Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
diiikes uz sa tesim....peniazky som ti uz poslala dufam ze dosli
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, dneska, zajtra nabehnem ;-) na nemenovanu instituciu ]-( , a poslem
Odpovedať
Profilova fotka
babulky zase nestiham sledovat co je nove..ale strasne sa nam to krati, vsak? ubieha to strasne rychlo :-D
Odpovedať
uz nech to je :-) a hura na svadobnu cestu a ta uz bude trosku o niecom inom 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Grécko=svadobná cesta,takže Rhodos?chcela by som vidieť nejaké pamiatky, teda niekam kde sú pekné pláže ale dá sa aj niekam vyraziť:) buba - aj my sa tešíme na čas "po" :) haa,to si tu budeme písať,ako čo bolo a čo sme mohli spraviť inak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte baby, vcera vecer v radiu hovorili ze park do ktoreho sa mame ist v den svadby fotit je zniceny vdaka veternej smrsti a jej nasledky sa budu odstranovat niekolko tyzdnov a park je uzavrety. :-( ;-( my sme z toho strasne smutni a teraz sa nam naskytol velky problem kam sa ist fotit o inom mieste uz nevieme,nakolko sa fotime po obrade vsetko bolo tak naplanovane casovo aby sa to stihlo...no fakt naprd situacia,musime to s ansim fografom dajako vymyslet :-.
Odpovedať
Profilova fotka
humba - nezúfaj,dobrý fotograf zvládne foto aj na ulici:) ale určite nájdete aj iné riešenie
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave pozeram fotogaleriu nasho fotografa vidim ze fakt dokaze urobit fotky hocikde, musim ho tam poslat asi na prieskum....ale no som z toho smutna...
Odpovedať
Humba: tak nie je prijemna spravicka, ale urcite sa da nieco vymysliet, ved este 37 dni, tak porozmyslate a uvidite :-)
Odpovedať
humba počuj neboj a nelám hlavu, nemáte niekde v okoli nejaku vodu, alebo pole alebo les. naša suseda mala svadbu a fotili sa na poli, pri hrone a pri takom malom lesíky a také krasne fotky mali take prírodne naturalne do IP ti hodim link na tie fotky ak sces
Odpovedať
Profilova fotka
he, ja som môjmu fotografovi povedala,že nikam nejdem,iba na 2 km od sály,nech nájde vhodné miesto:)
Odpovedať
ahojte babky.. buduci tyzden idem na skusku ucesu a bola som pozriet popolnocky satky, tak tiez pojdem skusit bud tyzden.. zajtra ideme zasa pozvat par ludi a bud tyzden si musim dat vytlacit dalsie oznamka lebo sa mi minuli a uz nemam co rozdavat.. zrazu tolko veci co sa najde na vybavenie ze si to clovek ani tak nepredstavoval.. a uz do svadby budem asi u nasich tak som vcera cestovala a nabalila som si tolko batoziny aj s vyzdobou ze vsetko dohromady vazilo skoro 35 kil.. skoro ma prevratilo ked som to chcela odniest :))) a to mi drahy este zajtra donesie jednu tasku so sklom.. co su vazicky a svietniky a take.. to uz by osm tazko niesla teda vam poviem :)) a my pojdeme sa fotit k jednej priehrade.. je tam aj voda aj luka aj stromy takze snad sa nieco podari.. a ak bude prsat pojdem sa spytat do jedneho hotela ci sa tam nemozeme pofotit.. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
minam tak s tymi oznameniami sme na tom podobne..aj my si davame dotlacit (tak vzdy sa najde niekto komu este chces poslat) a pre vsetky babulky: fotenia by som sa nebala...nejako to uz dopadne....hlavne nech ostatne vyjde..obrad hostina zabava a tak ;-) ozaj od stredy presne za mesiac :-D
Odpovedať
ahojte, no ako tak citam, ze neviete kde sa budete fotit, tak nas fotograf s mojim drahym mali taky "skvely" napad, ze sa budeme fotit vedla hotela na lyziarskom svahu... takze ak by niekto videl v okoli PD bielu gulu valiacu sa z kopca, tak som to urcite ja... ;-) len dufam, ze to prezijem v zdravi :-)
Odpovedať
ahojte babulky, tak som tu dlho nebola ;-) dost ste popisali, ja som sa pred chvilkou vratila domov, boli sme cez vikend pozvyat draheho rodinu na svadbu :-) oznamka mame uz takmer vsetky rozdane, na pozyvanie nam zostavaju este traja na dalsi vikend a je to... zvladli sme to celkom rychlo. v piatok sme si boli vyzdvihnut obrucky, su nadherne, takze sme spokojni x-) dorazili uz aj pierka a bublifuky :-) zacinam pracovat na zasadcom poriadku a menovkach, chvalabohu, ze nam toho uz vela nezostava :-) dobru noc, vasa bodi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaba - he, aspon budete ma origoš foto:) no zuzi, sa nám to kráti, my sme cez víkend vyrazili von s kamarátmi - a to bolo stále,už sa vám to kráti čo:)hovorím,že hej,len aby už bolo po tom a užívame si kľud a posvadobnú romantiku. ale musím pochváliť moju lásku,cez víkend si mákol a vymaľoval obyvku i chodbu,dokončil altánok,no šikovný:) oazj,tiež som sa dohodla s kamoškou na melíre a účese, už len nakúpiť pochutiny,nealko a dokončiť nejakú tú organizáciu svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no u nas sa to vsetko zacina vsetko dako kaslat :-( najskor sa nam povalali stromy v parku kam sme sa chceli ist fotit a teraz draheho otec je chory,daco s platnickami a uz druhy tyzden lezi na infuziach a vyzera to ze pojde na operaciu. no ma este mesiac na zotavenie a sme povedali ze aspon na ten obrad ho na voziku doneseme. uuuuplne naprd..... moj hotel mi dnes ponukol moznost mat hostinu v jednej miestnosti a tanceny parket v druhej.neviem ci je to ok ako to mate vy?
Odpovedať
Profilova fotka
humba - a ako plánujete hostinu - vrámci švédskych stolov alebo klasiku? bo drahý mal takto stužkovú a bolo to super,že si ľudia mohli pri jedle pokecať bez toho aby ich rušila hudba,no mne osobne sa to páčilo,ale mali švédske stoly - teda iba v tom prípade. a držím palce,aby sa z toho dostal čo najskôr!
Odpovedať
Profilova fotka
vies co mame normalne jedlo a potom budu svedske stoly...ja akurat rozmyslam ze ci napriklad ti stary ludia co nebudu tancovat sa nebudu nudit lebo takto by mohli cumet na tych co tancuju...no neviem ako sa rozhodneme musime to premysliet...
Odpovedať
babky tak dnes som pridala foto zo skusky make upu a tiez pierka co som dorobila.. tak mozete mrknut.. a budem rada ked vyjadrite svoj nazor k tomu ci sa vam viac paci ten makeup co som si robila sama.. takej farby alebo to co mi robila profesionalka.. neviem sa rozhodnut.. ale urcite si to dam urobit profesionalom.. ci to bude tak alebo tak.. takze diky za rady.. :-) a tiez mi prosim poradte so satkami.. este na potvrdenie by som rada vedela vas nazor ze ktore satky sa vam pacia viac. diky moc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
humba :-D , takze setik je na ceste vcera som posielala, :-D , urcite mi daj vediet ci sa ti paci no citam co si pisala vyssie, inak napisem ti aj do majlu potom co sme sa bavili ako prezit svadbu ;-) hehe, ale to s tym parketom a a jedlo zvlast, nemyslim ze je to dobre, lebo ako pises, budete mat aj starich ludi a co oni potom, tam budu len sediet pri jedle ak netancuju...., poviem ti priklad ok = my sme mali tiez aj starsich a urobili sme to tak ze ak sa tancovalo tak sa presunuli k blizsie si sadnut k parketu, t.j. stoly a parket boli v jednej miestnosti, a ja aj drahy sme tak okolo nich akoze sem tam tancovali, alebo pri nich, proste aby babkovci a dedkovci nemali pocit ze su mimo uplne ;-) , inak tiez tam bol jeden co mal chyteny chrbat, t.j. dokonca isiel na ifuzku pocas svadby, opat sedel blizsie k parketu a my sme sa mu venovali sem tam, aj pri nom tancovali, ono sa to da riesti zabehu, ak vies kto je tam taky ako draheho tvojho otec by bol, ze netancuje...resp. nemoze je chory, a to ste mali tak od zaciatku ze parket a jedlo zvlast? Inak sme mali svedske stoly ako druhy chod, a na tom sa dobre ludia zabavia aj ty co netancuju, vies prejdu sa tam, vyberaju jedlo a tak... to je velmi dobry napad, nikdy by som to nemenila, kazdy si vezme kolko chce, a co chce, x-)
Odpovedať
humba a my sme zas boli na takej svadbe kde to bolo oddelené a nebolo to zle, bo ked sme chceli pokecať a popiť tak sme si sli sadnuť a tým pádom nám tak hudba nehučala a počuli sme si vlastného slova
Odpovedať
vsetko ma svoje plusy aj minusy.. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám boty, mám boty!!!!! huráááá, viete aký problém zohnať na moju 35-tku nohu super spoločenské boty?! jo!
Odpovedať
ahojte, ja mam svadbu den pred vami a kedze takych ludkov tu zase tolko nie je - idem sa k vam pridruzit... neviem ako ste na tom, ale ja zacinam tak vnutorne stresovat a mat strach z celeho dna.. nie organizacne, ale taka neistota, strach, z toho samotneho aktu :) poslednu sobotu som bola checknut svadbu kolegu a prislo mi strasne zle, z tych ludi naokolo, ked som jeho zbadala a vobec z celeho toho obradu... vy ste na tom ako? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzka vitame ta medzi nami :-) ja osobne sa tesim, stretnem vela ludi ktorych som dlhu dobu nevidela,jasne za chyta taky mensi stresik ale da sa to...tak ty to mas presne za mesiac ;-)
Odpovedať
dakujem za privitanie humba ;-) ano ano aj ja sa tesim, to je jasne, ved na toto som cakala taaaak dlho :-D no predsa nechapem tomu co sa to od soboty deje a stresujem sama v sebe.. tak dufam, ze to do toho mesiaca presne opadne a budem si ten Den uzivat... :-) veru veru presne o mesiac 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zuzi:) to máš v pohode,ja tiež prežívam vnútorné boje so svadobnými démonmi:)sem tam ma chytí panika,že sa niečo dokašle, že padnem zo schodov,že sa zakokcem a tak.ale pak príde moja láska a objíme ma a už je všetko ok. takže kľud, ved je to náš deň,tak si ho užime :-)
Odpovedať
ahoj Zuzi: presvadobny stres si zatial nepripustam ale akonahle si poviem ze to tu uz bude za par dni, tak mi zovrie zaludok a som v keli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mimiam....osobne sa mi viacej paci ten makeup co si si robila ty,ale suhlasim s tebou ze to nechaj v den d na profika lebo sa ti ruky budu tak tiast ze neurobis ani linku. a satky myslim ze si vybrala dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?