Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no bohužial....ale pre mna je veľmi dôležite mať dobré a kvalitné video aj foto
Odpovedať
ved aj pre mna.. uz som to tu pisala.. preto som hovorila ze si radsej priplatim.. :-)
Odpovedať
cucoriedka - ja som rozmyslala rovnako, kameramana som vobec nechcela, podla mna načo, aj tak to nikto nebude pozarat možno raz za sto rokov, a na to by stačilo aby sa kamerovalo našou kamerou dame ju do ruk nejakym vacsim detom a bolo by. Ale to samozrejme by som musela ma inu svokru aby s tym suhlasila. Ze nie to sa musi urobit krasne prekrasne pretoze to je pamiatka a ona si to zaplati, ona to v kazdom pripade musi mat. No odpadla som v tech chvili. Na jej jedine stastie sa s kameramanom pozna tak na to spravy po znamosti za 100€. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe no ja sa snazim tomu dat rozumne medze, rodicov z oboch stran vypocut, zvazit a nakoniec sa rozhodnut sami... sem tam to funguje, sem tam je problem stravit to, ale aspon vela diskusii tym padom odpada. :) Ja som dnes stihla poriesit fotografa, a este aj make-up. Tak som mala uspesny dnik 8-) Tie najdolezitejsie veci, a tak teda tie co su vzdy najskor vybookovane nadlho dopredu uz mam, a ostatne sa nejako doriesi... Len stale cakam ako na ihlach na saty kedy pridu. Som si ich objednala cez ebay a som teda na ne veeeelmo zvedava. Ci vlastne dojdu (no v najhorsom pridem o necelych 100 eur).
Odpovedať
cucoriedka daj potom fotecku ako vyzeraju na tebe.. ohodnotime ;-) a to cele saty tam ta vysli na 100eur? ja som celkom rada ze nasi ani svokra sa do toho nejak nemotaju.. ak nieco potrebujem vybavit, tak zadelim ulohy, ale ak to niekto nechce urobit alebo nema ako tak pohodka.. poriesim sama.. kazdy u nas vie ze mna bavi organizovat a vyzdobovat, takze mi asi nechcu kazit radost a vsetko to nechavaju na mne.. neviem.. alebo mam tak chapavu rodinku ze mozem Bohu dakovat :-D a platit by som si to chcela ja s milacikom.. len to sa nepacilo mojej mamine ze ked zaplatila mojej segre svadbu tak zaplati aj mne.. ale ja ich nechcem zatazovat.. alebo sa nakoniec dohodneme tak ze si my zaplatime vsetky veci ohladom svadby - oblecenie, kytica, make up, foto video, kadernicka a najomne a pod.. a oni teda nech len tu hostinu.. alebo opacne,.. neviem.. najradsej by som bola keby sme to sami..
Odpovedať
ahoj motýlik pozrela som si tvoj foto album a zistila som že sme si vybrali rovnaké šaty a myslím si že sú aj z rovnakého svadobného salónu. Vyskúšala som tam asi 20 šiat a tieto som skúšala úplne posledné, ale zo všetkých tých vyskúšaných šiat mi sadli najlepšie. Ja tiež nechcem žiadneho kameramana ale zatiaľ som mala asi väčšie šťastie že mi to nikto nevyhovoril. Ale ako sa hovorí čert a svokra nikdy nespí tak uvidíme čo bude ďalej.
Odpovedať
bublinka ak su to tie iste saty, ten isty salon a pisete si v tej istej teme.. nie je to nebezpecne? ;-) :-N o tie svoje saty by som sa bala tym padom ;-) radsej si to vyjasnite cim skor =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nejak je to tu mŕtvo :-(
Odpovedať
minam nooo myslím si že je to ten istý salón, ale hádam by nerezervovali jedne šaty dvom ľuďom. Motýlik píše že si ich vybrala, to neznamená že si ich aj rezervovlala. aspoň dúfam. Však uvidíme. Zatiaľ to neberiem nejako tragicky, však jesto ešte kopec pekných šiat.
Odpovedať
No cafte baby, hlasim sa po straaaaaaaaaaaaaaaasne dlhej odmlke :-D Baby, co sa tyka toho kameramana, ja vam poviem skusenost mojej sestry: Strasne nechcela ale strasne nechcela kameramana. Lenze asi dva dni po svadbe zistila, ze si zo svadby nic nepamata a bola stastna, ze ju moji rodicia DONUTILI toho kameramana si zabezpecit. Dalsia vec: svadba je viac menej pre celu rodinu a nie pre vas. Kazdy bude chciet to video vidiet, lebo nebol na vsetkych miestach. Takze je to aj velmi dobra tema na diskusiu a taaak. My kameramana mat budeme, ani ja z toho nie som nadsena, ale viem, ze ked budem na svadbu spominat, moc si toho nenaspominam :-D Ako ste inak daleko s tymi pripravami? My uz mame dokonca aj oblek, aj krizik do kostola :-D A myslela som,z e ked budeme mat doma obrucky, budem ich kazdy den skusat :-D ale nerobim to :-D Teraz uz len komunikacia ohladom jedla, kupit si popolnocne saty, priatelovi koselu a popolnocnu koselu a nejake darceky pre hosti + pozvanky :-D a malo by to byt vsetkooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko no tak my ešte obrúčky nemáme, ale budúci týžden sa chystáme si nejaké vybrať, dufam, že budú mať podľa nášho vkusu...a chcem sa spýtať, aké budeš mať popolnočné šaty? no či krátke alebo dlhé...lebo na mne krátke nevyzerajú dobre a dlhé mi zase mamina nechce dovoliť...že to sa nepatrí
Odpovedať
rosannar ja som mala podobnu dilemu :-D a idem kupovat take pod kolena, nad kotniky..cize nieco medzi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bublinka snad nie.. ved ja som to nemyslela zle.. ja len aby ste sa radsej popytali alebo same sebe povedali ci ste ich zajednavali alebo co.. ved pohodkaaaaa :-) zuzumajko ja uz ich mam doma dva roky (mali sme mat svadbu 30.6.2007) a dokonca tam mame vygravirovany datum.. a tak ich chodim sem tam obzerat ci sa mi este stale pacia :-p ;-) ale su stale pekne :) tak sme dobre vybrali.. a musim sa priznat skusala som :-N :-D a kamera musi byt.. aj moja segra mi povedala ze ten den tak rychlo ubehol a ze polovicu veci si vobec nepamata.. takze je fakt dobre ked to videjko do buducnosti je :-) rosannar preco by sa nepatrilo mat dlhe saty? ved spolocenske ako spolocenske.. pozri si albumy.. kolko bab ma popolnocky dlhe.. to som teda este nepocula ze by nemohli byt dlhe..
Odpovedať
Profilova fotka
mimam....no ved áno, ale rodičia su rodičia....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
rosannar rodicia nerodicia.. svadba je to nasa.. a vydavam sa ja.. tym padom to chcem podla svojich predstav ;o) esteze ja mam velmi chapavych rodicov :o)
Odpovedať
Minam Však ja viiem že si to nemyslela zle.......... No jasné že je pohoda. Však svadba je až 19.09.2009. Ja mám tiež veľmi chápavých rodičov a do ničoho ma nenútiaa do ničoho nezasahujú, len sa priebežne pýtajú na moje predstavy a plány a hlavne čo už mám vybavené. Je to super. Však vydávam sa ja nie moji rodičia.....
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ved aj ja mám chápavých rodičov ale moja mamina je svojská...ale ja ju chápem
Odpovedať
tak bud svojska ty.. ved je to tvoja svadba.. ona mohla byt svojska na svojej svadbe a tam to bolo podla jej predstav - aj ked viem ze vtedy to este nebolo take ako teraz, ale teraz sa vydavas ty, svadby sa robia ovela inym sposobom ako kedysi.. cize ak sa robi vyzdoba a vsetkoo ostatne tak aj napriek tomu ze vam to platia vasi malo by to byt podla predstav novomanzelov.. takze sa s nou skus porozpravat.. ved si nemusite vymyslat zrovna take velke veci ako na hrade vyyzdoba ale aspon tak aby sa vam to pacilo.. a do siat by som si uz vobec nenechala kecat.. len ak by som chcela poradit ci sa mi to hodi.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam dakujem za radu ale zda sa mi, že ked som jej minule spomínala, že chcem dlhé šaty a potom sme boli v jednom obchode, kde majú spoločenské šaty a skúšala som jedny také po kolená a moje nohy v tom vyzerali hrozne....tak som ju predsvedčila, že krátke šaty sú out a budem mať nakoniec dlhé....
Odpovedať
su veci, ktore rodicia nevidia. To je potom dost bieda. My sme si sadli s nasimi a povedali im nasu predstavu. Potom sme si sadli s rodicmi mojho draheho a povedali im predstavu. Dali hlavy dokopy na spolocnych stretnutiach a viac-menej mame jasno. Co sa tyka popolnocnych, aj to bola dilema :-D Nakoniec hladam saty pod kolena a nad clenky. Ak nenajdem, budem mat dlhe. Ale zase ked som sa radila aj v salonoch, vsetci vraveli, ze po polnoci ma byt uvolnenejsia atmoska a tak vela dievcat chce kratsie saty :-) To len moj postreh :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko no mne by sa krátke šaty zase nehodili....a budeš mať červené šaty? alebo si dáš inú farbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vidím, že rozoberáte popolnočné šaty. Ja som tiež za krátke, no nemám nič ešte vybraté. Rodičia nám do toho vôbec "nejdú". Veľa odporúčaní som dostala na krátke, nakoľko od poobedia do polnoci sa dosť natrápiš v dlhých ťažkých šatách, že nejaké ľahké Ti padnú vhod. Len neviem akú presne zvoli dĺžku, lebo mám dosť krivé nohy ]-( do :-. :-D Poraďte, okrem dlhých :-( A ešte otázka, baby farbu ladíte s výzdobou? Alebo?
Odpovedať
ahojte.. popolnocne satky.. velmi aktualna tema i pre mna.. ja som bola urcite za kratke, nejake kokteilove.. ale asi na koniec budu dlhe.. skusala som len tak akoze, ako v nich budem vyzerat a hybat sa.. a boli super.. lahucke, ani si po nich nebudem stupat.. sice este nie som na 100% rozhodnuta.. ale nezavrhujem dlhe saty.. no a farbu.. ja chcem bielu, resp. taku smotanovu.. smotanovej farby budem mat aj vyzdobu.. a bielu lebo chcem byt nevestickou aj po polnoci... .-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je pekné, ja by som chcela mať tiež ten istý pocit nevesty aj po pol noci a upozornila som kamošky, nech to nepreháňajú s extravaganciou :-D Ja chcem mať výzdobu ladenú s fialovou, tak aj šaty hodím na takú nôtu...
Odpovedať
no ja satky popolnocky bud v zelenom - podla vyzdoby alebo biele ci smotankove - nevestickove :-D a ci dlhe alebo kratke.. ak mi nejake padnu do ocka a budu sa mi na mne pacit tak si kupim.. je mi jedno ake.. len nech sa mi pacia ako take a nech sa mi pacia na mne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
včera som si bola skúšať šaty, dlhé a červené a fakt dobre na mne vyzerali
Odpovedať
..cervene.. fakt super farba.. taka vyrazna.. moja svagrina {buduca} si vybrala cervene saty.. je svedkom mojho draheho.. takze som urcite cervvenu farbu zavrhla.. ale velmi jej svedcali.. je v nich krasna..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som najprv červené šaty nechcela, ale ked som videla tú farbu na mne, tak som zmenila názor a dufam, že sa každému budú páčiť
Odpovedať
..no fakt urcite sa budes pacit..hlavne je, ze sa v nich citis dobre a to sa odrazi aj v nalade a bude to super..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?