Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to asi jo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo ešte také treba na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
nevím, nic mě nenapadá.... krabičky na výslužku :-) Já už valím dom. Zítra tady zase budu, tak když budeš mít čas..... ;-) pa a hezký den
Odpovedať
Profilova fotka
noooo aj nad tým som uvazovala....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak jdu jen popřát hezký víkend. Dnes se mi nakupila práce a nestíhám.... tak příští týden pa
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe príjemný víkend... ;-)
Odpovedať
Baby, chcem sa spytat jednu vec. Kedy mame dat na matrike vediet a zacat si vybavovat tak eveci ako rodny/krstny list a tie somarinky? Neviete?
Odpovedať
Profilova fotka
3mesiace stare maju byt tie doklady.....
Odpovedať
Profilova fotka
aha to je dobre vediet ;-) ja uz som teraz skoro zacala na september riesit :)
Odpovedať
Profilova fotka
ale dnes som bola velmo aktivna, bola som zahovorit miestnost na hostinu a som natesena :) uz iba veliku kopu dalsich veci... ale ide to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale 3mesiace stare maju byt tie krstne listy a matricna zapisnica, ale pozor 3mesiace stare do dna kym pojdete nahlasit svedkov a zaplatit za omsu...
Odpovedať
Profilova fotka
a ked nemame svadbu v kostole, tak kedy mam zacat vybavovat ziadosti o sobas v inom ako mojom meste? Uz teraz?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ked mas na urade, skus sa spytat ked pojdes na matriku ale asi rovnako...
Odpovedať
Profilova fotka
oki, dakujem mirka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nz
Odpovedať
Profilova fotka
... som čerstvo zaregiistrovaná.... aj ja som chcela termín na 19.09., ale sála ktorú sme si vyhliadli bola už obsadená, tak sa nám termín posunul na 26.09. .... ... mirka12011 - o tom termíne 3 mesiace som nepočula... boli sme aj na fare, časovo "zabeštelovať" omšu a tam nám povedali, že sa máme zastaviť na matrike s rodnými listami a podpísať nejaké "papiere" a tie priniesť na faru - časovo nás vôbec neohraničoval... že keď to budeme mať, tak mu to zanesieme na faru a na predmanželskú náuku stačí, keď budeme chodiť od leta.... neviem, či je tak dané všeobecne tie 3 mesiace, alebo si to stanovuje farár... dle mňa tí čo majú sobáš na úrade, tak tam sa to spisuje vlastne "pri" samotnom sobášnom akte, nie? tí čo majú sobáš v kostole len potrebujú mať nejaký doklad zo "svetského" úradu, aby to čo sa uzavrie v kostole bolo legitímne aj pred štátom.... ja si aspon takto myslím...
Odpovedať
Profilova fotka
andreyca ja hovorim tak ako bolo povedane mne v kostole, v kazdom meste to moze byt inak, alebo rimo a greko mozu mat tiez rozdielne... :-o
Odpovedať
ahojte nevesticky ako vikendujete? ja som bola v tej nasej sale sa popytat na nejake drobnosti ohladom celeho dna.. robime si uz taky predbezny rozpocet ze co vsetko budeme platit a tym padom kolko budeme potrebovat peniazkov po svadbe aby sme vsetko zaplatili.. takze uvidime, ci neodpadnem z toho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ráno, jak je při pondělku? :-( Teda holky, tak pokud jde o sál a papíry, tak jsem dost pozadu. Na Velikonoce jedeme na Slovensko, tak musíme skáknout na faru domluvit tu administrativu. Po mě ještě budou chtít nějakej papír z úřadu v ČR, že jsem způsobilá uzavřít sňatek. Navíc jsem evangelička a ten můj katolík, takře prej ještě musí farář žádat biskupa o svolení.... v dnešní době je to snad jen formalita. Sál už snad je zablokovanej, ale nevím to na 100%. Tam si potřebuju domluvit výzdobu, protože zatím jsem tam všechny svatby viděla laděné do meruňkova a já chci modrou. Dnes jdu domluvit kytku... mám to rozjednané na dvou místech, protože to první není na 100%. Co budete mít za kytičku?
Odpovedať
Profilova fotka
to cucoriedka: ahoj, ja tiez nebudem mat svadbu v mojom rodnom meste. A vybavene sme to mali za 10 min. Proste sme len vypisali ziadost, dohodli datum a cas a bolo. A povedali nam, ze uz mame prist len s obruckami v den sobasu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katutka ahoj a dobré ranko...jaaaj my máme stále problémy s tými kameramanmi a fotografmi...stále zháname nejakých iných a hlavne lacnejších...ale nedarí sa nám
Odpovedať
Profilova fotka
rosa: no já začínám vážně uvažovat, že to spácháme sami... švagr má kvalitní aparát a nějakou tu pózu okoukáme. Moje ségra když se vdávala, tak dala majlant za fotografa a fotky stály za.... skoro to oplakala.
Odpovedať
Profilova fotka
katutka no niekedy sa trafí taký, ktorý pýta veľké peniaze a potom všetko je na h....o, my si preto dávame pozor...ale už sme obvolali asi 5 kameramanov a nejakých 3 alebo 4 fotografov a možno nakoniec zostane aj tak ten povodný...
Odpovedať
Profilova fotka
a víte někdo jaká je normální cena za fotografa a kameramana? Abych měla srovnání...
Odpovedať
u foto a video je dolezite pozriet si predoslu pracu - cize nejake fotecky a videjka aby boli k dispozicii.. rozhpdovat sa podla toho ci sa vam ta ich praca paci alebo nepaci.. takto tym padom vzniknu len 2 moznosti.. chceme alebo nechceme.. a ak ich je viac tak potom ist vylucovacou metodou a mal by ostat ten naj.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tak neplánovane zvolili tento termín a môžem sa pochváliť, že už máme skoro všetko vybavené, až na pár drobností ako sú poháre a pod.:)
Odpovedať
potom mozes byt kludna 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
katutka no u nas v Leviciach to vychádza na fotografa 100 - 150 Eur a kameraman 200 - 250 Eur...neviem ako to je inde...
Odpovedať
Profilova fotka
Katutka, no ja ratam s fotografom a fotkami tak do 10k (333 eur ;-) ) max, ale to iba preto ze sme sa rozhodli ze video vobec nechceme (aj tak by to u nas nikto nepozeral) a radsej si priplatime za kvalitne foto. by the way, bala by som sa tiez, ze mat tam potulujuceho sa kameramana.. a clovek by si bol stale vedomy jeho pritomnosti..ee A fotografa zajtra snad zahovorime.. ak nebude mat cas skusime cislo 2 v poradi kvality foto...
Odpovedať
stale riesite to foto video?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?