Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Ja tam byvam teraz 5-ty rok :-) Ale iba cez tyzden (skola) ;-) Preto som sa pytala, inak byvam v LV :-) Uz aj vybavujes nieco na svadbu? Chystam sa obehat aj salony v BB...
Odpovedať
Profilova fotka
devlin: ako????? ty byvas v badine? spravne som to pochopila? no este sme nezacali vybavovat nic, len buduci tyzden mame rozhovor s rodicmi ze aku svadbu budeme robit a podla toho sa zariadim. Ale salony si v najblizsej dobe obeham,aj ked len na motivaciu, lebo chcem za ten rok este nieco zhodit. A kde a co studujes?
Odpovedať
dominika, IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte baby pozeram ze sa k nam dalsia pridala :-) :-) vitaj domi pekny datum ste si vybrali :-D :-D na vy dve sa tusim aj poznate ako ste to doriesili cez ip zistili ste ze ste susedy?? :-D :-D tento tyzden sa xystame to oznamit no som zvedava aka bude reakcia-drahy ostal nejaky ustaty furt len spi aj z jeho robotu sprostu ]-( ]-( malinka je prvy krat xora lebo ma soplik ale nie som si ista ci to neni zase zubcek ale xuda taky soplisko ma ze az
Odpovedať
Caf Hedu, no rozrastame sa ;-) Nie, nie sme susedy :-D Ale studujeme obe jazyky ;-) Nuz, tak drzim palce ;-) Potom daj vediet, ako to dopadlo. Chuda malinka... :-| nech to rychlo prejde...
Odpovedať
Ahojte baby, vidím, že nás je stle viac, čo máme ten krásny dátum....a to som sa bála, že budeme samy :-D .Ako stojíte s prípravami? Krásny dátum to máme :-D
Odpovedať
Ahoj lucil, my mame salu, matriku a fotografa...Musim teraz, kym som doma...Potom to bude tazsie... A Ty?
Odpovedať
My máme zatiaľ sálu, chyszámešte na farský úrad, lebo to chceme mať v kostole, ale z toho ti mám taký stres....to bude asi to najhoršie...a ešte kamoška, čo mi robí nechty pravidelne, si ma už objednala...takže tak nezvyčajne, som rok dopredu objednaná na manikúru :-D , ale to len preto, že to je kamoška a tá sa tak tešila z našej svadby, že si ma henď objednala....ale inak nič moc....také väčšie prípravy začnú asi po vianociach....už teraz sa na to teším...šaty kedy budeš riešiť?
Odpovedať
neviem, mozno uz aj teraz zacnem obliehat salony :-) Lebo ja mam cas do decembra...potom skusky no a po nich statnice a diplomovka... A Ty? to mas v pohode s tou manikurou;-) a preco mas stresy z kostola?
Odpovedať
Lebo drahý má len krst...tu u nás vraj zosobášia aj tak, ale neviem...inak si bude musieť urobiť prijímanie a to bude pre neho asi ťažké, lebo on na takéto veci nie je, rozumieš mi, nie? aj mňa tento rok čakjú štátnice a diplomovka...a navyše môj zlatučký nastávajúci sa pustil do stavby nášho domu a na jar chce začať....teraz vybavujeme papiere...len som zvedavá, ako to budeme stíhať...a vieš, on nie je veľmi ten oblekový typ :-D ...tak som zvedavá, ako prinútim chodiť od marca alebo apríla na skúšky ku krajčírovi...to bude frflania..ja tie šaty asi začnem riešiť niekedy v decembri...aké by si chcela, lebo ja sa vôbec neviem rozhodnúť teraz, nie to ešte potom...
Odpovedať
Rozumiem, ja tiez nie som na take veci :-D a drahy uz vobec nie. A oblekovy tip...aaaaaaaach, ani mi nevrav. To bude boj, uf. Hadam zvladneme ;-) Ja trosku tusim, ale tiez nie som rozhodnuta... Nie take tie "tortove", lebo som nizka, to by som vyzerala... Chcem biele, nechcem cipky...ani rukavice asi. Skor viem, co nechcem :-D
Odpovedať
Presne aj ja...nič prezdobené ani veľmi široké...tiež nemá výšku adriany sklenaríkovej.... :-D mne sa páčia jednoduché....nemám rada komplikované veci...zatiaľ čo som u nás v salónoch videla len tak cez výklad, vyzeralo akoby ich psy trhali....zo šiat mám najväčšiu hlavu v smútku....a to ešte musím poriešiť družičky, lebo chcem, aby boli oblečené v rovnakej farbe....a mám jednu sesternicu, ktorá má trochu komplikovanú mamu, tak neviem, čo mi na to povie.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja sa zase na saty najviac tesim :-) Ja chcem jednu druzicku a jedneho chlapceka, co bude niest prstienky :-) Ale problem je, ze nemame ziadn dieta v rodine...teda mame, ale jedno ma 5 mesiacov a druhe sa len ma narodit :-| Musime si nejake dieta pozicat, inak to nevidim :-) Mamicku druzicky treba nejak presvedcit, hadam nebude proti... Nech je rada, ze chces jej dceru za druzicku!
Odpovedať
Jaj,to sa ľahkoo povie...dievča je v pohode, ale mamu má trošku...ako to povedať...však vieš? to je ten typ, že by chcela všetko riadiť a o všetkom rozhodvať...chcela som sa ťa niečo opýtať,ale zabudla som...už asi načisto strácam rozum....mala by som už začať diétovať...ale neviem ako, keď budem chodiť na takéto dobré obedy, aký som mala teraz v robote :-D prstienky by mala niesť naša krstná dcéra...už nie je najmenšia, ale ešte stále to je v limite :-D .ak chceš, my máme v rodine jedného takého podareného chlapca...požičiame :-D .
Odpovedať
Devlin, už viem, čo som sa chcela spýtať. Akú veľkú svadbu by ste chceli?
Odpovedať
lucil, to by bolo super :-) Ak nezozenieme, poziciame od vas...Ale on bude na vasej svadbe, nie? =-) My chceme malu svadbu, cim mensia, tym lepsia ;-) max. 50 ludi, ale to si tiez nie sme isti...My sme sa chceli zobrat niekde na dovolenke v zahranici, ale robime svadbu kvoli rodine. Celkom ma to vsak chytilo ;-) A vy? Vidim, ze si z NZ :-) To je nedaleko, ja som z LV ;-) Ja by som tiez chcela schudnut, hadam tie statnice pomozu na to 8-)
Odpovedať
My budeme mať na svadbe 35 ľudí...to je predbežný počet a nechcem,aby sa nejako dramaticky menil....ja som nikdy nechcela veľkú svadbu....Máš pravdu, ten drobec bude na našej svadbe, ale hádam by sa to nejako dalo....oblečený bude...a šofér ho k Vám donesie ;-) , aby to stíhal.....Aj my robíme svadbu kvôli rodine..hlavne kvôli mamke....tá sa z toho teší hádam najviac....len škoda, že ženíchova mama nám nepraje...tá vyhlásila, že na svadbu nejde...tak aj kvôli tomu bude malá svadba....nechceme robiť okolo toho hunbuch....tie štátnice by mohli zabrať ;-)
Odpovedať
Coze? Nejde? no teda, pekne od nej... Mas s nou zly vztah? Moja buduca svokra zase pomenovala hotel, kde sa budeme brat, "snobsky" ]-( Kolko rokov ma ten chlapcek? :-)
Odpovedať
Ten chlapček má 7 rokov.Ja s mojou svokrou nemám žiadny vzťah...ona ma ešte v živote nevidela, lebo nechcela o mne ani počuť a nie to ma ešte vidieť...Nikdy sa so mnou nerozprávala a hneď o mne povedala, že idem len po peniazoch jej syna a že som....... Drahý si ma zastal, tak ho vyhodila z domu a odvtedy spolu bývame. Ja sa s ňou nemám o čom baviť. Keď drahý doma spomenul svadbu, tak povedala, že ona žiadnu robiť nebude a nikam nejde...vyfarbila sa. Vlastné dieťa takto odhodí... ]-( Je to obyčajná....veď vieš...ale my sa tým nezaoberáme...svadba bude, aj keď sa bude pred kostolom o zem plieskať...inak, aj jeho sestra vyhlásila, že keď nejde milovaná mamička, tak ani ona a jeho dve netere povedali to isté...jediný, kto sa potešil bol jeho otec, krstní rodičia a bratranci....
Odpovedať
Fiha, no pekne ]-( Ked je taka, kaslat na nu. To je fakt sila toto... =-) Aj tak si treba pripravy a svadbicku uzit ;-)
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
Ahoj, ja som 8-)
Odpovedať
Super. Aspoň je s kým pokecať. Zajtra idem na ten farský úrad. Som zvedavá, čo mi povedia. Keď som drahému povedal, že ak by nám náhodou nechceli povoliť sobáš, bude musieť ísť na 1.sv.príjimanie. Nebolo mu to veľmi pochuti. vraj pôjde dať príspevok pre faru, aby to išlo aj bez príjimania :-D On je asi cvoky :-p . Ozaj, minule si nepovedala, prečo sa zdá svokre váš hotel snobský.
Odpovedať
Drahy ma dobre nazory :-D :-D Nuz, to ja neviem... Je to taky novy hotel, vlastne najnovsi u nas...Tak asi preto
Odpovedať
A preto musí byť snobský? No, vraj dobré nápady.Prd.Už ho vidím, ako bude utekať s obálkou na faru. A potom nás už vôbec nezosobášia.Nie len v NZ ale ani v okrese :-D . Ozaj, nevieš, rozmýšlala si nad závojom?
Odpovedať
ja neviem, co jej je...aaale, ved vies, svokra... :-D ;-) No rozmyslala...Neviem sa rozhodnut medzi kvetom a zavojom...a Ty?
Odpovedať
Ja by som chcela závoj. Hrozne sa mi páčia tie dlhé závoje s takým pekným zdobením po bokoch, myslím, že Pronovias má také v kolekcii. A v Nitre sú aj na predaj...ale to záleží od šiat. Aj kvôli tomu by som chcela jednoduché šaty, lebo do tých závojov som zaľúbená.Len neviem, či by mi to pristalo.
Odpovedať
Ja ak zavoj, tak jednoduchy... Mam kucerave vlasy, tak preto rozmyslam nad tym kvietkom vo vlasoch...To sa mi paci...Ale zase, kedy inokedy by som mohla mat zavoj ak nie teraz?? A nad fotografom a kameramanom si uz rozmyslala?
Odpovedať
Fotografom nie, lebo nemám ani páru, za kým v Nových Zámkoch mám ísť.Kameramana už mám objednaného, dúfam, že na mňa nezabudne, lebo to je kamarát. My inak celú svadbu budeme mať po kamarátsky vybavenú :-D . Až mi to je smiešne. Víno máme od dobrého známeho, má vinice, oznamká nám tiež tlačí drahého známy,ktorý má tlačiareň a reklamku, auto máme z roboty, lebo robíme v mercedesi, obaja :-D .Kameraman je kamarát a obrúčky si kúpime u známeho, čo má zlatníctvo. Už mi chýba niekto so svadobýn salónom a kvetinárstvom. :-D Ty už máš fotografa a kameramana?
Odpovedať
my to mame podobne :-D vino od starkeho, vyzdoba od maminej kamosky, hudba ocinovi znami, oznamka nejaka rodina vzdialena, auto od znameho alebo rodiny :-D Tak je to dobre ;-) Ano, ja uz mam aj aj. Idem dnes akurat vyplatit zalohu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?