Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte a ja som si popisala texty odprosenia a vyberanie do vena a dostala som prikaz od rodiccov ze za svedka musi ist moja krstna od birmovky a som z toho strasne nestastna lebo som si chcela zavolat cloveka ktoreho mam rada a nie krstnu ktoru vidim raz za 3 roky...bohuzial... zuzi, to je dobry zakald mat spodne pradlo,saty uz sa dake pritrafia bodovka,ked skoncis zastav sa u mna tiez je tu toho dost :-)
Odpovedať
humba: nedaj sa. Ja som si tiez musela co to vybojovat, ale toto som porste oznamila a museli suhlasit. Mne dokonca dnes volala pani oddavajuca, ze ide niekam na liecenie, co u mna znamena, ze ak ma tato pani nebude oddavat, tak moj otec mi nepride na svadbu! :-|
Odpovedať
gebriela: no myslím, že 30 eur za dve hodky je riadna pálka :-| A či to badať? Myslím že hej, všetci budú zízať, ked im to predvedieme, lebo všetci nás poznajú ako dve "tancujúce" polená :-D Humba: presne tak, nedaj sa... mne to tiež chceli nanútiť, ale je to moja svadba a ja si tam dám toho koho chcem Buba: tak to je nepríjemné... ako to chceš riešiť? Babuľky držte sa, už sa nám to kráti!!! :-D 8-)
Odpovedať
simonka 18: naozaj neviem ako to budem riesit... Skusim mu to vysvetlit, ale tak co bude ma to mrziet a je to na jeho zvazeni. Je tvrdy ako mulica. Tiez si vyberal co bude jest a museli sme to tam nejako napchat... :-( No ale utesujem sa svadobnou cestou bez rodicov a hosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba...mne otec toto povedal tiez ale ver mi ze on tam pride,povedz mu na to,ze ta to bude velmi mrziet ale je to jeho rozhodnutie a ty ho respektujes. aspon na mojho to zabralo,neboj sa on tam pride...
Odpovedať
humba: no tak taketo male psycho som uz skusala :-| ale nezabralo. Tak uvidime ci nas bude mat kto oddat a ja budem u nas behat v bielych satach a nic z toho... no smola. Ale ved uvidime ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
buba...do prdele preco nam to ti rodicia robia,ja mam doma tiez maximalne peklo ale snazim sa nad to povzniest a vzy si poviem ze moj drahy si to nezasluzi je to nas den a hotovo,po svadbe budem s nim nie s nasimi... bez otca svadba bude bez nevesty nie
Odpovedať
tak som uz pre dnesny vecer so zehlenim skoncila... dnes mam k tomu maximalny odpor :-| pokracujem zajtra, ved mi to neutecie :-D baby, ako citam, nemate to s rodicmi jednoduche... ja mam tiez niekedy s nasimi problemy... riesime ich ako inteligentni a dospeli ludia, snazime sa o nich hovorit, aj ked nie vzdy to ide... nasi su prisne katolicki, dodrzuju maximalne vsetky zasady, pravidla a podobne..... takze som so svedkom mala problem aj ja - rodicia "chceli", lepsie povedane povazovali za slusnost, aby mi bol svedkom moj krstny otec.... mam ho rada, ale vidame sa v priemere raz za rok (to byvaju 15 km od nas)... tak som to nasim vysvetlila a respektovali moje prianie, ze mojim svedkom bude sestra x-) dokonca to krstnemu vysvetlili, takze som nadmieru spokojna :-D niekedy ale aj mne prasknu nervy a poviem, co ma potom mrzi, takze sa snazme zachovat si chladnu hlavu...caka nas totiz velmi narocne obdobie, kedy budu vsetci nervozni... ja sa budem snazit byt kludna a v pohode, lebo si myslim, ze ked je v pohode nevesta so zenichom, bude vsetko ok :-N dufam, ze sa mi to podari, tak mi drzte palce ;-)
Odpovedať
prave som citala, ze od 1. do 10.09. ma byt cca. 20 - 26 stupnov a ku koncu septembra len 16 - 22 stupnov..- :-. tak dufam, ze nepomrzneme :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tak 26stupnov by bol ideal....kde si to citala?
Odpovedať
Profilova fotka
26???? supeeeeer ja tu mam teraz 15 :-( takze pre mna to bude doslova horucava.... inak som baby dnes zacala s drahym uvazovat ,ze si urobime predsvadobnu cestu a vypadneme niekam na tyzden chytit bronz a odreagovat sa uvidime....
Odpovedať
Profilova fotka
humba to je super napad.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nevesticky pisete si svadobny list pomocou tejto stranky? ak ano,aka je odozva u ludi? ja som sa do toho prave pustila i ked najlepsie su pre nas peniaze ale treba asi ludom napisat ze nemame zaujem o sosky a podobne veci...
Odpovedať
ach baby ja fakt nechápem niektorých rodičov, prečo chcú silou mocou aby vaša svadba bola podla ich predstav. no nezávidím vám. u nas je zatial všeko OK, nemajú žiadne námietky jednine čo začína vyrívať drahého otec je hudba, bo mi fakt nemusíme tie typické svadobné odrhovačky a zduše nenávidím jede jede mašinka, a pod. veci ale vondráčková (dlohá noc a pod. veci). a tu nám nastáva problem :-D , ale kedže si platíme DJ sami a len my s ním budeme mať stretnutie tak všetko dopadne ok. ten svadobný list nieriešim, pretože žiaden dar nechceme, ak ak hej tak len peniažky, my sme aj do pozvánky dali takú básničku, poteší nas ale príspevok v akejkoľvek výši, čo nám na svadobnú cestu zvýši. ale už pretým sa ludia pýrali, že čo ale vačšina sa pýtala či chceme peniažky, ale niečo konkrétne a mamina im povedala že peniažky.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...tak o hudbe mi ani nehovor toto bol najvacsi zlom v nasej rodine a od tejto chvile maju velmi tazke srdce na mojho draheho. Oni vybrali jednu regionalnu ktora sa nepacila a museli sme ich odmietnut a vybrali sme druhu.a to si mala vidiet asi nam to neodpustia do konca zivota lebo pre nich je to urazka a hamba na celu dedinu.take divadlo co robili okolo toho som nechapala. a ohladom tych darov darmo hovoris niekomu ze chces peniaze furt sa najde niekto kto to neuznava a kupi ti nieco co ti bude len zavadzat. ako si vyriesila predavanie darov? kedy ti ich hostia daju?
Odpovedať
humba s hudou je to fakt katastrofa, neviem čo tí rodičia chcú docieliť je predsa podstatné aby sa hlavne zabavila nesvesta a žených aby mali na čo spomínať a mladý čo budú na svadbe a nie starý ludia čo ich tam bude zo 5. u nás je ešte sranda to že s drahým počúvame úplne odlišné žánre, al eza tie roky čo sme spolu sa vieme zladiť aj aj dokonca sa jemu niektoré z mojich vecí velmi páčia a opačne ale jeho rodičia - otec úplne mino - ten by najradšej Vondračkovú ako som písala, ale najlepšie by bol DJ bobo alebo Skuter či jak sa to píše - úplná katastrofaaaaaaaa som aj DJ povedala, že tak 1 až 3 pesničky može zahrať na želanie hostom ale inak nie bo inak ho nevyplatím -Suhlasil, bo živo som viem predstaviť ako drahého foter furt beha za DJ a otravuje ho. Drahému otcovi sme povedali, že darmo bude za nim chodiť že aj tak bude hrať to čo sme mu povedali a že to čo chceme. Bo keby je po jeho tak s draým asi celú svadbu sedíme a umierame. no a predavanie darov ešte nedoriešila, pretože mnohý miesty podju rovno na miesto sobášu, pretože trepať sa k nám a potom cez 3/4 mesta zas naspať je zbytočné. neviem ako to spraviť , neviem kedy sa ludia rozhodnu davať dary, možno že pri gratulácií po sobáši? asi tak bo snami mnohí nebudú pred sobásom,pretože my z fotenia ideme na miesto sobásu.
Odpovedať
u nás sa budú dary odovzdávať v piatok. Moji hostia u nás doma a drahého hostia zas u nich.
Odpovedať
humba: ja neviem preco to rodicia robia, ale podla mojho nazoru chceli mat tiez podla seba svadbu, ale rodicia im to nedovolili a tak si to kompenzuju na nas.... :-| zabavat sa na svadbe? Eee! To nie je ciel. Cielom je aspon podla nasich rodicov, aby sa bavili hostia ]-( co ma stve ale kaslem na to a uzijeme si svadobnu cestu pekne na Kube :-)
Odpovedať
ale ja fakt neviem či tým rodičom je. pretože za posledné 4 roky som bola s drahým na 5 svadbách a ani na jednej nám hudba nesadla, lebo DJ hral to čo sa páčilo neveste a ženíchov - teda to čo mu dali aby hral. A ja som s tým nemala žiaden problém, pre mna bolo podstané že nevesta bola šťastná a perfetne sa bavila tešili sme sa snou. Už inak tam mal drahého otec primomienky že čo je to za hudbu, že on na to nevie tancovať a mz mu no hold smola je to Mirkina svadba jej sa tá hudba páči, tak sa prisposobiš, alebo nie! a bol sním svatý pokoj a už ani slovo nepovedal.
Odpovedať
Profilova fotka
buba..idete na kubu? my tiez chceme :-) My sme hudbu nakoniec vyriesili tak ze kapelu co sme zohnali vie zahrat nase aj vychodnarske a jasne ze vyhovieme aj starsim nech si zatrsaju na polke po polnoci sa to bude uz viacej orientovat na modernu hudbu. ale ako fakt toto bol asi najtazsi oriesok z celej svadby zatial :-S tiez sa u nas kladol doraz na hosti aby sa oni bavili
Odpovedať
humba: Kuba je dobry napad a ked sme videli v jednej cestovke sumu za 14 dni, all inclusive a aj vsetky poplatky v 4* hoteli tak sa nam skoro pretocili oci a povedali, ze je to dost dobry napad :-) a ta klima tam je neskutocna :-) ak sa mam vyjadrit k hudbe tak mi mame DJ, bude hrat take pesnicky pre stare babicky a o pol noci ma dojde jedna znama so suborom odcepcit par pesniciek zaspievaju a potom bude diskoteka do rana :-D
Odpovedať
MY mame - aku hrubku som urobila :-.
Odpovedať
Profilova fotka
buba...nenapises mi do Ip co to bolo za cestovku?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babule, my sme opať pokročili-rozdali sme pár oznámení, spravila som mašle na lavice do kostola a zopár náramkov pre družičky,ešte dnes ma čakajú etikety na fľaše a krabice. máte niekto skúsenosti s cestovkou Fifo tour?alebo nejakou spoľahlivou? vdaka za rady
Odpovedať
Profilova fotka
gebi sikovna mala by som si z teba brat priklad. mne vcera prisli domov pierka,este cakam na bizu a cez vikend kupit pradielko a som teoreticky hotova a uz aj hostia pomaly pisu co kto a ako to ma tesi najviac.
Odpovedať
Gebi: my sme boli min. rok s CK FIFO v Grecku a boli sme docela spokojni... ale zavisi asi aky hotel si vyberiete, lebo boli aj ludia co sa stazovali... Kam by ste chceli ist? Aj my sme trosku pokrocili v rozdavani oznameni, dnes ideme tiez 2 rozdat ... ale dost nam ich stale zostava este...
Odpovedať
Profilova fotka
no my máme hostí tak neoficiálne pozvaných všetkých,ale tie oznámenia treba rozdať,ked už sú:) humba - ja už mám podprdku - objednala som ju cez net- ešte spodný diel mi chýba:) anro - my máme tiež na pláne Grécko,kde ste boli vy,alebo kam by ste v Grécku šli?to stále nevieme:) ha,baby - práve som v práci dorobila etikety na flaše-zajra dám foto:)a hned som si vytlačila sľub svokier a svadobný sľub pre družičku:) to je tak ked šéf je na dovolenke ;-)
Odpovedať
gebi: s FIFO sme boli na Rhodose, inak sme boli uz aj na ostrovoch Korfu, Kos, Kalymnos... Z toho co som videla v Grecku odporucam urcite Rhodos, ale vraj aj Zakynthos a Kreta su krasne ostrovy... na pevnine som este nebola. Chcete ist do Grecka na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
gebi ja som bola na rhodose,kalymnose a kose a tiez odporucam rhodos :-)
Odpovedať
Profilova fotka
humba pekna foto, :-D , mozes si skrtnut na papieriku polozku bizu, uz tento tyzden :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?