Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no stress babenky no stress, vsetko mame a ak nemame kupime :-p len no stress aspon zatial :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela no o mne si to skor mysli brasko....vraj mi so svadby uz šibe...ale nemam ten pocit zatial :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011 stres si odložime az na svadobny den, nie??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, az teraz som Vas objavila..i ja a moj drahy mame sobas 19.09.09 v KE x;o) zatial mame len miestnost vybranu, a prave som si spomenula, ze dnes je den, kedy mame vyplatit zalohu hotelu, v ktorom svadba bude x;o) tesim sa, ale zatial nic nenahlime, ved...x;o)
Odpovedať
Profilova fotka
olifcek tak to mas este dost vybavovaciek - nakupovaciek :-p , ale este 3mesiace mas nato tak to stihas.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka stres uch dnes sa mi spravil herpes zo stresu uch tak radsje no stress :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011 tak vies herpes ti do svadby urcite zmizne ... ale ja sa poznam urcite budem taka nervozna ze sa mi na tvári vyhádžu pupáky :-N :-N :-N ... ale inak sa tesim...uz sa neviem dockat a tak rychlo sa to krati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi aj som rada, ze sa objavil teraz zvycajne ho mam raz do roka :-S tak dufam, ze ma uz tento rok necaka ten herpes :-N dost neprijemna vec, pred svadbou budem jest bekomplex a paralen aby sa mi nezrobil hihi najskor no krati sa to riadne rychlo...
Odpovedať
Ahojte, tak už nám zostáva 86 dní do svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011: ja ani neviem, ci fakt tak vela vybavovaciek x;o) prstienky si objedname cez net, hotel sa postara o jedlo a komplet vyzdobu i so zivymi kvetmi, saty uz viem odkial chcem, len tam zajst a cosi si uz vyberiem x;o) cez vikend chceme konecne urobit oznamenia a pozvanky ku svadobnemu stolu, hosti uz mame vybranych x;o) topanky sa kupia hned, ako si vyberiem saty ;-) nalici ma kamoska, vlasy mi snad tiez urobi x;o))) nejak sa nestredujem x;O))) ved uvidiiiime, ci mi to aj ostane x;O) pre mna bude samotna hostina stresom, ja nemam moc rada oslavy, kde ma byt stredobodom pozornosti ja, bleee...sa hanbim x;o)) ja sa tesim na obrad...a paq i na noc v hoteli, ktoru maju mladomanzelia zadarmo, chi, a potom na zmenu priezviska sa tesiiiim x;O)
Odpovedať
Profilova fotka
buba13: wow, super sa to krati x;O)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked to mas uz naplanovane ako pozeram tak to budes mat este aj vegetik :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
olifcek uplne ta chapem s tym stresom z hostiny ;-( ja tiez neznasam byt stredobodom pozornosti a najvaic sa tesim na samotny obrad a potom nedelu poobede, ked uz budeme sami a budeme moct oddychovat :-) No, ja som sa zase trosku pustila do nasej svadby (drahy chce riesit bzt, tak ze ja mam riesit zatial nevyhnutnosti svadby) a snad buduci tyzden budeme mat oznamka. Potom adresy popisat a spravne poposielat :-D a dalsia vec z krku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka: snad mas recht, hehe ;-) zuzumajko: dajte potom link na tie oznamka, nech mam inspiraciu,ak by sme nic pocas vikendu nevymysleli... ;-)
Odpovedať
Baby a oznamka chcete uz teraz v july posielat? Lebo nam pridu az cca posledny julovy tyzden, tak ratam ze zaciatkom augusta ich zacneme rozdavat... A obrucky ideme tiez az koncom jula riesit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anro: moj drahy ide na sluzobku letecky medzi 27.07.- 31.07., takze az sa vrati, chcem riesit posielanie oznameni a objednanie prstienkov x;o)
Odpovedať
No tak to sme natom dost podobne. My sa vratime 26. z Pariza, tak ratam ze potom sa do toho pustime :-D Olif: a aku mas predstavu o oznamkach a obruckach?
Odpovedať
Profilova fotka
anro: obrucky chcem z chirurgickej ocele, objedname z jednej ceskej stranky, pretoze na SR to zrejme nik nerobi, ale neva...a oznamka? uvidime pocas vikendu, co a ci vymyslime ;-)
Odpovedať
olifcek: urcite to na Slovensku niekto robi , posielam ti kontakt do IP - tam kde nas budu fotit ponukaju aj tieto prstienky... neni to na vychode, ale blizsie ako z Ciech... :-) My este nemame ani oblek pre zenicha, topanky a moje popolnocne satky :(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem x;o) no ani my este nemame oblek, ani topanky, hehe, ale saq casu dooost x;O) oblek budeme asi len poziciavat, lrebo drahy sa takto neoblieka x;O) no a ja budem len vo svadobnych satach, nebudem sa prezliekat x;o) topanky kupim hned ako budem mat saty, ved to je f poho x;o)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka1103 - no ja som včera drahému vysvtlila,že nie som maniak - len chcem mať všetko pod kontrolou a snažím sa vyhnúť problémom:)
Odpovedať
olifcek: ja chcem aby to už celé bolo tento vikend. Neviem sa toho dočkať ;-) ale neteším sa, nech sa niečo nepokazí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buba: jo veru, i ja sa tesim, ale len na obrad x;o) ak uz cosi nevyjde na obrade, tak smola x;O) pozyvame len rodinu a par kamaratov/kamaratiek, tak to sa nejak zvladne ;-)
Odpovedať
olifcek: ja sa bojim na obrade hlavne, ze moj nastavajuci bude dlho vahat, ale ja ho asi potom kopnem ]-( Bojim sa moc toho, lebo my sme takí park, co sa stale podpichuje (non-stop! Ludia, ktori by nas nepoznali, tak by si mysleli, ze sa neznasame)a toto mam neustale...
Odpovedať
Profilova fotka
buba: som si ista, ze bude v takm strese, ze vtipkovat bude az potom x;o)))
Odpovedať
Profilova fotka
tak nam obrucky robia uz 4tyzden, hotove mali byt pred tyzdnom a dajako sa neponahlaju boli sme tam uz 2x a vzdy nic som zvedava ci dostaneme zlavu :-N
Odpovedať
nam ich robili asi 8 dni, a to nas v marci presviedcali, ze cena zlata supla a preto musime doplatit asi to bolo do 50€ tu v Ba. Nastastie sme pisali mail majitelovi a ten na nase prekvapenie, povedal: povedali sme vam, ze vasa cena obrucok je ... a teraz o niekolko vyssia? Nie, samozrejme nebudete doplacat, pretoze my vzdy vydeme nasim klientom v ustrety. No mne sa zdala cena obrucok dost draha, ale povedala som si, ze su dost dobre a uz aj tych 50€ ma vytocilo! Mali by byt fer a dat ti MIRKA 12011 zlavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela no to poznam....ja tiez chcem mat vsetko pod kontrolou a do vsetkeho strkam nos.... ale tak to je normalne...chces aby to dopadlo vsetko dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011 tak to im tie obrucky nejako dlho trvaju...my ked sme boli nase objednvat v zlatnictve povedali nam ze budu o 3 tyzden a aj boli.... a ako pise buba13 mali byt ti tak poriadnu zlavu ]-(
Odpovedať
Babyyy ja uz som konecne nasla firmu co nam vytlaci nase oznamenia a tie hluposticky, tak sa tesim ako male dieta :-D Uz len ench mi to polovicka odobri aby sme to mohli poslat :-D A rozhodla som sa ze si pojdem vyskusat saty este do jedneho salonu a ak sa mi tam daco bude pacit, asi si to rezervnem (prepadne mi zaloha v pronovias, ale co uz) :-D sibe mi? asi jo :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?