Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabirela ja som nasla iba toto len neviem ani cenu ani nic.. a su v KE TO NEVIEM ci sa bude dat.. ale popozeraj je to nadherne-- http://creative.agenturadaisy.sk/inde...
Odpovedať
Profilova fotka
anro no zacinam vies niekoho mam v UK tak im poslem uz dnes a slovensko az tak o mesiac :D postupne ...
Odpovedať
No tak zregenerovana po dovolenke sa opat vrham do svadobných priprav. Ako ste pokrocili? Ja zacinam vazne uvazovat ze zrusim hlavnu velku tortu ked som zistila co nas vyjde. Ale inak stagnujem. Hehe bo no jo mam popolnocne saticky a boticky a dorazili uz aj biele svadobne topanocky.
Odpovedať
caute babyyy :-D sa chcem pochvalit, ze asi menim saty :-D a ze som si kupila podvazok :-D s bledomodrou stuhou :-D som happy :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
werca - písala som tam mail a šokli ma,že požičanie 2 m svetelného závesu stojí 83 EUR a musím si ho vyzdivhnúť tam:( ale objavila som ich na českom nete a i na edison.sk mi zhľadúvajú čo majú skladom:)
Odpovedať
Zuzi, no pochval sa, ake si si tentokrat vybrala? :-D Ja som si kupila tiez podvazok 8-) s bordovou stuhou... haha. Inak tie svetelne zavesy su fakt krasne, ale hrozne drahe :-( My sme chvilu rozmyslali aj nad lietajucimi lampionmi, ale su tiez strasne drahe... tak asi prezijeme aj bez toho ;-) Ozaj a uz som si spravila aj svadobny list :))
Odpovedať
Pocuvaj, Adi, ved ty si sa do toho normalne pustila ze s plnou verbou :-D Ja az tak nie..momentalne riesim este aj moj salon, ale vcera sme boli v salone El a tam sa mi pacili saty Zaga http://www.salonel.sk//saty/zaga11798... :-D Tam som kupila aj podvazok (lebo nechcem hladat nieco modre, tak som sa rozhodla, ze podvazok nakoneic nebude bordovo-biely, ale modro-biely). Buduci tyzden idem kupovat spodne pradlo :-D A Bytik sa uz rysuje :-D Malujeme
Odpovedať
no teeeda, ja som bola v El asi 3x, chcela som tie saty Mirabelle, ale nejaka nevesta ma predbehla s nimi na nas termin :-| Tieto Zaga su tiez krasne, ani som ich tam nevidela, to su nejaka novinka? NO hej, stale si daco vymyslim, co riesim na svadbu... uz mam na ceste aj bolerko, knihu hosti a stuzky na krabicky pre hosti, tak sa vytesujem :-D Ja zatial nemam nic modre, tak uvidime co este poriesim... mozno nakoniec spodne pradlo, xixi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
na co je dobry svadobny list? jeej normalne ficite.. ja nic nestiham...
Odpovedať
Profilova fotka
to je ako čo -ten svadobný list?to je svadobná kniha alebo program svadby:)
Odpovedať
Profilova fotka
verca - máš IP.taká som rada,že som pohla s tými svetelnými ozdobami:)
Odpovedať
Svadobny list si mozte spravit aj tu na stranke, tam napisete pre svadobcanov zoznam darov, ktore by sa Vam do domacnosti hodili... Ludia si potom vyberu a zarezervuju - co kto kupi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
JAJ! ja to mám vyriešené - každému to poviem osobne, ked im odovzdám pozvánku:)už som si tak rezervovala zapekaciu misu, obliečky a obraz:)
Odpovedať
ahojte baby, tak ja mam po dnesku zajednane aj kadernicku aj makeup.. tak trosku somm pokrocila.. ale len o malinky milimetrik.. toho veteranika som nechcela sem davat lebo nie je to moja fotka a neviem ci oni sa tym chcu prezentovat.. je to jeho vasen.ma to doma v garazi a pozicali to len par krat na svadbu.. tak sa mozeme dohodnut ze to sem nachvilku hodim aby si kukla zuzi a potom do dam prec..no a co sa tyka ostatnych priprav tak mi chyba este vela veci.. uz su to niektore len take drobnosti ale ked sa to napocita tak toho je dost.. zajtra idem pozriet popolnocky, drahy nema este ani topanky ani koselu a kravatu a ani oblek.. takze on vobec nie je este vvychystany.. a krabicky na vysluzky, kolaciky, torta, menovky, pierka, oznamka, vyzdoba a dokonca si sami kupujeme jedlo takze vsetko pitie a jedlo, a tiez bizuteria pre mna a chcem tam ked kapelka nebude hrat tak taky "podmaz" hudobny, takze s tym bude este veeeeeeeela robotky.. a tiez spz na auto si musim vyrobit , kniha hosti, fotoalbum, slavobranu, ozdoba na auto a co ja viem co vsetko este? je toho tolko ze si ani nespomeniem na vsetko.. ved budeme prichadzat na to postupne.. a nakoniec tyzden pred svadbou zistime ze nam chyba polovica veci :))) takze asi tak... ale je dolezite ze mam saty, topanky a obrucky a termin zajednany na urade.. este draheho obliect a keby prinajhorsom mozeme sa len tak zobrat na urade :))))))))))))))))))))))))))))
Odpovedať
Hehe, mimam tak to si sa rozpisala :-) My krabice na vysluzky pojdeme kupit do Metra :-D Menovky budu ako vlajocky z Ferrero Rocher (este kupit asi 100 Ferrero Rocher, ci ako sa to pise) :-D takze nam to odpadne. A oznamenia svadobne by sme mali riesit az ten dalsi tyzden, tak dufam ze KONECNE ich vyriesime :-D Drzte palce :-) Ja som si inak tie saty teda zmenila, baby :-D A asi som si nasla aj popolnocne :-D ASI :-D
Odpovedať
Zuzi a nevies ci v Metre maju aj mensie krabice na vysluzky? Lebo tie co mam doma sa mi zdaju byt moc velke pre takych co dojdu len ako kamosi, ze parik a tak... A kde si zohnala popolnocne satky? Daj tip ;-)
Odpovedať
zuzi a v metre co stoja tie krabice na vysluzky.. ja osm bola pozriet tu v papiernictve a stali asi 9 korun za kus.. co sa mi zda dost.. inak s tymi menovkami je to dobry napad.. :) ale lacnejsia verzia asi bude ked si to doma urobim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babulky nejako nestiham sledovat...ale ako citam tak ste dost pokrocili a dost sa rychlo sa nam to krati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a preco si neobjednate cez net krabice.. to mate podla mna lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženy, ja som tiež tak kúpila krabice menšie 0,29 € a väčšie za 0,39€ u nás normálne v papierníctve.... a dokúpila som pre istotu také väčšie papierové tácky, že až niekto pocestný :-D My už máme oznamká, len sme ich už začali aj rozdávať, no naši ma stopli, že to je ešte veľmi skoro... hmm? Ozaj? Mne sa to nezdá.... Mimam, ako si prosím vyrobíš ŠPZ?
Odpovedať
Profilova fotka
Verca v bazáre je niečo na svetelnú výzdobu.. Tu je link http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
zuzka krati sa to veru krati.. a dost rychlo.. ani si nestiham uvedomovat ako ten cas leti.. len kvoli tomu ze prestavam stihat.. verca a kde sa daju zohnat na nete krabice na vysluzky? mas nejaky link? lucinkam no tak odmeram si to v reale, urobim taky isty obdlznik na pocitaci, napisem tam nase mena, vytlacim a je to hotovo :-)
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pridavam. tiez sme trochu pokrocili. mame objednane oznamenia cez studio Skerak, obrucky sa vyrabaju v zlatnictve Carisma v BB, no a kadernicka ma ma napisanu v kalendari :) tie krabicky na vysluzky nam slubil moj buduci svagrik. v robote ich sice pouzivaju na nejake skrutky, ale on sam ich mal na svadbe a boli uplne v pohode. trochu ich so setrou ozdobime a budu ako kupene... stale nam ale chyba este plno veci. napriklad kozmeticka, kosela, vesta a kravata pre mileho, pierka, menovky a stale neviem najst svadobne topanocky. kde ste to zhanali baby?
Odpovedať
este som sa zabudla opytat, ako vyrabate tu svadobnu knihu? je to nieco ako fotalbum s fotkami novomanzelov a miestom na odkazy od svadobcanov, alebo sa to nejako specialne vyraba? velmi ma to zaujima. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
kikusiak - ahojky,ja som sa práve včera pustila do výroby svadobnej knihy - kúpila som v papiernictve pekný blok s tvdrým obalom - asi 140,-sk - nastriekala som ho na zlato (máme zlato-maslovú výzdobu) a ešte to dotvorím niečim smotanovým:) lebo dať za to 500-900 sk sa mi zdá dosť - taká je bežná ponuka
Odpovedať
kik: svadobna kniha je nieco ako biela kniha s bielymi strankami bez linajok (aj ked videla som aj linajkovu v ramikoch) kam ti pisu odkazy. Vseobecne sa uz da kupit aj na slovensku vo svadobnych salonoch, ked sa na nu spytas, isto ti niekto da echo. V Bratislave ich maju vo Weding design ci ako sa to vola - to som si na 100% ista. :-)
Odpovedať
kikusiak do tej knihy ti svadobni hostia napisu zelanie, odkaz alebo prianie do zivota.. jednoducho mas spomienku na ludi ktori tam boli a nieco ti tam napisu.. :-)
Odpovedať
ahojte septembrovky :-) tak uz aj my sme pokrocili - objednane svadobne oznamenia, obrucky, pre draheho ako prekvapenie som dnes objednala manzetove gombicky, vybrala som uz aj darceky pre hosti... ale mam problem :-S dnes som chcela objednat svadobnu tortu a pani, ktoru som mala vybranu, ma obsadene na cely august a september uz od januara =-) tak teraz neviem, na koho sa obratit :-S Ja som uz na komplet hotova (okrem zavoja a kabatika na saty), drahemu este koselu, kravatu a topanky (to ideme zariadit buduci vikend). Inak aj ja premyslam nad svadobnou knihou, len neviem, ci by tam niekto nieco napisal.... Potom su to vyhodene peniaze :-|
Odpovedať
Dievcata, ja som si dala vyrobit krasnu svadobnu knihu aj s nasimi menami a datumom svadby a nevysla ma vobec tolko, kolko pisete. Ved ju odfotim a dam sem do albumu... Tiez uz mame doma krabicky na darceky pre hosti aj so stuzkami , tak sa z nich vytesujem :-D A cez vikend sme kupili aj oblek pre draheho... tak sme sa zase raz pohli dopredu...
Odpovedať
cafte babulkyyyyyyy :-) tak som objednala krizik do kostola a takisto sa nam podari asi aj ta svadobna torta u pani, ktoru som chcela. Nebude to presne ta, ktoru sme mali vybranu, lebo je casovo velmi narocna, ale nakoniec asi ina, ktora sa mi paci este viac, ako to povodna :-N takze v pohode, som zatial spokojna, ideme tam v pondelok buduci tyzden, tak vam potom dam vediet, ako nam to dopadlo :-) uz sa na vsetko moooooc tesim, pekny dnik vsetkym x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?