Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
BABULKY, ďakujem za odpovede. Ja to tiež poznám ako vyberanie do vienka :-D a vo svadobných šatách. Takže to bude paráda, tuším by som sa radšej prezliekla do tých červených, ale bohužiaľ, nie sme z východu, tak musím dodržať naše tradície :-N . Ja si zatancujem už zajtra, bude s drahým taká predpríprava na našu svadbu, vydáva sa totiž kamoška :-D , tak sa teším, už som si aj šatky bola vziať.
Odpovedať
zuzumajko no presne o tom som písala horevišie že bude problem s tancovaním s tými čo netancuju a nevedia tancovať aaa pomoooc to bude vyzeraťa :-D
Odpovedať
my tiez spajame vychodniarske a zapadniarske zvyky.. u nas sa vybera do vienka a na vychode sa tancuje redovy.. my to spravime tak, ze sa dam odcepcit podla nasich tradicii ale navyse sa prezlecieme do krojov a potom ked budem odcepcena tak pojdem tancovat redovy.. tak dufam, ze to v tom kroji zvladnem.. este som nikdy kroj nemala obleceny ale pocitam ze to bude asi tiez tazke :-) takze ja som chcela len dodat k tej teme napolnoc
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ja ako vychodnarka sa najviac bojim redoveho, lebo je to dost namahave tancovat 30-45miin vkuse dokolecka ;-) aspon premna kedze sa mi toci hlava uz pri sladaku :-D no az tak nie :-p ale toto bude makacka na nozky a hlavu urcite... :-N
Odpovedať
ahojte babenky, zaujima ma, ako je to u vas, riesite nieco take, ze ked na zasnubach dievca dostane od chlapca prsten, ma nieco dostat aj chlapec??? Lebo mna to vobec nenapadlo, len moja mamina mi dnes (dva dni pred zasnubami) povedala, ze vraj za ich "ery" sa chlapcom davala kosela ... fakt mi prosim napiste vas nazor, riesili ste nieco take???
Odpovedať
Profilova fotka
kosela? koselu kupujes chlapcovi po redovej ale na zasnubach? to som nepocula... ale kazdy kraj ma ine zvyky mozno u vas to tak je...
Odpovedať
sabrina ja tiez neviem o tom ze by sa nieco davalo... ved tam ide ziadat chlapec o ruku dievca.. a podla mna zalezi od vztahu.. ako to mate zauzivane... cize ja by som potom navrhla ist na spolocny romanticky vikend napriklad ktory bude pre oboch.. to bude darcek obom.. bohuzial prsten sa dava, ale zalezi od vas ake mate priority.. nemusis dostat prsten ked nechces.. a nebudes mat nic ty ani on.. basta fidli :-p :-D ale koselu davat mi pripda esste horsie ako by som mu nedala nic.. ked uz silou mocou nieco chces tak nieco take co aj jemu bude cely zivot pripominat vase zasnuby ale malo by to byt nieco co ma aj on rad. napr retiazka alebo prsten tiez-ak to nosi vobec.. ale moc by som si s tym hlavu nelamala :-) mirka ved prave toho sa bojim. lebo po nasom by sme tancovali aspon obaja ale takto si to od..eriem len ja :-N a zvlast ako som spominala, neviem aky tazky bude ten kroj cize este aj to bude sranda. ked bude vonku este teplo ajajajaaaaaaj.. mam sa na co tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uch ja si pojdem vyberat kroj tak poviem ze chcem lahky :-D a cizmicky mas?
Odpovedať
to mi daju vsetko co je k tomu treba.. a prave toho sa obavam najviac.. lebo nas myjavsky kroj ma cizmicky a nie nejake lahucke obycajne topanocky.. ale pre tu chvilku to spravim.. uz asi nikdy v zivote ten kroj mat obleceny mat nebudem.. a dufam ze takymto sposobom mozem raz mojim detom ukazat ake boli kedysi zvyky.. lebo myslim ze neskor nebudu uz ani taketo :-|
Odpovedať
mimam :-) dik, ja som zrazu len zazmatkovala... som rada, ze nie je nieco oficialne zauzivane a len ja som o tom nevedela :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne kazdy kroj ma ci uz tu "chustku" - satku alebo stuzky do copu no stuhy asi ti nedaju zalezi od toho kto poziciava....
Odpovedať
mirka12011 Mirka,včera sa mi vydávala kamoška a tiež ju na komplet navliekli do kroju. Bola to fuška, toľké sukne mať. :-D :-D Ale viete ako sa svadobčania na tom smiali?? :-D :-D Ved v takom oblečení sme ju nikdy nevideli a zrejme už asi ani neuvidíme.. No ja takúto tradíciu mať nechcem :-N , tak dúfam, že mi to prejde u mám :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D ja nechcem cepcenie :-p
Odpovedať
tak ja sa do toho kroja tesim.. a myjavsky kroj ma taky krasny cepiec takze ziadna satka a stuzky.. :-) ved po svadbe uvidite.. urcite to sem dam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky chcem sa pochvalit aj ja uz mam hotove oznamenia :-p ako sa mate? kde ste vsetky?
Odpovedať
Mirka12011 Jaaaaaaaj Mirka, vieš ako sa teším, už ich máme aj my. Zajtra hodím foto do albumu, teraz som v práci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja hodim hihi len musim zavolat bratranka aby dal kodeky na bluetooth do compu bo mam novy a nemam tu ho ;-) hihi jejejejej tak sme dve...Este niekto sa chce pochvalit? :-D
Odpovedať
Zajtra mám voľno, tak hodím, včetko čo už máme... A kuknem aj to tvoje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok kukucnem aj ja zajtra na tvoje :-p
Odpovedať
Mirka, ako som tak pozerala tvoje albumy, tak som prišla na to, že sa nám páčia rovnaké veci :-D sranda...
Odpovedať
Profilova fotka
aj datum sa nam paci rovnaky :-D
Odpovedať
no napríklad aj to :-D aj obrúčky :-D aj mimčo :-D a všeličo iné....
Odpovedať
Profilova fotka
no obrucky uz by mohli byt hotove hihi tento tyzden, tie co mas vo fotoalbume sme chceli aj my no nakoniec budu tieto a co sa tyka mimca mozno o rok :-p
Odpovedať
No tak u nás to mimčo tak skoro nebude :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hih preco? ja myslim tak o rok ze sa zacne pracovat ;-) o baby... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
inak simca mas presne to iste na oznameni co aj my spolocnou cestou ist.... :-D mna picne :-N
Odpovedať
Ja chcem aby sme najprv postavili domček a potom až bábo,,, si neviem predstaviť, že by som mala vychovávať dieťa u svokrovcov :-|
Odpovedať
Heeej??? ti vravím, že máme veľa spoločného :-D
Odpovedať
Mirka a ktoré to máte vlastne obrúčky?? A ak sa môžem opýtať, že čo vás vyšli?
Odpovedať
Profilova fotka
uch tak to chapem hihih este mi povedz ze mas snubak z bieleho zlata aj obrucku a ma picne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?