Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka inac by sme mali dat temu dieta hehehe za 4 mesiace este mozem nieco stihnut len ma nic nenapada :-D .. inac uz to nie je trend si pametam kedy si ked sa islo vydavat tak nikto nehovoril o nicom len ako schudnut do siat hehe
Odpovedať
Profilova fotka
ja prv myslela,ze hovoris dieťa, tak ja davam kazdy den 25km na stacionarnom a veceriam suchare :-( mnam ale to som robila roky a ked zvyk tak uz ho nestratis ;-) ale o diete by som nehovorila, skor sadnut na bicykel alebo korcule a nie trapit sa a nic nejest a tak pribrat este viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no tak to si dobra.. ked ja som leniva.. to fakt vydrzis si dat na veceru suchar to by som asi umrela ;-) ale ved teraz ide leto a vyhoda je to ze je kopec zeleniny a ovocia tak dufam ze aspon nieco.. no chcela by som takych 10kg :-D ale ako sa poznam to naozaj mozem len chciet hehe
Odpovedať
Profilova fotka
preco ja by som chcela tiez 10kg ale to by som uz mala podvizivu ;-) no dajako v tom teple sa mi jest nechce a vecer sadnem na stacionar a potom na teba hlad pride ale taka mrkva to isti :-| ale treba sa mi dostat do formy tak som si povedala, ze kazdy den ked pojdem do prace alebo skoly nepojdem vytahom ale peso, prispejem ku kondicke, byvas v bytovke?
Odpovedať
Babyyy ja sa musim pochvalit!! Som donutila draheho aby sme sli na hodiny tanca :-D on by sam nesiel a ja aspon precvicim co uz viem :-D takze buduci pondelok zaciname :-D skvela to vec :-D Verca - k tej diete, fakt teraz zacina byt teplo, priroda a tak. Ja to mam horsie, priberam z liekov :-( ale povedali sme si, ze sa budeme chodit prechadzat. Potrebujes minimalne 1,5 hodiny aerobneho pohybu aby sa ti zacali tuky nicit. Co znamena, ze 1,5 hodiny rychlej chodze tiez spaluje tuky ;-) snad som pomohla
Odpovedať
ahojte, no par dni sem nenazriem a uz tu nikoho nespoznavam :-) kde sa stratili tie denne prispievatelky chelonka a irishgirll? :-D dnes to je tusim presne 150 dni do svadby... keby uz konecne bolo tych 15 dni, nie 150 :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaba ked si spomeniem tak ti 15dni pred svadbou dam odkaz, sak to onedlho neboj zbehne to ako voda ;-)
Odpovedať
no cafte babulkyyyy :-D k vysluzke.. ked mam pravdu povedat, totoi som este vobec neriesila.. a asi budem riesit az niekedy v lete v juli.. to ma asi cas.. k tej diete chcem vam vsetkym poradit ze este v zime som priberala a od decembra mi to ide pekne dole.. a co robim?.. nic.. papam vsetko ale s mierou.. to je dost dolezite... pohyb skoro ziaden.. som skoro cele dni doma za pc.. len sa neprejedam ako to ja viem ked mi nieco velmi chuti.. ale ani to si sice neviem sem tam odpustit :-N ale co je najdolezitejsie.. vecer sa uz nesnazim nic jest. tak po 6-7.. nie vzdy mi to sice vyjde, ale zatial sa mi celkom dari :-) a kilecka idu dolu.. nie sice velmi rychlo, ale za tri mesiace asi 4-6 kil.. to si myslim ze je pohodicka.. takze do svadby uz ani moc nemozem.. lebo sa v tych mojich prekrasnych velkych satickach stratim :-p ;-) x-) a co z toho vyplyva? papkajte vsetko, dokonca aj sladkosti, ale vsetko s mierou.. a hlavne nie vecer.. a ked uz fakt musite, tak radsej zeleninku a ovocie.. zarucene pomoze :-) a moj zlatusik schudol min rok po 90 dnovej diete (spominanej aj tu na MS) 13 kil.. takze tiez sa oplati vyskusat.. ja som asi po 2 tyzdnoch vzdala to trapenie.. ja musim papat to na co mam v tej chvili chut :-N :-D a veru uz necelych 5 mesiacov :-D ale uvidite.. anio sa nenazdame a uz tu nebudeme ani tak casto ako budeme pred svadbou este narychlo nieco vybavovat.. ale tesim sa az sa tu stretneme aj po svadbicke a napiseme si ake to bolo .. po tolkych pripravach ;-) x-)
Odpovedať
Caweste - baby maaaaam oznamenia, mam oznamenia tralala sa z nich vytešujem teraz mi ich doniesli. Dieta? Hmm dala som sa na 90 dnovu a vydržala som asi tak 5 dni. Papat sa musi. Dala som sa na tae-bo a ro je super vec. Kila idu pomali ale isto dole :-N
Odpovedať
Profilova fotka
motýlik25 tak ti gratulujem...ja idem dneska kupit vizitkový papier na oznamká, mne ich bude sestra robiť a tlačiť u nich v robote...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte motylik tebe je hej mne este treba objednat oznamenia, ale mne prisli topanocky jupiii ta sa vytesujem aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, motylik25 gratulujem k oznamkám, tak pozor, ešte budú horúce.... :-D Kde Ti ich tlačili? A ku diéte, ja som sa už na to dala od februára, skudla som už 9kg, no už 2 týždňe jem normálne a myslím, že kilo už pribudlo, ale do septembra stíhame všetko. Držala som diéty, najpr takú vajcovo-tuniakovo kuraciu a potom ryžovú kúru- fuuh to bol drasťák 17 dní nič iné len ryža Natural... Ale ide to potom rýchlo dolu. Kolegyna to vydržala 4 fázy a schudla 14kg...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucinkam juuuuujj tak to by som ja nevydrzala bola by som nervozna jak fras.. to je brutal.. ale gratulujem klobuk dole. he inac ja mam tiez v albume oznamka vlastna vyroba....
Odpovedať
Profilova fotka
ta dakto je sikovny .... ja by som nemala nervy robit oznamka sama a ani cas :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no tie nervy som stracala aj ja hlavne pri maslickach lebo som ich nevedela robit rovnake ale potom som kasla na to... takze uz to mam za sebou.. nie je to mozno ako original ale mame radost s toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chapem ja si ich objednam cez net nasla som jedne co sa mi lubia tiez tam je masla aj taky priesv.papier aj fotka tam by mala byt :-p uvidime co bude napokon :-.
Odpovedať
No baby, my tie oznamka zacneme riesit buduci tyzden - cez vikend musim dostylyzovat navrh, aby to bolo pekne. Ale uz mame zajednanu tortu :-D Bratislavcankam napovie ked poviem ze ju budeme mat z Ludvika :-) Tesim, i ked nas vyjde asi 160 EUR. Neviem, zda sa mi to moc, ale na druhu stranu, vydavam sa len raz :-D :-N Ta dieta - no, ja dufam ze schudnem tymi hodinami tanca a uz ked je teplejsie, aj tymi prechadzkami a aerobicom (2x tyzdenne) dufam ze to zvkladnem popri zariadovani bytu a svadby :-D Boh mi pomahaj aby som sa nezblaznila :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko ja som z BA ale nic mi Ludvika nehovori to je cukroska??? 160 eur a kolko ma kg? to si davate robit vy?? som myslela ze svadobny rodicia...
Odpovedať
Zuzumajko, to si sa poponahlala s tou tortou. :-D My sme si tiez rezervovali v Ludvigu, nasa vyjde trosku viac :-S. A ktoru ste si tam nakoniec vybrali? Verca, cukraren Ludvig je v Petrzalke.
Odpovedať
Profilova fotka
no idem pozriet.. my davame co je ucilistie v petrzalke tam robia perfektne kolace a tiez krasne torty...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez tortu nedavam spravit, ale rodicia,krstna,tety,druzicky aj z druhych stran bude ich hodne tak naco...
Odpovedať
No u nas taketo zvyky niesu, ze z kazdej strany sa donesu torty. Tak by nam mala tato jedna 3-poschodova snad stacit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa strasne tie torty zdaju drahe neviem preco ale 5000sk dat za tortu uf.. ale zas treba ju to je pravda
Odpovedať
Profilova fotka
hihi no baby ste z blavy mate tam trosku ine zvyky, tu na vychode ti krstna mama a rodicia na 100%tortu spravit maju z oboch stran a druzicky s druzbami sa k tomu zvycajne pridavaju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna je to aj logicke.. lebo v nesnej dobe mi to pripada nech vsetko spravia novomanzelia a druhy sa pridu len najest a zabavat a žiadne povinnosti nic.. je to trosku smutne ze ludia sa zacali k tomu tak stavat..
Odpovedať
verca a vy mate kde v BA svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
INAC TOHO LUDVIGA ma dobre chutove torty??? aby neboli suche???
Odpovedať
Profilova fotka
anro my mame vy Hoteli Baronka..
Odpovedať
Ja som pocula na Ludvig len tie najlepsie referencie. A ked sme tam boli tortu rezervovat, vyskusali sme nejake zakusky od nich a boli fakt dobre. Takze preto sme sa pre nich rozhodli... Hotel Baronka bol aj jeden z nasich tipov ;-) Ty si z Race?
Odpovedať
Profilova fotka
anro inac v tej cukrarni by ti spravili aj keby ze donesies obrazok???? nie som z race ale chceli sme mat tam hostinu lebo sa nam to strasne pacilo.. tak sme radi ze to vyslo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?