden pred svadbou ale tak co uz.. ked to nebolo pekne.. dnes som pokracovala v menovkach a zajtra pojdem este kupit krabice na vysluuzky a budem pokracovat vo vyrabani vsetkeho z papiera na vyzdobu.. a kedze zajtra dokoncia na baraku elektriku tak cez vikend budeme mat upratovaciu catu a musime to vsetko vycistit nacisto a potom uz len prichystat postele aby mali kde hostia spat.. idem radsej aj ja lebo zasa rano ma tu zobudia robosi.. zatepluju nam cinziak.. ach.. :) a gebriela mne sa ten tvoj uces paci.. spredu je to super aj to licenie.. ale zozadu je to tak zvlastne zakoncene.. vzadu zospodu.. ale ak ti to nalakuje tiez to bude upravenejsie podla mna.. moj uces na skuske je tiez bez cohokolvek. len mi to vypla hore a skusila kde co a ako. ale ze to v den svadby sa mi pohra s kazdou kudrlinkou a ulozi ju tam kam bude pasovat a kazdu jednu potom zalakuje.. takze aj moj bude asi lepsi... ale celkovy dojem - paci sa mi to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, moja šikovná láska včera vybavil a dohodol všetko ohľadne sály a jedla,uloženia stolov a organizačných vecí, zajednal izbu na prezlečenie a tetu na uvítanie i odčepčenie, autobus. no šikovný :-)a ja som si lenošila, dala dávku solárka, išli sme na kávičku a zajednali svadobnú cestu - bude pravdepodobne kréta alebo rhodos,takže 23.09.odlietame. no sakra úspešný deň :-) dnes ma čaká kozmetika, nalepím lepky na fľaše a paráda. už len také light prípravičky. mimam - držíme palce pri zhánaní obleku, môj drahý má oblek z bratrancovej svadby, ale od januára schudol zo 105 na 90 kg, takže je mu trocha veľký,ale to nejak zamaskujeme :-D určite niečo zoženiete,vrím tomu! s tým bolerkom si spravila super, ja som si ho zajednala už v marci:) bo noci a rána už sú riadne chladné!ten posledný účes je fajn, ale máš troška pravdu,že je taký riadne našuchorený,ale to nebude problém upravit. dúfam,že sa neurazíš,ale mne sa viac páčil ten jednoduchší drdol, keby sa troch upravil. ale i tento je 100-krát lepší než tie dva predtým. no ten môj je taký nenalakovaný,ale to bude v poho,no vzadu to tiež musí dolakovať a nejak upraviť aj s orchideami,tak dúfam,že to bude ok.
Odpovedať
Profilova fotka
minam ja by som si nechala tie vlasy tak pekne spustené na závoji, mne sa to páči...
Odpovedať
Babuľky, my máme konečne obrúčky.... ja s atak tešákujem :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simonka...tak gratulujem tesim sa s tebou :-) dufam ze ste spokojni. mimiam...ja budem suhlasit asi s gebi ten drdol ti tusim svedcal najviac ale aj toto vyzera ok baby mi uz sme vcera dorobil zasadzaci poriadok a v sobotu letime na sk a az tam zistim co vsetko mi chyba v pondelok ma skusku u novej vizazistky tak som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 no tak si sa dočkala :-D ....určite si rada ako nikdy, že?
Odpovedať
ahojte nevesticky, ako tak citam, finisujeme s pripravami... len som smutna, lebo mojej velmi dobrej kamaratke zomrela vcera maminka, tak pojdem este na buduci tyzden na pohreb ;-( drahy mi dnes volal z prace, ze ma vysoky krvny tlak, tak je doma, musi oddychovat a uzivat lieky na znizenie... tak musim byt hlavne ja v pohode, aby necitil, ze som nervozna... drzme si palce...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bodovka85 tak to mi je fakt ľúto...
Odpovedať
...co sa da robit... zivot ide dalej, musim ist dalej aj ja...
Odpovedať
rosannar, humba ani si neviete predstavit akú mám radosť... stálo to za tie nervy a čakanie... len dúfam, že drahému bude dobrá.. to istím až večer :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babule, my sme v sobotu dostali prvý peňažný svadobný dar aj s blahoželaním od našich pôvodných svedkov, ktorí však čakajú bábo,ale kamoška je na rizikovom. naštastie,už máme vybavenú náhradu:) poviem vám,že nás milo prekvapila suma,ktorú nám dal. keby sme mali polovicu takýchto darov,tak máme svadbu celú vrátenú:)
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela no aj my sme tiež v sobotu dostali prví dar, od kamaráta, ktorý mal byť svedkom môjmu drahému ale čakajú bábo tak nemôžu prísť a tiež nás prekvapilo akú sumu sme dostali od nich...
Odpovedať
aké sumy ste dostali???
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka máš IP
Odpovedať
Profilova fotka
no aj nam sa uz zacali hrnut dary,vcera sme dostali strieborny set na krajanie torty s grairovanym datumom, celkom nas to potesilo... a tiez som zvedava kolko nam ludia budu davat peniazkov ci sa nam aspon polovica vrati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ešte aj zvedavá, že koľko penazí sa mi podarí nazbierať počas vykrúcanky...kamarátka mi vravela, že jej mama asi tak 20 rokov dozadu nazbierala 10000sk...tak som zvedavá
Odpovedať
no šak nechajme sa prekvapiť
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka to to možno bude fakt prekvapenie :-D ked mi tam nahádžu 1 a 2 centovky :-D
Odpovedať
rosannar: pocasie sa este zmeni aj 3x za tyzden, tak uz to nechajme na nahodu, lebo uz mi to pripada na zacinajucu jesen :-S A co je najdolezitejsie, tak sa zabavime a peniazky, nooo to je take dost otazne... kazdy sa teraz boji pustit co i len 10€... My sme zatial nedostali nic mima :-( m:a kede ste boli pozerat oblek v Madarsku?
Odpovedať
1 a 2 centorvky tak ten čo bude vyberať peniažky si tam bude meusieť nejak spraviť poriadok
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka každý dostane varechou po riti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja som dnes posledny den v praci a zajtra letime na rodnu hrudu.neviem ci budem mat doma moznost posadit sa za net dufam ze hej. ak nie tak by som Vam vsetkym chcela zazelat vela vela stastia aby nam to vyslo nad nase ocakavania, pevne nervy a aby sme si ten nas den uzili naplno a nenechali si ho nicim ani nikym pokazit. Drzte sa!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
humba aj ja som dneska posledný deň v práci, a potom idem len ten týžden po svadbe asi vo štvrtok....tak si to užijem doma.. :-D
Odpovedať
a aj ja som dnes posledný deň v práci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tu už v pondelok nikto nebude?:)ja ešte hej, a pak skúška šiat,konečne,už som začínala byť nervózna:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?