Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabriela tak ja som rezervovala termin v kostole doncom decembra a uz mi zostala len jedna jedina hodina, ktoru som vzala a uz nic volne tam nebolo a to bol skoro januar ;-( brutus s tymto datumom, o sale ani nehovorim to bolo problem zohnat....
Odpovedať
Profilova fotka
bude celkom vtipné stretávať 19.09. samé nevesty a striedať sa v kostole ako na bežiacom páse:)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi no bude nas trosku viac :-D trosicku viac ako v inu sobotu, ale aj toho 10.10.09 sa mi zda, ze je dost svadieb...
Odpovedať
Profilova fotka
no september a október je plno:) mirka12011-čo ti ešte chýba?
Odpovedať
Profilova fotka
oznamenia ;-) taka malickost :-D vyzdoba je na ceste...popolnocne satky uz na slovensku ocakavam ich prichod zajtra, a drobnosti co sa tyka vyzdoby hih ze drobnosti to bude stat asi najviac :-D organza uz objednane, balony tiez este sviecky,lupene a vyzdoba by bola a vies vzdy nieco zistis, ze ti este treba :-D ako si natom ty?
Odpovedať
Profilova fotka
No myslím že relatívne dobre:)dúfam. ešte nemáme vytlačené oznámenia, poháre a tiež doladiť výzdobu, obrúčky ešte nie sú vyrobené, etikety na fľaše a samotné fľaše, krabice na výslužky. ešte musím objednať lupienkový ohňostroj a kúpiť drahému košelu po polnoci a podprdu do šiat,no vidíš a zisťujem že stále je čo robiť:)aj tak mám pocit,že mám málo času. máš album?
Odpovedať
Profilova fotka
ano mam album, no spodne pradlo treba aj mne hihi no hovorim, ze vzdy sa nieco najde naco zabudnem :-N este mame 3mesiace pred sebou stihame podstatu uz mame teraz doladit... :-N
Odpovedať
Vidím, že o tento dátum je tu fakt veľký záujem!!! :-) Aj my máme v tento deň svadbu, ale s objednaním sále a kostola sme našťastie problém nemali, lebo sme všade prišli prví... :-) Sálu sme si objednali už rok predtým a kostol asi 4 mesiace dozadu...
Odpovedať
Profilova fotka
wevas - šikovná:)keby som bola tušila, aký je to problém, šla by som tam aspon rok predtým,lenže drahý ma oficiálne požiadal o ruku až na Vianoce:) mirka12011 - to máš pravdu,že aj tak sa nezbavím pocitu,že niečo mi bude chýbať!
Odpovedať
Jaj babuľky, ako tu stále čítam tie príspevky, tak len dopisujem na papier, na čo som ešte zabudla a čo mi chýba. A to som sa už tešila, že len nejaké maličkosti. So sálou sme mali aj my problém. Vybavili sme si to so správcom toho zariadenia a on nám povedal, že všetko ostatné sa postará, že to ohlási aj na mestskom úrade, lebo to patrí jemu. Lenže kým tam on išiel, tak na úrade si to už rezervoval iný pár. Čo som sa len naplakala od zúfalstva. Ale našťastie to dobre dopadlo v náš prospech :-) . No a v kostole mali už len jeden voľný čas o 16, ale to my úplne vyhovuje, aby sme všetko stihli a aby to nebolo veľmi dlho, lebo kamoška bola na svadbe, ktorá začala o 13 a navečer už ľudia boli hotoví. :-N to by som nechcela Vážne by ma zaujímalo koľko svadieb bude v tento deň :-) Dá sa to niekde zistiť?
Odpovedať
Profilova fotka
gabriela aj ja som dostala prstienok na Vianoce hihi a to uz koncom decembra som vybavovala kostol :-S tiez keby som to vedela skor uz mam rok dopredu vsetko rezervovane a nestresujem...
Odpovedať
Práve mi prišiel návrh oznámenia. Tak sa veľmi teším :-) . Do týždňa ich máme doma, jupíííííííí
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
simonka, to je super nápad s tým zoznamom:)len už ich mám toľko a stále čosi chýba. mirka - kukla som album - peknučké šaty. biele alebo smotanové?ja som zvolila smotanové,bo som dosť bledá a v bielej vyzerám ako taká smrtka:)a už aj v decembri bolo neskoro!nám sa smiali v januári,že či nám nehrabká,takto skoro,no ešteže som si ich nevšímala:)
Odpovedať
Profilova fotka
biele su akurat som volala ci uz dosli, ze vraj na dalsi tyzden dojdu, co som si skusala, tak sampano farbu a sama ta tetuska v salone hovorila, ze mne pojde viac biela, aj som chcela bielu, hih ja smrtkovska nebudem :-p uz mam za sebou 100min v solarku a este takych 100 si doprajem raz za zivot :-p simonka idem kukuc na oznamko hihi
Odpovedať
Profilova fotka
no ja moc solárko nemusím,ale čo by som pre krásu neurobila,ked dovolenka pri mori tento rok nevyjde:)jaj a kabelka k šatám mi chýba:)
Odpovedať
mirka12011 Ešte sem musím hodiť, ale je len v čiernobielej verzii,návrh posielajú len takto, tak dúfam, že originál nepos**ú,lebo prvý návrh mal "pár" chybičiek :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simonka som si vsimla, ze tam este nieje :-N fabriela - kabelku? k popolnocnym? nieje to zbytocne?
Odpovedať
Profilova fotka
simonka aj ciernobiele tvoje oznamenie vyzera dobre, potom daj aj farebne :-p ked bude hotove hihi do tyzdna ti ich vytlacia?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, k svadobným - takú nejak listovú v maslovej farbe,aby sa dala znosiť i pak:)popolnočné mám ladené podobné ako svadobné,aby sme nemuseli vymýšlať iné farby
Odpovedať
mirka 12011 už to tam je gebriela tiež si myslím, že tá kabelka k popolnočným je zbytočná Opúšťam Vás baby,volal mi kamarát, aby som sním išla kúpiť snubný prsteň pre frajerku, tak sa idem rýchlo nachystať. :-D Večer som tu
Odpovedať
Profilova fotka
aj moja druzicka mi oznamila, ze sa bude vydavat, tak sa tesim na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ty nechces k svadobnym tu palerinku ci ako sa to vola? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslíš pompadurku:)no to potom nikde nevyužijem a nehodí sa mi to k štýlu šiat:)
Odpovedať
Profilova fotka
hih no asi tak sa to vola ;-) ja ju budem mat k satkam, ale ja ju nosit nebudem najskor bude v aute a tak niekde v satni, dam si tam nejaky ten lesk aby som si po ceste natrela pusu :-D a co sa tyka zavoja, ten planujem mat na foteni, na obrade, a po 1 spolocnom tanci pojde dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ho neplánujem vôbec,ale čo mi odčepčia:)
Odpovedať
Profilova fotka
uch nad tym som este neuvazovala :D
Odpovedať
Zuzamajko - o nie nie len ty mas take stavy, ale pomali sa do toho znova dostavam 8-) . Ja som sa pochytila so svokrou tak preto ma nejak prechadzala na vsetko chut. Baby kde si budete davat robit pierka? Ja rozmyslam ci si mam dat aj nieco cez plecia na fotenie alebo nie, a mam uplne dilemu ako si dať vlasy. Pači sa mi ked su tak spletene s kvetinkami, ale pači sa mi aj zavoj. No dilema :-N A nejak sa mi nechce ustaliť zoznam hosti. Ako u šibnutych 8-(
Odpovedať
mirka12011 hej do týždňa my ich pošlú domov. Ja idem na svadbu už budúcu sobotu kamoške a potom uvidíme,kedy si stanovia termín títo druhí, čo sme boli ten prstienok vyberať. Tak sa už teším, nejak veľa svadieb sa robí v našom okolí.
Odpovedať
Profilova fotka
no co pekny ste vybrali? :-p
Odpovedať
no idem teraz domov tak by som snad si mohla ist podla ohlasov zajednat tu kadernicku.. len nebudem mat teraz cas na skusku tak snad ked tam pojdem o mesiac nebude neskoro aby som to mohla este zmenit :-N och boze.. mne sa toho teraz tolko nakopilo.. mam vela prace tak pripravy na svadbu nejak stagnuju momentalne.. ani nemam cas pozriet si albumiky vas vsetkych.. co mate nove a tak.. :-( ale vzdy aspon ako tak prebehnem co rozoberate aby som nestratila nit.. ale niekedy sa tak rozbehnete ze ani nestiham :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?