Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
miri, ja sa musim s mojou vizazistkou najskor dohodnut na termine :-D Ale som sa dozvedela, ze ked Ti da vizazistka na makeup nejaky zlaty prasok ci co to, vydrzi to dlhsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D aj ja sa zatial len dohadujem s mojou hih zatial nepotvrdila termin hih zlaty prasok? nooo dobre vediet :-N aspon sa budem tvarit dolezito ked sa jej spytam na zlaty prasok :-N
Odpovedať
No ja idem v sobotu na svadbu kamoske, tak si pri tej prilezitosti idem dat spravit uces a vizaz aky si predstavujem na moju svadbu :-) Ale kadernicka ktora ma bude cesat na svadbu nemohla tuto sobotu, takze k nej pojdem este asi na skusku niekedy v auguste, zac. septembra este raz...
Odpovedať
inak off topic: BABY Z BRATISLAVY, ktore si robite OZNAMENIA same, kde to date tlacit? Uz ste nieco nasli? :-D Adi, aha, jasne, chapando :-D No, ta moja je uplne ze zlatunka kadernicka, dostala som sa k nej cez kontakt tuna od nejakej nevesticky a mam to asi 10 minutiek od domu. Ale ja nebudem mat na hlave nic zlozite -chcem drdol :-D Inak mam brutus dilemu!!! ze ci zavoj, alebo "no zavoj" :-D lebo potom musim zistit aky chcem, ci s gumickou alebo nejakou ozdobnou sponou..vzhladom na saty asi ozdobnu sponu..i ked na mne tie saty aj tak vyzeraju ako vrece zemiakov :-| :-( no co, neschudnem..debilna stitna zlaza whatever No a este mi napadlo: uz mate zajednane kvety? A co budete mat ako vyzdobu na auto? :-D
Odpovedať
a este mi napadlo: nie ste na facebooku niektore? :-D :-D :-D :-D to len tak uplne off topic :-N :-D
Odpovedať
Zuzi, aj ja chcem nakoniec len obycajny hladky drdol. Tak snad to nebude problem... Ale urcite budes krasna v tych satockach a ja by som si dala aj zavoj, nech sme prave nevesty, no nie? :-D Ja som sa bola pytat na kyticu u Ivana Bednarika pred tyzdnom a povedal mi ze staci ked to dojdem objednat na zaciatku septembra. Takze s tym asi este netreba stresovat...
Odpovedať
zuzumajko, stitna zlaza? vitaj v klube :-( ja uzivam lieky uz 8 rokov, zatial sa drzim.... tak drzim palceky aj tebe ;-)
Odpovedať
Bodovka, heh aj ty vitaj v klube :D Tusim nas tu je viac takych co maju problemy so stitnou zlazou :-| Zuzik, hej som na FBK 8-)
Odpovedať
anro, znizena alebo zvysena funkcia? ja som znizena :-| nebavili ste sa s endokrinologom o moznosti otehotnenia pri problemoch so stinou zlazou?
Odpovedať
bodovka, ja mam tiez znizenu funkciu :-( A endokrinologicka povedala ze sa mam ukazat u nej co najskor ked zistim, ze som tehotna... inak nehovorila ze by mali byt nejake problemy, len to treba kontrolovat...
Odpovedať
anro, no snad budes mat pravdu, ze to bude bez problemov :-) Ja mam momentalne este neurologicke problemy, snazia sa zistit, co mi vlastne je a jedna lekarka si mysli, ze moje problemy su zo stitnej zlazy. mne sa tomu ale nechce verit, lebo lieky uzivam pravidelne nalacno, vysledky mam dobre, tak neviem... snad sa to uz coskoro dozviem, co mi vlastne je... :-S mala by som sa venovat pripravam na svadbu a nie mysliet na choroby, ale bohuzial to nejde.... :-(
Odpovedať
Babuľky, tak sa nám to pekne kráti... :-D Problém so závojom a účesom asi rieši každá, ale ako napísala už si nepamätám kto :-N ako "správna" nevesta budem mať závoj... :-) a nad účesom rozmýšľam, lebo sa mi páčia také spustené romantické vlnky, tak s kaderníčkou premýšľame ako do toho "nainštalovať" závoj :-D :-D Baby, taká hlúpa otázka, ale čo je to ten redový tanec?? :-D Ja som sa s tým totiž nikdy nestretla :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
simonka, redovy tanec je tanec, ktory sa vacsinou tancuje na vychode slovenska. Dievca si oblecie cervene saty a hostia si "kupuju" tanec s nou. :-) Bola som na jednej svadbe na vychode a tam mi to jedna znama vysvetlila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 ani ja ten názov velmi nepoznám, ale čo tu opisuje zuzumajko, tak mi všetko tak robíme len sa to volá aspon u nas že "vykrúcanka"...
Odpovedať
...u nas je to tzv. "vyberanie do vienka", len netreba cervene saty... nevesta je este vo svadobnych ;-)
Odpovedať
bodovka85 presne tak to poznám aj ja
Odpovedať
chelonka, supeeeeer, u nas sa vzdy kazda nevesta pritom strasne zapoti, lebo niekedy to trva aj tristvrte hodinu a v kuse "trsat" takyto cas vo svadobnych satach je narocne :-D
Odpovedať
cafte baby, aj u nas je to vyberanie do vienka ;-)
Odpovedať
bodovka85 no to hej, na to som u nas velmi zvedava :-D
Odpovedať
chelonka, u nas to bude tiez riadna divocina :-D :-D :-D kym ma vsetci stryckovia a bratranci vytancuju (mame vyse 100 hosti), k tomu ked sa pridaju moje dost tazke saty a unava z celeho dna, obavam sa, ci to prezijem :-N
Odpovedať
bodovka85 ty hej len tvoje nohy nie a kedže máš na 100 ludi, tak to budeš miať viac ako na hodinu!
Odpovedať
...ved mam z toho hruuuzu, ale zas na druhej strane je to len raz v zivote, tak to budem musiet zvladnut ;-) a drahy tiez :-D treba len pohodlne topanky :-)
Odpovedať
hej hej to treba a treba vedieť aj trosku tancovať :-D
Odpovedať
no tancovanie nam ide, nie je to vykon ako v let´s dance, ale nie sme ani dreva :-D
Odpovedať
bodovka85 no ja viem tancovať, len ja mám problem s niektorými ludmi, proste si nesadneme a potom je to užasne :-D zábavne máme to zdokumentované z jednej svadby, by si sa asi ušulala smiechom bolo to na sesternicinej svadbe, isla som tancovať s jej nastávajúcim a ja som asi dve mesiace učila jedného chalana tancovať jeden spoločensky tanec a tam som bola v pozíciii vodcu a tak som to chcela aplikovať na ženích no uštali by ste sa.Máme na videu zdkomentované jak sa tam rehocú všetci ludia čo si nás všimli doslova isli do kolien popri tanci okolo ženíchov :-D
Odpovedať
potom som absolvovala ešte 3 svadby, ale už ani na jednej som neabsolvovala tento tacec "vyberanie vienka" a teraz to budem mať na svojej svadbe pomooooc
Odpovedať
chelonka, hod to na net, musela to byt zabava, ale su to na druhej strane perfektne spomienky, na ktore sa do konca zivota nezabuda :-) na svojich svadbach to zvladneme, MUSIME :-) aj ked ja z duse nenavidim, ked mi niekto pri tanci sliape na topanky, resp. na hole prsty, ked mam sandalky... to idem vtedy dotycneho prizabit a neviem, ako sa budem pritom ako nevesta usmievat... :-D he he, si budeme musiet s drahym dohodnut tajny signal, nech ma pride vyslobodit, lebo som schopna zabijat :-D
Odpovedať
bodovka85 ta na net to určite nehodim :-D :-D hej hej nejaky signal treba dať :-D
Odpovedať
boze baby, ja sa toho inak dost desim :-D lebo si neviem predstavit ze budem tancovat s kamaratmi, ktori vobec netancuju :-D :-N alebo taky moj ocino :-D ked sme tancovali na stuzkovej, tak som ho viedla ja :-D no proste..to bude zabavne :-N :-D
Odpovedať
zuzumajko, bude to sranda prevelikaaaaaaa :-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?