Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
no ahojte babulky zasa po dlhom case sa tu ukazujem.. trosku casu som si nasla na net.. som bola skusat satky a sa rozhodujem medzi dvoma.. tak ked tak mrknite a dajte vediet co sa vam paci.. inak uz osm potvrdila komplet na 100% hudbu salu, asi aj svat plati podla vsetkeho a foto videjko uz mame od min roku.. urad uz som tiez zahlasila a asi bude 15-ta hodina.. len to tam musime prist osobne vybavit formalitky, inak nam drzia teda termin.. takze ja myslim ze vsetko dolezite by bolo nie? ci zabudla som na nieco? dajte vediet ak ano :) a ja s mojim byvam asi 5 rokov v ba v prenajatom 1izbaku.. tiez by sme chceli vlastne byvanie ale dnesna fin situacia nam vobec nepomaha.. takze ani neviem kedy sa nam podari kupit vlastne nieco.. a myslim ze kazdy par by mal pred svadbou spolu byvat pretoze len tak zistite hodnoty toho druheho.. ci sa viete navzajom tolerovat a ci vobec viete o vsetkych "zlozvykoch" ktore tten druhy ma.. lebo ak sa neviete vzit jeden do druheho to je potom este len problem.. a prist na to az po svadbe je teda dost blbe... takze huraaaaaaaa na spolocne byvanie :-D
Odpovedať
Suhlasim s Tebou mimam... Kamoška tiež začala bývať so svojím drahým až po svadbe... - aj to ešte u jeho mamy... teda u svojej svokry... a veru, mali rôzne problémy... proste jej teraz už manžel očakával, že sa začne správať nejakým spôsobom... no a ona sa samozrejme nezačala... a mali s tým trošičku problémy... a ešte sa do toho samozrejme aj jeho mama začala starať.... Ale zas, to je tiež o komunikácii a celkovo o tom, aby si muž a žena vôbec hovorili čo od seba vzájomne očakávajú... a aby aj pochopili toho druhého, čo hovorí ten druhý... resp. chápali aj to, čo celkom nevypovie... len si myslí, že mu "to už zapne"... - ale ono často "nezapne".. :-N Ja som mala to "šťastie" bývať aj so svokrovcami - cca pol roka v 3-izbáku... a veru... síce sú moji nastávajúci svokrovci v podstate v pohode... => časom mi to už tak liezlo na city, že som to už nezvládala... Som rada, že sme nemuseli zostať tam bývať dlhšie... lebo by som možno došla aj do takého štádia, že by som začala svoju svokru neznášať! Ona samozrejme za to nemôže... len proste... aj keď žijete so svojimi vlastnými rodičmi - poznáte ich chyby... a zvyky... a niektoré vám kvalitne lezú na nervy... a tak je to samozrejme s kýmkoľvek (svokrovcov nevynímajúc) - s tým rozdielom, že na rodičov ste "zvyknutí" od malička... a nejak tie ich zvyky prirodzene tolerujete... ale u svokrovcov je to ale úúúúplne iné!!! V tom čase sme už ale pracovali na našom domčeku... do ktorého sme sa po tom "ťažkom" polroku nasťahovali... a tu si spolu sami nažívame už pomaly 3 roky! :-D A môžem len odporúčať! Čím skôr sa pokúsiť o súkromie a vlastnú domácnosť! Pokiaľ človek normálne racionálne rozmýšľa, tak nie je problém dohodnúť sa ani za majetkové práva a veci... A vlastne má to aj ďalšiu výhodu...- nemáme žiadne nereálne očakávania ani sny, resp. obavy viažuce sa ku "životu po svadbe", pretože vieme, že našou svadbou sa nič nezmení...život pôjde normálne ďalej v zabehnutých koľajach... a zmení sa jedine moje priezvisko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsimli ste si, ze podla planovaca je to dnes este 199 dni do svadby? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano vsimla som si vcera ze to mame za 200 ;-) dnes za 199...
Odpovedať
Tak pridavam sa do spoločnosti slobodných do 19.9.2009. Ako pokracuju pripravy? Ja planujem zhanať šaty až niekedy v lete. Nie je to pozde? Citam tu ze niektore uz mate obrucky saty skoro vsetko ja to nejak brdim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
motylik chces ich kupovat ci poziaciavat?
Odpovedať
mirka12011 - nemám ešte predstavu vôbec, uvažujem nad oboma alternatívami neviem ake šaty mi padnu do oka a hlavne na postavu a ako to vyjde finančne.
Odpovedať
Profilova fotka
no ked poziciavat tak cim skor aj kupa by mala byt cim skor aspon ich objednat, lebo "nas" datum je velmi plny :-N
Odpovedať
No to som si všihla že ten datum je popularny, ked sme už nedostali Redutu :D. No dost sa na to skušanie tešim ale zaroven .. tak nerozhodny človek ako ja už dalsi nie je tak to bude strasna sranda. Ty už šaty maš?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ja ich mam rezervovane od januara, dojdu v maji z pariza, mala som stastie lebo pomne isla nevesta s mojim datumom a chcela tie iste satky... Fakt cim skor, tym lepsie, aby ti nezostali len take satky, ktore velmi ani nebudes chciet...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby aj tak si myslim, ze najlepsie je si satky kupit. Vijde vas to lacnejsie a mozte si s nimi robit co chcete pricom sa vam korunky naspat vratia pretoze predat ich nieje problem. Ked su vase nemusite sa bat ci ich napr posliapete alebo pospinite na poziciavane si treba dat pozor lebo tam v salone vam niet kedy daju hociaku blbost uhradit co je potom pekna palka.
Odpovedať
ja suhlasim, tiez som si satocky uz kupila ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to sme dve aj ja uz mam kupene :-) a mas niekde foto? Rada by som sa pozrela Anka
Odpovedať
isishgirl, tak uz ich mam v albume ;-) mozes pozriet.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre kuknem no napis mi link dakujem son zvedava
Odpovedať
no tak ja padam zajtra do Madarska na prvy obkuk šiat. Inak mam za sebou prvy weekend plný nervou koli svadbe ( vdaka mojej svokre) kolko ma ich ešte čaka? 8-(
Odpovedať
motylik25 a čo ste sa nervovali???
Odpovedať
Ach, tie svokry... ]-( :-p Co uz s nimi... Mne sa nastastie ta moja do nicoho nestara x-) Aj ked mi povedala, ze ked budem skusat saty, mam si nechat 2-3 cm volne, co ked priberiem dovtedy... 8-) ]-( :-D Neriesim... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
motylik - ty uz byvas so svojim milim uz u buducich svokrovcoch? Hm .... ziadna slava ked este nic a uz ti zere nervi. Ja som tak rozmyslala, ze tie svokry v dnesnej dobe su naozaj dost psycho cest vinimkam. Ja neviem ja by som si nedala skakat po hlave! A co sa stalo? A ak uz ide o to ona plati svadbu alebo vy ..... neznasam ked sa neikto starsi miesa do mladych ved ona svadbu uz mala tak nech vas necha na pokoji uzit si tu vasu! Ja sa tiez vydavam a vopred sme povedaly, ze od nikoho nechceme ani cent tym myslim od nasich alebo od svokrovcov a tym padom sa nam nik do nicoho miesat nebude co budeme a co nebudeme mat na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - tak som sa nasmiala :-D :-D :-D tvoja svokra ..... porad jej nech si aj ona kupy saty o 2cisla vacsie keby nahodu skisla do vasej svadby hehe.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky niekedy Vam na nervy viac lezie buduci svokor ako svorka :-( ale to co sa tyka inych veci ako svadba =-) proste treba si vytvorit vztah a ak sa to neda :-S viete naco myslim, proste svokra sa nevzda tak radsej ignorovat, resp. nebrat si to az tak k srdcu...
Odpovedať
no, baby ako tak citam, tak si mozem gratulovat k svokrovcom.... ti moji su relativne mladi (maju okolo 42rokov), ale problemy s nimi zatial neboli a dufam, ze ani nebudu.... a to ich poznam uz nejaky ten rok...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka - a ty mas nejaku zlu skusenost zo svokrom???
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaba - tak to je super takych je velmi malo len nech im to vydrzi :-D moja buduca svokra je taka sisi je s nou sranda a tiez nieje stara taka v pohodke nie ako niektore .... a svokor to je taky pohodak ako moj tak zatial nemam co riesit a som rada. No pretym som mala 2 priatelov a ak si predstavim, ze ich mamy by mi maly byt svokrami tak nikdy!!! Naprosto hroza. Teraz som spokojna.
Odpovedať
ahojte babule.. tak konecne ide vsetko tak ako ma.. snad teda uz tu budem castejsie :) co nove? ste tu toho tolko zasa napisali.. ani to neprecitam vsetko.. by ste mi mohli zhrnut co sa tu udialo.. ktora mate co nove.. ja stale nerozhodnuta so satockami :( ale inak fajn.. tak som rada ze budem mat zasa na vas viac casu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - ahojky zaujima ma preco este nemas vybrate saticky hm? Nevies sa rozhodnut ci kupis alebo pozicias alebo sa ti tolko paci ze si nevies vybrat tie naj? Urcite to skusanie saticiek je nadherne :-D
Odpovedať
no ked mam pravdu povedat dnes je tak velky a prekrasny vyber siat ze ich mam plnu hlavu a neviem co robit :-N vsetky ktore som vyskusala boli nadherne a ja mam dilemu.. zuzila som vyber na dvoje ktore mam v albume ale predsa len premyslam ze by to chcelo viac cipky. nieco jemnejsie.. ale pokial sa mam rozhodnut medzi tymito tak tiez neviem co mam robit lebo prve bud smotanove alebo biele a druhe su pekne tiez.. jednoducho cim uzsi vyber tym tazsie rozhodovanie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirl nieze zlu skusenost, no kazdy clovek ma svoje povahove vlastnosti, ktore niekedy lezu na nervy ;-)
Odpovedať
jaaaj kdeže este to by chýbalo byvať s nimi pod jednou strechou. Nie my s mojim nastavajuci mame tak povediac "skoro" náš bytik, ale je na tom istom sídlisku ako byvaju buduci svokrovci. No nervy robi svokra v rom zmysle že sa chce do všetkeho montovať, povie sice že jej je to jedno, ale aj tak riši take veci ako zasadaci poriadok. Marela je pol roka do svadby este ani nie je isto na 100 % kto pojde, ved to sa može robiť uplne na koniec. A take veci že preco bude hostina tak a nie tak, a kto bude fotograf, a ked ten tak preco nie ten.. no proste katastrofa. Ale vcera som uz vyhlasila ze ak neprestane tak rusim hostinu a bude len obrad s nami dvoma a svedkami. Nastastie moj drahy nie je žiadny mamicko suknovnik ta tak sa isiel s drahou mamickou porozpravat. No hadam to uz bude dobre, jedine na com trva je že chce byť pri vybere jedla na hostinu ale proti tomu nic nemam, tak hadam sa možem do priprav s radosťou pustit naplno a bez nervou. A vcera mi volal kamos co najprv povedal ze nam nebude robiť vyzdobu ( robi uplne nadherne) že nakoniec sa na to podujme tak som rada velmi velmi :-D
Odpovedať
motylik tema svokra je znama vsade.. na jednej strane chapem aj rodicov ze sa chcu podielat na priprave svadby ale na druhej strane niekedy treba pozerat na to ci sa to s tym nahodou neprehana.. ved je to predsa vasa svadba.. moze si povedat svoj nazor. moze s tebouo isst pozriet saty a vyberat ostatne veci ale s tym ze posledne slovo mate len vy dvaja.. ja to vidim na mojej mame.. je to moja mama a vie ze strasne ma bavia taketo veci - organizacia a dekorovanie, tak vie ze sa v tom vyzivam, ale na druhej strane by chcela zazit take behacky so mnou a povedat ze toto by si zelala ona takto a pod.. ale zasa ja mam tolerantnu mamu a nakoniec aj tak vzdy povie ze ved je to vasa svadba.. a moja svokra sa do toho nejak neangazuje vobec.. mam pocit ze ked jej den pred zavolam ze je vsetko nachystane a dohodneme sa na hodine tak tam pride a hotovo :-) takze ja sa mam asi fajn, co? :-N :-p :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?