Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
baby, vy to mate uz vsetko pozeram do detailov poriesene.. este aj po skuskach ucesov ja riesim toto vsetko az tyzden pred svadbou, aj vyber chodov a menucka, aj skusku ucesu.. jedine vcera zo salona mi volali a sme dohodli poslednu skusku siat a doplnkov na 07.09., tak sa tesiiiiim :-) vsetkym krasny den
Odpovedať
bo neviem ako urobiť, po o 10:00mi dojde asi 7 dobrých kamarotov, ktoý potom zostanu do konca na svadbe a neviem či nemám dať 1 večeru a potom o to bohatší raut. alebo 2 večere a stoly len neviem kedy potom dat tu druhu večeru, dve hodiny neviem či sa oplatí to ešte ja určite budem najedená z prveho jedla a druhú večeru určite nezvládnem.
Odpovedať
@ Zuzi, ja mam tiez po skuske ucesu a my sme sa nakoniec dohodli, ze bude hladky drdol do boku... velmi pekne to vyzeralo a k mojim satam sa to dokonale hodi, viac ako rozpustene vlasy :-D A ty si nakoniec aky uces poriesila? @ Chelonka - my mame predjedlo, polievku, hlavne jedlo, potom svedske stoly a o polnoci kapustnicu... viac chodov sme ani nedavali, myslim ze jedla bude viac nez dost... @ Humba - blahozelam k narodeninkam... ja mam o tyzden, takze tiez bude oslava, spolu aj s rozluckou so slobodou :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Joj humbuska, hehe, meggi teda prajem vsetko All the best :-D , k narodeninam, x-)
Odpovedať
Baby, kolko davate za svadobnu kyticu s pierkom? Lebo mne vcera vypocitali ze to bude cca 70-80 eur, co sa mi zda byt teda dost :-(
Odpovedať
humbrii vsetko NAJlepsieeeeeeee a super oslavu ;-) ja davam za kyticu a pierko do 40 eciek.. ta cena 70-80 je dost a v BA mi tuto cenu povedali v kazdom kvetinarstve, preto si ju davam robit mimo BA.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anro...ja ma kalkulaciu na 83 EUR heppy, anro dakovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi jej ty si pisala omeram poslem ti rozmery, inak su fakt krasne, ;-) humba potom infosku nezabudni, ked budes vecicky vidiet :-D a de to oslavujes, niekde v zahranici predpokladam :-( 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak v BA platite ze kyticu 70-80 eur? to je na BA malo...Tu v PO v jednom kvetinarstve zapotila tetuska 100-200eur...ale tam kde nam budu robit kyticku a pierko tak cca 50-100eur hovorili.... humba pripajam sa ku gratulacii a chval sa ze mas narodky nech zavidime tu zurku .... :-N
Odpovedať
jeej heppy to si ty? vidis ani som si neuvedomila ked som ti pisala... nausnice su moja slabost :-D ale drahy je rad, lebo som to vymenila za topanky 8-) tak dakujem potom za info
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, hehe tak to verim ze :-D , moja slabost boli kabelky, ale teraz su saty, ako myslim nie oblecenie ako take ale saty v kuse v celku , volakedy veru by som nad tym ohrnala nosom, ale teraz, nie je nad satky, :-D :-D
Odpovedať
No tak ako pozeram, tak tych 70-80 eur neni este vela za kyticu... hmm, ja som ratala tak do 50 :-N Ale co uz... len ma sklamali, ze v septembri urcite bordove tulipany nezozenu... tak budu aspon biele ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby to su co za ceny preboha :-N , to mate nejake specialne ako ty Anro, ze tulipany... ja som mala ruze biele, svadobny typ, lebo boli rozne typy, podla tvarov vidno ich trosku tu na foto, a cena bola 35 euro v nitre, ale co som pozerala boli aj drahsie samoyrejme ale max 50 co bolo uz ze vela, a potom ked su speci kvety ale ajtak to nebolo 70 a 80 ... blava viem ze je drahsie ale az tak zeby, inak to je iny biznis ta svadba, ze ano 8-(
Odpovedať
no teda s tým jedlom uvidíme čo poradia v reštike kde máme svadbu
Odpovedať
počujte baby neviete mi poradiť ako si mám vyžehliť závoj??? pretože pri stahovaní total utrpel a je dokrkvaný
Odpovedať
už je vyvesný asi týždeň a nie a nie sa vystrieť.
Odpovedať
ja by som sa bala to sama zehlit, nexces to dat do cistiarne? kolko mozu za to xciet 2-3 ecka?
Odpovedať
chelonka, ja si nesiem saty aj zavoj pred svadbou do cistiarne,kde maju tie specialne naparovacie zehlicky, nech mi to nimi prezehlia... takze by som odporucila toto. ;-)
Odpovedať
skúsim teda obehnuť niejakú takú instytúciu, len mne sa stalo že práve tam mi niečo do dr..li a tak sa bojím trocu a preto som to scela radšej ja.
Odpovedať
humba* ako dopadla ta vcerajsia operacia? vsetko OK? chelonka - podla mna sa neni coho bat, prinajhorsom ti to nespravia.. ale bezne sa saty a zavoje davaju do ciastiarni nie? takze by to vobec nemal byt problem.. aspon ja by som sa skor sama bala, ze to pokaslem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka....prelozili to az na pondelok takze este nic nevieme baby oslavila som vcera dost dobre,dnes mam dake tocaky ale stalo to za to
Odpovedať
zuzumajko pridaj fotecky.. ja som pridala aj strasne ucesy ;-) chelonka my budeme mat pred sobasom asi o pol 2 prvy chod po sobasi asi o 5 druhy chod hlavne jedlo vecera asi o 8 a potom asi o polnoci svedske stoly.. ale cas sa prisposobi podla situacie.. mozno hlavne jedlo o pol 6 a vecera az o pol 9 alebo 9.. uvidime kolko sa zdrzime pri sobasi - kolko bude gratulacii a tak
Odpovedať
a vsetko najlepsieeeeeeeee k narodeninkaaaam :))) zuzka38 ty nemas nahodou zo salonu diamond saty? lebo aj mne tak volala teta na taky termin.. :-) anro pridaj fotecku ucesu do albumu ;-) a to nemyslite vazne s tymi kyticami... :-o ja som si este kyticu neriesila ale moja predstava bola len jedna hortenzia a nic viac.. taka velka aby bola ako taka svadobna kyticka.. a ked by som si mala namiesat nejake kvety co sa mi pacia tak nejake frezie a tak ale do 500 korun.. ty vole to co je ze 100-200 eur... to si radsej kupim kvety v kvetinarstve a sama si to doma naaranzujem.. :-p ja mam skkusenosti ze ak sa povie svadobna kytica tak uz len kvoli tomu si na tom prihodia.. dam teda navrh ze chcem kyticku taku a taku z takych a takych kvetov do 500 korun a mam krasnu kyticu jak vysitu.. ani slovkom spomenut ze sa jedna o svadobnu lebo hned to bude raz tolko.. u nas robia krasne kyticky do 300 korun na narodeniny a take.. tak ked poviem ze do 500 malo by to stacit.. tak uvidime.. uz by som mala zajst sak svadba je o 3 tyzdne.. =-) o boze.. chyta ma panika :-p :-D
Odpovedať
mimam niee ja mam z pasarely :) v diamonde sme kupovali oblek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute uz je to za chvilu tu.. Citala som ze mate problem s kyticou ja mam jeden super kontakt sikovna baba fakt a nie je draha kto bude chciet poradim
Odpovedať
Profilova fotka
Este jednu otazocku komu sa davaju este robit pierka? Zenich aj rodicom?
Odpovedať
Profilova fotka
mimam dobre si pocula 100-200 eur v Presove a to este tam mam 10%zlavu :-D ale uz mam inde objednanu a od 50-100eur bude stat.... :-p
Odpovedať
zuzka aha.. lebo aj my sme sa dohadovali na 7 na skusku.. tak ze ci nahodou.. :) verca a odkial je? a co sa tyka pierok tak u nas maju vsetci chlapi pierka a vacsie urobim otcovi a ked tak svatovi.. mirka tak aj tych 50-100 sa mi zda dost.. lebo fakt krasna kyticka sa da urobit do tych 500 korun.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mimam da sa ja nehovorim ze nie to len kvetinarstva ked sa dozvedia ze je to svadbona si uctuju nehorazne peniaze....
Odpovedať
tak to hej.. preto hovorim ze pridem do kvetinarstva a poviem predstavu a do kolko korun.. takze by to mohlo byt ok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?