Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
rosannar moja, mne ani len cenu nevedeli povedať... ani len netuším, koľko budú stáť!!
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dali robit obrucky v Ockove v piatok nam volali ze su uz hotove ale nejako sa mi za mi zdali lacne dokpy vysli len 230 eur..tak neviem a to su z bieleho zlata.u nas v trnave je od stvrtka jarmok tak tento tazden ubehne jak voda a ten dasi uz ani neratam,den pred svadbou asi ani nezaspim..aj ja sa bojim toho pocasia je mi jedno len aby neprsalo
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 a to ti nevravel ani cenu za gram? veronika1603 no to si mala fakt lacné. naše nás vyšli 300 eur...a pršať nebude...bude tak polojasno a približne 23-25 stupnov a to vsade na slovensku :-D :-D
Odpovedať
veronika1603 No my sme si ich tam preto dali robiť... bo aj kamka odtiaľ má, a tiež platili tak málo... V piatok???? my sme tam boli 17. 06. a stále ich ešte nemáme....
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 a co tam nezavolate???ja som tam volala 1.9 dovtedy mali byt hotove,ta pani mi povedala ze tomu co ich robi sa pokazil nejaky noz a ze sa namam bat do terminu nasej svadby budu a teraz 4.9 mi volala ze uz su hotove a kolko doplacam a my sme tam boli zaciatkom augusta tak nechapem co s vasimi tam robia...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar take pocasie by bolo super..nastavajuci nema rad teplo(velmi sa potom poti)...ten by sa potesil..ale myslim ze ozaj take pocasie aj bude ved uz leto asi odislo :-(((
Odpovedať
veronika, už som tam volala 2x... mali byt hotové do 31.8. Volala som tam 1.9. a ta pani ma ubezpečovala, že v piatok abo v sobotu nám ich určite pošle, že zavolá... samozrejme nezavolala, tak som dnes volala opäť... a ešte stále nie sú hotové... nechápem ani ja...
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne ale dufej ze tento tyzden dojdu neviem preco im to tak trva ked ste tam boli o dost skor ako my..
Odpovedať
no dúfam... opäť mi povedali, že zavolajú... tak som zvedavá... :-S
Odpovedať
ahojte babulky, tak aj u nas uz stupa svadobna horucka, ale snazim sa zachovat si chladnu hlavu a uzivat si to :o) gebi,nam vcera oznamili draheho tety (su to 2 sestry draheho maminky, ktora uz bohuzial nezije), ze v termine nasej svadby idu na dovolenku ]-( tak sme obaja napaleni,ale nech... radsej nech nepridu ako keby mali kazit zabavu, nie? ja som dnes bola na skuske ucesu, som spokojna, so zavojom to vyzera supeeer x-) zajtra rano mam nechty a vo stvrtok 3. kuru "kyseliniek", uz su vidiet prve vysledky :-) kedy mate poslednu kozmetiku? ja v stredu pred svadbou, dufam, ze to bude fajn :-) inak mame uz asi vsetko, tento tyzden este menovky a v sobotu rozlucku so slobodou :-) v piatok sme boli za floristom, vypytal si 150 € za svadobnu kyticu, kolko davate za kyticu vy? zlaticka, tak vam prajem pevne nervy a vela radosti v poslednych dnoch svadobnych priprav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka, to uz co je ze sa tety vybrali na dovcu...tak to je dobre hehe...nuz myslim ze nemate za cim banovat tym padom... ja davam za kytku s pierkom 83 EUR. este stale riesim vizazustku ci nakoniec bude moct alebo budem hladat druheho...v hoteli su zatial super,plnia nam vsetko ci si povieme s nicim neni zatial problem. inak som uz nervozna ale ide to
Odpovedať
baby ja mam taky stres :( uz chcem mat po tom :-( uplne sa desim :-( ze sa nikto nezabavi, ze to bude fiasko, ze budem skareda, ze neviemco kokoooooos nervy ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuziiiiiiii, kluuuuuuuuud :-) neboj, budes krasna,vsetky budeme krasne x-) a dopadne to urcite super, uvidis.... ja mam divne sny (o ciernych obrusoch, ciernych navlekoch na stolickach a fialovych maslach :-D ) alebo sny o tom, ze obrad trval 2 hodiny, ze bolo vsetko chaoticke, ze nikto nevdel, co ma robit, ze neprisiel fotograf... no hruuuuuuuza, ale smejem sa tomu :-) zatial :-D humba, podla mna je 150 € strasna suma.... 83 je super, ja sa pokusim "zrazit"na nizsiu cenu :-) s vizazistkou to vyjde, uvidis... drzim palce :-)
Odpovedať
zuzu ja som na tom s tym stresovanim podobne, ani nie ze budem skareda, tomu neverim.. presne ako pise bodovka, vsetky budeme krasne 8-) skor, ze sa nikto nezabavi, ze to nebudem mat riadne pod kontrolou alebo ze to budem xciet mat prilis pod kontrolou a budem len stresovat a vobec si to neuzijem. musim sa velice rychlo ukludnit, lebo s takymto vnutornym stresom si to fakt neuzijeme a to by bola skoda.. za kyticu davat 150 ci aj 100 je podla mna uplny extrem, pokial tma nemate konvalinky v tomto obdobi :-D inak tam nema co tolko stat.. to je konecna, len ked sa da niekde nazov svadba alebo svadobna, tak ceny hned brutalne stupaju.. ja davam za kyticu s pierkom 40 eciek. prajem krasny den bez stresu, drzte sa ;-)
Odpovedať
uz len 10 dniiiiiiiiiiiiiiiiii, vy baby 11 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby, my sme sa včera rozlúčili s drahého tetou :-( najviac ma mrzelo,že každý sa nám za to nejakým spôsobom ospravedlnoval,akoby za to mohli. ale aj také situácie sa stávajú, hádam,už nás nič takého do svadby nepostihne. uf babule 100-150 eur za kytku,sa mi zdá dosť, to ja rátam takúto sumu za celú výzdobu - kyticu,pierko,kvet do vlasov, kvety na stoly, náramok pre družičku a to všetko z orchideíí - no je pravda,že je to cez kamošku,ale i tak sa to zdá dosť, no asi to nemôžem posúdiť objektívne. babule,ak môžem poprosiť - do albumu som šupla foto zo skúšky účesu,skúste prosím posúdiť,či je to ok,a čo sa týka makeupu stále sa neviem rozhodnúť,či výraznejší alebo jemnejší,čo poviete? ďakujem za každú radu a komentárik.pekný dník
Odpovedať
gebriela - jednak uprimnu sustrast a nech je toto zle na nieco dobre.. aby ste si vas den uzili - velmi vam to obom prajem pozrela som tie ucesy - mne sa to zda take nedoupravovane, akoby nedokoncene.. tak neviem ci je to tou fotkou.. mas jemne vlasky? zeby to bolo tym? makeup mi pride ok, pre mna moze byt kludne aj vyraznejsi.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi,ten účes je taký nedokončený,bo som nechcela aby mi to lakovala a tak,neznášam to,ked nemusím:(naviac mi ich aj farbila a v poslednej dobe mi strašne padajú,tak som ich nechcela moc zaťažovať)má to so mnou moja kaderníčka ťažké,skôr mi ide o ten tvar a štýl, či vlásky skôr vypnúť alebo to nechať takto zboku.
Odpovedať
aha, no tak co sa tyka toho stylu, tak na tej hornej fotke je to fit fit, to sa mi paci najviac.. ked sa to doladi, budes naadherna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
díky zuzi,to potrebujem vedieť,či sa mi to takto nejak hodí. a čo sa týka make-upu,skúsim si niečo výraznejšie. jaj,čo sa týka takej našej smoly, tak nám ešte včera další 4 odriekli,takže z našich pôvodných 70 ľudí ich budem hádam do 55,ale každý nám hovorí,že i tak si to užijeme,tak dúfam,že hej. v stredu točíme posledné rande a začínam pripravovať DVD - hudbu a foto spolu s kameramanom.
Odpovedať
Profilova fotka
takze baby ta moja vizazistka padla uz naisto a v pondelok idem ku druhej na skusku. no je to super pocit co vam budem hovorit ak mi nesadne tak to bude vazny pruser a naopak moze byt este lepsie ako ta predtym. Aj by som tu napisala konkretne meno ,aby baby vedeli na koho si dat pozor,mozno po svadbe zverejnim. a dnes som si objednala balerinky,to bol najrychlesi nakup co sa celej svadbu tyka...a vecer chceme dokoncit menu a vyrobit menu karticky a spracovat presnu objednavku zakuskov... gebi, mne sa ten tvoj uces paci,ak ti to pekne zafixuje bude to super,budes pekna,makeup by som volila tiez vyraznejsi.ale inak je to fajn :-)
Odpovedať
Gebi, napadlo mi ci chces tu ofinku naozaj do cela..s tym by som mozno este premyslala, inak mne sa uces paci a hlavne, viem ze fixnuty moze byt omnoho jednotnejsi, a hlavne, ide ti k typu tvare :) Ja by som fakt maximalne riesila tu ofinku, aby zpredu neposobil prilis obycajne :-) neviem ci som pomohla :-D Humba, no, my sme sa s mojou vizazistkou tiez dohodli ze sa asi este raz stretneme, aby sme to nejak doladili, lebo ja som asi prilis nemalovacny typ a vsetko sa mi zdalo byt prilis :-D som proste dilino :-D Neboj, zvladneme vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkamajko - s tou ofinkou,neviem ako to vyriešiť,ale mám strašne vysoké čelo,takže ofina musí byť, určite doplnené orchideami a zafixované to bude lepšie. ja som tiež premýšlala že ešte zajednám nejakú vizážistku,ale hádam to zvládnem,ked som už absolovala kurz vizážistky,len som si nie istá štýlom líčenia - každý je zvyknutý,že som vždy namaľovaná,tak to nikomu nepríde ako zmena:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam kyticku do 50 eur,biele ruze a do stredu cervene..na skuske make-upu som tiez bola(aj ucesu,s tym som spokojna),mam hnede oci,malinke mihalnice,bledohnede vlasy a namalovala ma na ruzovo-fialovo...tak sa nikdy nemalujem,vzdy si davam tmave tiene aby neboli vidiet tie male mihalnice...ale bolo to celkom pekne,da mi aj hornu a dolnu linku plus mi nalepi umele trsy na riasy a bude to fajn..vraj svadobny make-up nesmie byt ako na party,,skor z tych jemnejsich odtienov...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,kolko druhov zakuskov budete mat cca na hostine? my budeme mat minibanketky(vid moj album) ratame 4ks na osobu a dnes musim dokoncit objednavku a neviem na kolko druhov to rozdelit. Vo vysluzkach budu klasicke velke zakusky,tak na hostinu chceme dat take nezvycajne...dik vopred za nazor
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes povedal ujo ilko ze bude pekne :-D v sobotu tak teraz len dufajme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak super ale vies ako je to s ujom ilkom on vie najpresnejsie povedat to co bolo vcera :-) ale pre tento krat mu verim
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ja som myslela ze povie ze bude prsat ako on vzdy vie, ale zatial bude pekne uvidime co povie zajtra :-D
Odpovedať
humba to máš super, aj my to tak máme, ale kolko druhov to ti neviem povedať.
Odpovedať
baby inak zas debilný sen sa mi sníval tentoraz sa mi snívalo o tom že sme prisli v sobotu do obeda do miesta konania oslavy, tak že sme zistili, že sme absolutne zabudli urobiť menovky aj so zasadacím poriadkom a že sme zabudli vybrať hudbu pre DJ . úplna katastrofa a ešte niečo sa tam dodr....lo, ale to si nepamatujeeeem . hrozneee
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?