Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
A to treba tak skoro? Ja mám furt pocit, že mám čas.Stále si rozprávam, že je to ešte rok. Ale ide to zato rýchlo, už máme po lete a sme v polke septembra. Ja som asi pribrzdená :-D . Asi by som mala riešiť toho fotografa, čo?
Odpovedať
No, napr. ja com som zistovala, vela ludi je uz obsadenych...Pekny datum, no 8-) Aj moja fotografka uz jednu svadbu ma...Ich doobeda, my poobede...
Odpovedať
No, to je paráda :-D .Hovorím, som brzda 8-) .Ale máš ty veľkú pravdu, je to krásny dátum. :-) .Ešte som sa ťa chcela spýtať na kyticu. Akú?
Odpovedať
Fiiiiha, neviem...Dala som si nejake do albumu,ale este neviem...Viem len, ze malu :-) taku peknu do ruky ;-) Nic velke.
Odpovedať
Aj ja som za takú malú, guľatú do ruky. Hrozne milujem frézie. Ale nechcem ich konbinovať s ružami, lebo sa mi zdajú tuctové. Ale samé frézie nevyzerajú asi bohvieako.Krásne voňajú a ani to neviem, koľko vydržia. Jaj, už aby bolo takto o rok...to už budeme mať svadibnú horúčku :-D
Odpovedať
fuha, to nam uz bude priharat :-D :-D To budu nervy :-) Stavim sa, ze sa pred svadbou vyhadzem :-p
Odpovedať
Ja by som už najradšej začala naplno s prípravami. Ale každý ma zatiaľ vysmial, že je skoro. Keď si predstavím, čo ma pred tou svadbou ešte čaká, tak mi zostáva zle. Štátnice a diplomovka.FUJ :-S .
Odpovedať
ani nevrav...ale aspon mam uz polovicu DP napisanu :-) a co studujes? a kde?
Odpovedať
čože, ty si taká dobrá? Študujem sociológiu na UKF v Nitre. Ja mám len 22.9. zápis. A až potom začnem písať diplomovku. My by sme mali maž štátnice niekedy v apríli - máji. Inak som si vybrala takú tému na diplomovku, že strach. Vraj: Dopad workoholizmu na život súčasnej rodiny. To sa zapotím,kým to napíšem. A ty čo študuješ? Len dúfam, že urobím štátnice, lebo koniec sveta. ;-(
Odpovedať
caute baby, tak to je skutocne krasny datum :-) aj my mame v ten den naplanovanu svadbu a poviem Vam, ze uz teraz je vela ludi je na ten datum obsadenych. podarilo sa nam zahovorit kostol a salu teraz hladame..tak som zvedava ako to nakoniec vsetko dopadne.
Odpovedať
Edulu: Už si bola zajednať kostol? A neposlali ťa preč, že si prišla skoro? Lebo ja sa chystám zajtra na farský úrad. Mám z toho vredy, lebo sa bojím, že ma vysmejú.Sálu už máme a teraz chcem ísť poriešiť ten kostol. Na jednej strane ma vydaté kamošky plašia, aby som si to pomaly začala plánovať a na druhej strane sa mi doma smejú, že je to skoro.
Odpovedať
Ja studujem tlmocnictvo-prekladatelstvo na UMB v Banskej Bystrici. Podla mna vyzera Tvoja tema zaujimavo :-) Urcite lepsia ako moja: Types of preparatory interpreting exercises and their legitimacy in didactics of interpreting.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby ako napredujete s pripravami :-) ako citam tak ste sa do chystania a organizovania poriadne pustili :-) ;-) ja budem na tom pravdepodobne najbiednejsie a vsetko budeme organizovat na poslednu chvilu ako sa na juzanov patri :-D
Odpovedať
edulu, ahoj :-) monikapaal, ahoj :-) to este neznamena, ze na tom budes najbiednejsie :-) ja toho mam vela teraz, potom tesne pred ostatne. medzitym skoro nic nebude kvoli skole...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj devlin :-) takze sme na jednej lodi,ja len stresujem kvoli tomu ze tu uz ma kazdy nieco zaistene-aspon fotografa a ja :-S
Odpovedať
no to uz mam aj ja...ale tu by som inak nezohnala...Ale v Grecku hadam zozenies ;-) Tam to urcite tak neprehanaju ako tu...tam je opacny extrem :-D
Odpovedať
lucil 23: no mala som aj ja z toho divne pocity ked som tam isla s drahym, ale na moje velke prekvapenie, tam uz dokonca niekto termin mal zahovoreny, takze sme boli celkom normalni :-D ...takze neboj, kludne chod, lebo moze sa stat,ze ten termin budes mat obsadeny..asi je to tym datumom ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak dnes som bola na farskom úrade.Takže budeme sa brať 19.9.2009 o 15.hodine. A neboli sme jediný na ten deň. Tak som rada, že nás zosobášia aj keď drahý má len krst. Chvalabohu. Pán kaplan bol veľmi milý. V januári tam musíme prísť obaja kvôli papierom. Tak teším :-D
Odpovedať
ahojte baby, my mame cas o 16:00 hod. :-)
Odpovedať
Tak to budem na teba myslieť ;-) . My už budeme mať po a ty akurát budeš kráčať k oltáru.Aké super :-D .Ale tak sa teším, lebo som sa normálne bála, že budú na mňa pozerať ako na blázna.Ale boli veľmi milí.A aj toho som sa bála, že drahý nemá to príjimanie a či nám to dovolia.Ale vraj to nie je prekážka. :-)
Odpovedať
toho som sa aj ja bala, u nas je to tak,ze drahy nema nic a ani nechce, aj ked bol somnou u katechetky, ale myslim,ze sa nato neda..neviem no ved uvidime...a povedali,ze ked ja budem mat vsetko, tak to pojde...tak som si vydychla, lebo chcela som mat svadbu v kostole.
Odpovedať
Aj mne povedali, že keď mám všetky sviatosti, tak to je v pohode.Aj ja som si poriadne vydýchla,lebo už u nás boli za toto ofukovačky.Drahý nie a nie počuť o prijímaní.Hrozné, tí chlapy.Akože biť ich je málo :-D .Ale mňa bude čakať ešte jeden boj.Boj o oblek.To bu de vojna,nie bitka.Nerád chodí ku krajčírovi ]-( .
Odpovedať
tak to ti drzim palceky :-D,budes mat aspon zabavu. U nas taky problem nie je,drahy sa rad oblieka, a hlavne pekne, takze mam o jeden problemik menej :-D a uz sa ti podarila nejaka sala?
Odpovedať
sálu už máme, ale to som muslea ísť ešte v auguste, lebo keď som tam volala, tak mi povedali, aby som si všihla, lebo majú prebežne objednávky do októbra 2009.Tak som už rezervovala.Len teraz uvažujem, že by som sa mala pokukať po nejakom fotografovi.Vraj sa ťažko zháňa.
Odpovedať
Baby, aj my to mame o 16-tej ;-) lucil, budes prva vydata asi :-)
Odpovedať
Asi to tak vyzerá :-D Tak budem prvá cvrknuté v gaťkách :-D Ale teším, už mám formalitu za sebou.Tak som si vydýchla.
Odpovedať
tak to mas super,my teraz hladame a hladame...to co sa nam paci je strasne drahe a to zas az tak nemusime a pekne a mile sa nam zatial nepodarilo najst..tak som zvedava kde nakoniec zakotvime...len pekne hladaj, lebo som pocula,ze ti dobri su uz pomaly obsadeni..
Odpovedať
devilin, tak my to budeme mat spolocne :-D
Odpovedať
Aj ja som to počula.Budem musieť nejakého splašiť.My sme si tiež nevybrali práve tú najluxusnejšiu reštiku v meste, lebo tamchceli od nás rok dopredu zálohu 10.000,- a výzdobu nám vypočítali na 18.-20.000,-. :-( A to sme ešte nejedli. :-D Tam, kde to budeme mať je dobrá kuchyňa a keďže pán majiteľ je častým dodávateľom pizze môjmu drahému :-D tak nám urobil ponuku, že za prenájom reštiky neplatíme a jeho manželka nám urobí výzdobu ako svadobný dar od reštiky.Budeme platiť len to, čo zjeme.Tak sme si to hneď aj rezervovali.Výzdobu sme dohodli v zlato-bielej.
Odpovedať
pekna kombinacia, aj ja som nad niecim takym uvazovala,ale nakoniec vyhrala cisto biela, mozno v kombinacii so smotankovou a kvety,ake zatial neviem, nic ma zatial neuputalo..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?