Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Adi dali sme si MERILION ci nejak tak :-D uy nepamatam :-D HNed po tvojej sprave som tam volala a aj bezala aby som sa rezervla. Dnes tam bol drahy a len povedal ze aku tortu vlastne chceme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko aj my sme si uz objednali tak asi sme vam slohli termin... lebo ze beru iba tri objednavky na den..
Odpovedať
Profilova fotka
MERILION to je ktora ja tam taku nevidim...
Odpovedať
verca201 nemali ste ako :-D my ked sme tam boli, boli iba dve objednavky na ten termin: nasa a adkina :-D inak, baby, zahajujem prve kolo pochybnosti :-( vcera som skoro zrusila svasdbu vecer :-(
Odpovedať
a ta nasa torta: http://www.cukraren-ludvik.sk/upload/...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko joooj, tá torta je prekrásna, aj ja by som chcela nejakú len bielu alebo len takú jemnú farbu...taký typ čo máš sa mi velmi páči...a koľko bude stáť ak sa môžem spýtať?
Odpovedať
rosannar 170 eur
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko to akože torty takéhoto typu sú také drahé?
Odpovedať
rosannar, ludvik je najvychytenejsia cukraren na robenie svad. tort. Inak, neviem si predstavit ze zozenies nieco pod 120 EUR v BA. Ked moja sestra pred piatimi rokmi MIMO BA platila za tortu okolo 3 700 korun
Odpovedať
Zuzi, no super, tesim sa. Tiez ste si ju dali doviezt do Pezinka, alebo si po nu pojdete? Verca, no tak potom ste asi treti na ten termin :-) Podla mna robia aj ked im donesies obrazok. BOli ste tam tiez objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko fuuha...no to je dobree...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko zaujimeva ja ked som volala tiez mi povedali ze maju jedno miesto na 19.9 volne tak si robia asi srandy.. inac mate niekto s nimi skusenosti?? ja sa bojim aby tory neboli suche...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Verca, no sak ti pisem ze jednu tortu som u nich objednala ja, jednu Zuzka a tu tretiu asi rezervovali tebe. Moja kolegyna u nich objednava niekolko tort rocne a nevie si ich vynachvalit. Nemyslim si , zeby mali suche torty. My sme si objednali CARMEN, ale len 3-poschodovu.
Odpovedať
Profilova fotka
anro ano objednali sme a dakujeme za typ-.... nemam prectavu kolko stoja svadobne torty ale ratala som v takejto sume.. zuzamajko co si zrusila??
Odpovedať
Lucinkam -dakujem pekne akurat som zajednala uz konecne hudbu. Budemem mať dj cibka. Počula si už o ňom? Gratulujem k 9kg presne tolko by som potrebovala aj ja zhodit aby som sa dostala do normalu. Ale to sa mi určite nepodari na to som prilišny papkač. A ked je tu už tema torty, kde si ju daš robiť? Mne ju robi buduceho kamoš z hornej strehovej www.ankadecor.sk on bude aj vyzdobu robit. Vcera som nahanala obručky, ale nejak to stale níe je to čo by som chcela. Zajtra mam volno (teda "P"-cko ale uz sa do prace nevratim) takže pojdem sa pozriet na hlavnej vedla Zlatokovu su nejaky zlatnici (tam ma vcera nasmerovali) a vraj by spravili obručky na zakázku no neviem neviem
Odpovedať
Profilova fotka
anro hehe takze mame vsetky terminy pre seba... no tak som rada.. my sme si dali tortu SARA ale drahemu sa paci ina tak uvidime este.. ale vsetky si krasne....
Odpovedať
Verca, tak to mate podobnu tortu ako Zuzka :-D A tiez ste si ju nechali doviezt, alebo si dovoz zabezpecite sami? A co ste vybrali ako plnku?
Odpovedať
verca, no asi mam taky divny pocit z tej svadby..vy nemate pochybnosti? u mna vcera hrozne - brutal hadka, normalne mam pocit ze ho niekedy nepoznam :-( a to sme spolu styri roky :-( baby co mam robit? prejde ma to?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie zuzi... to su stresy,,, to tak neber,,, aj my sa hadame tiez niekedy mam pocit ze ma uz nama rad ked tak po mne nakrici.. ale potom je to ok.. to zalezi od povahy.. ale vzdy som si povedala ze radsej mat doma jeho ako chlapa ktory je vulgarny chodi na pivo a tie chlapske veci moj zatial nic take.. sme spolu 8 rokov takze ho uz poznam ako hodinky... ale zase tiez ma niekedy prekvap.... To mozu byt aj nervy ale urcite kkoly tomu nerus svadbu... ja ked mam take pocity tak sa ho spytam naozaj ma chces?? a vies tie nase babske reci hehehe... nebojkaj bude dobre.... Anro.no poprosili sme ich ze nam tortu dovezu na miesto tak som rada... plnku sme si estre nevybrali tak to som im nenahlasila... jedine mame nahlasene na den ktory chceme... vy mate aku plnku???
Odpovedať
:-D Zuzi, neboooj - to je uplne normalne. Ver mi. Aj my mame niekedy take stavy - ale ako pise verca, vzdy si poviem ze mozem byt rada, ze mam takehoto chlapa doma, su aj ovela horsi 8-) Pockaj este ake to bude tesne pred svadbou... co viem z rozpravania kamosiek kt. to uz maju za sebou, tak to bola ina skuska nervov. Verca, plnky sme dali do kazdej z tych 3 casti inu. Jedna je vanilkova s ovocim, druha cokoladova s ovocim a vrh je tvarohova s ovocim (pre mna ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
anro no my tiez nejako tak zmiesame... ale vravela ze to mozeme hoci kedy hlavne je ze sme nahlaseny,. davate tam aj kolaciky robit?????
Odpovedať
my mame čokoládovú plnku a nugát. Dali sme si štvorposchodovú, lebo celé to malinké poschodie si chceme schovať :-D (teda, ak ma opustia tieto stresujúce stavy čo mám) a práve tá bude čokoška. Inak máme nugát a čokošku. Bála som sa o to ovocie vnútri. :-) Verca, no, my si tam zákusky nedavame robiť. Na to je to až príliš drahé. Ale na tortu som ochotná toľko minúť
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaaaamm aj ja chcem nugatovu a cokoladovu to su moje chute.. mnaaaaamm dala by som si
Odpovedať
Vidiiis, ta kombinacia coko-nugat moze byt fajn! Tusim to jedno poschodie zmenime ;-) Aj my sme sa dohodli, ze to este dojdeme doladit tyzden pred svadbou, ked to dojdeme vyplatit cele... Zuzi, inak tu tvoju tortu mal moj bratranec min. rok na svadbe a bola fakt naaaadherna!
Odpovedať
Profilova fotka
no to aj musi byt fajn a este ked ju spravia taku naslahanu mnam normalne slintam :-D vy mate nejaku inu stranku ja som ju tam nevedela najst hehehe iba na linku co zuzka poslala... anro kde mate v BA svadbu::
Odpovedať
Verca ak myslis sobas, Anro ma sobas v Modrom kostoliku :-D Ak hostinu, tak v Hoteli Kamila :-D snad nevadi ze som odpovedala :-D
Odpovedať
nevadi Zuzi, ved som to tu uz tusim spominala :-D Verca, musis pozret v tom linku svadbone torty (tam je Zuzkina torta), a v linku svadobne torty 2008 (tam je moja) na stranke Ludvik-a 8-) Vy mate kde sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ta otazka je aj pre teba len som ta tu nevidela ..jeej v modrom tam sme chceli aj my ale sme sa balli ze tam budu robit problemy a hlavne na termin sa caka rok.. my mame sobas na Trnavke kostole..a bude nas sobasit jeden znamy tak sme radi.. lebo mojho draheho som nevedela do kostola dostat.. hehe... inac uz ste vybavovali nejake papiere do kostola,??
Odpovedať
Zuzka ma tiez sobas v Modrom kostoliku. ;-) Tam fakt nerobia ziadne problemy. Moj drahy nema ziadne sviatosti a uplne v pohode. Ja som tam bola min. tyzden - zaniest krsny list, dostala som terminy - kedy mozme dojst na poucenia a k tomu musime ist matriku vybavit este.
Odpovedať
Profilova fotka
a co vybavujete na matrike .. ja neviem tieto administrativne veci...pockajte to mate v jeden den aj jedna aj druha.. to sa budete stiedat hehehe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?