Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
...presne o 2 mesiace sa budeme fotit x-) x-) baby, zacinam sa na to tesit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky dlho som tu nebola nejako nestiham... ja som sa dozvedela ze si musim robit vyzdobu sama lebo ta baba sa mi neozvala a uz sa na nu nebudem spoliehat.. neviete mi poradit potrebujem kupit organzu ale vobec to neviem vypocitat ze kolko metrov chceli by sme ju dat len na stredy stolov a na hlavny je nas 50 stol bude robeny tak do U ... ked s tym ma niekto skusenosti budem rada ked mi poradi.. a tiez ma chyta panika neviem co este vsetko treba.. aby som na nic nezabudla.. este nemam popolnocne saty.. ach jaj ..
Odpovedať
babyyyy, o dva mesiace budeme vydate panicky x-) ...a asi si budeme uzivat prve posvadobne rano ;-)
Odpovedať
bodovka85 booo fakt už len 2 mesiaceeeeee
Odpovedať
...tak som sa prave vratila od sefa :-S Kolega na mna nabonzoval, ze chodim na tuto internetovu stranku, chapete to? hajzel jeden ]-( Ale ja mu dam... Esteze uz len 6 tyzdnov a koncim.... Uz ma tu nikto nikdy neuvidi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééééééééžiš!!! ešte nemám vinety na flaše! a náramky pre družičky! aspon že som už dokončila pierka. už kupujete alkohol (teda ak si zajednávate sami) a nealko a tak? bodovka - tomu kolegovi by som to srdečne vrátila aj s úrokmi:)inak takých magorov nechápem,pokiaľ si spravíš robotu tak nie je o čom!
Odpovedať
gebriela my tiež kupujeme sami alko aj nealko, nealko už kupené máme.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, a koľko beriete na 1 osobu?aké nealko ste kupovali - my rozmýšlame - nejaké minerálky, colu a džúsy pre deti.vy ako?
Odpovedať
presne tak, zobrali sme cola, fanta, tonic, mineralka, a dzusy a vyslo to 3 litra na osobu - nealka alko sme ešte nekupovali ale už sme to zrátali a vychádza nám to takmer 1 l tvrdého na osobu a to kupujeme Fernet, Gin, Hrušku, Vodku ešte niečo a nejaký likér. Nepamatujem si teraz že kolko čoho presne
Odpovedať
Profilova fotka
díky za tip a kde ste kupovali nealko?
Odpovedať
nealko normálne v potravinach bola akurát akcia - bola lepšia cena jak vo veľkosklade, tak niečo v Tescu a niečo v Kauflande :-D
Odpovedať
tak ja po vikende som urobila 40 pierok a v pc som pripravila oznamko aj s pozvankou.. uz len skusit ako to bude realne ked sa to vytlaci ci tam treba este nieco upravit alebo ak je to ok tak sa mozu tlacit a posielat :) tak sme postupili o krok vpred.. caka ma to menu a menovky.. vyberam si prave bizu.. ked neviem co mam urobit.. ci aj zavoj a tym padom aku ozdobu do vlasov.. uz si to musim kupit lebo pojdem a skusku a tam by som si mala priniest to co budem mat .. ach jo.. a vy uz kupujete? no teeeeeeeeda.. ja by som tiez chcela takto postupne.. musim pozriet kde a aka akcia je :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
babulky, po dnesnom "rokovani" s p. cukrarkou mame tortu, ktoru sme chceli x-) x-) Som stastna.... Mooooooooc, aj ked ta cena, nooooooo... Ale uz som to predychala... :-D Minuly tyzden mi povedala, ze ma 19.9. obsadene uz od januara, ale nakoniec nam to upecie... :-N Dnes nam prisiel aj krizik do kostola, je naaaaaaaaaaaadhernyyyyyyyyy x-) V stredu idem kadernicke na predsvadobnu udrzbu :-D Dohodnem termin skusky ucesu. A vo stvrtok idem do salonu hodit na seba svadobne saty, ci su este stale take, ake boli a dat usit bolerko. Tento tyzden ideme pozriet este jednu kapelu, v sobotu ideme s drahym na nakupy a tento tyzden sa mam stretnut s pani, ktora nam bude robit vyzdobu a vsetko doladit. Tento tyzden nam pridu aj oznamka, budeme roznasat od buduceho tyzdna :-)
Odpovedať
ahojte, dakujem za rady ohladne dakovnych krticiek a starejsieho. my si prave pripravujeme menovky na stoly, robime sablonu v PC a potom ich budem po veceroch strihat. chceme ich mat v tvare motyla, ktory sa pripne o pohar, niekde som to videla na fotkach a bolo to naozaj kraasne. tak skusime ci sa nam podari. inac, som sa uz aj ja vystresovala ked citam vase prispevky, uz necele 2 mesiace...fuu neviete nahodou o nejakej dobrej ocistnej kure? nieco by sa zislo, najma koli pleti. schudnut nepotrebujem, ale pleti by asi prospelo...chystate sa na nieco "ozdravne" babenky? ak mate typy budem sa tesit, ved musime byt v nas den D kraasne.. ; x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, az pri citani tohto fora si uvedomujem ze to je fakt uz za chvilu,normalne ma zacina chytat panika ze este kopec veci nemam doriesenych...pomoooooc.
Odpovedať
Profilova fotka
humba nestresuj mame este kopec casu neboj sa vsetko zvladneme hihi to ti pisem akoze v pohode, ale rano vstanem do prace a budem stresovat, ze co mi treba este kupit.... :-D to ta neskora hodina ma nejako ukludnuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi aj mna este ze existuje internet ;-) hladam o dusu a riesim detaily....a hlavne po veceroch :-p
Odpovedať
ahojte, no nieco z tych ozdravnych typov som nasla na nete...tak nech sa paaaci, ale ak mate vlastne domace recepty na krasu, budem sa tesit.. ;-) http://wanda.atlas.sk/krasa-z-chladni... http://www.byliny.sk/zaujimavosti/zau...
Odpovedať
kukusiak, ja uz dietu drzat nebudem, lebo sa mi to potom vratia kila dvojnasobne :-S Snazim sa jest vela ovocia a zeleniny, pit vela pramenitych vod a nejest sladkosti :-) Ozdravne kury na plet nechystam takisto - chodim pravidelne kazdy mesiac na kozmetiku uz 7 rokov, 17 dni a 3 dni pred svadbou mam objednane kompletne osetrenie pleti, tak by to malo stacit. Inak pravidelne plet osetrujem pletovou vodou, cistiacou penou a collagenom. Takze uvidime x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čafte, to je des, ja nič nestíham a to nás ešte čakajú dve náuky. ja som sa tiež dohodla s kozmetičkou na kompletnom ošetrení ale inak to tiež nepreháňam. humba - jasné,internet je momentálne vec,bez ktorej neviem žiť:) máte nejaký zoznam vecí, na ktoré nemôžete zabudnúť?už som tu čítala také fajn vecičky - zoznam vecí, resp. balíčky prvej pomoci - teda čo všetko si zbaliť a nezabudnúť a podobne. Máte niečo takéto?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes v noci som mala sen ze som bola uz ucesana a oblecena a isla som si obliect saty a z dialky som pocula hudbu ako sa zenich blizi a moje saty tam neboli :-( jaky to bol hnusny pocit v tom sne... gebriela- ja mam v plane tiez si urobit balicek pvej pomoci,aspon ihlu tam dam ked uz nic ine :-)
Odpovedať
Profilova fotka
humba uch dost neprijemny sen - pozriem do snaru co to znamena :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011 - pozri ale je to daco zle ani mi to radsej nehovor len ma varuj ok? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
humba - k tomu balíčku - nezabudni na parfémik a deodorant a rúž na pery a náhradné pančušky a ...jeežíš,celú skrinu so sebou asi zoberiem! no teda - aj mne dnes kamoška písala že sa jej o mne snívalo - že som bola vo svadoných šatách,ale vraj to neveští nič dobré:(
Odpovedať
Profilova fotka
medzitým som kukla na snár: nevesta - viesť ju k oltáru - tvoja túžba sa splní nevesta - vidieť ju - nič nenaruší tvoju rovnováhu nevesta - veselá - budeš štastný nevesta - smutná - veľmí zlé znamenie takže záleží na tom,čo konkrétne sa vám sníva:)
Odpovedať
babulky, ja som pocula, ze nie je dobre, ak nevesta vidi vo sne samu seba vo svadobnych satach... Ja som sa uz tak ale dvakrat vo sne videla, ale nie v tych mojich satach.. Takze sa utesujem x-) x-) Ale ja takymto poveram neverim.... takze budme v pohode, vsetko dopadne uuuuuuplne supeeer x-) gebriela, ja asi takisto vezmem so sebou celu skrinu ;-) Ale mame to tak, ze tam, kde je hostina, mame svadobny apartman, tak budem mat vsetky veci tam, ale najdolezitejsie (deodorant, parfum, vreckovky, ....) budem mat v sale, aby som nemusela zakazdym odbiehat.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som sa v tych satach nastastie nevidela lebo neboli v mojej skrini :-) takze to je hadam dobre znamenie. a ten balicek si date do pompadurky? my budeme mat tiez sice izbu ale daco po ruke musim mat.
Odpovedať
Ja pompadurku mat nebudem, nepaci sa mi to a peknu kabelku som zatial nenasla. Tak budem mat nieco u draheho, ostatne asi u maminy alebo sestry.
Odpovedať
bodovka85 aj ja tak budem, nebudem mat kabelku ani pompadurku a veci budem mať u draheho a u maminy :-D spon nebudem musieť stale niečo vlačit
Odpovedať
chelonka, to je podla mna najlepsie, myslim, ze je to uz dost narocne mat na sebe saty, ja este aj zavoj, kyticu a este k tomu pompadurku, este sa nahodou o nieco zachytim, napr. o nejaku klucku :-D :-D mobil budem mat u draheho v obleku, takisto ruz, vreckovky a ostatne u maminy. V kostole sa mi pancusky neroztrhnu a keby aj nahodou, tak si ich tam urcite nebudem prezliekat :-D A na fotenie si to vsetko vezmem, to problem nie je a po foteni to porozhadzujem po ostatnych :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?