Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
anro videla som ze si pridala fotecku.. obrucky su peknucke :))
Odpovedať
Profilova fotka
To v kvetinarstvo je v Pezinku.. a vravela mi ze maximalne berie za kyticu 2000sk ale ze to vsetko zalezi od kvetov ale viac neberie.. a co som videla od nej kytice su nadherne..
Odpovedať
Profilova fotka
jej verca, ako a mas? sa ti to uz krati krati, co havciar, ako sa ma?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeejj ahoj.. no asi nam zacinaju nahanacky tak mame veselo ale som rada ze uz to zacina mat tu spravnu atmosferu.. hehehe.. a tebe sa ako dari ako vydatej zene? :-) havco v pohodke uz sa tiez tesi.. Inac zobrali ma dalej na skolu takze moc stastna nie som :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vsak to by si sa mala tesit, bc, ved sama vies ze je malo, bohuzial :-| , verci to su uz len dva roky no jj, uz sa vam to krati krati, jj graduje sa atmoska, ja si pamatam, ze som ozdobu na auto vyrabala rano o 4tej v den svadby hehe, ani sa nepytaj, inak ok, paci sa mi takyto zivot, ale tie dozvuky stale su po svadbe, v ten den si to ani neuvedomujes a potom to odznieva,
Odpovedať
Profilova fotka
o akych dozvukoch hovorite? co odznieva? baby mi uz mame konecne zoznam ludi plus minus, konecne sa mozem pohnut s vela vecami. vcera som sa maximalne vytocila na buduceho svokra, ale chudak dnes ide pod noz tak som sa ovladala, ale clovek sa pyta take veci co mna ide rozhodit. keby nam tak vsetci co nam tak strasne chcu pomoct radsej sa do toho nemontovali bolo by vsetko ok. a dnes rano mi moj drahy hovori ze sa mu snivalo ze si nemal v den svadby co obliect, takze nevesticky uz nie len my ale zenichovia zacinaju stresovat sice neskor ale predsa a este raz vsetkym za gratulacie k narodkam...
Odpovedať
Profilova fotka
to musel byt teda sen :-N babenky uz len 18dniiiiiiiiii ten cas hrozne rychlo uteka...keby aj v praci tak rychlo utekal ako utekaju pripravy na svadbu.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ježííš, mne uteká všetko:)v robote musím do 15.9. všetko do poriadku,aby som mohla s čitstým svedomím odísť na svadobnú cestu:) babeny,veru sa to blíži,men cez víkend svokrička budúca pílila uši,že už aj ona chce byť babka a mali by sme maž malú jarku:) humba - to máš v pohode,mna vytočila drahé teta,že kde má ona pozvánku a čo si to dovolujeme,tak som jej povedala že pozvaná nie je tak nech nestresuje a každý vie že 19.9. sa berieme,tak kto chce príde aj bez pozvánky zagratulovať.no nie:) inak solárko už pekne pôsobí, už len niekde zajednať manikúru,rozchodiť topánočky a môžme ísť na to:)
Odpovedať
ahojte baby, konecne mam cas mrknut aj sem... zachytila som debatu o kyticiach, no mne tetusky zahlasili, ze 80 "ecok" za kvety a som spokojna, som rada, ze mi do ceny nezaratali aj datum :-) ak sa mozem postazovat... nam najprv 5ludi oznamilo, ze nepridu, ale zasa raz zmenili nazor a pridu... stavim sa o cokolvek, ze do svadby za tie 3 tyzdne zmenia nazor este par krat a mna pred svadbou rozhodi od jedu... ale co ma pobavilo bolo vcerajsie telefonovanie so svokrovcami... v priebehu pol hodiny volali 3 krat a mali milion otazok typu- preco, ako, na co... a riesili ich s mojim drahym... ten zufaly pohlad som si vychutnala, aspon vie co vsetko musi vybavit okolo svadby... konecne aj jeho zapojili do priprav ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaba....presne to iste aj ja, milion otazok od svokra preco za co a naco a moj drahy zufaly pohlad a nekonecne vysvetlovanie...najviac ma apobavila otazka od neho,ze kto kedy bude citat telegramy :-) tak to uz bol fakt gooool
Odpovedať
no napodobne... vsetko riesili vsetci od dodavetolov az po rodinu vzdy so mnou a teraz ked som z toho uz unavena a permanentne v strese, tak som "hodila" rozhodovanie na draheho... :-| vybavil zopar telefonatov s rodinkou a vzdal to so slovami, nech si kazdy urobi, ako uzna za vhodne... riesenie ako svet, moj maly Einstein :-D
Odpovedať
tak babulky ja dnes som kupila jednu organzu na vyzdobu slavobrany ktoru som tiez dnes kupila.. tak uvidime co to bude az to zajtra postavim.. :) v stredu ma caka ta druha skuska ucesu..dufam ze ta dopadne uz dobre :) dnes som zistila ze ved my nemame este "nase" auto takze ked sa pojdeme fotit tak tiez musi byt pripravene.. tak zajtra alebo najneskor do konca tyzdna musim vybavit dalsiu vec :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nevesticky, tak citam, ze pokracujete v pripravach a stresy sa zvacsuju, ale nebojte, zvladneme vsetko :-) gebi, ja musim mat v praci hotove vsetko do 4.9.,t.j. do tohto piatku, nakolko som dala k 4.9. vypoved....a potom 2 tyzdne sladkych priprav na svadbu... a od 1.10. novy byt, nova praca, nove mesto...novy zivot s mojou jedinou laskou x-) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
body..zne to super tie tvoje plany drzim palce... babule buduceho svokra vcera zoperovali,dopadlo to dobre takze uf o jednu starost menej... my mame na plane sa stretnut este s kapelou doladit a to knaza, uz neriesime nic ine.....
Odpovedať
caute baby bodovka / wow tolko zmien, to je sila, drzim palce!!! ja som mala tuto noc prvy stress sen o svadbe, mali sme to vo velkom kostole a boli tam stovky ludi plus tv to natacala :-D boli tam obrady kazdych desat minut, drahy zabudol kyticu, tak po nu bezal svokor a nas obrad sme nestihli, tak sme cakali na svokra, ktory nechodil :-( a k tmu drahy si dal svoj pracovny oblek, ktory bol doskakany od nasho psa :-o nastastie sen, radost sa prebudit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka vitaj medzi bluzniacimi v sne :-)
Odpovedať
baby ja mam nocne mory o tom mojom ucese slavnom.. teda nesniva sa mi to ale stale sa obavam co z toho vznikne ked prvy pokus sa nevydaril.. ach jo..
Odpovedať
čaute baby, tak my sme za tento víkend konečne doriešili auto, dohodli už aj menu v reštaurácií. tam už len 3 dni pred svadbou musíme dať presný počet. ešte sa musíme stretnúť s DJ, starejším, fotografom a aj kameramanom to bude teda a dať do kopy nejaký zhruba "harmonogram dňa". Baby nemáte nejakú skúsenosť s vypúšťaným lampionov, alebo niekto známi z okolia???? s drahým by sme ich chceli vypúšťať ale trochu máme obavy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny, jeden deň voľna za nami:( ale u nás celkom plodný čo sa týka svadby - zohnali sme dobré vínko a dorobili výzdobu na dvere. piatok ma čaká farbenie vláskov a skúška účesu - hodím sem foto a poprosím váš názor:) Bodi - držím palce!!! Už máte nejaký predbežný plán svadobného dňa?bo mna môj prvý družba naháňa,aby som mu už konečne povedala čo má robiť,má väčšie stresy než my dvaja dohromady:)
Odpovedať
cafte zabky :) tak ja som dnes bola na dalsej skuske ucesu.. tetuska spravila nieco podla mojich predstav ale aj tak budem zvedava ako to bude vyzerat v moj den d.. ale uz ma dva krat cesala a vyzeralo v poho a hlavne vydrzalo.. tak uvidime.. tamtu idem zajtra odvolat - och joj.. to si asi vypocujem, ked je to dva tyzdne do svadby.. a zajtra sa chystam do ba - pojdem kupit vazicky a dnes som zacala konecne menovky.. neviem kedy sa zajtra vratime ale snad by som to aj mohla zajtra dokoncit.. kedze pride drahy tak by sme mohli poriesit oblek v salone ci mu bude dobry, kroj obaja musime ist skusat a pojdeme na kostofku vinka ci kupime alebo nie.. a ked nebude dobry oblek tu tak v pondelok ideme do madarska.. neviete poradit kde sa tam da dobre nakupit? :-)
Odpovedať
mimam: ahoj, ked budete v BA, tak sa skocte pozriet do Polusu do Enrica obchodu. Maju tam teraz vypredaj krasnych oblekov za 99€ co je podla mna super cena. V Madarsku sa moc neopati uz nakupovat... :-|
Odpovedať
to fakt vazne? v poluse a do 100 ecok? to je parada.. a maju tam aj blede? alebo vseko len tmave? lebo my sme uvazovali nad takych hnedym bledym..bezovym niecim..
Odpovedať
Ja som si bola skusať zavoj a zmenila som svadobne saty :-D
Odpovedať
mimam: maju tam taky hnedy ale nie moc svetly... chcela som ho zobrat, ale bol maly :-(
Odpovedať
baby to je konecnaaaaa ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( volali mi zo salonu, ze nejaka teta roztrhala moje saty, ktore mam mat a su neopravitelne... asi ma fakt porazi, revem ako male decko a neviem co mam robit.. kde najdem nove vysnivane saty do dvoch tyzdnov?????????? ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka mas s nimi zmluvu? oni ti musia najst nahradu taku aku ty chces ohanaj sa pravnikmi :-( a ked mas tam zalohu tak dvojnasobne....
Odpovedať
zuzi, neboooooooooj... neviem sice, co by som robila ja,asi by ma trafil slak, ale ber to tak, ze si si to zle vybrala teraz, hm? nejake pekne satky este najdes, neboj sa. ;-)
Odpovedať
jasne zmluvu mam, aj zaloha........... ako toje jasne aj povedala ze mi to vykompenzuje.. mne ide o tie saty :-( ;-( ja viem nejako sa to poriesi, len ten hnusny pocit, ze tie saty mam rezervovane od marca a potom toto........ jaj baby, drzte setky palce, lebo ma poraziii... to, co je pre mna takmer to najdolezitejsie sa takto dokasle... dakujem za podporu
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka moje satky co som si rezervovala v salone a to bol januar mali dojst v maji a jun, jul, nic a az koncom augusta pisali ze uz dosli do salonu,vies ake som mala nervy ja? len dufam, ze budu all rignt....napis ako si dopadla drzim palusky... :-N
Odpovedať
no tak to je tiez krasne mirka.. aky to je salon, co ta tak natahoval? urcite napisem :) idem tam zajtra checknut stav tych siat, vyskusat ine a podobne........................................ musi to dopadnut dobre, ved je to moja svadba a na satach to padnut nemoze, vsake.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?