Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
ne ten mám zo žltého. Obrúčky ešte nemáme, len vieme aké chceme a kde nám ich spravia. ja som chcela len žlté, ale drahý chce kombináciu žlté-biele :-D :-D :-D
Odpovedať
obrúčky chceme tie čo mám v albe ako 1. variant. celé žlté a srdiečko biele
Odpovedať
Profilova fotka
hihi my budeme mat kombinovane :-D ale ja radsej na biele som hihi cize to spolocne nemame 8-) no ale uz by ste mali riesit obrucky nam ich zhotovuju uz 3tyzden :-D no resp. uz budu hotove v 3tyzden aspon by mali byt... :-D
Odpovedať
hej hej, viem... ten pán nám povedal, že tak mesiac to asi trvá :-S len neni kedy ísť do PN :-( vybaviť to
Odpovedať
Profilova fotka
vies niekedy z rana v sobotu treba vstat a ist lebo fakt budes to mat ltt a nikdy nevies co sa moze stat a bude meskat vyroba obruciek hih inak tie ceny obrucok su strasne... :-N vyzdobku uz riesis? ja uz len tie drobnosti sviecky, baloniky a pod...aspon dufam, lebo sem tam zistim co este mi treba a len pozeram ze kolko este dam do tej svadby :-N
Odpovedať
No ono to nie je až také jednoduché, totiž pracujem aj cez víkendy a robím dvanástky, takže ani poobede sa nedá :-( , ale budúcu mám voľnú, tak vtedy chcem ísť. Výzdobu mi bude robiť jedna pani...nie preto že by som bola nešikovná a neschopná :-D ja by som sa s tým rada pohrala, len sa bojím, že by som to nestíhala... ale už mám farbu a aj predstavu ako to bude vše vyzerať, tak už len jej to zreferovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi sak toto aj ja robim 12-tky mna picne :-D a tiez sa neda len teraz mam skusku v piatok tak mam off a farba aka bude hmm pochval sa tete mirke :-D
Odpovedať
že teta mirka, ha ha.. :-D a kde pracuješ?? teda lepšie povedané, čo robíš?? Ja do školy nechodím, ale práve som dokončila vodičák, takže tiež mám "jednu skúšku" za sebou :-D :-D Pôvodne som chcela cyklaménovú, ale ked som to u kamošky videla naživo, tak to na mňa pôsobilo moc cukríkovo :-D ... potom červenú, ale tú mi mamina zamietla... neskôr zlatú, ale tá pôsobila tak nenápadne, ale včera som na stránke jednej agentúry našla, že capuccino, ale ono je to taká zvláštna hnedozlatá, keď chceš tak kukni na: www.vandadekor.sk (galéria - svadby - farba capuccino). tá farba sa mi hneď zapáčila :-D :-D
Odpovedať
My sme sa tu dneska nejak rozpísali :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem k vodicaku ja som robila pred rokom a hrozne som sa bala ja som tiez chcela cyklamenovu alebo ruzovu ale zatrhli mi to ze je to ako pre barbie tak mame merunkovu a kamka co je v UK pochvalila vyzdobu ze v UK teraz merunkova leti tak sme v obraze :-D capuccino hmm idem kukuc ale moze to byt zaujimava farba nebude tmava? sak posudim pockaj idem kukuc a kde robim ti napisem IP...
Odpovedať
OK, kludne si môžme písať aj tak
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je inak zaujimava farba ani nie tmava ani nie svetla ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej hej, preto sa mi hned zapáčila a zároveň pôsobí tak elegantne, teda aspoň na mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko nejako ste sa tu tusim rozpisali... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nezačneme novú tému na termín 19.09.2009?:)
Odpovedať
Ahojte
Odpovedať
babenky porate mi chystame svabu lebo cakame babo ,ale jedine termin svadby vychadza 31 oktobra nemyslite ze ked budem v 6 mesiaci to bude dost tazke ???
Odpovedať
Profilova fotka
uch no pozri sa satky su rozne a ked si vyberes spravne nebude vydno ze cakas baby tazke no vies pri redovom urcite :-| ... Inak GRATULUJEM k babatku
Odpovedať
no presne si myslím to čo Mirka, síce skúsenosť s tým nemám. Ale v dnešnej dobe nájdeš také rôzne šaty... Napríklad aj moje mi tak perfektne vytvarujú postavu, že v nich vyzerám o min 5 kg chudšia :-D , čo je super... Akurát v tých popolnočných to nezakryješ
Odpovedať
Babyyy dnes je to presne TRI MESIACE DO SVADBYY :-D a ja som chora :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja neviem kde mam zase zacat mala som stanice tak som sa tomiu nevenovala.. ako kupujete alkohol ja to neviem vypocitat.. hlavne tvrde aby nebolo malo
Odpovedať
verca 201 co sa tyka tvrdeho alkoholu - ja som to nepocitala kolko, ale kto ma co rad... teda co sa pije v nasej rodine a v rodine draheho. Mam to celkom jednoduche, lebo nase rodiny su skor "vinari", takze tvrde moc nepiju. Ale budeme mat martini, becherovku, jameson, tullamore, tequilla, slivovica, borovicka, domaca marhulovica, fernet, vodka...takze na vyber bude dost. Ked bude chybat, tak sa objedna z restauracie, kde bude hostina. Ale kupili sme toho dost, lebo sme boli lyzovat v Taliansku v bezcolnej zone a kupovali sme napr. 1 liter becherovky za 5 € (smiesna suma :-)). U nas sa bude dokupovat len slivovica, borovicka a fernet. zuzumajko, ja som bola chora posledne dva tyzdne, sa mi to vlieklo, ale uz je to lepsie :-) nebooooj :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky uz len tri mesiace a budeme vydate...tak sa tesim..dufam ze to dopadne dobre... vcera sme boli objednavat torticky na svadbu :-D ... dnes sa chystam ukazat kadernicky tak som zvedava co mi povie... dufam ze s tymi mojimi vlasmi nieco urobi :-D :-D
Odpovedať
baby, skuste sa spytat v tych lokaloch kde budete mat svadbu :-D nam poradila nasa prevadzakrka priblizne kolko tam mavaju coho a co sa potom realne vypije :-D najviac aj tak idu vina a nie tvrdy alkohol..a malokto sa bude na svadbe chciet zrubat, takze na to myslite :-D
Odpovedať
ahojte babulky dlhsie som sa neukazala.. co mate nove? my asi by sme mohli mat svadobne auticko veteranika.. co by bolo skvele.. jupiiiiii.. alebo kabrio bmw. ale tam je to len pre 2 osoby a my sme chceli sofera.. neva.. nejak sa to poriesi.. a co vy? ako ste na tom? v piatok tomu boli 3 mesiace do svadby :)))
Odpovedať
Profilova fotka
uf, no aj ja rozmýšlam,že už len 3 MESIACE! stále myslím na to,že musíme všetko skontrolovať a doladiť,stále máte pocit,že niečo chýba?
Odpovedať
Profilova fotka
minam jééé...to je pekne...aj ja by som brala vyterana a jak vyzera to auticko? mas foto v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
gebriele ja nemam pocit...ja som si tym uplen ista ze nieco chyba...ael tak su to este tri mesiace...tak to snad vsetky vsetko postihame..a bude to tip top :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to dúfam,že postíhame:) včera ma môj drahý označila za svadobnú fanatičku - že by som to už prehánala?:)
Odpovedať
baby tak ja mam pocit, ze nemame nic :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?